Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 21:38:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 200605 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #270 Dátum: 2007. December 03. - 11:08:48 »

Fiúk! Látjátok mi mindenre jó az iwiw?! Az is egy lehetőség találkozónak, igaz, az sem személyesen, de részletesebben, mint itt, az autók bűvöletében. Itt is megemlítem, hogy aki iwiw-es jelentkezzen az iwiw-es klubunkba is, és jelöljük be egymást a saját lapunkra is! Igazam van? Még valamit: van egy meghívom, és a napokban lesz a klubtól is egy, lehet rá jelentkezni! A lányomat pedig nem adom nős embernek! /Ő is rajta van az iwiw-en, több képpel is/. Üdv: LadiGidy a zord apuka
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #271 Dátum: 2007. December 03. - 12:34:29 »

Fiúk! Látjátok mi mindenre jó az iwiw?! Az is egy lehetőség találkozónak, igaz, az sem személyesen, de részletesebben, mint itt, az autók bűvöletében. Itt is megemlítem, hogy aki iwiw-es jelentkezzen az iwiw-es klubunkba is, és jelöljük be egymást a saját lapunkra is! Igazam van? Még valamit: van egy meghívom, és a napokban lesz a klubtól is egy, lehet rá jelentkezni! A lányomat pedig nem adom nős embernek! /Ő is rajta van az iwiw-en, több képpel is/. Üdv: LadiGidy a zord apuka
Én csupán megjegyeztem, hogy csinos....hát bolond vagyok én, hogy Gidyvel rokoni kapcsolatba kerüljek? Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Mondjuk lenne beszélgetnivalónk, azt látom!
Amúgy meg olyan jólesik egy zord apukát cukkolni! (mondom ezt mint fiúgyermekes apuka...én még szurkolni is fogok az ifjúságnak a szobaajtóban! (Persze megfelelőképpen kioktatom időben, milyen veszélyeket rejt a korai apaság!  Kacsint) Nem úgy, mint a lányos apukák, akik legszívesebben berohannának a lányuk szobájába, ha egyik reggel idegen cipőt találnak az előtérben, de csak járkálnak a lakásban fel s alá, nem találva önmagukat  Vigyorog Vigyorog Vigyorog)

Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #272 Dátum: 2007. December 03. - 17:02:16 »

Haho! Mielött megszólalna a röhögő kórus, bevallom nem sikerült bejelentkeznem, pedig, mint irtam, mennék. LadLac, Kripic, Weres, Athee jön eddig tudtommal. tehát biztos leszünk néhányan. Peti is ravaszkodik, és hátha elcsábítja Cápát. Jopek? Sz946Cs? Stocz? Közeleg a tali, mutassuk meg, hogy nemszorvány-klub vagyunk! Aki profi PC-s irjon be minket, akik menni akarunk! Kösz. Üdv: LadiGidy

Volt egy pár kérdésem odaát, Sznuni válaszolgatott is rá. Aztán egyszer csak törölték az összes hozzászólásomat (érdekes módon Sznuni válaszaival együtt). Küldtem privit okát firtatván, de nem kaptam reagálást rá. Ebből eredően úgy gondoltam, hogy nem muszáj nekem feliratkozni. Gyerekes kiruccanásról letettem, kaja nem igazgat. Ha olyanom lesz megyek, ha nem, nem.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #273 Dátum: 2007. December 03. - 17:09:48 »

Haho! Mielött megszólalna a röhögő kórus, bevallom nem sikerült bejelentkeznem, pedig, mint irtam, mennék. LadLac, Kripic, Weres, Athee jön eddig tudtommal. tehát biztos leszünk néhányan. Peti is ravaszkodik, és hátha elcsábítja Cápát. Jopek? Sz946Cs? Stocz? Közeleg a tali, mutassuk meg, hogy nemszorvány-klub vagyunk! Aki profi PC-s irjon be minket, akik menni akarunk! Kösz. Üdv: LadiGidy

Volt egy pár kérdésem odaát, Sznuni válaszolgatott is rá. Aztán egyszer csak törölték az összes hozzászólásomat (érdekes módon Sznuni válaszaival együtt). Küldtem privit okát firtatván, de nem kaptam reagálást rá. Ebből eredően úgy gondoltam, hogy nem muszáj nekem feliratkozni. Gyerekes kiruccanásról letettem, kaja nem igazgat. Ha olyanom lesz megyek, ha nem, nem.
Lehet, hogy nemkivánt személyek vagyunk "odaát"?
 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #274 Dátum: 2007. December 03. - 17:23:53 »

Volt egy pár kérdésem odaát, Sznuni válaszolgatott is rá. Aztán egyszer csak törölték az összes hozzászólásomat (érdekes módon Sznuni válaszaival együtt). Küldtem privit okát firtatván, de nem kaptam reagálást rá. Ebből eredően úgy gondoltam, hogy nem muszáj nekem feliratkozni. Gyerekes kiruccanásról letettem, kaja nem igazgat. Ha olyanom lesz megyek, ha nem, nem.
Lehet, hogy nemkivánt személyek vagyunk "odaát"?
 

Ha így van, derüljön ki, mielőtt indulnánk! Most mi van? He He He
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 03. - 17:25:31 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #275 Dátum: 2007. December 03. - 17:25:07 »

Haho! Mielött megszólalna a röhögő kórus, bevallom nem sikerült bejelentkeznem, pedig, mint irtam, mennék. LadLac, Kripic, Weres, Athee jön eddig tudtommal. tehát biztos leszünk néhányan. Peti is ravaszkodik, és hátha elcsábítja Cápát. Jopek? Sz946Cs? Stocz? Közeleg a tali, mutassuk meg, hogy nemszorvány-klub vagyunk! Aki profi PC-s irjon be minket, akik menni akarunk! Kösz. Üdv: LadiGidy

Volt egy pár kérdésem odaát, Sznuni válaszolgatott is rá. Aztán egyszer csak törölték az összes hozzászólásomat (érdekes módon Sznuni válaszaival együtt). Küldtem privit okát firtatván, de nem kaptam reagálást rá. Ebből eredően úgy gondoltam, hogy nem muszáj nekem feliratkozni. Gyerekes kiruccanásról letettem, kaja nem igazgat. Ha olyanom lesz megyek, ha nem, nem.
Lehet, hogy nemkivánt személyek vagyunk "odaát"?
 

Ha így van, derüljön ki, mielőtt indulnánk! Most mi van? He He He
Várjuk meg sznuni-t hátha bejön hozzánk és nyilatkozik.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #276 Dátum: 2007. December 03. - 17:55:36 »

Haho! Mielött megszólalna a röhögő kórus, bevallom nem sikerült bejelentkeznem, pedig, mint irtam, mennék. LadLac, Kripic, Weres, Athee jön eddig tudtommal. tehát biztos leszünk néhányan. Peti is ravaszkodik, és hátha elcsábítja Cápát. Jopek? Sz946Cs? Stocz? Közeleg a tali, mutassuk meg, hogy nemszorvány-klub vagyunk! Aki profi PC-s irjon be minket, akik menni akarunk! Kösz. Üdv: LadiGidy

Volt egy pár kérdésem odaát, Sznuni válaszolgatott is rá. Aztán egyszer csak törölték az összes hozzászólásomat (érdekes módon Sznuni válaszaival együtt). Küldtem privit okát firtatván, de nem kaptam reagálást rá. Ebből eredően úgy gondoltam, hogy nem muszáj nekem feliratkozni. Gyerekes kiruccanásról letettem, kaja nem igazgat. Ha olyanom lesz megyek, ha nem, nem.
Lehet, hogy nemkivánt személyek vagyunk "odaát"?
 
Talán meg kellene kérdezni egyenesen, szemtől szembe! Mondjuk eddig nem vettem észre, hogy nemkívánatos személy lennék...vagy csak vak vagyok?  Vigyorog Bár nem vagyok (fizetős)tag, voltam talikon is, a fórumban is elviselnek. Tehát....hogy is szoktak nyilatkozni a "nagyok"? Sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom az elhangzottakat.
Egy valamit azért szerintem nem árt szem előtt tartani minden lacettiklubosnak, és ezzel nem szeretnék senkit megbántani, illetve érzelmeket, ellentéteket szítani!!!!
Meghívni valakit, aki szakmailag féligmeddig rokon...hogyismondjam...illik! Talán ez a legjobb szó erre. De ha a száraz tényeket nézzük, akkor mit látunk? Van egy régebbi klub (chevyklub), van egy honlapja, egy fóruma. Vannak a törzstagok, vezetők, valamint a tagok, akik befizetik az éves tagdíjat, lelküket teszik a dologba, hogy a (fizetős)tagoknak meglegyen a jó közérzet és élvezhessék a teljes tagság előnyét is. Természetesen nem fognak senkit elzavarni, aki nem (fizetős)tag. De! (és ez -hangsúlyozom- a személyes véleményem!) Azért valljuk be, hogy ez a rendezvény igazából az övék. A rendezvény helyszíne is az, ahol a támogató szervíz van, Kornél mester munkahelye.
Amikor Kaposújlakon volt a nagy tali, akkor is természetesen szeretettel vártak mindenkit, még akinek köze sincs a márkához. Én is mentem, bejelentkeztem előtte, de mivel nem voltam klubtag, eszem ágában sem jutott volna pl. odamenni a bográcshoz és leülni enni. Pedig hívtak, de nem tartottam etikusnak, hogy a tagok a befizetett pénzből szerveznek egy talit, megveszik az alapanyagokat, én meg negyedmagammal odaüljek pofátlanul. Hogy jött volna ki, ha mi ott zabálunk, tagnak meg nem jut belőle, mert később érkezik? Biztos vagyok benne, hogy ha nem hívtak volna és odamentem volna, akkor sem tett volna senki egy rossz megjegyzést sem, de vendégszeretettel visszaélni nem illik. Vittük a kis szendvicseinket, jól éreztük magunkat a csapatban, szuper volt a rendezvény, de szerintem így volt helyes.
Ezen az évzáró talin is igazából a tagoknak lesz egy összeröffenés, kis ajándékok gyermekeknek, eszem-iszom és a szervíz, valamint  a tagok régi jó kapcsolatának erősítése...szerintem. Én óvatosan kezelném az ilyen meghívásos rendezvényeket, mert furcsa szituációk alakulhatnak ki ebből! Azért egy klub-évzáró mégiscsak bensőségesebb egy akármilyen tuningösszeröffenéstől!
Mindettől függetlenül egyáltalán nem állítom, hogy erről lenne szó, sőt! Ezt tisztázni kellene az érintetteknek, csak egy bizonyos adalékot szerettem volna szolgáltatni egy talihoz, hogy azért a széles látókör előnyös! Eddig nem esett szó erről, de kis mértékben ez is közrejátszik abban, hogy szívem szerint én kihagynám ezt.
Bocsánat, ha kéretlenül beleszóltam, de ez a véleményem. Senkit nem akartam megbántani, indulatokat kelteni, csak okosan, körültekintően kell tudni viselkedni és a két hasonszőr tábor boldogan meglesz egymással! Remélem!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #277 Dátum: 2007. December 03. - 21:00:38 »

Cápa!
Ezzel a hozzászólással jól belefolytottad mindenkibe a szót!
Vártam, kinek milyen reakciója lesz, dehát semmilyen (Egyelőre)!
Nyomósak az érveid, ha ez nem félreértés, akkor tényleg gennyes egy kicsit odamenni! Szerintem most mindenkinek elment a kedve!
De ne így legyen!!!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #278 Dátum: 2007. December 03. - 21:09:04 »

Cápa!
Ezzel a hozzászólással jól belefolytottad mindenkibe a szót!
Vártam, kinek milyen reakciója lesz, dehát semmilyen (Egyelőre)!
Nyomósak az érveid, ha ez nem félreértés, akkor tényleg gennyes egy kicsit odamenni! Szerintem most mindenkinek elment a kedve!
De ne így legyen!!!
Na állj! Meg ne merjétek csinálni, mert akkor elköltözöm innen! Nehogy ezért ne menjetek el! természetesen ott a helyetek (pardon:helyünk), csak azt próbáltam érzékeltetni, hogy mi vendégek vagyunk ott és nem családtagok. Ha így érthetőbb a hasonlat.
A Sznunival való kapcsolatfelvételt márcsak azért is szorgalmaznám, mert most estek át egy szervercserén, gondok voltak a belépésekkel, az a hír járja, hogy elvesztek hozzászólások, jelszavak is. Még én is közbenjártam egyik tagtársnak a bejutásáért. Tehát nem feltétlen szándékos az adatvesztés, jó lenne tisztázni!!! Sznunit nem úgy ismerem, mint aki ilyet tenne, de ha mindenki tudja a helyét, akkor baj nem lehet! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #279 Dátum: 2007. December 03. - 21:15:02 »

Én megyek, bár én tag vagyok ott.  Mosolyog
A kajáról meg azt hallottam, hogy becsület kasza alapon mindenki annyit ad bele amennyit gondol.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #280 Dátum: 2007. December 03. - 21:38:52 »

Emberek! Most tényleg sűrgősen tisztázni kell a dolgokat, mert közeleg a tali. Többen készülünk, de nem akarunk nemkivánatosnak lenni természetesen. Ha valaki ek tudná érni Sznunit, kérjük tegye meg, és akkor a dolog egyértelmű lesz. Ha szívesen látnak /nem vendégül!/, elmegyünk, de amennyiben nem tartja jó ötletnek /vagy a tagsága?/ a jelenlétünket, úgy maradjunk otthon békességben, majd tavasszal magunknak csinálunk egy nagyobb talit. Van egy ötletem: ha 9.-ig nem jön megnyugtató válasz, akkor tegyünk le a váci taliról. Ne az utolsó pillanatra hagyjuk a döntést. Ha nem sikerül addig elérni Sznunit, nem jelentkezik itt, akkor is töröljük a dolgot. Sajnálnám, ha elmaradna, de egy rosszul sikerült tali hosszabb időre elkedvetleníthet sok addig lelkes embert, pláne, ha sokat utazott érte, nem kimélve pénztárcáját. Mit szóltok felvetésemhez? Várom, és remélem várjuk a hozzászólásokat, hogy jól dönthessünk. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #281 Dátum: 2007. December 03. - 21:48:13 »

Véleményem elmondtam, de nehogy az befolyásoljon bárkit is! Szerintem mindenképpen tisztázni kellene a dolgot, mert valami nem kóser!
Had ne legyek közvetítő....
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #282 Dátum: 2007. December 03. - 21:57:05 »

Csak a teljeskörű tájékoztatás szellemében: a közelmúltban megtartott badacsonyi tali a chevyklubon belüli külön kezdeményezés volt olyan tagok által, akik nem tudnak mindig Pestre felmenni, de igényük van a személyes kapcsolatra.
Jelenleg szintén folyik szervezés ezen tagok között a következő altopicban:
http://forum.chevyklub.hu/viewtopic.php?t=144
Talán a távolságon kívül van más oka is, hogy e kis társaság némileg elkülönülve talikat szervez? Nem tudom, de nekem még Siófok, mint lehetséges helyszín most is beleférne talán.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #283 Dátum: 2007. December 03. - 21:57:23 »

Ki ismeri személyesen Sznunit? Ki tudja elérni? Nem kell nagy feneket keríteni a dologból, mondja meg, hogy ciki-e ha többen elmennénk, vagy nem? Nincs harag, sértődés, csak lássunk tisztán, mert pofáraesni nem akarunk, kellemetlenkedni sem, csak esetleg ismerkedni, de nem mindenáron. Vállalja-e valaki, hogy felteszi a kérdést szemtől- szembe Sznunival? Ha senki sem, akkor azt hiszem törölni jobb, mint elmenni elefántnak. Én biztos ezek után, hogy csak kifejezett jó ráutalással megyek el, de akkor szívesen. És ti többiek, hogy vélekedtek? Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #284 Dátum: 2007. December 03. - 22:05:54 »

Ki ismeri személyesen Sznunit? Ki tudja elérni? Nem kell nagy feneket keríteni a dologból, mondja meg, hogy ciki-e ha többen elmennénk, vagy nem? Nincs harag, sértődés, csak lássunk tisztán, mert pofáraesni nem akarunk, kellemetlenkedni sem, csak esetleg ismerkedni, de nem mindenáron. Vállalja-e valaki, hogy felteszi a kérdést szemtől- szembe Sznunival? Ha senki sem, akkor azt hiszem törölni jobb, mint elmenni elefántnak. Én biztos ezek után, hogy csak kifejezett jó ráutalással megyek el, de akkor szívesen. És ti többiek, hogy vélekedtek? Üdv: LadiGidy
Nyugi! Én amondó vagyok, hogy ezt bízzuk Stoczra és Sznunira. Stocz kellőképpen képviseli érdekeinket szerintem. Ha valami gáz van köztük, az még nem azt jelenti, hogy nekünk is morogni kell egymásra, de mielőtt elmegy valaki, ezt jó tudni. Amúgy szerintem ez egy félreértés, nagy feneket nem kell keríteni neki. Legyen ez az ő dolguk!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!