Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 20:39:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 200577 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #255 Dátum: 2007. December 01. - 11:33:53 »

Haho! Kripic barátom előlem is megmondta a frankót. Szerintem meg nem is a vonat a jó, mert időhőz van kötve, gyertek egy autóval négyen, vagy öten, vagy több autóval, de ne egyenként, és így, mint már jeleztem, remélem nem hiába, már elviselhetőbbek lesznek a valóban undorítóan nagy költségek. Ellenszolgáltatásból majd Kripiccel, LadLac-kal mi is összeállunk, ha arra lesz tali. Így már rendben? Cápa, mint tudjuk átment kazánosba, de így talán nem lenne válóok, ha együtt jönnétek többen. Elhisszük, hogy a tietek a legszebb, legjobb a Lacettitek. Nos, így már talán látjátok, hogy nagyon nagy szeretettel várunk titeket a nagy világ végéről is! Cápának van még egy alternativája is: Keszthely, pardon CápaCity, Siófok, Sió csatorna, Duna, Budapest, Vác, mert ugyebár uszni piszkosul tud! Ő mondta régebben, hogy ő édesvizi cápa. /Bocsika a hülyeségemért, de jól esett- nekem legalább/. Viszontlátásra! Üdv: LadiGidy /és remélem még többen is!?/
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #256 Dátum: 2007. December 01. - 12:31:47 »

Huuu vazze! Az előző 2 hozzászóláshoz csak nyelni tudtam, de nagyokat!
Azt hiszem, arra billent a mérleg!
Tiszta sor, hogy kell a személyes tali, sőt minél több a fórumozás, annál jobban igényli az ember! Én így érzem!
Nálunk az utánfutó nem akadály, sőt be van sózva, Õ is jön!
Megyek! Csak engedje az idő, ne legyen hófúvás!
Cápa! Velünk jössz, vagy Reád is feladták ezzel a kenetet, és a Cápacettivel?
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 01. - 12:36:13 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #257 Dátum: 2007. December 01. - 15:19:14 »

Sznuni! Tudok menni, csak azt nem, hogy hogyan kell jelentkezni a talira. Add meg a cimet, ha lehet, akár itt, akár priviben, kérlek! Tudod, PC-béna vagyok. De talán mást is érdekel, mert többen készülünk menni. Üdv: LadiGidy

Lehet én is megyek, még rágódom, viszont engem is érdekel hol, és hogy jelentkezzünk! Ha kell!
A www.chevyklub.hu oldalon a fórumban, persze csak akkor ha regeltél.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #258 Dátum: 2007. December 01. - 15:50:58 »

Haho! Kripic barátom előlem is megmondta a frankót. Szerintem meg nem is a vonat a jó, mert időhőz van kötve, gyertek egy autóval négyen, vagy öten, vagy több autóval, de ne egyenként, és így, mint már jeleztem, remélem nem hiába, már elviselhetőbbek lesznek a valóban undorítóan nagy költségek. Ellenszolgáltatásból majd Kripiccel, LadLac-kal mi is összeállunk, ha arra lesz tali. Így már rendben? Cápa, mint tudjuk átment kazánosba, de így talán nem lenne válóok, ha együtt jönnétek többen. Elhisszük, hogy a tietek a legszebb, legjobb a Lacettitek. Nos, így már talán látjátok, hogy nagyon nagy szeretettel várunk titeket a nagy világ végéről is! Cápának van még egy alternativája is: Keszthely, pardon CápaCity, Siófok, Sió csatorna, Duna, Budapest, Vác, mert ugyebár uszni piszkosul tud! Ő mondta régebben, hogy ő édesvizi cápa. /Bocsika a hülyeségemért, de jól esett- nekem legalább/. Viszontlátásra! Üdv: LadiGidy /és remélem még többen is!?/
Lassan nyitják a Sió-zsilipet, úgyhogy minden elképzelhető!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #259 Dátum: 2007. December 02. - 10:18:54 »

Sznuni! Tudok menni, csak azt nem, hogy hogyan kell jelentkezni a talira. Add meg a cimet, ha lehet, akár itt, akár priviben, kérlek! Tudod, PC-béna vagyok. De talán mást is érdekel, mert többen készülünk menni. Üdv: LadiGidy

Lehet én is megyek, még rágódom, viszont engem is érdekel hol, és hogy jelentkezzünk! Ha kell!
A www.chevyklub.hu oldalon a fórumban, persze csak akkor ha regeltél.

 Regeltem már rég, de 10 jelentkező van? Erre nem igazán alapozhatnak!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #260 Dátum: 2007. December 02. - 11:41:40 »

Sznuni! Tudok menni, csak azt nem, hogy hogyan kell jelentkezni a talira. Add meg a cimet, ha lehet, akár itt, akár priviben, kérlek! Tudod, PC-béna vagyok. De talán mást is érdekel, mert többen készülünk menni. Üdv: LadiGidy

Lehet én is megyek, még rágódom, viszont engem is érdekel hol, és hogy jelentkezzünk! Ha kell!
A www.chevyklub.hu oldalon a fórumban, persze csak akkor ha regeltél.
Plusz 2-3 innen tőlünk. Aki meg azon felül jelentkezik, az beírja a következő számot, ha erre gondoltál. Mostanában max 6-7 fő volt jelen és gondolom ezért próbált Sznuni barátunk következetes maradni.

 Regeltem már rég, de 10 jelentkező van? Erre nem igazán alapozhatnak!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #261 Dátum: 2007. December 02. - 11:58:53 »

És valaki felíratkozott már a talira, mert a chevyklubos honlapon nem találtam senkit közülünk!!  He
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #262 Dátum: 2007. December 02. - 13:19:41 »

És valaki felíratkozott már a talira, mert a chevyklubos honlapon nem találtam senkit közülünk!!  He

Van egy Shark+Sharkné, de ő biztos nem a mi Cápánk!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #263 Dátum: 2007. December 02. - 16:39:25 »

És valaki felíratkozott már a talira, mert a chevyklubos honlapon nem találtam senkit közülünk!!  He

Van egy Shark+Sharkné, de ő biztos nem a mi Cápánk!

Valóban nem én vagyok...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #264 Dátum: 2007. December 02. - 19:06:46 »

Haho! Mielött megszólalna a röhögő kórus, bevallom nem sikerült bejelentkeznem, pedig, mint irtam, mennék. LadLac, Kripic, Weres, Athee jön eddig tudtommal. tehát biztos leszünk néhányan. Peti is ravaszkodik, és hátha elcsábítja Cápát. Jopek? Sz946Cs? Stocz? Közeleg a tali, mutassuk meg, hogy nemszorvány-klub vagyunk! Aki profi PC-s irjon be minket, akik menni akarunk! Kösz. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #265 Dátum: 2007. December 02. - 19:43:26 »

Haho! Mielött megszólalna a röhögő kórus, bevallom nem sikerült bejelentkeznem, pedig, mint irtam, mennék. LadLac, Kripic, Weres, Athee jön eddig tudtommal. tehát biztos leszünk néhányan. Peti is ravaszkodik, és hátha elcsábítja Cápát. Jopek? Sz946Cs? Stocz? Közeleg a tali, mutassuk meg, hogy nemszorvány-klub vagyunk! Aki profi PC-s irjon be minket, akik menni akarunk! Kösz. Üdv: LadiGidy
Beírtam benneteket, bár nem vagyok profi PC-s.  Vigyorog De jó lenne, ha megadnátok, hogy ki hány fővel érkezik, abból mennyi gyermek lesz!
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 02. - 19:46:02 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #266 Dátum: 2007. December 02. - 19:54:17 »

Cápa! Köszönjük a bejegyzést. Mikor döntöd el, hogy csatlakozol-e hozzánk? Cetti nélkül félember vagy? Akkor pedig Peti eljöhetne /Giovanni?/, hozzátok, majd onnan LedCettivel repülnétek tovább Vácra. /Bzsazsa?/, és még ki? hidd el, megértem az anyagi gondokat is, nekem is van három gyerekem, abból kettő még tanuló, igaz nem középiskolában már, de az még drágább. Ezért is dolgozom tovább  nyugdíjasként, hogy tartsuk magunkat emberi szinten. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #267 Dátum: 2007. December 02. - 22:03:37 »

Cápa! Köszönjük a bejegyzést. Mikor döntöd el, hogy csatlakozol-e hozzánk? Cetti nélkül félember vagy? Akkor pedig Peti eljöhetne /Giovanni?/, hozzátok, majd onnan LedCettivel repülnétek tovább Vácra. /Bzsazsa?/, és még ki? hidd el, megértem az anyagi gondokat is, nekem is van három gyerekem, abból kettő még tanuló, igaz nem középiskolában már, de az még drágább. Ezért is dolgozom tovább  nyugdíjasként, hogy tartsuk magunkat emberi szinten. Üdv: LadiGidy
Nem én döntök, hanem a boríték...ha minden jól megy, a héten kapjuk! Nagyon azért nem sajnáltatom magam, nem zsíroskenyérre nem telik, csak a váratlan kiadásokkal együtt így kari előtt egy 220 km-re lévő rendezvény Pesten átkelve kitudja mekkora hóban fagyban...hát nem a legideálisabb körülmények. Lesznek ettől frankóbb helyzetek is, amikor le sem tudtok majd vakarni magatokról, azt garantálom!!!  Vigyorog Na de még semmi sem tuti, meglátjuk! (A vak is azt mondta, aztán sose látta meg... Kacsint)
Amúgy meg ha másért nem is mennék, rátok és a cartársakra sem lennék anniyra kíváncsi, mint amennyire vagyok, az autótok sem érdekelne, a rendezvény is hidegen hagyna, akkor is felmennék ha tehetném..márcsak azért is, mert akinek ilyen csinos lánya van... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #268 Dátum: 2007. December 03. - 09:06:31 »

Cápa! Köszönjük a bejegyzést. Mikor döntöd el, hogy csatlakozol-e hozzánk? Cetti nélkül félember vagy? Akkor pedig Peti eljöhetne /Giovanni?/, hozzátok, majd onnan LedCettivel repülnétek tovább Vácra. /Bzsazsa?/, és még ki? hidd el, megértem az anyagi gondokat is, nekem is van három gyerekem, abból kettő még tanuló, igaz nem középiskolában már, de az még drágább. Ezért is dolgozom tovább  nyugdíjasként, hogy tartsuk magunkat emberi szinten. Üdv: LadiGidy
Nem én döntök, hanem a boríték...ha minden jól megy, a héten kapjuk! Nagyon azért nem sajnáltatom magam, nem zsíroskenyérre nem telik, csak a váratlan kiadásokkal együtt így kari előtt egy 220 km-re lévő rendezvény Pesten átkelve kitudja mekkora hóban fagyban...hát nem a legideálisabb körülmények. Lesznek ettől frankóbb helyzetek is, amikor le sem tudtok majd vakarni magatokról, azt garantálom!!!  Vigyorog Na de még semmi sem tuti, meglátjuk! (A vak is azt mondta, aztán sose látta meg... Kacsint)
Amúgy meg ha másért nem is mennék, rátok és a cartársakra sem lennék anniyra kíváncsi, mint amennyire vagyok, az autótok sem érdekelne, a rendezvény is hidegen hagyna, akkor is felmennék ha tehetném..márcsak azért is, mert akinek ilyen csinos lánya van... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Üdv!

Na-na! Hátrább az agarakkal! Cápáné nem olvassa a fórumot? Letöri a derekad!
Egyébként helytálló a tényfeltárásod!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #269 Dátum: 2007. December 03. - 10:18:56 »

Cápa! Köszönjük a bejegyzést. Mikor döntöd el, hogy csatlakozol-e hozzánk? Cetti nélkül félember vagy? Akkor pedig Peti eljöhetne /Giovanni?/, hozzátok, majd onnan LedCettivel repülnétek tovább Vácra. /Bzsazsa?/, és még ki? hidd el, megértem az anyagi gondokat is, nekem is van három gyerekem, abból kettő még tanuló, igaz nem középiskolában már, de az még drágább. Ezért is dolgozom tovább  nyugdíjasként, hogy tartsuk magunkat emberi szinten. Üdv: LadiGidy
Nem én döntök, hanem a boríték...ha minden jól megy, a héten kapjuk! Nagyon azért nem sajnáltatom magam, nem zsíroskenyérre nem telik, csak a váratlan kiadásokkal együtt így kari előtt egy 220 km-re lévő rendezvény Pesten átkelve kitudja mekkora hóban fagyban...hát nem a legideálisabb körülmények. Lesznek ettől frankóbb helyzetek is, amikor le sem tudtok majd vakarni magatokról, azt garantálom!!!  Vigyorog Na de még semmi sem tuti, meglátjuk! (A vak is azt mondta, aztán sose látta meg... Kacsint)
Amúgy meg ha másért nem is mennék, rátok és a cartársakra sem lennék anniyra kíváncsi, mint amennyire vagyok, az autótok sem érdekelne, a rendezvény is hidegen hagyna, akkor is felmennék ha tehetném..márcsak azért is, mert akinek ilyen csinos lánya van... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Üdv!

Na-na! Hátrább az agarakkal! Cápáné nem olvassa a fórumot? Letöri a derekad!
Egyébként helytálló a tényfeltárásod!
Ami tény, az tény.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vakságot meg nem fogadtam.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!