Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 19:28:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 200932 alkalommal)
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #585 Dátum: 2008. Január 12. - 16:32:50 »

Van! Veszprém mellett Litérnél, igaz katonai helikopterbázis. Legalábbis az volt. Manapság ki tudja? Lehet, hogy egy bennfentes vállalkozó őrzi a hazánkat? De Veszprém előtt ott van Hajmáskér, óriási szabad területtel. Régen az ideiglenesen, stb., szóval ruszki gyakorló tankpálya volt. Kibúvásos terület, mezőgazdaságra alkalmatlan. Nem lesz akadálya a röptetésnek. Egyébként Kaposújlak is reptérrel rendelkezik.

Miért akarjátok a Lacsit röptetni ?
És még panaszkodtok a fogyasztásra. Vigyorog Vigyorog Vigyorog

A chevyklubos május 3-i tali is a Kaposújlaki reptéren van több éve és még senkinek sem sikerül felszállni pedig van gyorsulási verseny is!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #586 Dátum: 2008. Január 12. - 16:38:12 »

Isten óvjon a felszállástól Lacettivel, pláne elszállásról! De itt van egy új csoportunk, a helikopteres pilóták csapata, akik majd elkápráztatnak minket repülési manővereikkel. Így lesz biztosan, garancia erre LadLac főszerelő, és első osztályú helis pilóta, valamint hű követője Stocz főmester, és ki tudja még ki fog csatlakozni a nagy gyerek táborhoz, mert van rá igény!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #587 Dátum: 2008. Január 13. - 15:16:10 »

http://www.carstyling.hu/show2008/
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #588 Dátum: 2008. Január 13. - 15:25:08 »


Hát...jó lenne, de mi húsvét hétfőn a szabadba szoktunk kirándulni-piknikezni, nem pedig büdös fővárosunkba csiki-csuki-leszorítalak-fellöklek társasjátékot játszani a téli sóból kivakart, kifényezett autóval. Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #589 Dátum: 2008. Január 13. - 15:37:48 »

Isten óvjon a felszállástól Lacettivel, pláne elszállásról! De itt van egy új csoportunk, a helikopteres pilóták csapata, akik majd elkápráztatnak minket repülési manővereikkel. Így lesz biztosan, garancia erre LadLac főszerelő, és első osztályú helis pilóta, valamint hű követője Stocz főmester, és ki tudja még ki fog csatlakozni a nagy gyerek táborhoz, mert van rá igény!

Helikopteres témában jelenleg a humor kategóriában léphetek fel.
Veszprémben ott van a Rider-es bázis.
Előzetes egyeztetés esetén szívesen látnak minket. A közelükben van a volt reptér - jelenleg gyakran rendeznek ott autó versenyeket, programnak az is egy lehetőség.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #590 Dátum: 2008. Január 13. - 19:43:26 »

Isten óvjon a felszállástól Lacettivel, pláne elszállásról! De itt van egy új csoportunk, a helikopteres pilóták csapata, akik majd elkápráztatnak minket repülési manővereikkel. Így lesz biztosan, garancia erre LadLac főszerelő, és első osztályú helis pilóta, valamint hű követője Stocz főmester, és ki tudja még ki fog csatlakozni a nagy gyerek táborhoz, mert van rá igény!

Helikopteres témában jelenleg a humor kategóriában léphetek fel.
Veszprémben ott van a Rider-es bázis.
Előzetes egyeztetés esetén szívesen látnak minket. A közelükben van a volt reptér - jelenleg gyakran rendeznek ott autó versenyeket, programnak az is egy lehetőség.
Addigra profi leszel.   Kacsint
Útba esik a Rider üzlet, akkor azt sem hagyjuk ki.  Mosolyog
Reptér nem igazán kell, oda repülök kellenek igazán, nem a helik.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #591 Dátum: 2008. Január 14. - 13:37:43 »


Hát...jó lenne, de mi húsvét hétfőn a szabadba szoktunk kirándulni-piknikezni, nem pedig büdös fővárosunkba csiki-csuki-leszorítalak-fellöklek társasjátékot játszani a téli sóból kivakart, kifényezett autóval. Vigyorog

Igen. Én is a Piknik mellett vagyok!!! Nyam-nyam! Szép autót otthon is nézegethetünk, ah kivakartuk a sóból, és kifényeztük, mint mikulásnak a csizmát. Vigyorog
Naplózva

R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #592 Dátum: 2008. Január 14. - 16:31:02 »


Hát...jó lenne, de mi húsvét hétfőn a szabadba szoktunk kirándulni-piknikezni, nem pedig büdös fővárosunkba csiki-csuki-leszorítalak-fellöklek társasjátékot játszani a téli sóból kivakart, kifényezett autóval. Vigyorog

Igen. Én is a Piknik mellett vagyok!!! Nyam-nyam! Szép autót otthon is nézegethetünk, ah kivakartuk a sóból, és kifényeztük, mint mikulásnak a csizmát. Vigyorog
Remélem lesz akit érdekel, egy éve voltam a szezonnyitóm Szegeden, kiugróan emlékezetes marad.
Azért ilyen helyen nem hétköznapi a látnivaló, az ünnep viszont nem szerencsés időpont választás.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #593 Dátum: 2008. Január 14. - 18:37:39 »


Hát...jó lenne, de mi húsvét hétfőn a szabadba szoktunk kirándulni-piknikezni, nem pedig büdös fővárosunkba csiki-csuki-leszorítalak-fellöklek társasjátékot játszani a téli sóból kivakart, kifényezett autóval. Vigyorog

Igen. Én is a Piknik mellett vagyok!!! Nyam-nyam! Szép autót otthon is nézegethetünk, ah kivakartuk a sóból, és kifényeztük, mint mikulásnak a csizmát. Vigyorog
Remélem lesz akit érdekel, egy éve voltam a szezonnyitóm Szegeden, kiugróan emlékezetes marad.
Azért ilyen helyen nem hétköznapi a látnivaló, az ünnep viszont nem szerencsés időpont választás.
Sajna a nyugat-magyarországi Klubtársaknak ez mégmesszebb van.
A Délieknek jó. Legyen tavasz és majd meglátjuk mi fog összejönni...
/lehet, hogy mindenki 3000 Eurót fog keresni és mindenki jön.../  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #594 Dátum: 2008. Január 15. - 07:47:28 »


Hát...jó lenne, de mi húsvét hétfőn a szabadba szoktunk kirándulni-piknikezni, nem pedig büdös fővárosunkba csiki-csuki-leszorítalak-fellöklek társasjátékot játszani a téli sóból kivakart, kifényezett autóval. Vigyorog

Remélem lesz akit érdekel, egy éve voltam a szezonnyitóm Szegeden, kiugróan emlékezetes marad.
Azért ilyen helyen nem hétköznapi a látnivaló, az ünnep viszont nem szerencsés időpont választás.
Sajna a nyugat-magyarországi Klubtársaknak ez mégmesszebb van.
A Délieknek jó. Legyen tavasz és majd meglátjuk mi fog összejönni...
/lehet, hogy mindenki 3000 Eurót fog keresni és mindenki jön.../  Kacsint


Hát nem pirulnék el ha 3000 Euro-t kéne felvennem fizetés gyanánt. Ott lennék még Debrecenben is vagy akár Záhonyban. De sajna Csak 450 Euro-t tudok felvenni.De azért ott leszek a talikon, maj' spórolok gázolajra. Vigyorog
Igen. Én is a Piknik mellett vagyok!!! Nyam-nyam! Szép autót otthon is nézegethetünk, ah kivakartuk a sóból, és kifényeztük, mint mikulásnak a csizmát. Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 16. - 09:15:08 írta sz.gabor » Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #595 Dátum: 2008. Január 15. - 15:32:28 »

LadLac! 3000 Eurót? Jó, ha félév alatt! Mit ittál? Vagy beléptél valahová? Így ne vezess, mert az lehet, hogy javítással 3000 lesz!Aggódom érted!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #596 Dátum: 2008. Január 15. - 21:04:32 »

LadLac! 3000 Eurót? Jó, ha félév alatt! Mit ittál? Vagy beléptél valahová? Így ne vezess, mert az lehet, hogy javítással 3000 lesz!Aggódom érted!
Jól van na!  Kacsint
Ötlet volt csak, hogy ne legyenek távolságok a jövőre nézve talik ürügyén...
Ennyiből szinte bárki bárhova...  Vigyorog
Ez a kis pííz lenne ezévi jókivánságom mindenkinek havonta!  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #597 Dátum: 2008. Január 16. - 12:41:47 »


Hát...jó lenne, de mi húsvét hétfőn a szabadba szoktunk kirándulni-piknikezni, nem pedig büdös fővárosunkba csiki-csuki-leszorítalak-fellöklek társasjátékot játszani a téli sóból kivakart, kifényezett autóval. Vigyorog

Igen. Én is a Piknik mellett vagyok!!! Nyam-nyam! Szép autót otthon is nézegethetünk, ah kivakartuk a sóból, és kifényeztük, mint mikulásnak a csizmát. Vigyorog
Remélem lesz akit érdekel, egy éve voltam a szezonnyitóm Szegeden, kiugróan emlékezetes marad.
Azért ilyen helyen nem hétköznapi a látnivaló, az ünnep viszont nem szerencsés időpont választás.
Engem érdekel, kissé jobban mint a piknik. Bár egy nyársalós-focizós hétvégét el tudok képzelni Északon a dombok-hegyek között.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #598 Dátum: 2008. Január 17. - 20:18:11 »

szervezzetek, szervezzetek, mert ha minden jol megy, akkor mar csak 45 nap es szabadulok!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #599 Dátum: 2008. Január 17. - 20:24:13 »

szervezzetek, szervezzetek, mert ha minden jol megy, akkor mar csak 45 nap es szabadulok!
... és akkor ezek szerint ismét bővül a törzstagok talira járó aktív népes tábora...   Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!