Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 21:20:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 201346 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1005 Dátum: 2008. Március 06. - 18:56:58 »

Bibibiii! Ma is volt egy minitalink! MNT, vagyis Lewis Hamilton, és a jó öreg tengeri medve, vagyis a Captain volt nálam. Beszélgettünk, megnéztük a kocsikat, főleg MNT új ötletét a megélhetési bűnözők ellen, illetve a sportos SW-t, mert MNT még nem látta. MNT is matricás lesz, mert kapott fehéret a fekete kocsijához, sajnos az utolsót. Sötét kocsikra transzparenses talán króm betűs lehetne jó, mert a sárga sajnos tényleg használhatatlan. Ami pedig a focistalit illeti, hamarosan jön a jó idő, és akkor hajrá SWFC!
Szombaton is lesz minitali, ráadásul szereléssel egybekötve, ha Gidynek nem kell kertészkedni.
Motortér kapcsoló beszerelés lesz a fő momentum, persze csak ha összejön.
 Kacsint Vigyorog

És az enyémet mikor kötjük be?  Kacsint
Ha lesz tali, akkor szombaton neked is. Kábelezést kérsz hozzá, vagy megcsinálod?  Vigyorog

Inkább rád bízom. Köszi!  Vigyorog De a szombat az nem igazán jó, de majd egyeztetünk.
Lehet, hogy Gidynek sem jó, de ha lesz és jössz, várunk remekbeszabott kiflijeiddel.  Vigyorog Kacsint Vigyorog Kacsint
  A kiflik fontosak, és finomal! Sacc/kb mennyí idő lenne egy beépítés? Vagy menjünk ki a telekre, szívjuk a jó levegőt, és ott csináljuk meg? Remeteszőlős, vagyis Nagykovácsi elött van még, Adyliget után. Ez csak jó időben oké esetleg, rossz időben meg fix a garban szombaton.  Vigyorog Vigyorog
Nekem sajna csak a zuglói beszerelés az elérhető. Korrekten szerelünk /márpedig csakis úgy/ ki kellene venni a lámpát, de kb. 1/2 óra kellene hozzá, hogy szép legyen. De ha be is kell húzni az utastérbe a kábelt, akkor 1 óra legalább.
Ezek óvatos becslések erős maximumokkal.  He Mosolyog

Ez idáig oké. Akkor keressünk másik időpontot.  Természetesen megyek Zuglóba. Majd felhívlak, és egyeztetünk.
OK.  Mosolyog
A Zuglót Gidynek irtam, sajna nem jó nekem a telekinvitáció. Mosolyog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1006 Dátum: 2008. Március 06. - 19:00:05 »

Meg szabad tudni, mire kell nektek az a kapcsoló?
Riasztó motortér védelmére. 
Ezek gyári kapcsolók, gyári helyre beszerelve. A risztókhoz berakottak gagyik. Nekem szétpálott 10 hónap alatt a gumija, utána befolyik a víz és szétrohad.

Gondolhattam volna.  Mosolyog
Naplózva


LPG
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1007 Dátum: 2008. Március 06. - 21:30:52 »

Meg szabad tudni, mire kell nektek az a kapcsoló?
Riasztó motortér védelmére. 
Ezek gyári kapcsolók, gyári helyre beszerelve. A risztókhoz berakottak gagyik. Nekem szétpálott 10 hónap alatt a gumija, utána befolyik a víz és szétrohad.
Nekem most raktak bele egyet, de egy univerzálisat és elég gagyi.A Gidy kézzel lazán csavargatta. Hát elég gáz.Engem is érdekelne egy profi kapcsoló!Tudtok ebben segíteni?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1008 Dátum: 2008. Március 07. - 08:38:24 »

Van már matricám, de a róla készült képet nem tudom felrakni!!!Segítség, valaki!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1009 Dátum: 2008. Március 07. - 13:47:30 »

Meg szabad tudni, mire kell nektek az a kapcsoló?
Riasztó motortér védelmére. 
Ezek gyári kapcsolók, gyári helyre beszerelve. A risztókhoz berakottak gagyik. Nekem szétpálott 10 hónap alatt a gumija, utána befolyik a víz és szétrohad.
Nekem most raktak bele egyet, de egy univerzálisat és elég gagyi.A Gidy kézzel lazán csavargatta. Hát elég gáz.Engem is érdekelne egy profi kapcsoló!Tudtok ebben segíteni?

Szerintem Ladlac tud segíteni. Őt keresd!
Nos, az enyém a mai minitali alkalmával bekerült a helyére! Az egész művelet szerintem nem volt másfél óra, és nagyon jó lett!  Vigyorog
Naplózva
msam
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67


Nubira III SX


« Hozzászólás #1010 Dátum: 2008. Március 07. - 15:23:02 »

Van már matricám, de a róla készült képet nem tudom felrakni!!!Segítség, valaki!

Megnyitod ezt az oldalt.
http://media.proxnet.hu/index.php
Tallózás, megkeresed a képet.
Feltöltés.
Kapsz egy linket.
Kimásolod.
fórum
hozzászólás
kép beszúrása
közé másolod a linket
és kész

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog


« Utoljára szerkesztve: 2008. Március 07. - 15:27:10 írta msam » Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1011 Dátum: 2008. Március 07. - 16:37:54 »

Ma is minitali volt. Először a Főszerelő fölszerelt Atheenak egy kapcsolót, majd utána engem is meglátogatott kétszer is a villamospótló járaton, előbb a klubkutyával gyalogosan, majd utána tesztelte a türelmemet az autósokkal szemben. Minitali- jó kis tali! Vigyorog Remélem mindenki tudja, hogy ki a Főszerelő?!? He (LadLac persze)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1012 Dátum: 2008. Március 07. - 16:50:44 »

Gidy! Akkor gondolom hallottad, hogy a Mester milyen szépen bekötötte a gyári kapcsolót!? A tiéd mikor lesz bekötve? Természetesen a kifli nincs elfelejtve, csak 13.-ig szabin vagyok!
Naplózva
Fer962
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 260



« Hozzászólás #1013 Dátum: 2008. Március 07. - 20:00:11 »

Nem lesz valaki holnap du. 1-6 óra között Győrben? A fiamat viszem konzultációra és az unalom fog megenni egész du
Naplózva

http://img176.imageshack.us/img176/5922/chevr3gq9.gif
Ahogy tanult barátom mondja -> "mint tudjuk sok függ mindentől"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1014 Dátum: 2008. Március 07. - 20:01:36 »

Nem lesz valaki holnap du. 1-6 óra között Győrben? A fiamat viszem konzultációra és az unalom fog megenni egész du
  Gatsy ott lesz, mert ott lakik! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1015 Dátum: 2008. Március 07. - 20:04:29 »

Gidy! Akkor gondolom hallottad, hogy a Mester milyen szépen bekötötte a gyári kapcsolót!? A tiéd mikor lesz bekötve? Természetesen a kifli nincs elfelejtve, csak 13.-ig szabin vagyok!
  Az enyém holnap! Hallod LadLac? Holnap mégis jó, nem megyünk megfagyni a telekre, inkább a garban, de benne foglaltatik a kapcsoló a motortérben. Szóval holnap minitali! A kiflik mindig jól jönnek, jönnének! Köszi előre is! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Fer962
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 260



« Hozzászólás #1016 Dátum: 2008. Március 07. - 20:14:26 »

Nem lesz valaki holnap du. 1-6 óra között Győrben? A fiamat viszem konzultációra és az unalom fog megenni egész du
  Gatsy ott lesz, mert ott lakik! Vigyorog
Eddig ok, csak nem tud rólam, mert nincs fenn a fórumon Zavart
Naplózva

http://img176.imageshack.us/img176/5922/chevr3gq9.gif
Ahogy tanult barátom mondja -> "mint tudjuk sok függ mindentől"
Fer962
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 260



« Hozzászólás #1017 Dátum: 2008. Március 07. - 20:21:31 »

Ok mielőtt kioktattok küldtem privit Gatsynak Vigyorog
Naplózva

http://img176.imageshack.us/img176/5922/chevr3gq9.gif
Ahogy tanult barátom mondja -> "mint tudjuk sok függ mindentől"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1018 Dátum: 2008. Március 07. - 20:39:32 »

Meg szabad tudni, mire kell nektek az a kapcsoló?
Riasztó motortér védelmére. 
Ezek gyári kapcsolók, gyári helyre beszerelve. A risztókhoz berakottak gagyik. Nekem szétpálott 10 hónap alatt a gumija, utána befolyik a víz és szétrohad.
Nekem most raktak bele egyet, de egy univerzálisat és elég gagyi.A Gidy kézzel lazán csavargatta. Hát elég gáz.Engem is érdekelne egy profi kapcsoló!Tudtok ebben segíteni?
Persze.
A megrendelt 3 db-ot ma átvettük, de jön még 3 db a Várna15-nek. 1 kék az ára. Picit kell reszelni, meg átalakitani a kapcsolót, mert gyári dugót nem lehet hozzá szerezni. De beforrasztva nagyon tuti, ma tesztdarab elkészült, holnap még 2 lesz beszerelve. Ha kell irj, félrerakatunk neked egyet az új készletből.  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1019 Dátum: 2008. Március 07. - 20:40:42 »

Gidy! Akkor gondolom hallottad, hogy a Mester milyen szépen bekötötte a gyári kapcsolót!? A tiéd mikor lesz bekötve? Természetesen a kifli nincs elfelejtve, csak 13.-ig szabin vagyok!
  Az enyém holnap! Hallod LadLac? Holnap mégis jó, nem megyünk megfagyni a telekre, inkább a garban, de benne foglaltatik a kapcsoló a motortérben. Szóval holnap minitali! A kiflik mindig jól jönnek, jönnének! Köszi előre is! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hallom-hallom...
Meglesz, nincs elfelejtve.  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!