Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 22:37:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 200617 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #285 Dátum: 2007. December 03. - 22:12:20 »

Rendben! Döntsön Stocz! De akkor csak vele együtt menjünk, vagy mindenki maradjon otthon! Várjuk meg Stocz Főnök Úr állásfoglalását, és mi alávetjük magunkat, és így legalább egységesek maradunk. Stocz! Kérünk intézkedj! Előre is köszönjük. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #286 Dátum: 2007. December 03. - 22:20:25 »

Rendben! Döntsön Stocz! De akkor csak vele együtt menjünk, vagy mindenki maradjon otthon! Várjuk meg Stocz Főnök Úr állásfoglalását, és mi alávetjük magunkat, és így legalább egységesek maradunk. Stocz! Kérünk intézkedj! Előre is köszönjük. Üdv: LadiGidy

Szerintem ezt mindenki el tudja dönteni saját maga, hogy  elmegy-e vagy sem.
Írtam  sznuninak, nézzen be ide és szóljon hozzá a témához.
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #287 Dátum: 2007. December 03. - 22:29:34 »

Rendben! Döntsön Stocz! De akkor csak vele együtt menjünk, vagy mindenki maradjon otthon! Várjuk meg Stocz Főnök Úr állásfoglalását, és mi alávetjük magunkat, és így legalább egységesek maradunk. Stocz! Kérünk intézkedj! Előre is köszönjük. Üdv: LadiGidy

Szerintem ezt mindenki el tudja dönteni saját maga, hogy  elmegy-e vagy sem.
Írtam  sznuninak, nézzen be ide és szóljon hozzá a témához.
OK. Jó lenne tisztázni a dolgot, mert azok után, hogy felirattátok magatokat velem, kiderül, hogy valaki valamit félreértett, a végén meg már nem akarna menni senki. F...a! Még a végén kiderül, hogy a postás a hülye!  Hmmm  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sznuni
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Hozzászólás #288 Dátum: 2007. December 04. - 09:06:27 »

Rendben! Döntsön Stocz! De akkor csak vele együtt menjünk, vagy mindenki maradjon otthon! Várjuk meg Stocz Főnök Úr állásfoglalását, és mi alávetjük magunkat, és így legalább egységesek maradunk. Stocz! Kérünk intézkedj! Előre is köszönjük. Üdv: LadiGidy

Szerintem ezt mindenki el tudja dönteni saját maga, hogy  elmegy-e vagy sem.
Írtam  sznuninak, nézzen be ide és szóljon hozzá a témához.
OK. Jó lenne tisztázni a dolgot, mert azok után, hogy felirattátok magatokat velem, kiderül, hogy valaki valamit félreértett, a végén meg már nem akarna menni senki. F...a! Még a végén kiderül, hogy a postás a hülye!  Hmmm  Vigyorog

Sziasztok!

Meg szeretnék nyugtatni mindenkit.
A helyzet az, hogy volt egy szerver átállásunk és a hozzászólások elég nagy hányada, ami ebben az időben íródott, eltünt.
Ezek között volt Stocz és köztem lezajlott beszélgetés is és a privát üzenete is.
Ezért van az, hogy eltüntek a dolgok és nem is tudtam reagálni a privát üzenetre sem, mert nem kaptam meg.

Egyáltalában nem viccből hívtalak el Titeket az évadzáróra!!!!!!!

Pont azért hogy egyszer a két klub útjai egyesüljön. Igaz ezt már az indexen is megpróbáltam, de kevés sikerrel. Ami mostanság egyre többször megvalósul (ld. minitalik)
Nem bánt a dolog, mert egy jó kis közösség jött itt össze.
És mi csak örülünk annak hogy ilyen jól megy amit kitaláltatok.
De egy nagyobb közösségben ugyan úgy meg tudjátok osztani a véleményeiteket mint itt.
Ezzel nem azt akarom mondani hogy haggyátok itt az egészet, hanem népszerűsítve a Ti és a Mi klubunkat dolgozzunk össze.
Ezért vannak a találkozók amikre szívesen látunk Titeket és ezért szólok ha van ilyen hogy elgyertek Ti is.
Emlékezzetek az indexen is feltettem hozzátok mindig a talijainkat. Volt is olyan amikor eljöttetek. Az utóbbi időben a minitalijainkra is eljöttetek. Tök jó hogy ott vagytok. Pont azért mert megéri dolgoznom és kutatnom és hirdetnem a szűkös kereteim között a klubunkat, és egyben a Ti klubotokat is ezzel. De ne kelljen megmagyaráznom hogy miért jó ez mindenkinek. Aki fanatista annak nem is kell, aki meg csak az emberek és autók miatt jön ide az meg sejtheti.

Najó nem szaporítom a szót tovább.
A lényeg az hogy gyertek el az évadzáróra.

A szolgáltatónk nevében is elnézést kérek Stocz kollegától és remélem nem ez fogja befojásonli abban hogy eljöjjön vagy sem.
Egy ártatlan tévedés volt az egész.

Üdv:
sznuni
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #289 Dátum: 2007. December 04. - 10:00:28 »

Na! Jól sejtettem, hogy valami félreértés... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #290 Dátum: 2007. December 04. - 10:47:50 »

De ugye nem hagyjuk bekebelezni a Klubunkat Sznuninak?
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
sznuni
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Hozzászólás #291 Dátum: 2007. December 04. - 11:17:06 »

De ugye nem hagyjuk bekebelezni a Klubunkat Sznuninak?

Az ilyen hozzászólásokból lesznek a pletykák és a többi félreértések.

KI AKARJA BEKEBELEZNI?HeHeHe?

Szerintem mindenki úgy értelmezi ahogy akarja, de ez teljesen félreértett értelmezése a mondandómnak.
Én senkit nem akarok bekebelezni. Mi több inkább úgy fogalmazok, hogy MI senkit sem akarunk.... Mert ez így helyes.

Bekebelezni a múltik szokták a kicsiket.
Én közös együttműködésről beszéltem, nem pedig, a TE szavaiddal éljek "bekebelezés"-ről.

Üdv:
sznuni
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #292 Dátum: 2007. December 04. - 11:31:03 »

De ugye nem hagyjuk bekebelezni a Klubunkat Sznuninak?
Na de Peti! A mi klubunk, szuverin, autonóm. (Fogalmam sincs, mit jelentenek ezek a szavak, de jól hangzanak nem?  Vigyorog)
Szal. senkinek eszébe sem jut ilyet tenni egyrész, másrészt úgysem hagynánk ezt! (Egy cápát sem lehet csak úgy bekapni!)
Amúgy meg ha komolyabban belegondolsz...bekebelezéssel együtt járnék én is...szerinted felvállalná ezt valaki? Egy magamfajta hülye cápa csak galibát csinál!  Vigyorog
No akkor mindenki megnyugodhat, félreértés tisztázva, az egy átfogó daewoo-chevy klub, ez meg egy kifejezetten lacs-klub. Van matyi klub is, mégsem hallani olyan félelmeket, hogy a nagy chevyklub fel akarná falni!
No! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #293 Dátum: 2007. December 04. - 11:39:48 »

Bocs Sznuni, én csak erre értettem:
"Pont azért hogy egyszer a két klub útjai egyesüljön. Igaz ezt már az indexen is megpróbáltam, de kevés sikerrel."
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #294 Dátum: 2007. December 04. - 11:44:56 »

Szerintem ezt Stocz úgysem engedné.
Egy páran készülünk a Váci talira, de ha nem jön össze, hogy a Lacettik is részt vegyenek, akkor szerintem keressünk egy helyett, és legyen külön a tali, úgy, ahogy Budakeszin volt. Hozzáteszem, én szeretnék részt venni Vácon.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #295 Dátum: 2007. December 04. - 11:50:21 »

Bocs Sznuni, én csak erre értettem:
"Pont azért hogy egyszer a két klub útjai egyesüljön. Igaz ezt már az indexen is megpróbáltam, de kevés sikerrel."
A két klub útjai! Nem a proletárok a klubokban!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #296 Dátum: 2007. December 04. - 12:03:19 »

Bocs Sznuni, én csak erre értettem:
"Pont azért hogy egyszer a két klub útjai egyesüljön. Igaz ezt már az indexen is megpróbáltam, de kevés sikerrel."
A két klub útjai! Nem a proletárok a klubokban!  Vigyorog

Ezen lehetne vitázni, hogy ki, hogyan értelmezné! Nemde, Cápa?
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
sznuni
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Hozzászólás #297 Dátum: 2007. December 04. - 12:28:47 »

Bocs Sznuni, én csak erre értettem:
"Pont azért hogy egyszer a két klub útjai egyesüljön. Igaz ezt már az indexen is megpróbáltam, de kevés sikerrel."


Ezért is nem erölködtem tovább.
És megint csak arra akarok kitérni, hogy mivel nem sok sikerrel járt az FÚZIÓ, és nem bekebelezés, mellesleg akkor még csak mint indexes Lacetti klub létezett, és nem ilyen formában hogy honlap meg minden, akkor kérdeztem rá erre.
Mostmár teljesen normális hogy nem akarunk olyan fajta közösködést hogy ez a vonal megszünjön. Egyébként létezik még MATIZ klub is akik ugyancsak úgy gondolták csinálnak egy külön közösséget és lám velük sincs gond ezzel kepcsolatban. Ugyan Őket is megkérdeztük hogy nem lenne e jobb ha így együtt, de Ők is megcsinálták a maguk kis klubját. Ám legyen. Más márkáknál is megvan ugyanez a külön válások tipusokra. Lásd Opel klub. Náluk is vannak külön GSI klub meg Kadett klub meg Manta klub meg..... A nagy klubnak sem tettszett de nem tudnak Ők sem mit tenni ez ellen és nem is akarnak. Úgy ahogy mi sem.
Annak idején amikor megvettem a Kalosomat akkor én is akartam egy Kalos klubot csinálni, de rátaláltam a DAEWOO klubra és onnantól kezdve nem is gondolkodtam. Beléptem. Idestova 4 éve lesz ennek jövőre.

Tehát ne gondolkozzunk ezen tovább, egyszerűen csak gyertek el.
Csakis a közös találkozók és egyebekben működjünk együtt.
Naplózva
sznuni
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Hozzászólás #298 Dátum: 2007. December 04. - 12:30:52 »

Szerintem ezt Stocz úgysem engedné.
Egy páran készülünk a Váci talira, de ha nem jön össze, hogy a Lacettik is részt vegyenek, akkor szerintem keressünk egy helyett, és legyen külön a tali, úgy, ahogy Budakeszin volt. Hozzáteszem, én szeretnék részt venni Vácon.

Miért ne jönne össze??

Ez innentől már csakis rajtatok múlik hogy eljöttök e vagy sem.
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #299 Dátum: 2007. December 04. - 12:41:16 »

Szerintem ezt Stocz úgysem engedné.
Egy páran készülünk a Váci talira, de ha nem jön össze, hogy a Lacettik is részt vegyenek, akkor szerintem keressünk egy helyett, és legyen külön a tali, úgy, ahogy Budakeszin volt. Hozzáteszem, én szeretnék részt venni Vácon.

Miért ne jönne össze??

Ez innentől már csakis rajtatok múlik hogy eljöttök e vagy sem.


Jól beparázott mindenki!
Ennek ellenére szerintem ott tartunk, hogy megyünk!
Köszi, Sznuni!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!