Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 01:27:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 201035 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #705 Dátum: 2008. Február 01. - 15:34:38 »

Újra itthon! Van két újjávarázsolt Lacetti SW, kívűl- belül csodaszépek lettek! Most jó lenne, ha nem esne jó darabig, hogy élvezhessük sokáig preciz munkák gyümölcsét. Persze a mosás közben azért nemcsak a kezünk mozgott, a szánkat se evésre használtuk most. Ja igen, egy kitűnő cappuccinoval kezdtük a minitalit. Weres mint mindig mindenről lemarad szegény, de ez nem a mi hibánk sosem. Elfoglaltság, betegség, szóval nincs szerencséje csatlakozni hozzánk. De ne add fel!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #706 Dátum: 2008. Február 01. - 15:35:50 »

Újra itthon! Van két újjávarázsolt Lacetti SW, kívűl- belül csodaszépek lettek! Most jó lenne, ha nem esne jó darabig, hogy élvezhessük sokáig preciz munkák gyümölcsét. Persze a mosás közben azért nemcsak a kezünk mozgott, a szánkat se evésre használtuk most. Ja igen, egy kitűnő cappuccinoval kezdtük a minitalit. Weres mint mindig mindenről lemarad szegény, de ez nem a mi hibánk sosem. Elfoglaltság, betegség, szóval nincs szerencséje csatlakozni hozzánk. De ne add fel!

És Ladlac mesternek felraktátok a csíkokat?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #707 Dátum: 2008. Február 01. - 15:40:13 »

Végül nem, mert addig húztuk az időt, mignem újra hűvös lett, így pedig nem biztos, hogy a ragasztás hosszú életűnek bizonyúlna, majd máskor. Te hogyan állsz a problémáiddal? Se fűtés, se fóliázás? Nembeszélve a sóskifliről, leirva a bűvös szót, összefutott a nyál a számban...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #708 Dátum: 2008. Február 01. - 15:44:59 »

Végül nem, mert addig húztuk az időt, mignem újra hűvös lett, így pedig nem biztos, hogy a ragasztás hosszú életűnek bizonyúlna, majd máskor. Te hogyan állsz a problémáiddal? Se fűtés, se fóliázás? Nembeszélve a sóskifliről, leirva a bűvös szót, összefutott a nyál a számban...

Lacinak már írtam az egyeztetés miatt. Találunk egy időpontot a javításra! Ha más nem viszem a kiflit Neked a Talira!
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #709 Dátum: 2008. Február 01. - 16:32:48 »

Újra itthon! Van két újjávarázsolt Lacetti SW, kívűl- belül csodaszépek lettek! Most jó lenne, ha nem esne jó darabig, hogy élvezhessük sokáig preciz munkák gyümölcsét. Persze a mosás közben azért nemcsak a kezünk mozgott, a szánkat se evésre használtuk most. Ja igen, egy kitűnő cappuccinoval kezdtük a minitalit. Weres mint mindig mindenről lemarad szegény, de ez nem a mi hibánk sosem. Elfoglaltság, betegség, szóval nincs szerencséje csatlakozni hozzánk. De ne add fel!
Csillognak-villognak a Lacsik. Külső nagymosás, ablaktisztitás belülről is. Közben méltattuk a Lacsika erősségeit. Hátrányt kerestünk, de nem találtunk.  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #710 Dátum: 2008. Február 01. - 18:26:00 »

Mert nincs is! Leszámítva azt, hogy nem megy csak levegővel, de ez a hiba mindegyik autóra vonatkozik! Cartársak! Szuper jó autóink vannak!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #711 Dátum: 2008. Február 01. - 19:48:01 »

Senki más nem akar jönni Vácra évadnyitó talira?   He

 Kacsint

de, en is jonnek...
csak meg nem lehet...
majd marciusban...
Szia.
Te igazoltan vagy távol.
Szavadon fogunk ám!!!


De csak ha a Capa is jon!
Remélem /min. /egyszer felúsztatjuk majd Pestre...  Vigyorog

Én fej ajánlottam, hogy felúsztatom Pestre, ha át úszik Siófokra.  Kacsint Mosolyog Mosolyog
Szerintem lesz nekünk minitalink nemsokára!  Vigyorog Mivel Siófok már csak 50 perc -a régi "telelakotterületes hetes" út 1 és negyed órája helyett- inkább arra megyek majd anyagot beszerezni (OBI), mint Kanizsára. Ha aktuális lesz, előtte szólok, és ha kedved van, akkor pár percre összefuthatnánk!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #712 Dátum: 2008. Február 01. - 20:50:34 »

Senki más nem akar jönni Vácra évadnyitó talira?   He

 Kacsint

de, en is jonnek...
csak meg nem lehet...
majd marciusban...
Szia.
Te igazoltan vagy távol.
Szavadon fogunk ám!!!


De csak ha a Capa is jon!
Remélem /min. /egyszer felúsztatjuk majd Pestre...  Vigyorog

Én fej ajánlottam, hogy felúsztatom Pestre, ha át úszik Siófokra.  Kacsint Mosolyog Mosolyog
Szerintem lesz nekünk minitalink nemsokára!  Vigyorog Mivel Siófok már csak 50 perc -a régi "telelakotterületes hetes" út 1 és negyed órája helyett- inkább arra megyek majd anyagot beszerezni (OBI), mint Kanizsára. Ha aktuális lesz, előtte szólok, és ha kedved van, akkor pár percre összefuthatnánk!

Ok. Majd szólj.
Naplózva

athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #713 Dátum: 2008. Február 02. - 09:38:46 »

Valaki legyen oly kedves a Chevyklubon beírni engem is, mert valamiért nem tudok belépni!

Hálás köszönetem!
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #714 Dátum: 2008. Február 02. - 10:03:08 »

Valaki legyen oly kedves a Chevyklubon beírni engem is, mert valamiért nem tudok belépni!

Hálás köszönetem!
Szia.
Megtörtént.
Egyedül jössz?
üdv
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #715 Dátum: 2008. Február 02. - 10:04:08 »

Valaki legyen oly kedves a Chevyklubon beírni engem is, mert valamiért nem tudok belépni!

Hálás köszönetem!
Szia.
Megtörtént.
Egyedül jössz?
üdv

Igen, eddig úgynéz ki.
Köszi!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #716 Dátum: 2008. Február 02. - 13:45:51 »

Róka! A biztonság kedvéért jelölj be engem is! Remélem megoldom a cserét! Ha esetleg mégsem, akkor Te leszel a képviselőm Vácott! Polártakarót kérj, hátha van nekik!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #717 Dátum: 2008. Február 02. - 19:12:12 »

Róka! A biztonság kedvéért jelölj be engem is! Remélem megoldom a cserét! Ha esetleg mégsem, akkor Te leszel a képviselőm Vácott! Polártakarót kérj, hátha van nekik!
Értettem, Gidy Koma!  Kacsint
Jelentem be vagy regelve.
Most már csak cserélned kell...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #718 Dátum: 2008. Február 02. - 19:44:49 »

Köszi Róka! Azon leszek! Hányan vagyunk már előjegyezve? A szokásos csapat? Esetleg névsor?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #719 Dátum: 2008. Február 02. - 20:43:45 »

Esetleg névsor?

A névsor:
1. sznuni+párja
2. Shark&Zsuzsi
3. sz.gabor+párja
4. ladlac
5. Weres
6. rebelpeak + felesége
7. meatloaf
8. Miki+párja
9. Athee
10. ladigidy
Naplózva
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!