Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 10:25:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 200430 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #135 Dátum: 2007. Október 08. - 11:28:24 »

Athee! És a legcikibb, hogy lemaradtál a nyomkodásról is! De azért ne menj még a kötélboltba! Most hallottam, hogy miben utazol, szeretem a sütiket, majd meglátogatlak, ha éhes leszek. Akkor pedig majd nyomkodhatsz pótlólag. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #136 Dátum: 2007. Október 08. - 11:37:41 »

Javítania talán nem kellett, de megmutatta, hogy miként kell első izzót cserélni. És itt derült ki, hogy a Lacsit férfi tulajdonosoknak szánják! Mert a feleségem a csavarhúzó és a 10-es kulcs láttán félrevonult, mert az már neki - értehetően- szervízmunka! Persze visszagondolva nekem is lLadán mutatták, hogy és mint kell, aztán a Swiften fél napos program volt 1 db index izzó cseréje!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #137 Dátum: 2007. Október 25. - 17:51:52 »

Sziasztok!
Lehet már tudni, hogy kb. mikorra várható a következő találkozó?
Vagy télen nem? Az előzőről sajna lemaradtam!

Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #138 Dátum: 2007. Október 25. - 18:30:08 »

Haho! A következő talit még el sem kezdtük szervezni. Amikor megindul a gondolat, jó sok hozzászólás lesz, senki nem marad le róla, akit érdekel, és figyel. szeretettel várunk majd mindenkit, így a "friss húsokat" is! De egy valószinű, hogy, ha télen is lesz, akkor még nem jön össze az országos tali. Szerintem az első országos legfeljebb nyárra jöhet össze, de majd meglátjuk. Stocz Főmesternek állítólag vannak már titkos ötletei, de még hallgat róla. Nekem is lesz esetlegesen teljes hétvégi programom a Mátrába, de ez csak 2008.-ban lehetséges, ha lesz rá kereslet. Egyelőre ennyít. Minden jót addig is! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #139 Dátum: 2007. Október 26. - 07:32:48 »

Szerintem lehetne olyat, hogy a résztvevők tekintetében csinálni egy talit, hogy senkinek se kelljen 200 km-t vagy annál többet utazni. Ha megtudjuk, hogy ki merről jönne, akkor úgy lehetne csinálni egy talit. Ahogy láttam a hétvégén elég sok parkoló üreskedik a hűvös miatt, tehát szinte mindenhol elférne a '100' lacsi. Jajj, sokat írtam volna?
Aki hozná a kis családot, arra is tekintettel lehetnénk, hogy a gyerekek, vagy kutyuk ne unatkozzanak.
Nekem, ha jó az időpont, szivesen km-hiánykodok, főleg, ha többen mennénk Bp környékéről.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #140 Dátum: 2007. Október 26. - 17:52:08 »

Ez jó ötlet, megtalálni az egyenlő távolsági pontot tali helynek. Stocz Úr, ha csepegtetnél az ötleteidből, hogy felkészüljünk rá, jó volna. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #141 Dátum: 2007. Október 27. - 14:20:54 »

Korai még nagyobb léptékben gondolkodni. Egy tali csak kóstolónak volt jó (de legalább jó volt az íze!).
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #142 Dátum: 2007. Október 27. - 14:30:03 »

És így utólag is csak dicsérni lehet a csapatot a megfelelő dátum kiválasztásáért ! Azóta sem volt olyan szép időnk !  Mosolyog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #143 Dátum: 2007. Október 27. - 15:03:14 »

És így utólag is csak dicsérni lehet a csapatot a megfelelő dátum kiválasztásáért ! Azóta sem volt olyan szép időnk !  Mosolyog

Én meg azóta is sajnálom, hogy nem tudtam elmenni...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #144 Dátum: 2007. Október 28. - 11:20:08 »

A chevyklub tart kistalit a Lurdy-ház parkolójában nov 3-án és 17-én. Biztos jól esne nekik, ha ott lennénk még egy páran, meg lehet, hogy tudnánk okosodni. Az időpont mindig 14:00, valószínűleg ezért felejtettem el leírni, bocsi.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 29. - 18:01:45 írta WERES » Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #145 Dátum: 2007. Október 28. - 11:44:36 »

Köszi az infót, de a pontosítást is add meg, kérlek, hogy hánykor? Megpróbálunk talán elmenni néhányan. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #146 Dátum: 2007. Október 29. - 18:03:14 »


A chevyklub tart kistalit a Lurdy-ház parkolójában nov 3-án és 17-én, 14:00-kor. Biztos jól esne nekik, ha ott lennénk még egy páran, meg lehet, hogy tudnánk okosodni. aszem én ott leszek!

Neked feltétlen ott a helyed, meg kiskapitánynak is a vadászrepülőjével! Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #147 Dátum: 2007. Október 29. - 20:30:45 »

A chevyklub tart kistalit a Lurdy-ház parkolójában nov 3-án és 17-én. Biztos jól esne nekik, ha ott lennénk még egy páran, meg lehet, hogy tudnánk okosodni. Az időpont mindig 14:00, valószínűleg ezért felejtettem el leírni, bocsi.
Megy valaki "tőlünk" is? Ha igen, esetleg csatlakoznék...
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 29. - 20:36:51 írta ladlac » Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #148 Dátum: 2007. Október 30. - 09:28:59 »

Valaki tervezi még a részvételt a talin?

Én igyekszem ott lenni mind a kettőn, bár a most vasárnap biztos csak.
A kiskapitány a CaptainB öccse, alias speedylacetti.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #149 Dátum: 2007. Október 30. - 19:02:53 »

Valaki tervezi még a részvételt a talin?
Látom, senki sincs oda az 5letért. Egyedül nem megyek, de ha egy klubtárs is jönne, akkor ... Kacsint.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!