Lacetti klub fórum
2024. Október 08. - 17:46:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 336190 alkalommal)
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #195 Dátum: 2007. Október 03. - 07:24:12 »

"Nos ma gondoltam megoldom a kocsi felismerésének a dolgát. Szép lett szerintem.."

Szerintem is 5letes és szép és ..... Vigyorog Kár, hogy gyári extraként így nem rendelhető a Lacsi. Tuti marketing fogás lenne a személyes 'címkével' eladott Lacsi.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #196 Dátum: 2007. Október 03. - 09:11:19 »

Több témakört is érint amit írok ezért írom ide.
Legutóbb talán arról írtam, hogy a kormány felől nyiszogás hallatszik és kb 1éve is volt hasonló akkor zsírozással kezelték. Most is ezzel próbálkoztak, de ez nem hozott eredményt, úgynéz ki kormánymű csere lesz most az alkatrészre várok.

Nekem kicserélték a kormány osztóművet és azóta nem nyikorog, sőt még finomabb lett a szervó. Bár ez nem gari volt, hanem követési távolságból fakadó törés, amit a féltengely is bánt. Végülis kaptam egy új autót 237 ezerért! He
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #197 Dátum: 2007. Október 03. - 21:13:20 »

Szépeket a cartársaknak!
Ma délután beestem a kies Lengyelország irányából. Csak tőmondatokban a tapasztalatokról:
Kifelé 16 óra alatt tekertem le az 1100 km-t, az idő nagyban betudható a rengeteg útmunkának, még az autópályákon is. A hazaút alig tartott 22 órát, ami viszont a tegnap reggel óta arrafelé esőnek nevezett özönvíznek köszönhető. Ha már a kamionok sem mennek, akkor jobb félreállni.
A lengyel benya nagyon jó minőségű, fantasztikus átlagokat sikerült elérnem, persze országúton.
Viszont lengyel testvéreink vezetési kultúrája miatt lett néhány ősz hajszálam. Amúgy hű tárasamat többen is lefényképezték Gdyniában :-)
 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #198 Dátum: 2007. Október 04. - 12:56:19 »

Captain Úr! A szépségéért, vagy a gyorsaságáért? Nem mindegy. A benzinről annyít, hogy nekem Erdélyben is jobb volt a fogyim, mint itthon. Lehet, hogy nálunk a legrosszabb, mint minden? Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #199 Dátum: 2007. Október 04. - 13:04:00 »

Uraim! A következő sms-t kaptam, hátha érdekel valakit? Október 6.-7.-én Daewoo /Chevy?/ Gondoskodó Hétvége. Chevrolet Gyulai! Díjtalan állapotfelmérés, 25%-os téli gumi kedvezmény, meglepetés. Bp. XVII. Pesti út 5. Küldte: 06-20-9000770. Egy próbát megérhet- gondolom. Én egyszer voltam ott ilyen akciónál, és valóban átnézték a kocsit, és pl. a csapágyakon állítottak. Akkor még Daewoo Nubirám volt. Nagyon szerettem, jó volt. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #200 Dátum: 2007. Október 04. - 13:07:22 »

Captain Úr! A szépségéért, vagy a gyorsaságáért? Nem mindegy. A benzinről annyít, hogy nekem Erdélyben is jobb volt a fogyim, mint itthon. Lehet, hogy nálunk a legrosszabb, mint minden? Üdv: LadiGidy
Nem! Egyszerűen csak MAGYAR Vigyorog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #201 Dátum: 2007. Október 04. - 15:24:32 »

Captain Úr! A szépségéért, vagy a gyorsaságáért? Nem mindegy. A benzinről annyít, hogy nekem Erdélyben is jobb volt a fogyim, mint itthon. Lehet, hogy nálunk a legrosszabb, mint minden? Üdv: LadiGidy

A szépségéért, meg mert ilyen piszkos autót ritkán lehet látni. Nézegették, mert arrafelé nem sok lacsi van. Gyors is voltam, mert az autópálya szakaszon addig kergettem egy bunkó audist, amíg a fószer lemenekült előlem. (Itthon nem merném). Aztán rájöttem, hogy nem erőszakos, csak arrafelé ez a vezetési stíl.
U.I.: Urazol és hogy meg fogsz lepődni vasárnap...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #202 Dátum: 2007. Október 04. - 15:45:16 »

Jól ránkszerveztek, mi? :-)
Kár, hogy messze vannak...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #203 Dátum: 2007. Október 04. - 16:14:35 »

Captain Úr! Igen. De szerintem a Gomboséknál is lesz hamarosan, majd jelezni fogom. Tavaly tél elején volt télire átvizsgálás 990Ft-ért, és adtak hozzá egy Chevrolet polár takarót fázás ellen, ha valahol elakad télen az ember. Neked valóban elég messze van, Óbuda jobb megoldás lesz. Gomboséknál, akinek három éves a garanciája, az meghosszabbíthatja még egy évvel negyven valahány ezresért. Érdeklődni Szabó Istvánnál lehet. Meg kell gondolni alaposan! Ne feledd, egymás mellé kell állnunk! Kettő elött biztosan nem érek oda, de megyek, ha élek! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #204 Dátum: 2007. Október 04. - 17:15:49 »

Stocz nem mondhat semmit Mosolyog Beindult a forum úgyérzem Mosolyog És lesz egy meglepim számára Mosolyog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #205 Dátum: 2007. Október 05. - 10:52:20 »

Igen nagyon beindult a forum, de szerintem most már egy kicsit szétszabdaltuk, tul sok topikot nyitottunk van ahol csak 4-5 hozzászólás van. Lehet, hogy kevesebb több lenne! He
Naplózva

Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #206 Dátum: 2007. Október 05. - 11:12:21 »

Kezdeti lelkesedés Vigyorog Majd lesz szelektálás, ha már látjuk mik is a legforgalmasabb részek. Pár duplázódás már így is feltünt.
Nekem nagyon hiányzik(index), hogy nem egy képernyőn pörögnek a hozzászólások, hanem 'vadászni' kell -ha nem akarok egy jó infóról lemaradni.
Mindenesetre minden más kategóriákkal jobb Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #207 Dátum: 2007. Október 05. - 11:24:09 »

Én maximálisan elégedett vagyok ezzel a formával! Minden elismerésem Stocznak!
Azt a témát, ami nem érdekel nem olvasom el, nem kell elolvasnom, mint az indexen a kronológikus sorrend miatt.
Ha új hozzászólás van, látom, megnyitom, különben hagyom.
Szerintem ezerszer jobb, mint az indexes forma, messzemenőkig támogatom a jelenlegi állapotokat!
Némileg egyetértek bizonyos szelektálási dologgal, vagyis némely témákat valóban össze lehetne fogni. A sufni/tuning menüpontban valóban nem kellene minden egyes problémára új témát nyitni. Össze lehetne szedni mondjuk úgy, hogy "Konstrukciós hibák" vagy "bosszantó apróságok"  "Szépséghibák" "Hogyan működik?" "Gyári előírás" "Tetszetős, praktikus dolgok" meg ilyenek....stb. 
Ennyi.
 
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 05. - 11:28:02 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #208 Dátum: 2007. Október 05. - 13:24:44 »

Üdvözöljük újabb nagybetűs tagtársunkat CAPTAINB ÚRAT, aki szintén átlépte a bűvös százast! Igy már a dobogó megtelt, többieknek maradnak a lépcsők, de az is valami. Üdv: LadiGidí
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #209 Dátum: 2007. Október 05. - 14:36:12 »

többieknek maradnak a lépcsők, de az is valami.

jó a lépcső nekünk...  Vigyorog Grauta Kapitány!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!