Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 13:34:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 200849 alkalommal)
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #495 Dátum: 2007. December 25. - 09:26:22 »

Némi félelmet vélek felfedezni az alakulgató HB/Sedan csapat tagjaiban... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Sajnos ez így van . Ezt elismerem.Félünk..
Félünk kiállni egy olyan csapat ellen, amelyikben több játékos is a múltban elszenvedett sérüléseire hivatkozva már előre szabadkozik és bizonyos kórházi szolgáltatások igénybevételére tesz egyértelmű célzásokat . Kacsint Vigyorog
Továbbá elutasítunk mindenféle korrupciós vádat ! Tőlünk mindig is távol állt az ilyesmi !
Ezt még jelmondatunk is igazolja,: SÖR, SÜTI, MATRICA ! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #496 Dátum: 2007. December 25. - 10:17:06 »

Gábor! Azért ne imádkozz özönvizért! Jopekéknak! Megszokásból húzok majd el, de utána kibékülünk, mert azért mert győzünk, nem nézünk le titeket, igérem. Buszos- Taxis- Hajós összefogás csak eredményes lehet! Remélem akkor éppen tudok járni, mert mankóval gyenge vagyok, de akkor is ott lesz a fiatalság!

Taxis???
ugye nem rám gondoltál? Képességeim e téren kripicével vetekednek(végül is mondhatni együtt nőttünk fel).

Esetleg lehetnék a labda...
Nemnem. Inkább a szurkolótábor. Míg Ti rúgjátok a bőrt (egymás lábán  Vigyorog Vigyorog Vigyorog), addíg én pusztítom a sört.
Abba még nem sántult le senki  Vigyorog Vigyorog Vigyorog.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #497 Dátum: 2007. December 25. - 10:37:16 »

Pont Rád gondoltam, Stocz! Kiegészítjük egymást a pályán is. Legfeljebb úgy csinálsz mintha nem lennél vérbeli klasszis, aztán, bumm, szedhetik is ki a lasztit a ketrecből. Lehet altatásos a taktikánk, nemcsak mindig offenziv. Kripic, mint láthattad máris vállalta a megmérettetést. Jopek pedig lélektani háborút indított, rágalmazás ügyileg, de nem ér el semmit, bár nem mondom jó taktikának jöhet be, de csak amatörök ellen, és mi persze nem ebbe a kategóriába tartozunk. Bár már tavasz lenne! Ebben gondolom mindannyian egyet értünk! Egyébként szó sincs a HBFC, és a Sedan FC lekicsinyeléséről, csak realisták vagyunk. (Ezek után persze bujdosolhatunk esetleges tragédia után!) Minden jót a meccsekig mindenkinek, kocsitipustól függetlenűl!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #498 Dátum: 2007. December 25. - 14:56:21 »

Míg Ti rúgjátok a bőrt (egymás lábán  Vigyorog Vigyorog Vigyorog), addíg én pusztítom a sört.
Abba még nem sántult le senki  Vigyorog Vigyorog Vigyorog.

Dehogynem! Az asszony eltörte a lábát! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #499 Dátum: 2007. December 25. - 19:31:38 »

Jól van! Én meg egyszemélyes csapat leszek, mi?!?
Eddig: SW - Sedan 6:1
HB is több!
Ez aztán az esélyegyenlőség!

Bár nem vagyok nagy segítség, de a védelemben szívesen játszom a betonfalat!:)
SW:Sedan 6:2 Vigyorog

Gatsy! Ne hagyjuk magunkat! Szedjük össze a Sedan-Team-et!!!
Addig ne hódoljunk be HB-SW-nek, míg nem biztos, hogy mi is fel tudunk állni! Vigyorog
A gáz az, hogy kellene egy csatár is, mert én is a hátfalat erősítettem anno! De nagyon anno!
Ha nem lesz meg a csapat, na jó, akkor szívesen beállunk valamelyikbe! Vigyorog

Így is van!
HAJRÁ SEDAN FC!!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #500 Dátum: 2007. December 26. - 11:03:33 »

Szerintem kijön a 6 sedan a csapatba. Én bevethető vagyok minden poszton. Már a bölcsiben elkezdtem focizni. Nagy lövő vagyok! A becenevem ágyú volt! Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #501 Dátum: 2007. December 26. - 14:41:38 »

Ez a beszéd Sedan FC! Nem kell megfutamodni! Weres beceneve Ágyú volt, remélem a jele is, és ez azt jelenti, hogy lesz tűzereje a csapatnak. Ha még szereznel egy tűzért is hozzá, aki pontosítja a lövések irányát, akkor lehet jó csapat is, nélküle sajnos csak légvédelem lehet, ami ugyebár fociban nem túl hasznos. Mert fociban az égbelövés égbekiálltó bűn. Mindenesetre rettenetesen örülök, hogy felráztam a bandát mély téli depressziójából, és a tavaszre, nyárra gondolunk vágyakozva. A szürkeség, és a napfény hiánya elkedvetleníti az embereket, sőt ingerlékennyé is teszi, és figyelmetlenné, ami veszélyes magunkra, és másokra is. Igaz Cápa? (bocsika, de ez más tészta...) Remélem senki nem kapott sem étel, sem alkohol   mérgezést, és nem is fog kapni szilveszterkor sem! Jók vagyunk!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #502 Dátum: 2007. December 26. - 16:56:50 »

Szerintem kijön a 6 sedan a csapatba. Én bevethető vagyok minden poszton. Már a bölcsiben elkezdtem focizni. Nagy lövő vagyok! A becenevem ágyú volt! Kacsint

Akkor Petivel együtt van egy 3 fős, ágyúval felszerelt, Berlini Falunk! Mosolyog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #503 Dátum: 2007. December 28. - 05:55:05 »

Míg Ti rúgjátok a bőrt (egymás lábán  Vigyorog Vigyorog Vigyorog), addíg én pusztítom a sört.
Abba még nem sántult le senki  Vigyorog Vigyorog Vigyorog.

Dehogynem! Az asszony eltörte a lábát! Vigyorog

ÁÁÁ!
Az enyém nem olyan!
Néha még buzdít is!  Vigyorog
Naplózva
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #504 Dátum: 2007. December 29. - 18:41:10 »

Ebben a hónapban 22-én szombaton kerül sor egy kisebb talira Badacsonyban de. 10 órakor, ami egy másik fórum kezdeményezésére kezdődött. Szerintem nem bánnák, ha így elsőre mi is csatlakoznánk. Annál is inkább, mert néhányan átjárók vagyunk arra az oldalra is.
http://forum.chevyklub.hu/viewtopic.php?t=847&sid=bdb1b18d4faeb188af0b24f06ae2c8fa

Most nézegettem a szept 22-i tali képeit amiket Cápa Feri készített. Látható rajta kola1234, jómagam, a kamera másik oldalán Cápa!
http://kepfeltoltes.hu/070922/IMG_1111_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/070922/IMG_1144_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/070922/IMG_1165_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/070922/IMG_1169_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #505 Dátum: 2007. December 31. - 20:21:50 »

Jól van! Én meg egyszemélyes csapat leszek, mi?!?
Én spec szívesen venném, ha minket erősítenél! Az SWFC-ben úgyis van -kapitány személyében- egy volt hivatásos focista, mi meg a HBFC-ben elég csehül állunk.

Nézzétek meg az új avatar képemet én akkor fölváltva játszahatok mind a két csapatban HB. Sedan? Mert az 1,4 kék HB mellett van egy 1,6 mentazöld Sedan is.

http://img.carstyling.hu/usercars/00/04/66/38/46638_1197444381.jpg

Hivatasos? Soha egy grandot nem kaptam... Ez 6-15 eves koromig ertendo. Akkor szetrugtak a terdemet....
De meg ha mankoval kell, akkor is jatszom! Ha giopszben vagyok, akkor legfeljebb biraskodom!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #506 Dátum: 2007. December 31. - 20:27:49 »

Cap! Ha rossz lesz a térded, akkor legfeljebb fekvővédőt játszol, de játszanod kell az SW-sek dicsőségéért! Úgy felhergeltem az úri közönséget, hogy most már nincs visszaút! Játszeni kell, és ez még kevés is, győznünk is kell, muszáj!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #507 Dátum: 2007. December 31. - 20:28:59 »

Cap! Ha rossz lesz a térded, akkor legfeljebb fekvővédőt játszol, de játszanod kell az SW-sek dicsőségéért! Úgy felhergeltem az úri közönséget, hogy most már nincs visszaút! Játszeni kell, és ez még kevés is, győznünk is kell, muszáj!
Kapus voltam es nem rossz... Mondom, ha kell akkor mankoval is jatszom!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #508 Dátum: 2007. December 31. - 20:31:35 »

Cap! Ha rossz lesz a térded, akkor legfeljebb fekvővédőt játszol, de játszanod kell az SW-sek dicsőségéért! Úgy felhergeltem az úri közönséget, hogy most már nincs visszaút! Játszeni kell, és ez még kevés is, győznünk is kell, muszáj!

Kicsit nehéz lesz összehozni, gondok itt a Budapestől távol élőkre! De mondjuk lehetne valahol a balaton parton megtartani a rangadót!
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #509 Dátum: 2007. December 31. - 20:35:56 »

Cap! Ha rossz lesz a térded, akkor legfeljebb fekvővédőt játszol, de játszanod kell az SW-sek dicsőségéért! Úgy felhergeltem az úri közönséget, hogy most már nincs visszaút! Játszeni kell, és ez még kevés is, győznünk is kell, muszáj!

Kicsit nehéz lesz összehozni, gondok itt a Budapestől távol élőkre! De mondjuk lehetne valahol a balaton parton megtartani a rangadót!
Barhol , barmikor...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!