Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 17:35:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 200898 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #570 Dátum: 2008. Január 08. - 20:14:32 »

Olvastam már Én is egri Cartárs hozzászólását, vagy inkább kérdését, de nem jelezte, hogy a talik érdekelnék.
Akiket érdekel, azokról meg szerintem úgy is tudjuk. De csatlakozhatnak sokan még, legalább nagy lesz a csapat.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #571 Dátum: 2008. Január 09. - 13:14:44 »

Szerintem egy szavazás kellene. Ha lenne legalább 2 hely ahol jó helyen van a tali, megszavazhatnánk, hogy melyikre mennénk szívesebben. De egy ember csak az egyikre szavazzhasson. Amelyiken több a szavazat ott lesz a tali. Dunakanyar, vagy Velencei-tó nekem spec. mindegy, mert ahova el akarok menni, oda elmegyek. (Ha időbe szólnak és tudok rá spórolni.) Vigyorog
Sajna helyben, nem tudok ajánlani mert itt Siófokon ill. környékén nincs olyan hely ahol elfér 100 autó.
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #572 Dátum: 2008. Január 09. - 14:30:10 »

Mennyíííí? Meg, hogy száz? Jó lenne szerintem a negyede is! Ugyis csak az aktiv banda jön el, és az messze nem száz még, de mindegy, ahányan leszünk, annyian érezzük majd együtt a Lacetti- érzést, és ez jó lesz!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #573 Dátum: 2008. Január 09. - 14:30:30 »

Egyébként várjunk még a konkrét dolgokkal, előbb legyen vége a télnek. Tavasszal nagyobb lesz a lelkesedés is, no meg a létszám is. Érdemes visszatekinteni, hogy itt a fórumon hányan érdeklődtek egyáltalán a talik ügyében. Aki bújt, aki nem, lesz tali tavasszal valahol jó helyen.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 09. - 14:35:23 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #574 Dátum: 2008. Január 09. - 18:17:33 »

Én majd csak akkor megyek, ha sikerűl végre megmosni a Lacsit. koszosan még sem mehetek Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #575 Dátum: 2008. Január 10. - 07:31:13 »

Én majd csak akkor megyek, ha sikerűl végre megmosni a Lacsit. koszosan még sem mehetek Vigyorog

Gyere nyugottan koszosan is. Maj' lemossuk közösen. Vagy csinálunk egy mosóversenyt.  Vigyorog
LadyGidy! a 100-at csak azért írtam hátha kedvet kap valaki a talihoz (TAVASSZAL) a láttán! Vigyorog
Naplózva

athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #576 Dátum: 2008. Január 10. - 09:20:57 »

Én majd csak akkor megyek, ha sikerűl végre megmosni a Lacsit. koszosan még sem mehetek Vigyorog

A Váci talira se mosta le senki a gépeket! kivéve Peitit, de neki elnézzük, mert a matrica miatt tette!  Mosolyog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #577 Dátum: 2008. Január 10. - 20:32:01 »

Én majd csak akkor megyek, ha sikerűl végre megmosni a Lacsit. koszosan még sem mehetek Vigyorog

Gyere nyugottan koszosan is. Maj' lemossuk közösen. Vagy csinálunk egy mosóversenyt.  Vigyorog
LadyGidy! a 100-at csak azért írtam hátha kedvet kap valaki a talihoz (TAVASSZAL) a láttán! Vigyorog
Jó kis talik lesznek ezek szerint.

Lesz mosás, szerelés, játék, kirándulás.  Vigyorog
Tiszta szórakoztató központ...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #578 Dátum: 2008. Január 10. - 20:36:59 »

Én majd csak akkor megyek, ha sikerűl végre megmosni a Lacsit. koszosan még sem mehetek Vigyorog

Gyere nyugottan koszosan is. Maj' lemossuk közösen. Vagy csinálunk egy mosóversenyt.  Vigyorog
LadyGidy! a 100-at csak azért írtam hátha kedvet kap valaki a talihoz (TAVASSZAL) a láttán! Vigyorog
Jó kis talik lesznek ezek szerint.

Lesz mosás, szerelés, játék, kirándulás.  Vigyorog
Tiszta szórakoztató központ...
És ki fog dörgölőzni a kocsimhoz mosás címén? Lesznek mosós lányok? Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #579 Dátum: 2008. Január 10. - 20:46:31 »

Lesznek persze! Jön Peti szőkéje! ...ahogy kitöltötte a betétlapot...talán mosni is tud, nemcsak irni, hamár tolatni nem.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #580 Dátum: 2008. Január 10. - 21:31:29 »

Lesznek persze! Jön Peti szőkéje! ...ahogy kitöltötte a betétlapot...talán mosni is tud, nemcsak irni, hamár tolatni nem.
Kicsit költséges ismerkedési módszer. De így legalább stílszerűen lehet Drágámnak becézni Mosolyog Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #581 Dátum: 2008. Január 11. - 14:09:48 »

Nos a chevyklubon láttam az infót, hogy Április 31-re (sicc) tervezik a kaposújlaki talit.
(A szervezés dátuma mindig igazodik 2004 május 1 hez, unióba lépésünk dátumához. Megjegyzem április 30 napos, így valszeg május 3 lesz a nagy nap, aminek örülnék is, hisz nálunk valszeg május 2 (péntek) pihenőnap lesz, így négyesünnep várható!)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #582 Dátum: 2008. Január 11. - 22:41:21 »

Egy veszprémi tali nem lenne rossz tavasszal.
Asszonynak is lenne arra dolga, ha sikerül összeegyeztetni a távolság sem lesz akadály.
/Veszprémnél van reptér???/ 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #583 Dátum: 2008. Január 12. - 09:15:19 »

Van! Veszprém mellett Litérnél, igaz katonai helikopterbázis. Legalábbis az volt. Manapság ki tudja? Lehet, hogy egy bennfentes vállalkozó őrzi a hazánkat? De Veszprém előtt ott van Hajmáskér, óriási szabad területtel. Régen az ideiglenesen, stb., szóval ruszki gyakorló tankpálya volt. Kibúvásos terület, mezőgazdaságra alkalmatlan. Nem lesz akadálya a röptetésnek. Egyébként Kaposújlak is reptérrel rendelkezik.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #584 Dátum: 2008. Január 12. - 13:23:04 »

Van! Veszprém mellett Litérnél, igaz katonai helikopterbázis. Legalábbis az volt. Manapság ki tudja? Lehet, hogy egy bennfentes vállalkozó őrzi a hazánkat? De Veszprém előtt ott van Hajmáskér, óriási szabad területtel. Régen az ideiglenesen, stb., szóval ruszki gyakorló tankpálya volt. Kibúvásos terület, mezőgazdaságra alkalmatlan. Nem lesz akadálya a röptetésnek. Egyébként Kaposújlak is reptérrel rendelkezik.

Miért akarjátok a Lacsit röptetni ?
És még panaszkodtok a fogyasztásra. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!