Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 11:29:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 201192 alkalommal)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #870 Dátum: 2008. Február 24. - 22:18:57 »

Ezredes Úrnak jelentem Paloznakról bátorkodtam az öreg vadkanok közé csörtetni.(Alsóörs és Csopak között kell keresni)
Minitali-túra-ötlet:elindulok Siófokra Gáborhoz. Ő csatlakozik, átmegyünk Paloznakra, ahol csatlakozol Te is, majd túra Keszthelyre, hozzánk. Itt már maradok a seggemen, Ti meg tovább Siófokra, aztán Gábort hátrahagyva hazatúrázol.  Vigyorog
Kreatív vagyok mi? Vigyorog Vigyorog Vigyorog 

Ok. Jöhettek!
Tehát még egyszer : Keszthely - Siófok - Palóznak - Keszthely - Siófok - Palóznak?  He Vigyorog
Bocs Fiúk, de csak most találtam meg ezt a nekem szóló üzenetet.Látszik, hogy kopasz vagyok és nem ismerem eléggé az oldalt.Szóval összefuthatunk valahol.Csak nekem ilyen érthetetlen az utvonalterv?Esetleg valami olajcég szponzorálja ezt a túrát?Mit nekünk Bamako, Balaton rally ez a jövő.(csak még kevesen tudják)
Nekem van egy jobb ötletem: Paloznak féluton van Siófok és Keszthely között.Ti jöttök én meg maradok így mindenki csinál valamit.Na nem bánom az ebédet én állom.
Semmi gond, majd belejössz! Nem is másnapi taliról volt szó, így nem maradtál le semmiről!  Vigyorog Amúgy a felajánlás nem rossz! No ezt még majd szervezzük egy kicsit, betesszük a távlati tervek közé!  Vigyorog Vigyorog
Az már az új járgánnyal lesz.Van benne néhány érdekesség(bőr+ülésfűtés).A mostaniban is van egy kis kuriózum(100.000 km.+gáz).Csak a fórumon vagyok kezdő Lacsi ügyben elég otthonosan mozgok.Tényleg összefuthatnánk és a következő találkozóra is szándékomban áll elmenni.Tetszik itt a sok FANatikus.
Gondolom Kaposújlak elérhető közelségben van Neked is! Ha addig nem is, ott dumcsizhatunk! Vácon elég rossz idő volt, Gábor gépét sem volt kedvem megnézni, de egy szép tavaszi napos találkozón alaposan megkukkolnám a dízeleteket! Vigyorog Nem is annyira a menetdinamika érdekel (mentem az első bemutató hétvégén és nem akarom fájdítani tovább a szívemet), hanem a 2008-as kiadás és a bőr. Olyat még nem láttam.
Eddig még én se, sőt képeket sem találtam róla.Most, hogy a kereskedésben megnéztem annyira nem vagyok eltelve tőle.De majd csak megszokom.Ami viszont tetszik az az ülésfűtés, nagyon tuti.2008. as modell nem hozott sok újdonságot.Talán az mp3 lejátszót, ami visszalépés szerintem a cd tárhoz képest.kb. ennyi
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 24. - 22:21:11 írta mostnemtom » Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
sznuni
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Hozzászólás #871 Dátum: 2008. Február 25. - 09:09:29 »

Sziasztok!

A talijainkat szeretném a figyelmetekbe ajánlani.
Még sok az üres hely tehát lehet szervezkedni.
Sorrendben írom:

1. 2008.03.01-én egy minitali, a nekünk és már sokaknak innen is megszokott, Lurdy-ház parkolójában 14.00-kor. A többi időpontot megtekinthetitek a fórumon.

2. 2008.03.22-én Mátrai Túratalink, ami fix időpont és egy 1 napos autókázást jelent. Elmegyünk Mátraballára egyik klubtagunk telkére, ahol lesz egy bográcsolás és időtöltésként lehet ott túrázni a környező hegyekben stb., majd átmegyünk Egerbe a Szépasszony völgyébe, ahol a borospicék meglátogatása a cél.

3. 2008.05.03-án KAPOSÚJLAK. Ez mostmár biztos.

4. 2008. 06.04-06 Szeged Sziksóstói tali. Ez is fix. Ez egy két vagy három napos tali. Ez tőletek is függ, hogy hány napra jönnétek. Tőlünk lenne olyan aki 3 és van olyan aki 2 és volt már olyan is aki csak 1 napra jött volna.

A többi még nincs kitalálva. Volna egy Abonyi talink ami egy magánállatkertbe lenne, de az időpont még nem biztos.

Tehát odaát is meg itt is várjuk a jelentkezéseket.
Pontosabban majd írja be valaki hogy melyikre jönnétek és stb.
Részletekről mejd tájékoztatlak Titeket is.

Üdv:
sznuni
Naplózva
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #872 Dátum: 2008. Február 25. - 18:21:58 »


Eddig még én se, sőt képeket sem találtam róla.Most, hogy a kereskedésben megnéztem annyira nem vagyok eltelve tőle.De majd csak megszokom.Ami viszont tetszik az az ülésfűtés, nagyon tuti.2008. as modell nem hozott sok újdonságot.Talán az mp3 lejátszót, ami visszalépés szerintem a cd tárhoz képest.kb. ennyi
[/quote]

Igen igazadvan az mp3 az vissza lépés. Semmi nem szól olyan jól mint a bakelit lemez, de hát hogy nézne ki egy lemezjátszó a hátsó ülésen?  Vigyorog Vigyorog
Így marad a CD, meg az mp3 persze csak ha én csinálom magamnak mert a netről szedettek nagyon tréek.
A bőr mellett az ülés fűtés az jó, de nyáron a napon ne hagyd mer lepörköli a szőrt a hátsódról Vigyorog
Sok balesetmentes kilómétert kívánok hozzá!
Naplózva

mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #873 Dátum: 2008. Február 25. - 23:28:27 »


Eddig még én se, sőt képeket sem találtam róla.Most, hogy a kereskedésben megnéztem annyira nem vagyok eltelve tőle.De majd csak megszokom.Ami viszont tetszik az az ülésfűtés, nagyon tuti.2008. as modell nem hozott sok újdonságot.Talán az mp3 lejátszót, ami visszalépés szerintem a cd tárhoz képest.kb. ennyi

Igen igazadvan az mp3 az vissza lépés. Semmi nem szól olyan jól mint a bakelit lemez, de hát hogy nézne ki egy lemezjátszó a hátsó ülésen?  Vigyorog Vigyorog
Így marad a CD, meg az mp3 persze csak ha én csinálom magamnak mert a netről szedettek nagyon tréek.
A bőr mellett az ülés fűtés az jó, de nyáron a napon ne hagyd mer lepörköli a szőrt a hátsódról Vigyorog
Sok balesetmentes kilómétert kívánok hozzá!
[/quote]
Köszönöm a jókívánságokat én is hasonló jókat Nektek!
Igyekszem majd nem a napon hagyni, mert a fekete szín nem az a tipikus hűtőgépszín.Az összes ablak le lesz fóliázva, talán így majd nem kell visítva beülnöm nyáron.De az is lehet, hogy az ülésfűtés kedvéért nyáron a sarkkörön túlra megyek túrázni.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #874 Dátum: 2008. Február 26. - 12:59:43 »

Chevyklubos találkozó-szervezés. Lehet itt is jelentkezni, és kérésre szívesen átrakjuk a megfelelő helyre:

Sziasztok!

Igaz még az Évadnyitón sem vagyunk túl, de szervezni kell a dolgokat.
A szokásos Mátrai túratalink a következő képpen lenne az idei évben.
Mátraballára mennénk, ami nem messze van a Kékestől, és ott egy kedves ismerősünkhöz látogatnánk el (Nikitagirl), aki azt mondta, hogy összedobnak egy bográcsolásos dolgot.
A kaja persze pénzbe kerül, mert meg kell majd vennünk, és azt fogja elkészíteni nekünk. Igaz ez a költségekben valahogy kevesebb lesz, mert ha beültünk volna kajálni valahova többe lenne.
További költség csak az üzemanyag.
Kaja és elfoglaltság után átlátogatunk Egerbe, a Szépasszony völgyébe.
Gondolom ismerős a terep, hisz aki szokott jönni a túratalinkra az oda is szokott jönni velünk. Egy Bortúrára.
Meglátogatjuk a pincéket, én speciel egyet  , ahol bevásárolunk és elindulunk hazafelé.

Tehát a dátum: 2008.03.22-e szombat
Találkozó: az Örs vezér téren a szokott helyen a BKV székház parkolójában.
Gyülekező: 7.30-kor
Indulás: 8-kor
Várható érkezés Mátraballára: nem tudom  Forgalomfüggő.
Utána délután mennénk át Egerbe a Szépasszony völgyébe, olyan 3-4 óra körül. Majd haza.
Várható hazaérkezés: ki tudja, maradunk amíg van kedvünk.

A kaja költségeiről később, ha már tudjuk hogy mit is csinálunk és mennyibe fáj majd nekünk.

A jelentkezést ezennel megnyitom:

1. sznuni+párja
2. Weres és remélem asszonka
3. Nkr73+párja
4. cacadú
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Üdv:
sznuni
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 26. - 13:06:30 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #875 Dátum: 2008. Február 27. - 12:01:13 »

Peti!
Szombaton valszeg megyek Zegre! Bartelban cserélünk festéket Fluxra?  Vigyorog
Majd hívlak a pontosítás végett, de úgy néz ki, 14-15 h körül érkeznék.
Otthon leszel?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #876 Dátum: 2008. Február 27. - 15:39:50 »

Peti!
Szombaton valszeg megyek Zegre! Bartelban cserélünk festéket Fluxra?  Vigyorog
Majd hívlak a pontosítás végett, de úgy néz ki, 14-15 h körül érkeznék.
Otthon leszel?

Itthon leszek, gyere! Vigyorog
A Flux gratis, a festéket fizetem!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #877 Dátum: 2008. Február 27. - 17:40:25 »

Peti!
Szombaton valszeg megyek Zegre! Bartelban cserélünk festéket Fluxra?  Vigyorog
Majd hívlak a pontosítás végett, de úgy néz ki, 14-15 h körül érkeznék.
Otthon leszel?

Itthon leszek, gyere! Vigyorog
A Flux gratis, a festéket fizetem!
Nos ezzel nem értek egyet! Nem olyan összeg ez, amit ide-oda kellene tologatni. Ez bőven belefér a klubtársi segítségbe!
De van egy ötletem. Bár fogalmam sincs, hogy mi az a flux és mennyiért mérik. Ezt Te biztosan tudod, így arra kérlek, vond le a flux árát a festék árából. Az így kapott összeget meg tedd félre. (Kivéve ha negatív összeg jön ki! Vigyorog) Amikor jársz a boltban, vegyél rajta gyermekednek egy csokit. Vagy ne csokit, de kikötés, hogy nem költheted cigire, csakis olyanra, amit gyermeked szeret! Megegyeztünk?
 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #878 Dátum: 2008. Február 27. - 20:39:06 »

Chevyklubos találkozó-szervezés. Lehet itt is jelentkezni, és kérésre szívesen átrakjuk a megfelelő helyre:

Sziasztok!

Igaz még az Évadnyitón sem vagyunk túl, de szervezni kell a dolgokat.
A szokásos Mátrai túratalink a következő képpen lenne az idei évben.
Mátraballára mennénk, ami nem messze van a Kékestől, és ott egy kedves ismerősünkhöz látogatnánk el (Nikitagirl), aki azt mondta, hogy összedobnak egy bográcsolásos dolgot.
A kaja persze pénzbe kerül, mert meg kell majd vennünk, és azt fogja elkészíteni nekünk. Igaz ez a költségekben valahogy kevesebb lesz, mert ha beültünk volna kajálni valahova többe lenne.
További költség csak az üzemanyag.
Kaja és elfoglaltság után átlátogatunk Egerbe, a Szépasszony völgyébe.
Gondolom ismerős a terep, hisz aki szokott jönni a túratalinkra az oda is szokott jönni velünk. Egy Bortúrára.
Meglátogatjuk a pincéket, én speciel egyet  , ahol bevásárolunk és elindulunk hazafelé.

Tehát a dátum: 2008.03.22-e szombat
Találkozó: az Örs vezér téren a szokott helyen a BKV székház parkolójában.
Gyülekező: 7.30-kor
Indulás: 8-kor
Várható érkezés Mátraballára: nem tudom  Forgalomfüggő.
Utána délután mennénk át Egerbe a Szépasszony völgyébe, olyan 3-4 óra körül. Majd haza.
Várható hazaérkezés: ki tudja, maradunk amíg van kedvünk.

A kaja költségeiről később, ha már tudjuk hogy mit is csinálunk és mennyibe fáj majd nekünk.

A jelentkezést ezennel megnyitom:

1. sznuni+párja
2. Weres és remélem asszonka
3. Nkr73+párja
4. cacadú
5. mostnemtom+a pereputty 2+2
6.
7.
8.
9.
10.

Üdv:
sznuni

Tisztelettel érdeklődnék, mint újonc és nemrég még friss hús, mennyire családi jellegűek ezek a találkozók?Ugyanis a két gyerek nem szívesen nélkülözné a szüleit akiket szinte nem is lát hétköznap.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 27. - 20:51:52 írta mostnemtom » Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #879 Dátum: 2008. Február 27. - 22:12:23 »

Kifejezetten családias! Általában nem egy gyermek van jelen, s mivel gyermek gyermeknek barátja, ha elunják az autók nézegetését hamar feltalálják magukat egymással. A "nagy gyerekek" ezt még elő is segítik különböző távirányítós kütyük beüzemelésével is. Vigyorog Opciósan egy-egy görkori, foci ajánlott, de ez elő szokott kerülni a csomitartókból, esetleg egy édes kutyus is, ami a gyermeknek nagy pajtása. Hogy a túratali mennyire gyerekcentrikus? Hát utazni ott is kell, de szerintem odaérve a szabadban minden gyermek magára talál. Ha meg olyan a helyszín, mint Kaposújlak (reptér) ott meg a sok repcsi a látnivaló.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #880 Dátum: 2008. Február 27. - 22:22:42 »

Kifejezetten családias! Általában nem egy gyermek van jelen, s mivel gyermek gyermeknek barátja, ha elunják az autók nézegetését hamar feltalálják magukat egymással. A "nagy gyerekek" ezt még elő is segítik különböző távirányítós kütyük beüzemelésével is. Vigyorog Opciósan egy-egy görkori, foci ajánlott, de ez elő szokott kerülni a csomitartókból, esetleg egy édes kutyus is, ami a gyermeknek nagy pajtása. Hogy a túratali mennyire gyerekcentrikus? Hát utazni ott is kell, de szerintem odaérve a szabadban minden gyermek magára talál. Ha meg olyan a helyszín, mint Kaposújlak (reptér) ott meg a sok repcsi a látnivaló.
OK asszonyka megfűzve 03,22. én nyakunkba vesszük az országot és elcsettegünk Mátravalahová.Te is megtiszteled a találkozó helyszínét Cápettiddel?Mert ha igen én már itt a Balatonnál csatlakoznék hozzád, hiszen itt mész el kis fatornyos falum mellett.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #881 Dátum: 2008. Február 27. - 22:32:13 »

Kifejezetten családias! Általában nem egy gyermek van jelen, s mivel gyermek gyermeknek barátja, ha elunják az autók nézegetését hamar feltalálják magukat egymással. A "nagy gyerekek" ezt még elő is segítik különböző távirányítós kütyük beüzemelésével is. Vigyorog Opciósan egy-egy görkori, foci ajánlott, de ez elő szokott kerülni a csomitartókból, esetleg egy édes kutyus is, ami a gyermeknek nagy pajtása. Hogy a túratali mennyire gyerekcentrikus? Hát utazni ott is kell, de szerintem odaérve a szabadban minden gyermek magára talál. Ha meg olyan a helyszín, mint Kaposújlak (reptér) ott meg a sok repcsi a látnivaló.
OK asszonyka megfűzve 03,22. én nyakunkba vesszük az országot és elcsettegünk Mátravalahová.Te is megtiszteled a találkozó helyszínét Cápettiddel?Mert ha igen én már itt a Balatonnál csatlakoznék hozzád, hiszen itt mész el kis fatornyos falum mellett.
Én ezt most kihagyom, mert nálunk a családban nagy hagyomány a húsvét hétfői össznépi piknik. Legközelebb május 3-án leszek talin Kaposújlakon ha semmi nem jön közbe.
A listára a chevyseknél felraktalak, hogy hivatalos legyen a jelentkezésed, ez az ő programjuk.
Jó túrát! Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #882 Dátum: 2008. Február 27. - 22:37:54 »

Kifejezetten családias! Általában nem egy gyermek van jelen, s mivel gyermek gyermeknek barátja, ha elunják az autók nézegetését hamar feltalálják magukat egymással. A "nagy gyerekek" ezt még elő is segítik különböző távirányítós kütyük beüzemelésével is. Vigyorog Opciósan egy-egy görkori, foci ajánlott, de ez elő szokott kerülni a csomitartókból, esetleg egy édes kutyus is, ami a gyermeknek nagy pajtása. Hogy a túratali mennyire gyerekcentrikus? Hát utazni ott is kell, de szerintem odaérve a szabadban minden gyermek magára talál. Ha meg olyan a helyszín, mint Kaposújlak (reptér) ott meg a sok repcsi a látnivaló.
OK asszonyka megfűzve 03,22. én nyakunkba vesszük az országot és elcsettegünk Mátravalahová.Te is megtiszteled a találkozó helyszínét Cápettiddel?Mert ha igen én már itt a Balatonnál csatlakoznék hozzád, hiszen itt mész el kis fatornyos falum mellett.
Én ezt most kihagyom, mert nálunk a családban nagy hagyomány a húsvét hétfői össznépi piknik. Legközelebb május 3-án leszek talin Kaposújlakon ha semmi nem jön közbe.
A listára a chevyseknél felraktalak, hogy hivatalos legyen a jelentkezésed, ez az ő programjuk.
Jó túrát! Üdv!
Melyik lista az?Kik a chevysek?Amerikai kocsik, stb? Mert akkor nem megyek.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #883 Dátum: 2008. Február 28. - 07:51:40 »

Kifejezetten családias! Általában nem egy gyermek van jelen, s mivel gyermek gyermeknek barátja, ha elunják az autók nézegetését hamar feltalálják magukat egymással. A "nagy gyerekek" ezt még elő is segítik különböző távirányítós kütyük beüzemelésével is. Vigyorog Opciósan egy-egy görkori, foci ajánlott, de ez elő szokott kerülni a csomitartókból, esetleg egy édes kutyus is, ami a gyermeknek nagy pajtása. Hogy a túratali mennyire gyerekcentrikus? Hát utazni ott is kell, de szerintem odaérve a szabadban minden gyermek magára talál. Ha meg olyan a helyszín, mint Kaposújlak (reptér) ott meg a sok repcsi a látnivaló.
OK asszonyka megfűzve 03,22. én nyakunkba vesszük az országot és elcsettegünk Mátravalahová.Te is megtiszteled a találkozó helyszínét Cápettiddel?Mert ha igen én már itt a Balatonnál csatlakoznék hozzád, hiszen itt mész el kis fatornyos falum mellett.


Én ezt most kihagyom, mert nálunk a családban nagy hagyomány a húsvét hétfői össznépi piknik. Legközelebb május 3-án leszek talin Kaposújlakon ha semmi nem jön közbe.
A listára a chevyseknél felraktalak, hogy hivatalos legyen a jelentkezésed, ez az ő programjuk.
Jó túrát! Üdv!
Melyik lista az?Kik a chevysek?Amerikai kocsik, stb? Mert akkor nem megyek.

A lista a www.chevyklub.hu -n fófumán érhető el. Ha még oda nem regisztráltál akkor kérdmeg a CápaFeri-t biztos be ír szívesen, vagy regisztrálj. Most szólt sz én párom is, hogy Ő is menne. El kéne menni a Mátra naon szép. Tavaj már voltunk(még nem lacettivel)a Mátrában egyéni kiránduláson sátorban. Bele is estem a gondolkodóba Vigyorog
Nem amerikai autók lesznek. Csak Daewoo és Chevrolet mivel ez is a Magyar Daewoo-Chevrolet Klub találkozója.
Ha jobban belegondolsz a Lacetti az amerikában is van, sőt a diesel meg annyira GM hogy levegőszűrőt sem lehet boltban kapni hozzá.
További szép napot.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 28. - 08:00:30 írta sz.gabor » Naplózva

mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #884 Dátum: 2008. Február 28. - 13:44:56 »

Kifejezetten családias! Általában nem egy gyermek van jelen, s mivel gyermek gyermeknek barátja, ha elunják az autók nézegetését hamar feltalálják magukat egymással. A "nagy gyerekek" ezt még elő is segítik különböző távirányítós kütyük beüzemelésével is. Vigyorog Opciósan egy-egy görkori, foci ajánlott, de ez elő szokott kerülni a csomitartókból, esetleg egy édes kutyus is, ami a gyermeknek nagy pajtása. Hogy a túratali mennyire gyerekcentrikus? Hát utazni ott is kell, de szerintem odaérve a szabadban minden gyermek magára talál. Ha meg olyan a helyszín, mint Kaposújlak (reptér) ott meg a sok repcsi a látnivaló.
OK asszonyka megfűzve 03,22. én nyakunkba vesszük az országot és elcsettegünk Mátravalahová.Te is megtiszteled a találkozó helyszínét Cápettiddel?Mert ha igen én már itt a Balatonnál csatlakoznék hozzád, hiszen itt mész el kis fatornyos falum mellett.


Én ezt most kihagyom, mert nálunk a családban nagy hagyomány a húsvét hétfői össznépi piknik. Legközelebb május 3-án leszek talin Kaposújlakon ha semmi nem jön közbe.
A listára a chevyseknél felraktalak, hogy hivatalos legyen a jelentkezésed, ez az ő programjuk.
Jó túrát! Üdv!
Melyik lista az?Kik a chevysek?Amerikai kocsik, stb? Mert akkor nem megyek.

A lista a www.chevyklub.hu -n fófumán érhető el. Ha még oda nem regisztráltál akkor kérdmeg a CápaFeri-t biztos be ír szívesen, vagy regisztrálj. Most szólt sz én párom is, hogy Ő is menne. El kéne menni a Mátra naon szép. Tavaj már voltunk(még nem lacettivel)a Mátrában egyéni kiránduláson sátorban. Bele is estem a gondolkodóba Vigyorog
Nem amerikai autók lesznek. Csak Daewoo és Chevrolet mivel ez is a Magyar Daewoo-Chevrolet Klub találkozója.
Ha jobban belegondolsz a Lacetti az amerikában is van, sőt a diesel meg annyira GM hogy levegőszűrőt sem lehet boltban kapni hozzá.
További szép napot.
Köszi közben megtaláltam, sőt regisztráltam is.Nézelődtem egy kicsit és azt kell mondjam ez az oldal jobban tetszik, úgyhogy maradok itt.Eljöhetnétek, mert nagyon kíváncsi vagyok a járgányodra és a tapasztalataidra.Én már megfűztem az asszonyt úgyhogy, ha semmi nem jön közbe mi megyünk.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!