Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 23:28:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 201384 alkalommal)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1050 Dátum: 2008. Március 09. - 17:02:31 »

Na, hogy helyretegyük a topicot: MNT, mit szólnál egy jó pilisvörösvári kiránduláshoz? Valaki biztosan örülne nekünk! Vigyorog Legfeljebb felvennénk a kocsim szinét néhány alkatrészünkön.  Lehet, hogy vizum kell oda nekünk ezentúl? Amit megtagadhatnának!
Gondolod, hogy nem rontanánk a dolgon?Necces, szerintem!
Gidy szeret veszélyesen élni. Ha jöttök elzárom a kisbaltát, fűnyrót, késeket, stb. A kocsikulcsokat is, így anyagi kár sem érhet Titeket. Viszont a verbális atrocitásokat nem tudom megakadályozni. Főleg, ha az anyasárkány is előkerül. Tényleg, tűzálló a dukkózásotok?
Nekem is van ilyen gyanúm,de a családi kötelék erős és egy ilyen csekélység csak nem riaszt el minket.Bár félő, hogy lesikítják a hajunkat.Az enyém nem nagy úgyhogy bevállalom.
Fedvény. anyasárkány = anyós
Őt is lazán bevállalom.Az enyémen már kellően megedződtem.Nem hiszem, hogy újat tudna mondani.Az én anyósom széles spektrumú gyalázkodásait nem valószínű, hogy űberelni tudja.
Ne fogadj rá nagy tétben...
Inkább a törzsasztalon a továbbiakat
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1051 Dátum: 2008. Március 09. - 17:11:19 »

Na, hogy helyretegyük a topicot: MNT, mit szólnál egy jó pilisvörösvári kiránduláshoz? Valaki biztosan örülne nekünk! Vigyorog Legfeljebb felvennénk a kocsim szinét néhány alkatrészünkön.  Lehet, hogy vizum kell oda nekünk ezentúl? Amit megtagadhatnának!
Gondolod, hogy nem rontanánk a dolgon?Necces, szerintem!
Gidy szeret veszélyesen élni. Ha jöttök elzárom a kisbaltát, fűnyrót, késeket, stb. A kocsikulcsokat is, így anyagi kár sem érhet Titeket. Viszont a verbális atrocitásokat nem tudom megakadályozni. Főleg, ha az anyasárkány is előkerül. Tényleg, tűzálló a dukkózásotok?
Nekem is van ilyen gyanúm,de a családi kötelék erős és egy ilyen csekélység csak nem riaszt el minket.Bár félő, hogy lesikítják a hajunkat.Az enyém nem nagy úgyhogy bevállalom.
Fedvény. anyasárkány = anyós
Őt is lazán bevállalom.Az enyémen már kellően megedződtem.Nem hiszem, hogy újat tudna mondani.Az én anyósom széles spektrumú gyalázkodásait nem valószínű, hogy űberelni tudja.
Ne fogadj rá nagy tétben...
Inkább a törzsasztalon a továbbiakat
Már javallani akartam.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #1052 Dátum: 2008. Március 09. - 18:41:12 »

Sziasztok

Esetleg a Balcsinn 1 nyári tali lehetséges lessz majd?
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1053 Dátum: 2008. Március 09. - 18:44:46 »

Sziasztok

Esetleg a Balcsinn 1 nyári tali lehetséges lessz majd?
Valószínű lesz, pontositás majd ha aktuális lesz.
Viszont tudtok minitalikat tartani, mert a közeledben is laknak Cartársak.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1054 Dátum: 2008. Március 09. - 19:31:20 »

Sziasztok

Esetleg a Balcsinn 1 nyári tali lehetséges lessz majd?
Valami nem stimm a regiddel Zotya! Azt látom, hogy itt laksz Keszthelytől egy köpésre, csak az autód SW-ként lett feltüntetve és előtted egy töky nevű is ugyanezekkel az adatokkal regizett.
Amúgy lassan bennem is megérik egy balatoni tali gondolata, egy vicces változatot már ki is ötlöttem pár napja Sz.Gáborral és mostnemtom-mal. Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #1055 Dátum: 2008. Március 09. - 19:37:02 »

Sziasztok

Esetleg a Balcsinn 1 nyári tali lehetséges lessz majd?
Valami nem stimm a regiddel Zotya! Azt látom, hogy itt laksz Keszthelytől egy köpésre, csak az autód SW-ként lett feltüntetve és előtted egy töky nevű is ugyanezekkel az adatokkal regizett.
Amúgy lassan bennem is megérik egy balatoni tali gondolata, egy vicces változatot már ki is ötlöttem pár napja Sz.Gáborral és mostnemtom-mal. Vigyorog
igen az is én lettem volna de azt irta az azonosító le van tiltva He azt töröld nyugodtan.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1056 Dátum: 2008. Március 09. - 19:37:22 »

Sziasztok

Esetleg a Balcsinn 1 nyári tali lehetséges lessz majd?
Valami nem stimm a regiddel Zotya! Azt látom, hogy itt laksz Keszthelytől egy köpésre, csak az autód SW-ként lett feltüntetve és előtted egy töky nevű is ugyanezekkel az adatokkal regizett.
Amúgy lassan bennem is megérik egy balatoni tali gondolata, egy vicces változatot már ki is ötlöttem pár napja Sz.Gáborral és mostnemtom-mal. Vigyorog
  Én meg viccből leutazom hozzátok a nyugdíjas vonatjegyemmel, csak az állomásra kell értem jönnötök, nem nagy ügy! Vigyorog Mert én is balatoni voltam, igaz csak májustól oktoberig, míg vitorláztam, de ennek lassan 20 éve  megszakadt a jogfolytonossága- sajnos. Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1057 Dátum: 2008. Március 09. - 19:42:01 »

Sziasztok

Esetleg a Balcsinn 1 nyári tali lehetséges lessz majd?
Valami nem stimm a regiddel Zotya! Azt látom, hogy itt laksz Keszthelytől egy köpésre, csak az autód SW-ként lett feltüntetve és előtted egy töky nevű is ugyanezekkel az adatokkal regizett.
Amúgy lassan bennem is megérik egy balatoni tali gondolata, egy vicces változatot már ki is ötlöttem pár napja Sz.Gáborral és mostnemtom-mal. Vigyorog
igen az is én lettem volna de azt irta az azonosító le van tiltva He azt töröld nyugodtan.
Regisztrációval és adminisztrációs problémákkal a "Főnököt" kell megkeresned privátban (Stocz) vagy ha szerencséd van, akkor sasszemű Ladigidy cartárs úgyis kiszúrja majd!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1058 Dátum: 2008. Március 09. - 20:06:10 »

Sziasztok

Esetleg a Balcsinn 1 nyári tali lehetséges lessz majd?
Én is üdvözöllek körünkben(bár még én is kopasznak számítok itt), lehet tali és lehet minitali is.Jövő héten tervezetten Keszthely lesz az uticélom, esetleg összefuthatnánk egy KV erejéig.Majd még pontosítok és egyeztetek+ még a Cápával is megbeszéljük!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1059 Dátum: 2008. Március 09. - 20:28:17 »

Sziasztok

Esetleg a Balcsinn 1 nyári tali lehetséges lessz majd?
Én is üdvözöllek körünkben(bár még én is kopasznak számítok itt), lehet tali és lehet minitali is.Jövő héten tervezetten Keszthely lesz az uticélom, esetleg összefuthatnánk egy KV erejéig.Majd még pontosítok és egyeztetek+ még a Cápával is megbeszéljük!
Még hogy kopasz! 454 hozzászólás és hány PÜ!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1060 Dátum: 2008. Március 09. - 20:33:04 »

Sziasztok

Esetleg a Balcsinn 1 nyári tali lehetséges lessz majd?
Én is üdvözöllek körünkben(bár még én is kopasznak számítok itt), lehet tali és lehet minitali is.Jövő héten tervezetten Keszthely lesz az uticélom, esetleg összefuthatnánk egy KV erejéig.Majd még pontosítok és egyeztetek+ még a Cápával is megbeszéljük!
Még hogy kopasz! 454 hozzászólás és hány PÜ!
Még csak 1,5 hónapja regisztráltam!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #1061 Dátum: 2008. Március 09. - 20:35:48 »

Sziasztok

Esetleg a Balcsinn 1 nyári tali lehetséges lessz majd?
Én is üdvözöllek körünkben(bár még én is kopasznak számítok itt), lehet tali és lehet minitali is.Jövő héten tervezetten Keszthely lesz az uticélom, esetleg összefuthatnánk egy KV erejéig.Majd még pontosítok és egyeztetek+ még a Cápával is megbeszéljük!
Rendben jelezd majd Kacsint
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1062 Dátum: 2008. Március 09. - 20:45:45 »

Sziasztok

Esetleg a Balcsinn 1 nyári tali lehetséges lessz majd?
Én is üdvözöllek körünkben(bár még én is kopasznak számítok itt), lehet tali és lehet minitali is.Jövő héten tervezetten Keszthely lesz az uticélom, esetleg összefuthatnánk egy KV erejéig.Majd még pontosítok és egyeztetek+ még a Cápával is megbeszéljük!
Rendben jelezd majd Kacsint
OK megbeszéljük.Azt viszont látom, hogy a számítástechnika nem áll messze tőled.Hiába a fiatalság.Ha az első randim összejön az ovónénivel ekkora fiam van.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #1063 Dátum: 2008. Március 09. - 20:50:11 »

Sziasztok

Esetleg a Balcsinn 1 nyári tali lehetséges lessz majd?
Én is üdvözöllek körünkben(bár még én is kopasznak számítok itt), lehet tali és lehet minitali is.Jövő héten tervezetten Keszthely lesz az uticélom, esetleg összefuthatnánk egy KV erejéig.Majd még pontosítok és egyeztetek+ még a Cápával is megbeszéljük!
Rendben jelezd majd Kacsint
OK megbeszéljük.Azt viszont látom, hogy a számítástechnika nem áll messze tőled.Hiába a fiatalság.Ha az első randim összejön az ovónénivel ekkora fiam van.

Mire gondolsz??
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1064 Dátum: 2008. Március 09. - 21:14:16 »

Sziasztok

Esetleg a Balcsinn 1 nyári tali lehetséges lessz majd?
Én is üdvözöllek körünkben(bár még én is kopasznak számítok itt), lehet tali és lehet minitali is.Jövő héten tervezetten Keszthely lesz az uticélom, esetleg összefuthatnánk egy KV erejéig.Majd még pontosítok és egyeztetek+ még a Cápával is megbeszéljük!
Szívesen látlak! Éppen lakásfelújítás van nálunk, de nincs gond, mert minden festőszerszámból akad két példány!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Amúgy milyen napon és időszakban jársz erre? Egy KV-ban én is benne lennék és arra a napra úgy terveznék! Bár...látva  a gépeteket...nagyon szerényen mutatnék köztetek az én kis Elite HB-mel...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!