Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 23:40:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 200622 alkalommal)
sznuni
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Hozzászólás #300 Dátum: 2007. December 04. - 12:48:48 »

Szerintem ezt Stocz úgysem engedné.
Egy páran készülünk a Váci talira, de ha nem jön össze, hogy a Lacettik is részt vegyenek, akkor szerintem keressünk egy helyett, és legyen külön a tali, úgy, ahogy Budakeszin volt. Hozzáteszem, én szeretnék részt venni Vácon.

Miért ne jönne össze??

Ez innentől már csakis rajtatok múlik hogy eljöttök e vagy sem.


Jól beparázott mindenki!
Ennek ellenére szerintem ott tartunk, hogy megyünk!
Köszi, Sznuni!

Igazán nincs mit. Kacsint Vigyorog

Sok szeretettel várunk mindenkit.
A szervíz és a jómagam nevében mondom.
Naplózva
sznuni
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Hozzászólás #301 Dátum: 2007. December 04. - 14:28:31 »

Szerintem ezt Stocz úgysem engedné.
Egy páran készülünk a Váci talira, de ha nem jön össze, hogy a Lacettik is részt vegyenek, akkor szerintem keressünk egy helyett, és legyen külön a tali, úgy, ahogy Budakeszin volt. Hozzáteszem, én szeretnék részt venni Vácon.

Miért ne jönne össze??

Ez innentől már csakis rajtatok múlik hogy eljöttök e vagy sem.


Jól beparázott mindenki!
Ennek ellenére szerintem ott tartunk, hogy megyünk!
Köszi, Sznuni!

Igazán nincs mit. Kacsint Vigyorog

Sok szeretettel várunk mindenkit.
A szervíz és a jómagam nevében mondom.


Jaaaaaaaaaaa
Most láttam meg hogy Stocz kollega ide írt nekem privát üzenetet.
Éppen a kijelentkezést kerestem hogy hogyan is kell, erre megtalálom hogy van 3 privát üzenetem.
Sajnos itt csak akkor vagyok elérhető ha szeretnék közölni valamit vagy szólnak hogy szóljak pár szót.
Ezt megírtam priviben is Stocz kollegának.
Ha esetleg valakinek közlendője van nekem a mi fórumunkon vagy az emil címemre legyen olyan kedves, mert mint írtam ezen a fórumon keveset vagyok jelen.

Köszönettel:
sznuni
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #302 Dátum: 2007. December 04. - 17:49:46 »

Csapat vigyázz! Indulás! Akkor ezek szerint elhárult a veszély, hogy nem hívtak komolyan. Tehát azt mondom, hogy aki eredetileg jelezte itt, vagy ott, hogy menne, hát menjünk is! Javaslom, hogy találkozzunk mi Lacettisek is valahol közösen, és alkossunk Lacetti Convoyt vácra! Természetesen ez a külön gyülekező lehet ugyanott, ahol ők is gyűlnek. Weres, Peti, Athee, LadLac, Kripic, és még remélem néhányan, és persze jómagam let's go to Vác together! Oké így? Üzenet Sznuninak, hogy kérte, hogy e-mailt irjunk, ha valamit akarunk tőle, vagy neki, de a profiljából hiányzik a cim! Vélemény, Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #303 Dátum: 2007. December 04. - 17:59:43 »

Csapat vigyázz! Indulás! Akkor ezek szerint elhárult a veszély, hogy nem hívtak komolyan. Tehát azt mondom, hogy aki eredetileg jelezte itt, vagy ott, hogy menne, hát menjünk is! Javaslom, hogy találkozzunk mi Lacettisek is valahol közösen, és alkossunk Lacetti Convoyt vácra! Természetesen ez a külön gyülekező lehet ugyanott, ahol ők is gyűlnek. Weres, Peti, Athee, LadLac, Kripic, és még remélem néhányan, és persze jómagam let's go to Vác together! Oké így? Üzenet Sznuninak, hogy kérte, hogy e-mailt irjunk, ha valamit akarunk tőle, vagy neki, de a profiljából hiányzik a cim! Vélemény, Üdv: LadiGidy

Ladi!
Nekem az jó, ha a közlekedésinél lévő parkolónál találkozunk!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #304 Dátum: 2007. December 04. - 18:10:09 »

Athee! Majdnem jó ötlet, de ha telt ház lesz /szombaton a liget teli van!/, akkor inkább itt a házunknál a 70-es troli végállomásánál a hungária krt- Erzsébet királyné útja sarkánál az alúljárónál. LadLac is gyere ide! Időpontot még egyeztetünk. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #305 Dátum: 2007. December 04. - 18:15:48 »

Athee! Majdnem jó ötlet, de ha telt ház lesz /szombaton a liget teli van!/, akkor inkább itt a házunknál a 70-es troli végállomásánál a hungária krt- Erzsébet királyné útja sarkánál az alúljárónál. LadLac is gyere ide! Időpontot még egyeztetünk. Üdv: LadiGidy

Akkor az Erzsébet királynénál lévő OMV kút?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #306 Dátum: 2007. December 04. - 18:19:47 »

Oké! Az időpontot pedig még eldöntjük addigra. Elötte egy kávét nálunk közösen, de oda parkolj, és gyere fel hozzánk! Üdv: LadiGidy U.I.: ez másokra is vonatkozik, aki csatlakozni kiván hozzánk! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #307 Dátum: 2007. December 04. - 20:50:45 »

És akkor ezek szerint vidéki kollégák (gépsárkány nélkül) nem jönnek...?
Még mindig áll az ajánlatom: Aki csak a társaság kedvéért szíveskedne elfáradni kies régiónkba, szívesen elfuvarozom (és természetesen vissza...) valamely általa elérhető (busz, vonat, hajó)állomásról/ra.

Oké! Az időpontot pedig még eldöntjük addigra. Elötte egy kávét nálunk közösen, de oda parkolj, és gyere fel hozzánk! Üdv: LadiGidy U.I.: ez másokra is vonatkozik, aki csatlakozni kiván hozzánk! Üdv: LadiGidy

Amennyiben nincs kit fuvarozni, akkor én egy kissé kijjebb csatlakoznék: az általatok preferált találkozási pont nekem pont visszafelé van... (bár a kávé nagyon csábító... Kacsint Kacsint Kacsint)

üdv:kripic
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #308 Dátum: 2007. December 04. - 21:23:43 »

Nekem még kell vennem egy térképet, vagy PDA-t, mert azt sem tudom merre induljak, nemhogy még Pesten!
Ezenkívül valaki legyen kedves megszánni egy telefonszámmal PÜ-ben vagy emilben, tudjatok navigálni ha nagyon elkeveredek!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #309 Dátum: 2007. December 04. - 21:55:09 »

És akkor ezek szerint vidéki kollégák (gépsárkány nélkül) nem jönnek...?
Még mindig áll az ajánlatom: Aki csak a társaság kedvéért szíveskedne elfáradni kies régiónkba, szívesen elfuvarozom (és természetesen vissza...) valamely általa elérhető (busz, vonat, hajó)állomásról/ra.

Oké! Az időpontot pedig még eldöntjük addigra. Elötte egy kávét nálunk közösen, de oda parkolj, és gyere fel hozzánk! Üdv: LadiGidy U.I.: ez másokra is vonatkozik, aki csatlakozni kiván hozzánk! Üdv: LadiGidy

Amennyiben nincs kit fuvarozni, akkor én egy kissé kijjebb csatlakoznék: az általatok preferált találkozási pont nekem pont visszafelé van... (bár a kávé nagyon csábító... Kacsint Kacsint Kacsint)

üdv:kripic
Sajnos nekem még nem dőlt el, hogy mi lesz. Bele kell férnie egy hétvégi Sz. fehérvár-túrának is a havi "benzinmennyiségbe". Ha nem lesz valami ösztönzés a melóhelyről, akkor a hosszú utakra fordítható "benzinkeret" korlátozott. Utas meg nem szeretek lenni. (Bocs Peti, ne sértődj meg!  Vigyorog)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #310 Dátum: 2007. December 04. - 21:57:48 »

Nekem még kell vennem egy térképet, vagy PDA-t, mert azt sem tudom merre induljak, nemhogy még Pesten!
Ezenkívül valaki legyen kedves megszánni egy telefonszámmal PÜ-ben vagy emilben, tudjatok navigálni ha nagyon elkeveredek!
Indulj Keszthely felé mindenképpen, mert el kellene vinned a matricákat és a tiéd is itt van! Ha meg csoda folytán én is mennék, akkor együtt roboghatnánk. Majd egyeztetünk egy helyszínt, hogy ne kelljen a fenékpusztai hídtól nagyon bejönnöd, mert gondolom arra tekersz le Zeg felől!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #311 Dátum: 2007. December 04. - 23:02:53 »

Sajnos nekem még nem dőlt el, hogy mi lesz. Bele kell férnie egy hétvégi Sz. fehérvár-túrának is a havi "benzinmennyiségbe". Ha nem lesz valami ösztönzés a melóhelyről, akkor a hosszú utakra fordítható "benzinkeret" korlátozott. Utas meg nem szeretek lenni. (Bocs Peti, ne sértődj meg!  Vigyorog)
Indulj Keszthely felé mindenképpen, mert el kellene vinned a matricákat és a tiéd is itt van! Ha meg csoda folytán én is mennék, akkor együtt roboghatnánk. Majd egyeztetünk egy helyszínt, hogy ne kelljen a fenékpusztai hídtól nagyon bejönnöd, mert gondolom arra tekersz le Zeg felől!

Dehogy sértődöm! Viszont érzek!!!
Hogy ne kelljen nagyon bemennem? Miért? Hajnalok-hajnalán autóba ülsz, hogy kihozd a cuccot? Ennyi erővel bemegyek én, és utána visszavonulhatsz a vizek mélyére!
De inkább gyere Te is! Tudom, már mondtam! De akkor is!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #312 Dátum: 2007. December 05. - 08:58:41 »

Sajnos nekem még nem dőlt el, hogy mi lesz. Bele kell férnie egy hétvégi Sz. fehérvár-túrának is a havi "benzinmennyiségbe". Ha nem lesz valami ösztönzés a melóhelyről, akkor a hosszú utakra fordítható "benzinkeret" korlátozott. Utas meg nem szeretek lenni. (Bocs Peti, ne sértődj meg!  Vigyorog)
Indulj Keszthely felé mindenképpen, mert el kellene vinned a matricákat és a tiéd is itt van! Ha meg csoda folytán én is mennék, akkor együtt roboghatnánk. Majd egyeztetünk egy helyszínt, hogy ne kelljen a fenékpusztai hídtól nagyon bejönnöd, mert gondolom arra tekersz le Zeg felől!

Dehogy sértődöm! Viszont érzek!!!
Hogy ne kelljen nagyon bemennem? Miért? Hajnalok-hajnalán autóba ülsz, hogy kihozd a cuccot? Ennyi erővel bemegyek én, és utána visszavonulhatsz a vizek mélyére!
De inkább gyere Te is! Tudom, már mondtam! De akkor is!
A nagy taktikus! Értem én, mire megy ki a játék! Hajnalok hajnalán ha felkelek, talán már nem lesz kedvem visszafeküdni, inkább felrobogok Vácra mi?  Azért mondtad, hogy hajnalok hajnalán jössz erre mi? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Na de most komolyan! Szívesen kiviszem a cuccot egy olyan helyre, ami nem esik ki annyira az útvonaladból. Gondolom a 76-oson jössz végig, az a Zala hídnál kerül közel Keszthelyhez. Ha be akarnál jönni, akkor az oda vissza sok idő és km nem? A legjobb az lenne -bár egyszerűen idetalálni hozzánk-, ha mondanál Khely déli részén egy olyan helyet, amit ismersz. Mondjuk a fenéki MOL kút a gesztenyesoron? Nekem is közel van, Neked sem kell bejönnöd a városba.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #313 Dátum: 2007. December 05. - 11:15:03 »

Na, jó kis tűz lett a hozzászólásomból.
Tegnap nem néztem be, pedig tehettem volna egy kis jeget a tűzre.
Próbáltam én tisztázni a dolgot. Privát ment itt is, és ott is Sznuninak. gondoltam ez elég. Ott (ezek szerint) eltűnt, itt meg sajna nem olvasta.
Lehet, hogy mailt kellett volna írni.

Azért írtam, hogy nem értem a dolgot, mert Sznuni eddigi hozzászólásai alapján (személyesen még nem találkoztunk, de lenne beszédtémánk bőven) én sem gondoltam, hogy bármi gond lehetne a két társaság kapcsolatában. Ezért álltam értetlenül a dolog előtt.
Na mindegy. Tisztázódott.

Az OMW kút jó találkahelynek tűnik. Majd figyelem, hogy milyen időpontban egyeztek meg, és ha sikerül, akkor megyek én is.
Biztosra nem ígérem, de igyekszem ott lenni.

Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #314 Dátum: 2007. December 05. - 13:25:00 »

Na, jó kis tűz lett a hozzászólásomból.
Tegnap nem néztem be, pedig tehettem volna egy kis jeget a tűzre.
Próbáltam én tisztázni a dolgot. Privát ment itt is, és ott is Sznuninak. gondoltam ez elég. Ott (ezek szerint) eltűnt, itt meg sajna nem olvasta.
Lehet, hogy mailt kellett volna írni.

Azért írtam, hogy nem értem a dolgot, mert Sznuni eddigi hozzászólásai alapján (személyesen még nem találkoztunk, de lenne beszédtémánk bőven) én sem gondoltam, hogy bármi gond lehetne a két társaság kapcsolatában. Ezért álltam értetlenül a dolog előtt.
Na mindegy. Tisztázódott.

Az OMW kút jó találkahelynek tűnik. Majd figyelem, hogy milyen időpontban egyeztek meg, és ha sikerül, akkor megyek én is.
Biztosra nem ígérem, de igyekszem ott lenni.


Azért ez jelenthet valamit, ha ennyien harcba szálltunk a klubért és vezérünkért nem?  Vigyorog
Sznunit volt szerencsém futólag megismerni, ezéret sem értettem a dolgot, hogy ő így...
Na mindegy, lényeg, hogy OK minden!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!