Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 15:20:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 200855 alkalommal)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #540 Dátum: 2008. Január 04. - 21:30:48 »

Szerintem még ne dobálózzatok a fix kilométerekkel, mert annak az lesz a vége, hogy nem enged senki a 21-ből !
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #541 Dátum: 2008. Január 04. - 21:33:02 »

Szerintem még ne dobálózzatok a fix kilométerekkel, mert annak az lesz a vége, hogy nem enged senki a 21-ből !
OK.
Ne riogassunk senkit!  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #542 Dátum: 2008. Január 04. - 21:59:20 »

Szerintem kellene egy tájékoztató felmérést végezni, hogy kik azok akik hajlandóak lennének eljönni egy talira.  Bármennyire is nagyobb szívás esetleg 1-2 résztvevőnek nagyobb utat tenni, azért mégis csak a többség akarata a demokratikusabb. Ezenkívül szempont lehetne, a szép környék, a parkolhatóság,  egyéb látnivaló és  szórakozási lehetőségek adottsága. Mindezek figyelembevételével, én is a Bp-től max 100 km sugarú körre szavazok. A focicsapatba ugyan nem nevezek be, de öszintén bevallom , hogy drukkernek bármelyik irányba korrumpálható vagyok.
Én a jó lehetőségeket vettem számba, mint: szép környék, jó parkolhatóság, egyéb látni való, stb
A távra tényleg nem.
De a 100 km sugarú kör nekem sem áll messze az elképzeléseimtől.
Ezért mertem előhozni ezt a veszprémi javaslatát Stocznak.
Szerintem adott minden egy jó tali rendezéshez.  Mosolyog




Naplózva
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #543 Dátum: 2008. Január 05. - 10:22:01 »

Szerintem se ragaszkodjunk az X km es körhöz. Mert ha jól megnézed a kört, és Bp az origo, akkor igen csak belóg szlvákiába. És az már nem 100 km pl:Siófokról. Zalaegerszegről nem is beszélve. Kacsint
Pl. Bp-ről 100 km, vagy Győrből 100 km az  majdnem ugyan az. De mondjuk Pécsről 100 km?
Olyan meg ugysem lesz, hogy mindenkinek jó. A Velencei-tó az jöhet.
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #544 Dátum: 2008. Január 05. - 13:20:41 »

Ha jó lesz az idő, (nem leszek beteg ) reális távolságba mi szívesen kirándulunk. (Kirándulós helyszínnek nem nevezem Pestet, ezt azért tisztázzuk! Kacsint) Szívesen mennék a Duna-kanyarba is, rég voltam, fiam még sosem. Velencei tó dettó!
Halkan megjegyezném azért, hogy figyeljünk a nem pesti és dunántúli potenciális résztvevőkre is, nem kellene nagyon nyugatra tolni a helyszínt, valamint ha röptetni akartok, akkor Veszprém szerintem erre alkalmatlan. Ott ugyanis még nem voltam úgy, hogy ne fújt volna a szél-fent van a Bakonyban!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #545 Dátum: 2008. Január 05. - 13:56:53 »

Akkor csináljunk egy szavazást, hogy ki mire hajlandó, mekkora áldozatot tud hozni és csináljunk havonta egy talit rotációs rendszerben!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #546 Dátum: 2008. Január 05. - 15:05:12 »

Bocsika, de a havi talikat a főnökasszonyok megvétozzák, lefogadom. Mint már régebben is javasoltam, jó lenne régiókban gondolkodni először, és az össznépi talit pedig évi 3-4-nél max lehetne összehozni. Most magamra zúditok egy csomó átkot, de mi lenne, ha a nagyobb távolra eső talikra felváltva közösen menne az ember, hogy spóroljon. Ha egy kocsiban 3-4 klubtag menne, akkor egy nagyobb távolságú tali sem ürítené ki a brifkót. Persze nem muszáj mindenkinek élni ezzel, de egy lehetőség ez is, hogy, ha nem is minden autó (3 fajta úgyis csak!), lesz ott, de a tagok többsége igen, és ez fontosabb szerintem. De ne kövezzetek meg most rögtön, csak gondoljátok végig! Még valamit: még most is alig adta meg a lakóhelyét a tagság többsége. Ez is segítene, ha komolyan vesszük egymást, hogy tudjuk, ki hová tartozik legalább település szinten. Talán (Stocz!) nem ártana egy olyan lista a későbbiekben, ahol régiók szerint is szerepelnénk, így helyi talikat könnyebben lehetne szervezni. Várom az okos társaság véleményét, és nem megvetését!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #547 Dátum: 2008. Január 05. - 15:09:21 »

Bocsika, de a havi talikat a főnökasszonyok megvétozzák, lefogadom. Mint már régebben is javasoltam, jó lenne régiókban gondolkodni először, és az össznépi talit pedig évi 3-4-nél max lehetne összehozni. Most magamra zúditok egy csomó átkot, de mi lenne, ha a nagyobb távolra eső talikra felváltva közösen menne az ember, hogy spóroljon. Ha egy kocsiban 3-4 klubtag menne, akkor egy nagyobb távolságú tali sem ürítené ki a brifkót. Persze nem muszáj mindenkinek élni ezzel, de egy lehetőség ez is, hogy, ha nem is minden autó (3 fajta úgyis csak!), lesz ott, de a tagok többsége igen, és ez fontosabb szerintem. De ne kövezzetek meg most rögtön, csak gondoljátok végig! Még valamit: még most is alig adta meg a lakóhelyét a tagság többsége. Ez is segítene, ha komolyan vesszük egymást, hogy tudjuk, ki hová tartozik legalább település szinten. Talán (Stocz!) nem ártana egy olyan lista a későbbiekben, ahol régiók szerint is szerepelnénk, így helyi talikat könnyebben lehetne szervezni. Várom az okos társaság véleményét, és nem megvetését!
Jól szóltám KOMÁM.
Jók az 5letek. Ha nem 1 autóval 1 ember jön messziröl, attól még elhisszük neki, hogy Lacsija van!   Kacsint
Nem?  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #548 Dátum: 2008. Január 05. - 15:22:42 »

A két Vén Róka Koma összeáll példát mutatni! Mások is követhetik a jó példát! Nosza rajta megszívatjuk az olajtársaságokat! Ha nem is, de magunknak legalább spórolunk, mert ránkfér bőven!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #549 Dátum: 2008. Január 05. - 15:26:44 »

A két Vén Róka Koma összeáll példát mutatni! Mások is követhetik a jó példát! Nosza rajta megszívatjuk az olajtársaságokat! Ha nem is, de magunknak legalább spórolunk, mert ránkfér bőven!
Szinte a saját "klubkutyám" mellett is óvatosan megyek el, nehogy lepislantson ,ha belenéz a buxámba.  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
kami
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Hozzászólás #550 Dátum: 2008. Január 05. - 15:36:12 »

nem tudom hogy honnan ismersz ennyire peti74 de ez csak egy kb távolság volt a hozzászolásod tényleg bunkó volt ha nem is akartad igy sikerült de ha mindenkinek igy válaszolsz ne csodáld hogy elmegy az ember kedve az egész taliktól!Mivel én nem régóta vagyok itt nem voltam még egy talin se de el szeretnék menni csak nem tudom hogy mit várjak az ilyen beszólásoktól lehet nem is érné meg elmennem???
 
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #551 Dátum: 2008. Január 05. - 17:52:54 »

Bocsika, de a havi talikat a főnökasszonyok megvétozzák, lefogadom. Mint már régebben is javasoltam, jó lenne régiókban gondolkodni először, és az össznépi talit pedig évi 3-4-nél max lehetne összehozni. Most magamra zúditok egy csomó átkot, de mi lenne, ha a nagyobb távolra eső talikra felváltva közösen menne az ember, hogy spóroljon. Ha egy kocsiban 3-4 klubtag menne, akkor egy nagyobb távolságú tali sem ürítené ki a brifkót. Persze nem muszáj mindenkinek élni ezzel, de egy lehetőség ez is, hogy, ha nem is minden autó (3 fajta úgyis csak!), lesz ott, de a tagok többsége igen, és ez fontosabb szerintem. De ne kövezzetek meg most rögtön, csak gondoljátok végig! Még valamit: még most is alig adta meg a lakóhelyét a tagság többsége. Ez is segítene, ha komolyan vesszük egymást, hogy tudjuk, ki hová tartozik legalább település szinten. Talán (Stocz!) nem ártana egy olyan lista a későbbiekben, ahol régiók szerint is szerepelnénk, így helyi talikat könnyebben lehetne szervezni. Várom az okos társaság véleményét, és nem megvetését!
Jól szóltám KOMÁM.
Jók az 5letek. Ha nem 1 autóval 1 ember jön messziröl, attól még elhisszük neki, hogy Lacsija van!   Kacsint
Nem?  Vigyorog

Ezt ugyibár már felvetettük a legutóbbi, váci találkozó alkalmával is... Persze persze, mindenki büszkélkedne az ótójával (meg ha nem hozná el, akkor hogyan bütykölne rajta ladlac... Vigyorog Vigyorog Vigyorog), de azt azért mindenki higgye el: Az ember a fontosabb! Lehet hogy újat mondok azoknak, akik még nem voltak ilyesmin: A találkozókon ált. beszélgetünk, meg ismerkedünk EGYMÁSSAL!
Úgy mellesleg (hi-hi-hi), a záhonyi tali-ötlet teccik, peti74 majd egy kicsit korábban kel, hogy összeszedhesse a csapatot... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #552 Dátum: 2008. Január 05. - 19:05:52 »

Gidyből megint előbújt a buszsofőr! Vigyorog
Először csak 3-4 ember, majd mindig egy kicsit több. Egyszer csak ott áll majd a csuklóssal, tömve klubtaggal. Lacetti klub járat, talibérlet !  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #553 Dátum: 2008. Január 05. - 19:22:22 »

Jopek! Még mindig jobb, mint ponyva alatt hánykodva! Ne is próbálj megfúrni! A régiós dolgot megpróbálom behozni, de, mint tudhatod Te is. PC-béna a másik titulusom. Hétfőn szabad vagyok nagyjából. Esetleg megnézel valamikor?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #554 Dátum: 2008. Január 05. - 20:20:19 »

Jopek! Még mindig jobb, mint ponyva alatt hánykodva! Ne is próbálj megfúrni! A régiós dolgot megpróbálom behozni, de, mint tudhatod Te is. PC-béna a másik titulusom. Hétfőn szabad vagyok nagyjából. Esetleg megnézel valamikor?
Dehogy próbálom megfúrni a turnébuszt! Amig Te vezetnél, addig a kollégákkal csinálnánk az utastérben különböző szűrővizsgálatokat. Pl.: Sör, de lehet valami rövidebb is, ha valaki nem ér rá sokat vacakolni. Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!