Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 12:41:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 200469 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #165 Dátum: 2007. November 03. - 10:52:32 »

14:00 Lurdy, szerintem a külső parkolóban valahol a hátsó sorokban. Dehát ilyen szép időben persze, hogy kint. Asszonnyal, meg öcsivel kolbászolni kell az Árkádban, de remélem odaérek időben. Semmiképpen sem hagynám ki a wtcc-autót.  Kacsint Vigyorog Vigyorog He
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #166 Dátum: 2007. November 03. - 13:32:23 »

Én is megyek. Mosolyog
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #167 Dátum: 2007. November 03. - 16:16:06 »

Nekem nagyobb élményt nyújtott a tali, mint a családtagoknak, dehát ezt gondoltam is. Asszonka meg is kérdezte, hogy tényleg végig csak az autókról beszéltünk?!
Mert ő miről szokott a barátnőivel? Főleg a fodrásszal, meg a kozmetikussal. Akkor én is el szoktam vonulni! Vigyorog
Örülök, hogy végre találkoztam veletek srácok. Annak meg főleg, hogy Sznunit nem hagytuk egyedül.
Kellemes hétvégét mindenkinek!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #168 Dátum: 2007. November 03. - 17:28:29 »

Szép volt az idő, pont ideális egy gyors eszmecserére. Jó volt vizslatni mások paripáit, megnézni a különbségeket. Lehettünk volna többen is, de majd legközelebb. Szép napot mindenkinek! Kacsint
Üdv
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #169 Dátum: 2007. November 05. - 08:38:45 »

Azért aszt hidtem hogy többen is eljönnek mert a klub tagsáhosz szerintem a személyes tali is hozzátartozik nem csak a neten logás. persze sokan nem értek rá ezért nem is nekik szol.

Azt láttam rajtad, hogy nagyobb durranásra számítottál. Vigyorog
Zért köröztél a parkolóban, mert nem hitted el, hogy csak annyian vagyunk, amit látsz! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #170 Dátum: 2007. November 05. - 12:51:17 »

Azért aszt hidtem hogy többen is eljönnek mert a klub tagsáhosz szerintem a személyes tali is hozzátartozik nem csak a neten logás. persze sokan nem értek rá ezért nem is nekik szol.

Azt láttam rajtad, hogy nagyobb durranásra számítottál. Vigyorog
Zért köröztél a parkolóban, mert nem hitted el, hogy csak annyian vagyunk, amit látsz! Kacsint Vigyorog
nem baj majd legközelebb job lesz és többen lesznek

Az országos Kaposújlaki tali az elég durván nagy létszámú! Remélem a következő orsz-talin már mindenki R+ felirattal fog morogni, és visítanak majd a lefújó szelepek!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #171 Dátum: 2007. November 05. - 12:57:38 »

Azért aszt hidtem hogy többen is eljönnek mert a klub tagsáhosz szerintem a személyes tali is hozzátartozik nem csak a neten logás. persze sokan nem értek rá ezért nem is nekik szol.

Azt láttam rajtad, hogy nagyobb durranásra számítottál. Vigyorog
Zért köröztél a parkolóban, mert nem hitted el, hogy csak annyian vagyunk, amit látsz! Kacsint Vigyorog
nem baj majd legközelebb job lesz és többen lesznek

Az országos Kaposújlaki tali az elég durván nagy létszámú! Remélem a következő orsz-talin már mindenki R+ felirattal fog morogni, és visítanak majd a lefújó szelepek!
Na tessék, NÉZEGESD!!!
Ezt hiányolod???  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #172 Dátum: 2007. November 05. - 19:15:18 »

Azért aszt hidtem hogy többen is eljönnek mert a klub tagsáhosz szerintem a személyes tali is hozzátartozik nem csak a neten logás. persze sokan nem értek rá ezért nem is nekik szol.

Azt láttam rajtad, hogy nagyobb durranásra számítottál. Vigyorog
Zért köröztél a parkolóban, mert nem hitted el, hogy csak annyian vagyunk, amit látsz! Kacsint Vigyorog
nem baj majd legközelebb job lesz és többen lesznek

Az országos Kaposújlaki tali az elég durván nagy létszámú! Remélem a következő orsz-talin már mindenki R+ felirattal fog morogni, és visítanak majd a lefújó szelepek!
Na tessék, NÉZEGESD!!!
Ezt hiányolod???  Vigyorog

Ma már csorgattam rá a nyálam! Ha mást nem, veszek R+ feliratot 370 forintért! titití
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #173 Dátum: 2007. November 07. - 18:07:30 »

Azért aszt hidtem hogy többen is eljönnek mert a klub tagsáhosz szerintem a személyes tali is hozzátartozik nem csak a neten logás. persze sokan nem értek rá ezért nem is nekik szol.

Azt láttam rajtad, hogy nagyobb durranásra számítottál. Vigyorog
Zért köröztél a parkolóban, mert nem hitted el, hogy csak annyian vagyunk, amit látsz! Kacsint Vigyorog
nem baj majd legközelebb job lesz és többen lesznek

Az országos Kaposújlaki tali az elég durván nagy létszámú! Remélem a következő orsz-talin már mindenki R+ felirattal fog morogni, és visítanak majd a lefújó szelepek!

Nem tudom, hogy karácsony előtt (ill. még ebben az évben) érdemes-e/tudunk-e valamit szervezni. Szerintem max ti Pest környékén kisebb összeröffenést.
Mit szólnátok hozzá, ha március-április, esetleg május környékén mindenképpen lenne egy találkozónk, aminek a dátumát jó előre ki kellene tűzni annak érdekében, hogy a kaposújlaki nagytalálkozóra már mint ismerősökből álló klubformaként érkezzünk?
Erre a tavaszi találkozónkra kellene kigondolni egy jó helyszínt, nem utolsósorban egy jó időpontot, amire tényleg eljönne mindenki, aki aktív itt. Tudom, hogy azt gondoljátok, pont az beszél, aki az elsőn ott sem volt, de én is jobban tudok tervezni, ha egy-két hónappal előre már tudok biztosat. Szóval tavaszra össze kéne magunkat kapni, remélem addigra megduplázódik az aktív tagok száma is!

Tehát Kaposújlak! Szerintem igen nagy durranás lenne, ha beállítana legalább 10-12 lacsi innen, egyszerre érkezve. Idén is volt egy-két klub, akik kollektív képviselték magukat (pl. Matyi klub) Én jól éreztem magam, pedig első talim volt, szinte senkit sem ismertem.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #174 Dátum: 2007. November 08. - 07:17:57 »



Tehát Kaposújlak! Szerintem igen nagy durranás lenne, ha beállítana legalább 10-12 lacsi innen, egyszerre érkezve. Idén is volt egy-két klub, akik kollektív képviselték magukat (pl. Matyi klub) Én jól éreztem magam, pedig első talim volt, szinte senkit sem ismertem.
[/quote]

Nem tudom, hogy ez a Kaposújlak-e jó hely mindenkinek ? Persze olyan nincs, hogy mindenkinek jó legyen, de legalább a demokratikus többségnek legyen megfelelelő a hely.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #175 Dátum: 2007. November 08. - 13:51:43 »



Tehát Kaposújlak! Szerintem igen nagy durranás lenne, ha beállítana legalább 10-12 lacsi innen, egyszerre érkezve. Idén is volt egy-két klub, akik kollektív képviselték magukat (pl. Matyi klub) Én jól éreztem magam, pedig első talim volt, szinte senkit sem ismertem.

Nem tudom, hogy ez a Kaposújlak-e jó hely mindenkinek ? Persze olyan nincs, hogy mindenkinek jó legyen, de legalább a demokratikus többségnek legyen megfelelelő a hely.
[/quote]

Nem azért említettem, mert nekem ez van közel, hanem mert ez az országos daewoo-chevrolet találkozó egyik helyszíne, már hagyományokkal bír. Természetesen csak ötlet volt, egyik rendezvényen sem kötelező érvényű a megjelenés, valamint azt kell szem előtt tartani, hogy a többségnek (nekünk lacetti-klubosoknak) mi a megfelelő. (Azt csak megjegyzem, hogy nem véletlen, hogy a pesti találkozók nem olyan sikeresek, mint a vidéken szervezettek (lásd Kaposújlak, Szeged, stb), mert sokan vannak, akik nem szívesen mennek be a kátyugyárba kedvencükkel.)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #176 Dátum: 2007. November 08. - 17:27:49 »





Nem azért említettem, mert nekem ez van közel, hanem mert ez az országos daewoo-chevrolet találkozó egyik helyszíne, már hagyományokkal bír. Természetesen csak ötlet volt, egyik rendezvényen sem kötelező érvényű a megjelenés, valamint azt kell szem előtt tartani, hogy a többségnek (nekünk lacetti-klubosoknak) mi a megfelelő. (Azt csak megjegyzem, hogy nem véletlen, hogy a pesti találkozók nem olyan sikeresek, mint a vidéken szervezettek (lásd Kaposújlak, Szeged, stb), mert sokan vannak, akik nem szívesen mennek be a kátyugyárba kedvencükkel.)
Naplózva
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #177 Dátum: 2007. November 08. - 17:35:30 »

Bocs egy kicsit elsiettem az elöbb a gomb nyomását.  Csak azt akartam írni, hogy azért a Kaposújlaki találkozón, tőlünk mégsem voltak olyan sokan. Ha kritizáltam, csak a saját véleményemnek adtam hangot. Azért maradjunk barátok. Kacsint
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #178 Dátum: 2007. November 08. - 17:36:05 »

sokan vannak, akik nem szívesen mennek be a kátyugyárba kedvencükkel.)

Már nem is olyan kaka****ok a budapesti utak. Jöhetnétek nyugodtan fel veretni egyet, ez érvényes a bajai és pécsi brigádra is!
Egyébként meg, ha öten-hatan jövünk össze, akkor egyszerűbb lenne egy kertiparti!  Kacsint Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #179 Dátum: 2007. November 08. - 19:59:37 »

sokan vannak, akik nem szívesen mennek be a kátyugyárba kedvencükkel.)

Már nem is olyan kaka****ok a budapesti utak. Jöhetnétek nyugodtan fel veretni egyet, ez érvényes a bajai és pécsi brigádra is!
Egyébként meg, ha öten-hatan jövünk össze, akkor egyszerűbb lenne egy kertiparti!  Kacsint Vigyorog Vigyorog
Én és Cetti-m mindenben benne vagyunk.  Vigyorog Csak a kátyúkat kerülgetjük, már amennyi maradt. Debsky jól dolgozott. /most má mehet is.../
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!