Lacetti klub fórum
2024. Október 08. - 17:49:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 336196 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #210 Dátum: 2007. Október 05. - 15:29:08 »

Kérem szépen! Mit léptem át? Én igyekszem betartani a megengedett sebességet! Asszem' valamiről lemaradtam. HeHeHeHeHeHe??
Egyébként egyet értek CápaFerivel. Én is csak azt olvasom, ami érdekel. Azt viszont annyit, hogy az asszonpajti már morcog miatta. :-)
Majd megváltozik ez, ha lejár a szabim...  :-(
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #211 Dátum: 2007. Október 05. - 16:49:06 »

Taxisbácsi ? Három napja dolgozik , hogy felénk se ír ? He
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #212 Dátum: 2007. Október 05. - 17:36:35 »

Taxisnak péntek, szombat este kell megkeresnie a többi nap deficitjét. Meg különbenis a találkozóra tartja a mondanivalóját. Meg az sem kizárt, hogy rápihen arra, hogy találkozzunk személyesen. Szegény Főnök! Üdv: Ladigidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #213 Dátum: 2007. Október 05. - 17:43:14 »

De azért ránk pillantott, mert jelenleg online!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #214 Dátum: 2007. Október 05. - 17:47:23 »

Ja. egy kicsit sűrű ez a hetem, egy pár napot kihagytam fórumilag. Bocs.
Majd Vasárnap bepótoljuk.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #215 Dátum: 2007. Október 05. - 18:35:48 »

Captain!
Nem készült még kép az autódról? Nagyon kíváncsi lennék rá, a kis képen jól mutat! A talira meg nem tudok menni, így élőben sem láthatom egyelőre!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #216 Dátum: 2007. Október 05. - 19:44:37 »

Na majd talin lefotózzuk őkelmét ! Vigyorog
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #217 Dátum: 2007. Október 05. - 20:47:28 »

Ma láttam egy ezüst lacsit full felspoijlerezve a Budapesti Újhegyi CBA parkolóban senkinek nem ismerős? Asszony majd elélvezett mikor meglátta. Ott pitizett Vigyorog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #218 Dátum: 2007. Október 06. - 11:12:02 »

Ajaj!
Akkor a találkozón szorosan fogd a kezét. Nehogy captainb gépével menjen haza. Vigyorog
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #219 Dátum: 2007. Október 06. - 12:20:45 »

Ajaj!
Akkor a találkozón szorosan fogd a kezét. Nehogy captainb gépével menjen haza. Vigyorog

Hja Vigyorog
Amugy egylőre nem jön ez a felállás.
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #220 Dátum: 2007. Október 06. - 12:24:21 »

Ajaj!
Akkor a találkozón szorosan fogd a kezét. Nehogy captainb gépével menjen haza. Vigyorog

Hja Vigyorog
Amugy egylőre nem jön ez a felállás.

Én már nem csodálkozom semmin ezek ismeretében BeZe!
Egyrészt anyud majd elélvezett Captain autójától...ezt még lehetne magyarázni valahogy..  De mit vársz anyudtól azok után ha egyelőre nem jön az a felállás sem? Hjaaa..kérem...:-)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #221 Dátum: 2007. Október 06. - 12:30:21 »

Bocsi, hogy a beszélgetés közbe írom a hülyeségemet,de talán feldobja a napot Vigyorog

3napja a következőket tapasztaltam:
1. lefulladás lámpánál következésképp pörgetnem kell indulásnál
2. előzésnél 4-5000 fordulatnál magas motorhang, de erő kevés
3. a fékezésnél kicsit nyúlik

Nos szervíz segítsége nélkül rájöttem a kiváltó okra:
a hideg idő!! miatt 0,4 kisebb a gumikba a nyomás Vigyorog

Nos az évenkénti 2 guminyomás ellenőrzés kissé feledékennyé tesz...
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #222 Dátum: 2007. Október 06. - 13:22:54 »

A nicked téma poén volt, bocs! :-)
Akció tekintetében pont most kell venni, ill. eddig kellett volna. Eztán már csak aranyáron lehet. Nyár végén aki megveszi, az kap méretben és jó áron, később már nem mindig. Ami a méretet illeti, szerintem maradj a 185-nél, ha /60-ast akarsz a ballonosság miatt! A honlapon van link a gumiméretváltáshoz, még a 185/60 15"-ban is kicsit nagyobb, mint az eredeti nyári méret! De ez jó, mert keskenyebb, ergo könnyebben halad hóban, viszont ballonosabb a kátyuk miatt! A tavaszi felnivásárlás tökéletes, ill. ha tél végefelé nézel alufelniket, akkor jókat/jó áron tudsz kapni! Használt gumináűl ne a garira figyelj, hanem a DOT számra és a gumi állapotára! A te életed a tét, valamint a kocsiba feccölt vagyonod és nem adja vissza semmilyen sarki gumis garanciája!
Ügyes légy!
Üdv!

Semmi gond a rákérdezéssel, a melóben több külföldivel vagyok kapcsolatban, megszoktam, hogy rákérdeznek, hogy hogyan is kell ejteni a nevemet.

Úgy nézki a gumi-ügy szépen alakul. Találtam egy garnitúra GoodYear UG7-est, 4105-ös DOT-tal, szép (5-6mm-es) mintázattal, 6500HUF/db áron. Szereléssel együtt ca. 31.000 Ft lesz. Tavasszal jöhetnek az új felnik (talán még az alu is összejön, de ezt nem kiabálom el inkább), október végén meg vár a Magas-Tátra!:D:D:D

Köszönöm a segítséget!

Gatsy
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #223 Dátum: 2007. Október 06. - 16:53:26 »

Captain!
Nem készült még kép az autódról? Nagyon kíváncsi lennék rá, a kis képen jól mutat! A talira meg nem tudok menni, így élőben sem láthatom egyelőre!

Dehogynem! Két napja dobtam fel 7-8 képet a galériába! Nincsenek ott?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #224 Dátum: 2007. Október 06. - 17:44:32 »

A nicked téma poén volt, bocs! :-)
Akció tekintetében pont most kell venni, ill. eddig kellett volna. Eztán már csak aranyáron lehet. Nyár végén aki megveszi, az kap méretben és jó áron, később már nem mindig. Ami a méretet illeti, szerintem maradj a 185-nél, ha /60-ast akarsz a ballonosság miatt! A honlapon van link a gumiméretváltáshoz, még a 185/60 15"-ban is kicsit nagyobb, mint az eredeti nyári méret! De ez jó, mert keskenyebb, ergo könnyebben halad hóban, viszont ballonosabb a kátyuk miatt! A tavaszi felnivásárlás tökéletes, ill. ha tél végefelé nézel alufelniket, akkor jókat/jó áron tudsz kapni! Használt gumináűl ne a garira figyelj, hanem a DOT számra és a gumi állapotára! A te életed a tét, valamint a kocsiba feccölt vagyonod és nem adja vissza semmilyen sarki gumis garanciája!
Ügyes légy!
Üdv!

Semmi gond a rákérdezéssel, a melóben több külföldivel vagyok kapcsolatban, megszoktam, hogy rákérdeznek, hogy hogyan is kell ejteni a nevemet.

Úgy nézki a gumi-ügy szépen alakul. Találtam egy garnitúra GoodYear UG7-est, 4105-ös DOT-tal, szép (5-6mm-es) mintázattal, 6500HUF/db áron. Szereléssel együtt ca. 31.000 Ft lesz. Tavasszal jöhetnek az új felnik (talán még az alu is összejön, de ezt nem kiabálom el inkább), október végén meg vár a Magas-Tátra!:D:D:D

Köszönöm a segítséget!

Gatsy

Ha jól megnézted a gumikat és valóban jó állapotban vannak, akkor ügyes vagy! Jó áron volt, és az egyik tesztgyőztes gumiról van szó. Mondjuk nem volt sok hó, de amenniy volt, abban nekem jól vizsgáztak. Asszem a galériában van róla képem.
Jó "őszölést" a Tátrában, azért óvatosan, mert csodákra ezek a gumik sem képesek! :-)
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!