Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 15:27:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 200859 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #555 Dátum: 2008. Január 05. - 20:25:34 »

Jopek! Még mindig jobb, mint ponyva alatt hánykodva! Ne is próbálj megfúrni! A régiós dolgot megpróbálom behozni, de, mint tudhatod Te is. PC-béna a másik titulusom. Hétfőn szabad vagyok nagyjából. Esetleg megnézel valamikor?
Dehogy próbálom megfúrni a turnébuszt! Amig Te vezetnél, addig a kollégákkal csinálnánk az utastérben különböző szűrővizsgálatokat. Pl.: Sör, de lehet valami rövidebb is, ha valaki nem ér rá sokat vacakolni. Vigyorog

Csakis a tökéletes veseműködés ellenőrzése érdekében...   Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #556 Dátum: 2008. Január 06. - 13:51:58 »

engem érdekelne de a velencei tónál nem messzebb

Nem akarok bunkó lenni, de akkor Te nyugodtan maradj otthon!


nem tudom hogy honnan ismersz ennyire peti74 de ez csak egy kb távolság volt a hozzászolásod tényleg bunkó volt ha nem is akartad igy sikerült de ha mindenkinek igy válaszolsz ne csodáld hogy elmegy az ember kedve az egész taliktól!Mivel én nem régóta vagyok itt nem voltam még egy talin se de el szeretnék menni csak nem tudom hogy mit várjak az ilyen beszólásoktól lehet nem is érné meg elmennem???


Peti74, Kami!
Szeretném felhívni figyelmeteket Szabályzatunk 2.4 és 2.6 pontjaira!
Több tiszteletet!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 06. - 13:57:41 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kami
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Hozzászólás #557 Dátum: 2008. Január 06. - 16:00:06 »

bocsika többé nem fordul elő
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #558 Dátum: 2008. Január 06. - 20:09:09 »

nem tudom hogy honnan ismersz ennyire peti74 de ez csak egy kb távolság volt a hozzászolásod tényleg bunkó volt ha nem is akartad igy sikerült de ha mindenkinek igy válaszolsz ne csodáld hogy elmegy az ember kedve az egész taliktól!Mivel én nem régóta vagyok itt nem voltam még egy talin se de el szeretnék menni csak nem tudom hogy mit várjak az ilyen beszólásoktól lehet nem is érné meg elmennem???
 

KAMI!
Bocsáss meg, ha belegázoltam a lelki világodba, nem jellemző rám, hogy beszólok (csak viccből), de hirtelen túl sok "nemmegyekmessze" hozzászólás érkezett.
Azért bátorkodtam szólni (persze ettől még nem vagyok kiskirály), mert én 580 Km-t autóztam talira+vissza.
Én sem vagyok vastagon eleresztve, albérlet, autóhitel, egyéb hitel, megélhetés.
Mégegyszer elnézést, gyere talira, jó lesz hidd el!
Tisztelettel: Peti, a morcos.

Tényleg bunkóság volt!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 06. - 20:21:11 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #559 Dátum: 2008. Január 06. - 20:28:48 »

Kami! Peti! Így remélem már szent a béke! Ámen!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #560 Dátum: 2008. Január 07. - 11:49:45 »

Köszönöm Uraim, ez így korrekt! Remélem mindig ilyen tagjaink lesznek csak! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #561 Dátum: 2008. Január 07. - 16:45:54 »

nem tudom hogy honnan ismersz ennyire peti74 de ez csak egy kb távolság volt a hozzászolásod tényleg bunkó volt ha nem is akartad igy sikerült de ha mindenkinek igy válaszolsz ne csodáld hogy elmegy az ember kedve az egész taliktól!Mivel én nem régóta vagyok itt nem voltam még egy talin se de el szeretnék menni csak nem tudom hogy mit várjak az ilyen beszólásoktól lehet nem is érné meg elmennem???
 

KAMI!
Bocsáss meg, ha belegázoltam a lelki világodba, nem jellemző rám, hogy beszólok (csak viccből), de hirtelen túl sok "nemmegyekmessze" hozzászólás érkezett.
Azért bátorkodtam szólni (persze ettől még nem vagyok kiskirály), mert én 580 Km-t autóztam talira+vissza.
Én sem vagyok vastagon eleresztve, albérlet, autóhitel, egyéb hitel, megélhetés.
Mégegyszer elnézést, gyere talira, jó lesz hidd el!
Tisztelettel: Peti, a morcos.


 Kacsint

Tényleg bunkóság volt!
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #562 Dátum: 2008. Január 08. - 10:39:27 »

Akkor lassan visszatérhetnénk a taliszervezésre, már idén van! Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #563 Dátum: 2008. Január 08. - 11:01:33 »

Megyek Keszthelyre, hogy megnézzem magamnak végre a Nagy Fehér Cápát. Így kezdem az idei talikat. LadLac pedig már állandó tali partnerem. Legyen már jobb idő, és akkor a kedv is meg fog ugrásszerűen nőni a talizásra!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #564 Dátum: 2008. Január 08. - 11:55:25 »

Megyek Keszthelyre, hogy megnézzem magamnak végre a Nagy Fehér Cápát. Így kezdem az idei talikat. LadLac pedig már állandó tali partnerem. Legyen már jobb idő, és akkor a kedv is meg fog ugrásszerűen nőni a talizásra!
Csak el ne kapjon a röhögés ha meglátsz, mivel egy nagy félelmetes cápára számítasz! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #565 Dátum: 2008. Január 08. - 12:48:21 »

Ez a régiós tali tetszik, csak annyi a hibája, hogy több régió van mint amennyi talit akartok egy évben.
A 3-4 tali kevés, ha régiózunk. De ha "fel szeljük" az országot, 4 felé. akkor kijön a négy tali, de akkor nem régió.
Na mindegy, ez egy elég érdekes elmélet. Én ott lesztek biztos, ahol lesz. Vigyorog
Naplózva

ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #566 Dátum: 2008. Január 08. - 14:31:34 »

Ha már a régióknál tartunk, Én például nem hallottam senkit a keleti országrészből, hogy érdeklődne a talik iránt. Ha tévedek, BOCS.    Úgy veszem észre, hogy a nyugati országrészből vannak érdeklődő Cartársak, illetve Pest és vonzáskörzete, illetve délről láttam úgyemlékszem hozzászólást. Ha rosszul látom javítsatok ki, de ha nem akkor ehhez mérten lehetne kialakítani az esetleges ezévi "menetrendet" v. találkozó tervezetet.  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #567 Dátum: 2008. Január 08. - 15:18:22 »

Ha már a régióknál tartunk, Én például nem hallottam senkit a keleti országrészből, hogy érdeklődne a talik iránt. Ha tévedek, BOCS.    Úgy veszem észre, hogy a nyugati országrészből vannak érdeklődő Cartársak, illetve Pest és vonzáskörzete, illetve délről láttam úgyemlékszem hozzászólást. Ha rosszul látom javítsatok ki, de ha nem akkor ehhez mérten lehetne kialakítani az esetleges ezévi "menetrendet" v. találkozó tervezetet.  Kacsint
Ladlac testvér lényeges tényt írtál le. Ezt én is így látom. De persze nem a keleti országrész ellen vagyunk, csak egyenlőre ez a helyzet.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #568 Dátum: 2008. Január 08. - 18:36:57 »

Nekem úgy rémlik, hogy egy valaki már volt itt Miskolc környékéről. Na meg Pécs is inkább dél, mint nyugat.
Mindemellett semmi kifogásom a régiók ellen, de ez a 2008-as menetrend kicsit komolytalannak tűnik ennyi aktív tagnál. Én örülni fogok annak, ha összejön 3-4 olyan tali, amire minél többen eljutunk, + még ehhez jöhet pár nem kizárólagos klub-tali, mint pl. Kaposújlak.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #569 Dátum: 2008. Január 08. - 18:44:02 »

A chevyklubos minitalikat is látogathatnánk, meg amiket ők szerveznek Balaton környékére. Sznuni is írta, hogy osszuk meg egymással az infókat és akkor többen több helyre el tudunk menni, hisz országos tali nem sok van egy évben.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!