Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 00:35:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 200650 alkalommal)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #315 Dátum: 2007. December 05. - 18:35:20 »

Cápa!
Hévíz felé megyek, a 76-on sem rövidebb!
De 10 éve nem jártam Keszthelyen, már nem is tudom mi, hol van!
Szerintem írd meg a számod, és hívlak, ha beérek a városba!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #316 Dátum: 2007. December 05. - 18:45:39 »

Pontosítok: találkozzunk az ÖMV- kútnál, de az a házunk mellett van, és a Hungária körúton az M3-as felé felhajtó elött! Petinek megadom priviben az itinert, és telefonom számát. Időpont? Ötlet? figyelembe veendő a másik gyülekező időpontja a Shell/?/ kútnál! Üdv: LadiGidy a kávézó tulajdonosa
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #317 Dátum: 2007. December 05. - 18:57:37 »

Hogy érthető legyek: Hungária krt. ÖMV kút parkolójában kocsit lezárni, hozzám feljönni, kávát közösen elszürcdölni, vissza kocsihoz, indulni többiekhez, majd tovább Vácra! Érteni mindenki? Csak majd a létszámra leszek rettentően kiváncsi, remélem több főzetet kell csinálnom!/ Peti privi ment!/. Üdv: Ladigidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #318 Dátum: 2007. December 05. - 19:19:04 »

Én még azt sem tudom, hova megyek! Egy útvonaltervező sem akar a Hungária krt. felé kűldeni! Majd veszek térképet, abban talán eligazodok!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #319 Dátum: 2007. December 05. - 20:09:15 »

Cápa!
Hévíz felé megyek, a 76-on sem rövidebb!
De 10 éve nem jártam Keszthelyen, már nem is tudom mi, hol van!
Szerintem írd meg a számod, és hívlak, ha beérek a városba!
Ok, előtte egyeztetünk. Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #320 Dátum: 2007. December 05. - 20:26:22 »

na mar megint kimaradok a jobol! lady! minden ismerosnek add at a udvozletemet a vaci talalkozon! remelem a kovetkezon mar szemelyesen is ott leszek!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #321 Dátum: 2007. December 07. - 21:02:29 »

Váci találkozó! Szóval M3-as kivezetőnél a Shell kút mögötti McDonalds parkolóban találkozunk a többiekkel 9-9:30 között. Ez azt jelenti, hogy legkésőbb 9-kor el kell indulnunk tőlünk az ÖMV kúti parkolóból. Ha elötte nyugodtan meg akarunk nálunk kávézni, akkor 8-tól várom az úri közönséget, egészen az indulásig. Hogy ide ki mikor kell, hogy induljon, azt mindenki számolja ki magának! Zalaegerszeg /húha!?/, Keszthely /húha?/, Kistarcsa, Pilisvörösvár, Komárom, Zugló /LadLac kibirod?/, szóval számolni okosan, hogy biztos ideérjetek időben! /tartalék idő?/. Azt kérem a kedvenc klubtársaimtól, hogy jelezzétek, hogy kinek jó nálunk találkozni, hogy fel tudjak készülni a fogadásotokra! /kávé? tea? ásványvíz?/. A válaszokat ide is lehet irni, de talán a privi még jobb, vagy e-mailbe, vagy telcsin jelezzétek! Mindnyájatokat szívesen várom! Az sem ártana, ha a Shell kúthoz menő cartársak is szólnának, hogy velük ott találkozunk! Fényképezőgépeket hozzatok, ha lehet! Peti tudtommal utána Pesten marad. Cápa pedig ugyis tudja... Hosszú napra számítsatok! Jó szerencsét, és időt, útviszonyt hozzá! Üdv: LadiGidy L.K.Kávézó
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #322 Dátum: 2007. December 07. - 21:26:51 »

Legkésőbb 9-kor el kell indulnunk a parkolóból! De persze, ha mindenki megjött, indulhatunk egy kicsit előbb is, de nem fontos, mert így is odaérünk időben! Ha esetleg valakinek gondja van, mert pl. eloroszta a család valamelyik tagja a kocsiját, vagy nincs benne benzin, akkor is jöjjön, lesz hely másik Lacettiben is a számára. Nemcsak a kocsi a fontos! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #323 Dátum: 2007. December 07. - 21:32:57 »

Bocs, de megint eszembe/?/ jutott valami: többeknek irtam privit a talival kapcsolatban, de lehet, hogy kihagytam valakit, vagy valakiket, de ez nem azt jelenti, hogy őket nem várom! A priviben lényegében ugyanezeket irtam le, mint az elöbbiekben. Érvényes mindenkire, aki akar jönni! Még valamit? Most ti kérdezzetek, ha van mit! Itt, vagy priviben. Üdv: LadiGidy a szenilis
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #324 Dátum: 2007. December 08. - 09:51:09 »

Bocs Ladi, hogy kijavítalak, de nem Shell, hanem OMV kút mögötti Mc Donald's.  Kacsint
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #325 Dátum: 2007. December 08. - 09:55:26 »

Bocs Ladi, hogy kijavítalak, de nem Shell, hanem OMV kút mögötti Mc Donald's.  Kacsint
Az biza Shell kút. Nem a Gidy-nél, hanem Pest határában a Metro-nál.  Kacsint Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #326 Dátum: 2007. December 08. - 10:08:36 »

TALISOK! NÁLAM AZ ELSŐ TALI ÖMV KÚT MÖGÖTTI PARKOLÓ! UTÁNA EGYÜTT MEGYÜNK A KÖVETKEZŐ HELYRE, AHOL SHELL KÚTNÁL TALÁLKOZUNK A TÖBBIEKKEL! ONNAN A TELJES CSAPATTAL CONVOYBAN MEGYÜNK VÁCRA A SZERVIZHEZ A NAGY IGAZI TALÁLKOZÓRA! VILÁGOS? ÖMV- SHELL- VÁC! Üdv: Ladigidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #327 Dátum: 2007. December 08. - 10:14:35 »

Talisok! Egy külön privát kérés: aki nálam kezdi a talit, az azt is jelezze, ha esetleg nem egyedül jön, hanem a "főnökével"!/ ugye érthető/. Eddig csak Athee, és Peti jelezte, Kripic, és LadLac jön, de nem itt kezdik a talit. Többiek? Minél előbb várom a jelentkezéseket! Üdv: LadiGidy a starter vendéglátó
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #328 Dátum: 2007. December 08. - 10:22:52 »

Bocs, igazatok van! nekem még nagyon reggel van... 
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #329 Dátum: 2007. December 08. - 10:31:42 »

Sziasztok!

Idén is megtartjuk az évadzáró bulinkat Vácon a Chevrolet ****vízben

Időpont:2007.12.15  10.00 órai kezdettel

Helyszín: Vác, 2.sz. Főút Chevrolet szervíz

Találkozó előtte a szokott helyen: M3 kivezető a Shell benzinkút mögötti McDonalds parkolóban 9.00-9.30 között


Programok:

-Kötetlen beszélgetés

-Kaja Kornél mester jóvoltából

-Gyermekenek egy kis mikulás csomag

-És a megjelent tagoknak és embereknek egy kis ajándék

Várunk minden Daewoo-Chevrolet tulajdonost sok szeretettel.


Üdvözlettel:

Kápolnási Tamás

Klubelnök.


És bocsi a bepofátlankodásért Vigyorog Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!