Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 23:39:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 200621 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #330 Dátum: 2007. December 08. - 10:34:32 »

Ezt azért tettem be, hogy new kelljen keresgélni a meghívót! Ráadásul kipróbáltam, hogy tudok-e ilyet tenni. Fejlödöm! egy hét múlva Vácott leszünk! Éljen!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #331 Dátum: 2007. December 08. - 17:32:41 »

Hát én is megkaptam az e havi "beosztást".
A találkozó előtti éjszaka ígérkezik a karácsony előtti időszak leghúzósabbjának.
Rengeteg céges bulit kell kiszolgálnunk.
A reggeli induláson biztosan nem leszek ott. 
Átmegyek Sznuniékhoz, megtudakolni meddíg tervezik a bulit. Esetleg később tudok csatlakozni.
Ez van.
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #332 Dátum: 2007. December 08. - 17:50:33 »

Hát én is megkaptam az e havi "beosztást".
A találkozó előtti éjszaka ígérkezik a karácsony előtti időszak leghúzósabbjának.
Rengeteg céges bulit kell kiszolgálnunk.
A reggeli induláson biztosan nem leszek ott. 
Átmegyek Sznuniékhoz, megtudakolni meddíg tervezik a bulit. Esetleg később tudok csatlakozni.
Ez van.
Mivel az életünk 1/3-át egyébként is alvással töltjük, ha egy szunya kimarad, az nem rontja ám jelentősen a statisztikát... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Meg karikás szemekkel is vagy olyan szép, mint kipihenten... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
(A vasárnap meg úgyis a pihenésé... Kacsint Kacsint Kacsint)
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #333 Dátum: 2007. December 08. - 17:51:13 »

Stocz! Sajnáljuk, de megértünk. Persze, ha nem alszol el vezetés közben, próbálj utánunk jönni!
Természetesen majd beszámolunk mindenkinek szóban, és képben, és gondolatban ugyis velünk lesztek. CaptainB is elküldte üdvözletét a talira, és a fórumra is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
szgabor
Vendég
« Hozzászólás #334 Dátum: 2007. December 08. - 18:02:34 »

Sziasztok!
Meglehetősen új vagyok itt,mint a nickem alatti gyér csillagozás, és frappáns "friss hús" meghatározás mutatja.
Ebből kifolyólag a Lacettim is még folyamatban van.(Elvileg jövőhét).(2.0 diesel Elite) Nem is terveztem ilyesforma kirándulát a 7végére, meg nekem Budapest és/vagy
környéke nem esik "útba".
Nem mintha egy ilyen rendezvénynek útba kéne esnie Vigyorog .
Na félre a tréfát.
Itt megragadnám az alkalmat,és kérdezném, hogy milyen időközönként van találka?
Ja és persze lesz-e Siófok ill.a Balaton környékén valamikor.(nem várok pontos dátumot) Pl. tavasszal v. nyáron?

Üdvözlök mindenkit!

szgabor
Siófok

Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #335 Dátum: 2007. December 08. - 18:09:11 »

Talisok! Egy külön privát kérés: aki nálam kezdi a talit, az azt is jelezze, ha esetleg nem egyedül jön, hanem a "főnökével"!/ ugye érthető/. Eddig csak Athee, és Peti jelezte, Kripic, és LadLac jön, de nem itt kezdik a talit. Többiek? Minél előbb várom a jelentkezéseket! Üdv: LadiGidy a starter vendéglátó
Bizony.
Ladlac az M2-es gödi lehajtójánál csap le a csapatra, azaz csatlakozik a népes kis táborhoz. 
/az M2 a régi 2/a neve, mielött valaki nem értené.../ Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ja, és a shell kút utáni első csomópont...  Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 08. - 18:11:14 írta ladlac » Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #336 Dátum: 2007. December 08. - 18:13:32 »


Mivel az életünk 1/3-át egyébként is alvással töltjük, ha egy szunya kimarad, az nem rontja ám jelentősen a statisztikát... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hmm. Nem szeretem, amikor arra ébredek, hogy jön szembe a szalagkorlát. De tényleg.
Idézet
Meg karikás szemekkel is vagy olyan szép, mint kipihenten... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nem mondta az orvos, hogy a piros bogyó mellé ne igyál alkoholt? Vigyorog
Bár végül is igazad van. Azok a karikák már nem tudnak túl sokat rontani az összképen. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Lehet, hogy leállok a fürdéssel is. úgyis mindegy.
Idézet
(A vasárnap meg úgyis a pihenésé... Kacsint Kacsint Kacsint)
Ja. A szerencsés alkalmazottaknál. Előtte meg ott van még a szombat éjszaka is.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #337 Dátum: 2007. December 08. - 18:15:36 »

Stocz! Sajnáljuk, de megértünk. Persze, ha nem alszol el vezetés közben, próbálj utánunk jönni!
Természetesen majd beszámolunk mindenkinek szóban, és képben, és gondolatban ugyis velünk lesztek. CaptainB is elküldte üdvözletét a talira, és a fórumra is.
Fényképezőt hozok 1067 db üres fotóhellyel... Vigyorog
De a személyes jelenlétnek persze jobban örülnénk... Kacsint
Bízunk benne, hogy Stocz cartárs is tiszteletét teszi Vác felé...
Akár Siófokról is jöhet Cartárs, új paripával is.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #338 Dátum: 2007. December 08. - 18:22:57 »

Stocz! Azért ne add fel! Te éjjel dolgozol, én hajnaltól, de mi választottuk. Persze az "alkalmazottaknak" könnyebb, mert ugye hétvége, ünnepek, bármikori szabadságolás, stb. De azért itt a klubbon belül nincs probléma, mert baráti kapcsolat alakulgat, alakult ki munkától függetlenül. Ja, Jopeket se hagyjuk ki, ő is robotol keményen. Viszont a tény az, hogy programot csinálni nekik könnyebb, velünk nehezebb. Ez van, de igyekszünk töretlenül. Isten áldja a közlekedőket!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
szgabor
Vendég
« Hozzászólás #339 Dátum: 2007. December 08. - 18:24:40 »

Köszönöm az invitálást. Erős gondolkodásba estem.Lehet, hogy egy própakört beiktatok arra fele.
További kellemes estét mindenkinek!
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #340 Dátum: 2007. December 08. - 18:27:42 »

Sziasztok!
Meglehetősen új vagyok itt,mint a nickem alatti gyér csillagozás, és frappáns "friss hús" meghatározás mutatja.
Ebből kifolyólag a Lacettim is még folyamatban van.(Elvileg jövőhét).(2.0 diesel Elite) Nem is terveztem ilyesforma kirándulát a 7végére, meg nekem Budapest és/vagy
környéke nem esik "útba".
Nem mintha egy ilyen rendezvénynek útba kéne esnie Vigyorog .
Na félre a tréfát.
Itt megragadnám az alkalmat,és kérdezném, hogy milyen időközönként van találka?
Ja és persze lesz-e Siófok ill.a Balaton környékén valamikor.(nem várok pontos dátumot) Pl. tavasszal v. nyáron?

Üdvözlök mindenkit!

szgabor
Siófok



Szevasz itt is!

Bár erről eddíg még nem beszéltem (sok mindentől függ), az én terveimben szerepel egy tavaszi Balaton környéki tali terve.
Igaz, nem a déli, hanem inkább az északi parton.
Cápa úgysem akar a büdös-koszos fővárosba jönni  Vigyorog (megértem), legalább meglátogatjuk.
De nem innen jött az ötlet. Nem Vele akarnék kivételezni (bár amennyit koptatja az ujját a fórummal kapcsolatban megérdemelné. A szabályzatot is Ő írta össze).

A gondolat onnan jött, hogy amikor a Rideres kapcsolattartóval leveleztem felvetette, hogy szívesen eljönne a találkozóinkra, testközelből bemutatni a termékeiket. Én meg úgyis kacsintgattam a Balaton felé találkozó témában, gondoltam beugorhatnánk hozzájuk is, amolyan raktár látogatásra.
Kis pihenő náluk, nézelődés, nyálcsorgatás, aztán mehetünk tovább.

De mint írtam, ezek még távoli tervek. A véleményetek viszont jöhet ezzel kapcsolatban. Mit lenne érdemes megnézni, hol lehetne "letáborozni", stb.
Egyáltalán mit gondoltok erről.
Persze a Rider sem kötelező program! Csak ha érdekel többeket.
 
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #341 Dátum: 2007. December 08. - 18:36:52 »

Én is melózom péntek éjszaka, de valahogy majd kibírom!  Mosolyog Ladinál kezdem egy kávéval!  Kacsint
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #342 Dátum: 2007. December 08. - 18:38:21 »

Sziasztok!
Meglehetősen új vagyok itt,mint a nickem alatti gyér csillagozás, és frappáns "friss hús" meghatározás mutatja.
Ebből kifolyólag a Lacettim is még folyamatban van.(Elvileg jövőhét).(2.0 diesel Elite) Nem is terveztem ilyesforma kirándulát a 7végére, meg nekem Budapest és/vagy
környéke nem esik "útba".
Nem mintha egy ilyen rendezvénynek útba kéne esnie Vigyorog .
Na félre a tréfát.
Itt megragadnám az alkalmat,és kérdezném, hogy milyen időközönként van találka?
Ja és persze lesz-e Siófok ill.a Balaton környékén valamikor.(nem várok pontos dátumot) Pl. tavasszal v. nyáron?

Üdvözlök mindenkit!

szgabor
Siófok



Szevasz itt is!

Bár erről eddíg még nem beszéltem (sok mindentől függ), az én terveimben szerepel egy tavaszi Balaton környéki tali terve.
Igaz, nem a déli, hanem inkább az északi parton.
Cápa úgysem akar a büdös-koszos fővárosba jönni  Vigyorog (megértem), legalább meglátogatjuk.
De nem innen jött az ötlet. Nem Vele akarnék kivételezni (bár amennyit koptatja az ujját a fórummal kapcsolatban megérdemelné. A szabályzatot is Ő írta össze).

A gondolat onnan jött, hogy amikor a Rideres kapcsolattartóval leveleztem felvetette, hogy szívesen eljönne a találkozóinkra, testközelből bemutatni a termékeiket. Én meg úgyis kacsintgattam a Balaton felé találkozó témában, gondoltam beugorhatnánk hozzájuk is, amolyan raktár látogatásra.
Kis pihenő náluk, nézelődés, nyálcsorgatás, aztán mehetünk tovább.

De mint írtam, ezek még távoli tervek. A véleményetek viszont jöhet ezzel kapcsolatban. Mit lenne érdemes megnézni, hol lehetne "letáborozni", stb.
Egyáltalán mit gondoltok erről.
Persze a Rider sem kötelező program! Csak ha érdekel többeket.
 
Szerintem is yooo a Balaton közeli tali helyszíne. Rider is mehet, igy legalább nézelődnénk is, taliznánk is a nyugati országrészben lakókkal is. Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #343 Dátum: 2007. December 08. - 18:45:39 »

Athee, és remélem még egy páran itt kezdjük együtt a talit. Stocz Főmester ötlete jó, sőt nagyon jó! A környéken a tavon kívül is sok klassz dolog van, amit érdemes megnézni. /Badcsony, Káli medence, Veszprém, Nagyvázsony, Sümeg, stb./ Esetleg, ha volna olcsó szálláslehetőség, akkor több napos is lehetne? Vagy, hogy Cápát boldoggá tegyük, nála letáborozunk, biztos baromira örülne, vagy őrülne?! Cápa! Azért ne öld Magad vizbe!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #344 Dátum: 2007. December 08. - 18:47:50 »

Athee, és remélem még egy páran itt kezdjük együtt a talit. Stocz Főmester ötlete jó, sőt nagyon jó! A környéken a tavon kívül is sok klassz dolog van, amit érdemes megnézni. /Badcsony, Káli medence, Veszprém, Nagyvázsony, Sümeg, stb./ Esetleg, ha volna olcsó szálláslehetőség, akkor több napos is lehetne? Vagy, hogy Cápát boldoggá tegyük, nála letáborozunk, biztos baromira örülne, vagy őrülne?! Cápa! Azért ne öld Magad vizbe!
Eddig is "úszott a boldogságban", mint mindig... Kacsint
Hát még most.... Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!