Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 12:34:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 200465 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #180 Dátum: 2007. November 08. - 20:26:02 »

Bocs egy kicsit elsiettem az elöbb a gomb nyomását.  Csak azt akartam írni, hogy azért a Kaposújlaki találkozón, tőlünk mégsem voltak olyan sokan. Ha kritizáltam, csak a saját véleményemnek adtam hangot. Azért maradjunk barátok. Kacsint

Sajnos teljesen igazad van. Ha jól emlékszem, csak kripic, R*R és én. Bár nem emlékszem pontosan, lehet még volt valaki. A pontatlanság abból is eredhet, hogy nem lettünk bemutatva a régi tagoknak, így mi hárman tudtuk felfedezni egymást az akkori indexes fórumról.
Bocsi, ha nem jött le a fogalmazásomból, ahogy mondani akartam, természetesen semmi baj. Én kérek elnézést, ha félreérthető volt mondandóm. Amúgy vidékről nekem sok panaszkodnivalóm nem lehet, ha nem kell egy talira egész Pesten átkepesztetni, ugyanis végighúzok az M7-en és bő másfél óra alatt fent vagyok. Tehát nem vagyok semmi jónak elrontója, csupán az első tali nem volt éppen alkalmas, no meg hiába nekem az M7, azért tankolni csak a családi költségvetésből kell. Ezért is alkalmas nekem a ritkább taliidőpont.
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #181 Dátum: 2007. November 08. - 20:30:49 »

sokan vannak, akik nem szívesen mennek be a kátyugyárba kedvencükkel.)

Már nem is olyan kaka****ok a budapesti utak. Jöhetnétek nyugodtan fel veretni egyet, ez érvényes a bajai és pécsi brigádra is!
Egyébként meg, ha öten-hatan jövünk össze, akkor egyszerűbb lenne egy kertiparti!  Kacsint Vigyorog Vigyorog
No azért az idén voltam kétszer és a szívem megszakadt, amikor a Thökölyre ráfordultam! Lehúzódtam jobbra és kettesben végigdösögtem az alufelnikkel, nem törődtem a dudálókkal. Nem ők vesznek nekem új futóművet, felniket, gumikat, mert két perccel előbb akarnak a céljukhoz érni! Jó ez kirívó példa, nem minden utca ilyen, de ha nem muszáj, nem hajszolom be a gépet díszes fővárosunkba. Belvároson kívül is van annyi szép hely (vagy inkább csak ott), ahol lehet egy talit szervezni!
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #182 Dátum: 2007. November 08. - 20:45:54 »

A Thököly a MUMUS. Még egy ilyen SZ_R út nincs Pesten, mint ez! Botrány!!
Viszont Visegrádon vannak szép, üres, ingyenes, nagy parkolók, sok füves területtel a családnak.  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #183 Dátum: 2007. November 08. - 20:53:23 »

A Thököly a MUMUS. Még egy ilyen SZ_R út nincs Pesten, mint ez! Botrány!!
Viszont Visegrádon vannak szép, üres, ingyenes, nagy parkolók, sok füves területtel a családnak.  Kacsint
A fejembe látsz?  Vigyorog
Már régóta szeretném a családot elvinni a dunakanyarba (esetleg Rám szakadék), persze csak ha jó az idő! Egy ilyen egész napos tali, ahol az "oldalkocsi" és a nem annyira autómániás kertitörpék is feltalálhatják magukat, tuti program lenne! Kaposújlakon is volt nálunk foci, görkori is! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #184 Dátum: 2007. November 08. - 20:55:12 »

A Thököly a MUMUS. Még egy ilyen SZ_R út nincs Pesten, mint ez! Botrány!!
Viszont Visegrádon vannak szép, üres, ingyenes, nagy parkolók, sok füves területtel a családnak.  Kacsint
A fejembe látsz?  Vigyorog
Már régóta szeretném a családot elvinni a dunakanyarba (esetleg Rám szakadék), persze csak ha jó az idő! Egy ilyen egész napos tali, ahol az "oldalkocsi" és a nem annyira autómániás kertitörpék is feltalálhatják magukat, tuti program lenne! Kaposújlakon is volt nálunk foci, görkori is! Vigyorog

És a bobpályán órákig elvannak, mint a befött. Vigyorog Vigyorog
Mi meg piszkálhatjuk a verdákat.  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #185 Dátum: 2007. November 08. - 21:15:25 »

sokan vannak, akik nem szívesen mennek be a kátyugyárba kedvencükkel.)

Már nem is olyan kaka****ok a budapesti utak. Jöhetnétek nyugodtan fel veretni egyet, ez érvényes a bajai és pécsi brigádra is!
Egyébként meg, ha öten-hatan jövünk össze, akkor egyszerűbb lenne egy kertiparti!  Kacsint Vigyorog Vigyorog
No azért az idén voltam kétszer és a szívem megszakadt, amikor a Thökölyre ráfordultam! Lehúzódtam jobbra és kettesben végigdösögtem az alufelnikkel, nem törődtem a dudálókkal. Nem ők vesznek nekem új futóművet, felniket, gumikat, mert két perccel előbb akarnak a céljukhoz érni! Jó ez kirívó példa, nem minden utca ilyen, de ha nem muszáj, nem hajszolom be a gépet díszes fővárosunkba. Belvároson kívül is van annyi szép hely (vagy inkább csak ott), ahol lehet egy talit szervezni!
Üdv!

Én is inkább támogatnék egy vidéki talit, de ha a fővárosi lesz a fix, akkor CÁPA !!! -nekem kell egy felvezető!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #186 Dátum: 2007. November 08. - 21:27:47 »

sokan vannak, akik nem szívesen mennek be a kátyugyárba kedvencükkel.)

Már nem is olyan kaka****ok a budapesti utak. Jöhetnétek nyugodtan fel veretni egyet, ez érvényes a bajai és pécsi brigádra is!
Egyébként meg, ha öten-hatan jövünk össze, akkor egyszerűbb lenne egy kertiparti!  Kacsint Vigyorog Vigyorog
No azért az idén voltam kétszer és a szívem megszakadt, amikor a Thökölyre ráfordultam! Lehúzódtam jobbra és kettesben végigdösögtem az alufelnikkel, nem törődtem a dudálókkal. Nem ők vesznek nekem új futóművet, felniket, gumikat, mert két perccel előbb akarnak a céljukhoz érni! Jó ez kirívó példa, nem minden utca ilyen, de ha nem muszáj, nem hajszolom be a gépet díszes fővárosunkba. Belvároson kívül is van annyi szép hely (vagy inkább csak ott), ahol lehet egy talit szervezni!
Üdv!

Én is inkább támogatnék egy vidéki talit, de ha a fővárosi lesz a fix, akkor CÁPA !!! -nekem kell egy felvezető!
Ez csak természetes! (bár nem vagyok valami felvezetős típus, annál szürkébb egér vagyok jómagam és cettim is) Csak segítek olyannak, aki ott lakik, ahol fiatalságomból 7 gyönyörű évet eltöltöttem, amíg próbálták okosítani makacs kobakomat! Megbeszéljük, lejössz idáig, aztán felzúzunk. Ez talikon így szokott menni, Kaposújlakra és Badacsonyba is érkeztek így résztvevők, akik egy irányból mentek.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #187 Dátum: 2007. November 09. - 07:37:47 »

A bobpályánál 800 forint a parkoló, azt hittem viccelnek, ha viszont nem oda állsz a 2 rendőrautó azonnal büntet. Szép ország! 2 hete voltam, rengeteg féle kürtös kali van, összesen két büfé. A hűvös nem nagyon zavarta a bobosokat, pedig menetszél.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #188 Dátum: 2007. November 09. - 10:08:50 »

A bobpályánál 800 forint a parkoló, azt hittem viccelnek, ha viszont nem oda állsz a 2 rendőrautó azonnal büntet. Szép ország! 2 hete voltam, rengeteg féle kürtös kali van, összesen két büfé. A hűvös nem nagyon zavarta a bobosokat, pedig menetszél.
De van tavább egy parkoló a campingnél, az ingyenes. kb 500 méterrel odébb, jó séta a bobig.Van ott egy étterem is, de nyitvatartást nem tudok, csak nyáron sokan vannak. Csend, nyugalom, zöld... /és egyszer esetleg LACSI-k/
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #189 Dátum: 2007. November 09. - 17:55:30 »

Fiúk, mit sírtok a Thököly miatt, én naponta 5-ször oda-vissza végigmegyek rajta, és a Lacettimnek semmi baja, ja bocsika, az IK-280-assal, és annak nagyobb a kereke, és nem is alu. Komolyra fordítva: Dunakanyar kitűnő ötlet, Visegrád, Rám- szakadék, csak félkő, hogy idénre már nem jön össze, ha ilyen moslék idő lesz. Elmúlt hétvégén a Mátrában gyönyörű volt, ősszel az erdők a legszebbek. Ha nem jön össze, jó lesz a zöldülő tavasz is. Itt már nov. közepe ocsmány idővel, dec. pedig hip-hop karácsony, majd Szilvi, és Újév. Március már szép. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #190 Dátum: 2007. November 10. - 17:38:52 »

Srácok.
Jövő szombat Lurdy ház 14:00.kor chevy-s minitali. Ki tud jönni??? Kacsint
Szép estét mindenkinek!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #191 Dátum: 2007. November 10. - 17:41:55 »

Én rajta vagyok Szomszéd Úr, mehetünk együtt! De az is lehet, hogy elötte mi tartunk egy mini-talit. Rendben? Weres Úr? Come Together! Ahogy a Beatles énekelte, anno... Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #192 Dátum: 2007. November 10. - 17:47:22 »

Én rajta vagyok Szomszéd Úr, mehetünk együtt! De az is lehet, hogy elötte mi tartunk egy mini-talit. Rendben? Weres Úr? Come Together! Ahogy a Beatles énekelte, anno... Üdv: LadiGidy
Rendben, lehet... Elvileg 12-töl szabad vagyok, csak az ebzetemet kell pesztrálnom. De Ő a vadasparkban sem okozott sok gondot. Tehát hozom a KLUBKUTYÁT. Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #193 Dátum: 2007. November 10. - 18:38:26 »

Benne vagyok, de jöjjön szedán és 5-ajtós is! Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #194 Dátum: 2007. November 10. - 18:51:06 »

Benne vagyok, de jöjjön szedán és 5-ajtós is! Kacsint
Ez az!!! Uraim, tessék jelentkezni többen. Vigyorog 2 sw, 1 sedan megy. többiek? He
« Utoljára szerkesztve: 2007. November 10. - 18:53:21 írta ladlac » Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!