Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 01:14:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 201011 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #720 Dátum: 2008. Február 04. - 13:23:24 »

Talimániákusok! Abba lehet hagyni a körömrágást! A jó öreg Vén Róka elintézte a munkanap cserét, csak hogy elmehessen Vácra, hogy lássa a többi Lacetti- bolondot, ne csak tükörből lásson ilyet borotválkozáskor. Szóval ott a helyem! Elötte nálunk elő-tali? Innen menjünk tovább a szokásos újabb elő- talira a Shell- McDonaldshoz? Majd konvojban a váci szervizhez? Oh Yeah! Így gondoltátok? Aki úgy gondota, hogy idetalál, az jelezze majd, hogy tudjam hányan kávézunk, vagy cappuccinozunk együtt! Már több cartárs volt már itt, akik igazolják, hogy nem fiktiv a cim, és a kávé.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #721 Dátum: 2008. Február 04. - 15:10:42 »

Ha nem vagyok pofátlan, akkor szeretném mindenki figyelmébe ajánlani Gidyné isteni kávéját! (Szerintem most Peti74 és párja is helyesel)!
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #722 Dátum: 2008. Február 04. - 17:32:59 »

Talimániákusok! Abba lehet hagyni a körömrágást! A jó öreg Vén Róka elintézte a munkanap cserét, csak hogy elmehessen Vácra, hogy lássa a többi Lacetti- bolondot, ne csak tükörből lásson ilyet borotválkozáskor. Szóval ott a helyem! Elötte nálunk elő-tali? Innen menjünk tovább a szokásos újabb elő- talira a Shell- McDonaldshoz? Majd konvojban a váci szervizhez? Oh Yeah! Így gondoltátok? Aki úgy gondota, hogy idetalál, az jelezze majd, hogy tudjam hányan kávézunk, vagy cappuccinozunk együtt! Már több cartárs volt már itt, akik igazolják, hogy nem fiktiv a cim, és a kávé.
3 tali egy nap az jó! Vigyorog Én mindjárt az elsőre beneveznék. ;)Azt utána jöhet a többi is!
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #723 Dátum: 2008. Február 04. - 19:08:02 »

Stocz? Kripic? Jopek? Sz946Cs? BeZe? Luzso? Na mi van fiúk? Ti nem jöttök? Aki nem tud regisztrálni, mint pl. én, az kérje meg LadLac főszerelőt, és ő megteszi, csak gyertek minél többen! Uff! Én szóltam!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #724 Dátum: 2008. Február 04. - 19:24:49 »

Talimániákusok! Abba lehet hagyni a körömrágást! A jó öreg Vén Róka elintézte a munkanap cserét, csak hogy elmehessen Vácra, hogy lássa a többi Lacetti- bolondot, ne csak tükörből lásson ilyet borotválkozáskor. Szóval ott a helyem! Elötte nálunk elő-tali? Innen menjünk tovább a szokásos újabb elő- talira a Shell- McDonaldshoz? Majd konvojban a váci szervizhez? Oh Yeah! Így gondoltátok? Aki úgy gondota, hogy idetalál, az jelezze majd, hogy tudjam hányan kávézunk, vagy cappuccinozunk együtt! Már több cartárs volt már itt, akik igazolják, hogy nem fiktiv a cim, és a kávé.
Most a reggeli talira jön ladlac is egy yooo capuccino-ra, persze csak ha áll az ajánlat.  Kacsint Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #725 Dátum: 2008. Február 04. - 19:28:50 »

Talimániákusok! Abba lehet hagyni a körömrágást! A jó öreg Vén Róka elintézte a munkanap cserét, csak hogy elmehessen Vácra, hogy lássa a többi Lacetti- bolondot, ne csak tükörből lásson ilyet borotválkozáskor. Szóval ott a helyem! Elötte nálunk elő-tali? Innen menjünk tovább a szokásos újabb elő- talira a Shell- McDonaldshoz? Majd konvojban a váci szervizhez? Oh Yeah! Így gondoltátok? Aki úgy gondota, hogy idetalál, az jelezze majd, hogy tudjam hányan kávézunk, vagy cappuccinozunk együtt! Már több cartárs volt már itt, akik igazolják, hogy nem fiktiv a cim, és a kávé.
3 tali egy nap az jó! Vigyorog Én mindjárt az elsőre beneveznék. ;)Azt utána jöhet a többi is!
Lélekben Veletek leszek Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #726 Dátum: 2008. Február 04. - 19:32:37 »

Róka! Csak a cappuccino érdekel, vagy esetleg a váci tali is? Amúgy áll a meghívás! Remélem azért el tudsz jönni pár órára, nemcsak hozzánk, hanem Vácra is! Ma is volt itt egy minitali, meglátogatott Rebeloeak cartárs. Holnap melegebb lesz, d.u. csíkragasztásos minitali?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #727 Dátum: 2008. Február 04. - 19:39:26 »

Róka! Csak a cappuccino érdekel, vagy esetleg a váci tali is? Amúgy áll a meghívás! Remélem azért el tudsz jönni pár órára, nemcsak hozzánk, hanem Vácra is! Ma is volt itt egy minitali, meglátogatott Rebeloeak cartárs. Holnap melegebb lesz, d.u. csíkragasztásos minitali?
Természetesen capuccino után Vác is jáccik. Persze csak fél 1-ig, de addig tuti.
Nem ártana a csikot ragasztani, csak a csajomnak szülinapja van, igy nem 100% hogy le tudok lépni.  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #728 Dátum: 2008. Február 04. - 20:38:50 »

francba! nem tudtam, hogy gidyné kávéja legendás, nekem senki nem mondd semmit! akkor ma kihagytam valami szupert! gidy, ha legközelebbre is áll az ajánlat...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #729 Dátum: 2008. Február 05. - 08:53:38 »

Rebelpeak! A nejem megkérdezte, hogy kérsz-e, de Te nem kértél! Magadra vess! Legközelebb ne légy szégyenlős, és ne siesd el a választ, és indulást! Az ajánlat természetesen áll! Legfeljebb sorszámot kell húznotok, ha sokan lesztek jelentkezők... Amúgy okosodsz a könyvből? Még 11-et kell éjszaka aludni a taliig! A délutáni szieszta nem ér, ezzel ne is próbálkozzatok ilyen értelemben! Amúgy nem rossz dolog, sőt!!!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #730 Dátum: 2008. Február 05. - 09:18:43 »

Talimániákusok! Abba lehet hagyni a körömrágást! A jó öreg Vén Róka elintézte a munkanap cserét, csak hogy elmehessen Vácra, hogy lássa a többi Lacetti- bolondot, ne csak tükörből lásson ilyet borotválkozáskor. Szóval ott a helyem! Elötte nálunk elő-tali? Innen menjünk tovább a szokásos újabb elő- talira a Shell- McDonaldshoz? Majd konvojban a váci szervizhez? Oh Yeah! Így gondoltátok? Aki úgy gondota, hogy idetalál, az jelezze majd, hogy tudjam hányan kávézunk, vagy cappuccinozunk együtt! Már több cartárs volt már itt, akik igazolják, hogy nem fiktiv a cim, és a kávé.

Gidy! Mennyire hajnalban lesz az elő tali? Mert azé Siófokról nem olyan hirtelen kerülünk oda! Ha nem sikerül akkor a Shell- McDonalds  másod előtalira talán, de Vácon mindenképp.
Ja és mi a címed ahol jó kávé ígérkezik?
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 05. - 09:21:07 írta sz.gabor » Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #731 Dátum: 2008. Február 05. - 09:57:39 »

Még nem tudom, hogy Vácra hányra megyünk. (Valaki?). Elötte fél órával találkozunk a Shellnél, és azelött itt nálunk, ha van rá igény, akkor már rugalmasabban max egy órával elöbb, de minimum féllel, hogy ne kelljen kapkodni. Cimem, telefonom rajta van az iwiw-en, Neked megadom P.Ü.-ben.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #732 Dátum: 2008. Február 05. - 13:00:04 »

Stocz? Kripic? Jopek? Sz946Cs? BeZe? Luzso? Na mi van fiúk? Ti nem jöttök? Aki nem tud regisztrálni, mint pl. én, az kérje meg LadLac főszerelőt, és ő megteszi, csak gyertek minél többen! Uff! Én szóltam!

Én is tervezem, hogy megyek, a multkorihoz hasonlóan.
Viszem magammal a beígért viaszoskefét+csodatörlőt, hogy akinek kedve van az ki tudja próbálni.
És ezt is:
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&catid=97  Vigyorog

Aki kíváncsi rá megnézheti, kipróbálhatja.  Kacsint
Tapasztalatokról még nem tudok beszámolni.
Csak tegnap került be a gépbe, én meg itthon hurutolok.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 06. - 10:55:26 írta Stocz » Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #733 Dátum: 2008. Február 05. - 13:37:20 »

Stocz? Kripic? Jopek? Sz946Cs? BeZe? Luzso? Na mi van fiúk? Ti nem jöttök? Aki nem tud regisztrálni, mint pl. én, az kérje meg LadLac főszerelőt, és ő megteszi, csak gyertek minél többen! Uff! Én szóltam!

Én is tervezem, hogy megyek, a múltkorihoz hasonlóan.
Viszem magammal a beígért viaszoskefét+csodatörlőt, hogy akinek kedve van az ki tudja próbálni.
És ezt is:
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&catid=97  Vigyorog

Aki kíváncsi rá megnézheti, kipróbálhatja.  Kacsint
Tapasztalatokról még nem tudok beszámolni.
Csak tegnap került be a gépbe, én meg itthon hurutolok.
NA EZ AZ!   Vigyorog Vigyorog
Spórolni kell, ilyet szeretnék Én is. Ezzel szemeztem multkor is. Nem kell átalakítani a kocsit, mégis nagy okosság.
Bizakodva várom a tapasztalati beszámolókat...  Kacsint Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #734 Dátum: 2008. Február 05. - 16:50:42 »

Stocz? Kripic? Jopek? Sz946Cs? BeZe? Luzso? Na mi van fiúk? Ti nem jöttök? Aki nem tud regisztrálni, mint pl. én, az kérje meg LadLac főszerelőt, és ő megteszi, csak gyertek minél többen! Uff! Én szóltam!
Talán felugrom, még nem tudok semmi biztosat. Kedvem van hozzá! Mosolyog
Ha nem iratkozom fel, nem engedtek be? Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!