Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 00:34:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 200646 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #345 Dátum: 2007. December 08. - 18:54:58 »

Mielött megirtam, hogy megyünk Cápához, megnéztem, hogy on-line van-e, mert, ha igen, akkor megharapott volna, így talán elszáll a harapós kedve, mire újra képben leszünk együtt. bár a nemes viziragadozónk érti a viccet. Remélem!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #346 Dátum: 2007. December 08. - 22:20:45 »

Athee, és remélem még egy páran itt kezdjük együtt a talit. Stocz Főmester ötlete jó, sőt nagyon jó! A környéken a tavon kívül is sok klassz dolog van, amit érdemes megnézni. /Badcsony, Káli medence, Veszprém, Nagyvázsony, Sümeg, stb./ Esetleg, ha volna olcsó szálláslehetőség, akkor több napos is lehetne? Vagy, hogy Cápát boldoggá tegyük, nála letáborozunk, biztos baromira örülne, vagy őrülne?! Cápa! Azért ne öld Magad vizbe!
Nos...Most azt hiszitek, hogy jól rám ijesztettetek mi? Bár nem rendelkezem akkora területtel, mint a Festetics-kastély, és zsufis belvárosban lakom, de pár autó elfér az udvaromban és szükség esetén két-három ember éjszakázni is tudna. (A kutyi addig láncra szorulna  Vigyorog) De vannak sokkal izgalmasabb látnivalók is erre. Ahogy Gidy is említi, az északi parton haladva Tihany, Nagyvázsony, Káli medence, Hegyestű, Tapolca (malomtó, tavasbarlang) Szigliget, Badacsony, Sümeg, itt a kastély, Hévíz, stb. két napba sem férne bele és akkor még a kirándulóhelyeket, kilátókat, városi látnivalókat nem is mondtam. Van pl. itt K.hely mellett egy olyan erdei tornapálya az erdőben, ahol kb 100 autónak van parkolóhely, kilátótorony van a keszthelyi medencére, szalonnasütőhely, focipálya, nagy tér a sok látogatónak. Akár egy kétnapos túrának is megfelel, ha szeret a társaság sátorozni. Bár a chevyklubos tali alkalmával itt nem jártunk, de Badacsony, Tapolca, Szigliget, Balatongyörök-szépkilátó (itt is parkoló, közvetlen kilátás a Balatonra, padok, sétány, stb) megvolt.
Szal nem ragozom, de ha rászánja magát a csapat, szívesen megszervezem a dolgokat, csak mondjátok, hogy mit szeretnétek!
Mellesleg: energiát érdemes a tavasszal rendezendő kaposújlaki talira is tartalékolni, mert oda aztán fel kellene vonulnunk!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #347 Dátum: 2007. December 09. - 14:02:15 »

Ezek Szerint túlélem a Cápával való találkozást! Hurrá! Amit ő ajánlott, arra szerintem sokan vevők leszünk! Ez ugyis csak a jó időre lesz megszervezve, a NFC, addigra majd megszervez mindent, hogy jó emlékünk legyen a Balaton felvidékről, pláne róla! /N:nagy, F: fehér, C: na ki találja ki?/ Sátorozás jó ötlet, meg a foci is, ha éppen tudok járni. egy napra nem érdemes ilyen bulit csapni. Esetleg péntek d.u.-tól kezdhetnénk, vasárnap estig, vagy hétfő hajnalig. De jó is lenne! Vitorlást vigyek? Majd azt egyszer külön, most sokan lennénk rá. Persze ez a tali május elött biztos nem jó, esetleg juniusra eltolódhatna, mert utána már jönnek a privát szabik. Vélemény? De most még Vácra koncentráljunk!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #348 Dátum: 2007. December 09. - 15:48:14 »

Athee, és remélem még egy páran itt kezdjük együtt a talit. Stocz Főmester ötlete jó, sőt nagyon jó! A környéken a tavon kívül is sok klassz dolog van, amit érdemes megnézni. /Badcsony, Káli medence, Veszprém, Nagyvázsony, Sümeg, stb./ Esetleg, ha volna olcsó szálláslehetőség, akkor több napos is lehetne? Vagy, hogy Cápát boldoggá tegyük, nála letáborozunk, biztos baromira örülne, vagy őrülne?! Cápa! Azért ne öld Magad vizbe!

Bevallom őszintén bennem is felmerült egy több napos kiruccanás gondolata.
Jobban lehetne ismerkedni, beszélgetni.
Még egy kicsit korainak gondoltam.
Még a matricás kérdében sem sikerült megegyezésre jutnunk, ebben a témában meg sokkal több szempontot kellene összehangolni.
Azért gondolkodhatunk rajta.
Esetleg összekötni vmilyen egyéb, nagyobb rendezvénnyel. Balatoni évadnyitó, ilyen-olyan vásár. Már csak az utánfutók kedvéért. Legyen vmi program azoknak is, akiket az autók nem kötnek le.

Lehet rajta gondolkodni.
Meg jelentkezni szervezőnek. Mert az sem kis munka.
Sznuniékkal is össze lehet hangolni.
Ha akarjátok.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #349 Dátum: 2007. December 09. - 19:21:55 »

Ezek Szerint túlélem a Cápával való találkozást! Hurrá! Amit ő ajánlott, arra szerintem sokan vevők leszünk! Ez ugyis csak a jó időre lesz megszervezve, a NFC, addigra majd megszervez mindent, hogy jó emlékünk legyen a Balaton felvidékről, pláne róla! /N:nagy, F: fehér, C: na ki találja ki?/ Sátorozás jó ötlet, meg a foci is, ha éppen tudok járni. egy napra nem érdemes ilyen bulit csapni. Esetleg péntek d.u.-tól kezdhetnénk, vasárnap estig, vagy hétfő hajnalig. De jó is lenne! Vitorlást vigyek? Majd azt egyszer külön, most sokan lennénk rá. Persze ez a tali május elött biztos nem jó, esetleg juniusra eltolódhatna, mert utána már jönnek a privát szabik. Vélemény? De most még Vácra koncentráljunk!
A NFC az a Need For Cápa mozaikszava is lehetne  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #350 Dátum: 2007. December 09. - 19:25:27 »

Athee, és remélem még egy páran itt kezdjük együtt a talit. Stocz Főmester ötlete jó, sőt nagyon jó! A környéken a tavon kívül is sok klassz dolog van, amit érdemes megnézni. /Badcsony, Káli medence, Veszprém, Nagyvázsony, Sümeg, stb./ Esetleg, ha volna olcsó szálláslehetőség, akkor több napos is lehetne? Vagy, hogy Cápát boldoggá tegyük, nála letáborozunk, biztos baromira örülne, vagy őrülne?! Cápa! Azért ne öld Magad vizbe!

Bevallom őszintén bennem is felmerült egy több napos kiruccanás gondolata.
Jobban lehetne ismerkedni, beszélgetni.
Még egy kicsit korainak gondoltam.
Még a matricás kérdében sem sikerült megegyezésre jutnunk, ebben a témában meg sokkal több szempontot kellene összehangolni.
Azért gondolkodhatunk rajta.
Esetleg összekötni vmilyen egyéb, nagyobb rendezvénnyel. Balatoni évadnyitó, ilyen-olyan vásár. Már csak az utánfutók kedvéért. Legyen vmi program azoknak is, akiket az autók nem kötnek le.

Lehet rajta gondolkodni.
Meg jelentkezni szervezőnek. Mert az sem kis munka.
Sznuniékkal is össze lehet hangolni.
Ha akarjátok.
Ígérem, rajta leszek az ügyön ha nektek is megfelel szerény személyem szervezőnek. Helyi lakosként van némi előnyöm, elismerem. Április Kaposújlak. Összehozzuk ezt majd okosban, de jún-júl. előtt nincs értelme.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #351 Dátum: 2007. December 11. - 19:37:56 »

Nem tudjátok, nincs még szombat? He He
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #352 Dátum: 2007. December 11. - 20:08:32 »

Nem tudjátok, nincs még szombat? He He
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #353 Dátum: 2007. December 11. - 20:09:28 »

Nem tudjátok, nincs még szombat? He He

ühüm
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #354 Dátum: 2007. December 11. - 20:53:07 »

Peti! Mindjárt itt a szombat! De, ha akarsz előbb is indulhatsz. Jó korán kell majd kelned, mintha buszvezető lennél. Már csak négyet kell aludnod, ha tudsz egyáltalán. Jó, hogy így várod a talit, remélem nem fogsz csalódni! Miért is kéne...Van egy másik zalaegerszegi cartárs is, aki érdeklődik /András/, vegyétek fel a kapcsolatot, hátha együtt tudtok jönni! Tudjátok: 8-tól nyít a kávézó!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #355 Dátum: 2007. December 12. - 07:55:25 »

Peti! Mindjárt itt a szombat! De, ha akarsz előbb is indulhatsz. Jó korán kell majd kelned, mintha buszvezető lennél. Már csak négyet kell aludnod, ha tudsz egyáltalán. Jó, hogy így várod a talit, remélem nem fogsz csalódni! Miért is kéne...Van egy másik zalaegerszegi cartárs is, aki érdeklődik /András/, vegyétek fel a kapcsolatot, hátha együtt tudtok jönni! Tudjátok: 8-tól nyít a kávézó!
Valami havazást  rebesgetett a meteurológia  Vigyorog szombatra a nyugati országrészre.
Gyertek, csak óvatosan... Mosolyog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #356 Dátum: 2007. December 12. - 08:18:28 »

Nem tudjátok, nincs még szombat? He He
Szombat reggel hány óra felé jársz erre? Hol és mikor talizzunk?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #357 Dátum: 2007. December 12. - 10:21:23 »

Szombat reggel hány óra felé jársz erre? Hol és mikor talizzunk?

Legkésőbb 4:30-ra Keszthelyen vagyok!
Küld a telefonszámod, és csörgetlek, ha beértem a városba!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #358 Dátum: 2007. December 12. - 10:34:46 »

Szombat reggel hány óra felé jársz erre? Hol és mikor talizzunk?

Legkésőbb 4:30-ra Keszthelyen vagyok!
Küld a telefonszámod, és csörgetlek, ha beértem a városba!
Mikor?HeHe
Alszol Te egyáltalán? Hmmmmm.....Ember nincs, aki engem hajnali négykor felkeltene! Hiszen majdnem akkor fekszem előző nap!  Vigyorog  Na akkor valami más megoldás lesz ebből! Lehet, hogy postára megyek. Priviben küldd el a postacímedet légyszi!
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #359 Dátum: 2007. December 12. - 12:16:20 »

Szombat reggel hány óra felé jársz erre? Hol és mikor talizzunk?

Legkésőbb 4:30-ra Keszthelyen vagyok!
Küld a telefonszámod, és csörgetlek, ha beértem a városba!
Mikor?HeHe
Alszol Te egyáltalán? Hmmmmm.....Ember nincs, aki engem hajnali négykor felkeltene! Hiszen majdnem akkor fekszem előző nap!  Vigyorog  Na akkor valami más megoldás lesz ebből! Lehet, hogy postára megyek. Priviben küldd el a postacímedet légyszi!
Üdv!

Miért? Mire számítottál?
Nyolcra Gidynél kell lenni, én meg nem jártam még arra, oda is kell találni!
Ha postán kűldöd, a többiek hogy kapják meg?
Ha meggondoltad, péntekig jelezz, kűldöm priviben a címem.
Köszi!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!