Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 12:40:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 200820 alkalommal)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #465 Dátum: 2007. December 22. - 19:20:18 »

Én a HBFC-be csatlakozom! Cápa?  Kacsint
Meg még én is vagyok ! Vigyorog

Igen, igen!! sz.gabor is velünk van!  Mosolyog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #466 Dátum: 2007. December 22. - 19:23:23 »

Ja...elfelejtettem...focizni kiskoromban tudtam valamelyest, tehát (két)ballábas vagyok! Mindig kézilabdáztam amkor sportról volt szó a suliban.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #467 Dátum: 2007. December 22. - 19:32:32 »

Örömmel látom, felkorbácsoltam az állóvizet! Cap is itt van on-line, ő is a mi SW-s csapatunkba tart, és ráadásul fiatal is! Öregségemet fanatizmussal kompenzálom majd! Ezek szerint nem is volt hülye ötlet? Aztán majd később a három csapatból csinálunk egy válogatottat, és megverjük a Chevy Klub csapatát, ebben ugye mindenki egyetért tipustól függetlenűl?!? Hajrá Lacetti VFC, a "V" egyértelmű- gondolom.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #468 Dátum: 2007. December 22. - 19:50:33 »

SWFC: Meatloaf, LadiGidy, és várjuk még: LadLac, Stocz, Kripic, CaptainB, és még másokat a bajnokcsapatba várjuk szeretettel!

reszkessetek!
9 evig jatszottam a fradiban. 4*es valogatott, 7 -szeres bajnok vagyok.
2x-es foiskolai bajnok.
utni fogunk, mint a 380!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #469 Dátum: 2007. December 22. - 19:53:59 »

SWFC: Meatloaf, LadiGidy, és várjuk még: LadLac, Stocz, Kripic, CaptainB, és még másokat a bajnokcsapatba várjuk szeretettel!
1 db nevezésem IDE nekem is lenne!!!  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #470 Dátum: 2007. December 22. - 19:54:53 »

SWFC: Meatloaf, LadiGidy, és várjuk még: LadLac, Stocz, Kripic, CaptainB, és még másokat a bajnokcsapatba várjuk szeretettel!
1 db nevezésem IDE nekem is lenne!!!  Vigyorog

Ti már lassan 2 csapatot tesztek ki!!  Vigyorog
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #471 Dátum: 2007. December 22. - 20:36:47 »

SWFC: Meatloaf, LadiGidy, és várjuk még: LadLac, Stocz, Kripic, CaptainB, és még másokat a bajnokcsapatba várjuk szeretettel!
1 db nevezésem IDE nekem is lenne!!!  Vigyorog

Ti már lassan 2 csapatot tesztek ki!!  Vigyorog

Nyugi, én max. szögletzászlónak leszek jó... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Meg egyszer, amikor beválasztottak valami csapatba (kényszerből ám Kacsint), a negyedik (!) mérkőzésen olyan achilles-ín szakadást szenvedtem, hogy csak na! Nem volt ám leányálom 6 hétig gipszben (nyár elején), és 2 nap szünettel rögtön utána mégegyszer (ez már ugye nyáron...) 6 hétig, merthogy részlegesen rögtön újra elszakadt...
Bocsi, de azóta én csak úgy öregurasan, fejben, lelátóról focizom...

Viszont jó hangosan tudok kiabálni Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #472 Dátum: 2007. December 22. - 20:44:25 »

Kripic! Te leszel az edzőnk, meg a szövetségi kapitányunk, hogy részese lehess a sikerünknek! A Sedanosok még meg sem szólaltak, a HB-sok pedig épphogy. Lehet, hogy már el is ment a kedvük, hogy Cap beijesztette őket? Vagy összeállnak együtt ellenünk? De azért gondold meg, hátul nem lesz sok dolgod, mert agresszivek leszünk, legalább itt, és nem az útakon, mert ott jó emberek vagyunk mindig ugyebár!?!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #473 Dátum: 2007. December 22. - 21:14:58 »

Ha valakit érdekelne az áprilisi hagyományos kaposújlaki tali (amin mindenkinek ott kell lennie!), akkor itt egy pár kép (a dátumosakat én követtem el....csak szerényen  Vigyorog):
http://www.chevyklub.hu/index.php?option=com_zoom&Itemid=48&catid=59

Remélem aki hezitálna az is kedvet kap! Itt hatalmas nagy tér van focihoz is!!!
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 22. - 21:16:54 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #474 Dátum: 2007. December 23. - 09:04:51 »

Ha valakit érdekelne az áprilisi hagyományos kaposújlaki tali (amin mindenkinek ott kell lennie!), akkor itt egy pár kép (a dátumosakat én követtem el....csak szerényen  Vigyorog):
http://www.chevyklub.hu/index.php?option=com_zoom&Itemid=48&catid=59

Remélem aki hezitálna az is kedvet kap! Itt hatalmas nagy tér van focihoz is!!!

A csatolt kép előterében jómagam és aNexiám hátulja látszik!
http://www.chevyklub.hu/index.php?option=com_zoom&Itemid=48&page=view&catid=59&PageNo=7&key=101&hit=1
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #475 Dátum: 2007. December 23. - 10:44:17 »

Kripic! Te leszel az edzőnk, meg a szövetségi kapitányunk, hogy részese lehess a sikerünknek! A Sedanosok még meg sem szólaltak, a HB-sok pedig épphogy. Lehet, hogy már el is ment a kedvük, hogy Cap beijesztette őket? Vagy összeállnak együtt ellenünk? De azért gondold meg, hátul nem lesz sok dolgod, mert agresszivek leszünk, legalább itt, és nem az útakon, mert ott jó emberek vagyunk mindig ugyebár!?!
Gidy !
Arra azért ne számíts, hogy lesz egy külön sáv a buszosoknak meg a taxisoknak a pályán ! Azért nem biztos, hogy olyan könnyedén elmész mellettünk, mint a busszal a városban ! Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #476 Dátum: 2007. December 23. - 11:33:30 »

Kripic! Te leszel az edzőnk, meg a szövetségi kapitányunk, hogy részese lehess a sikerünknek! A Sedanosok még meg sem szólaltak, a HB-sok pedig épphogy. Lehet, hogy már el is ment a kedvük, hogy Cap beijesztette őket? Vagy összeállnak együtt ellenünk? De azért gondold meg, hátul nem lesz sok dolgod, mert agresszivek leszünk, legalább itt, és nem az útakon, mert ott jó emberek vagyunk mindig ugyebár!?!
Gidy !
Arra azért ne számíts, hogy lesz egy külön sáv a buszosoknak meg a taxisoknak a pályán ! Azért nem biztos, hogy olyan könnyedén elmész mellettünk, mint a busszal a városban ! Vigyorog


Még a végén azt hiszi, hogy Ő a piros 7-es, aki mindent visz mi?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #477 Dátum: 2007. December 23. - 12:42:29 »

Én a HBFC-be csatlakozom! Cápa?  Kacsint
Meg még én is vagyok ! Vigyorog

Igen, igen!! sz.gabor is velünk van!  Mosolyog

Én nem vagyok oda a fociért, de a klubért igen. Ezért vegyétek úgy, hogy benne vagyok. Jobban szeretem a vízilabdát. Csak a gyöpön ölég nehéz vízilabdázni. Vigyorog Vigyorog
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #478 Dátum: 2007. December 23. - 12:53:51 »

Gábor! Azért ne imádkozz özönvizért! Jopekéknak! Megszokásból húzok majd el, de utána kibékülünk, mert azért mert győzünk, nem nézünk le titeket, igérem. Buszos- Taxis- Hajós összefogás csak eredményes lehet! Remélem akkor éppen tudok járni, mert mankóval gyenge vagyok, de akkor is ott lesz a fiatalság!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #479 Dátum: 2007. December 23. - 14:30:20 »

Én a HBFC-be csatlakozom! Cápa?  Kacsint
Meg még én is vagyok ! Vigyorog

Igen, igen!! sz.gabor is velünk van!  Mosolyog

Én nem vagyok oda a fociért, de a klubért igen. Ezért vegyétek úgy, hogy benne vagyok. Jobban szeretem a vízilabdát. Csak a gyöpön ölég nehéz vízilabdázni. Vigyorog Vigyorog
Rá se ránts! Ha elpáholnak minket, majd alakítunk egy vizilabdacsapatot és kihívjuk őket abban! Elvégre nekem is vízben az eredeti helyem vagy mi!? Na majd kapnak! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!