Lacetti klub fórum
2024. Október 08. - 19:31:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 336235 alkalommal)
tois
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Hozzászólás #165 Dátum: 2007. Szeptember 27. - 00:41:45 »

Üdv!
Ezeket produkálta az én autóm is, amikor a folytószelepházat kellett cseréni. Először csak pucolgatták, kapargatták, majd mikor a tisztítás után rosszabb lett, a csere mellett döntöttek. Természetesen garanciális javítás volt. Azt mondták, hogy nem túl gyakori probléma, de úgy minden ötvenedik autónál előjöhet.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #166 Dátum: 2007. Szeptember 27. - 14:46:27 »

Üdv Cartársak!
Újra itthon, mert a programom megváltozott, csak vasárnap este kell Gdyniában lennem. Azért Szlovákiáig eljutottunk!  :-(
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #167 Dátum: 2007. Szeptember 27. - 18:14:21 »

Captain Úr! Hiába, nem tudsz elszakadni tőlünk, és ez így helyes, maradj velünk továbbra is! Amúgy mi dolgod van ott? Munka, vagy családi dolog, ha meg szabad kérdezni? Majd várjuk beszámolód! Majd jó utat! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #168 Dátum: 2007. Szeptember 27. - 18:50:40 »

hát olyan munkaféle. Illetve a munkámhoz szükséges tanulás. Csak mivel nem én szerveztem le magamnak, el lett kummantva. Mentünk 600 tök felesleges és üres lkilómétert. Mondjuk én imádok vezetni és a Lacsit is, csak éppen szólhattak volna, hogy ne induljunk el, még jó, hogy éjfél tájban az egyik baromnak eszébe jutott. Akkor már csak 50 km-re voltam a Lengyel határtól.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
btszo
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Hozzászólás #169 Dátum: 2007. Szeptember 28. - 09:01:33 »

Hi mindenki!

Itten mostan csak válaszolni lehet?

Továbbá: mi a viszony az Indexes fórummal? Mindenki idejött? Az ottani hozzászólások archváva vannak itt?

Érdemes mindkét helyen írni, olvasni?

BTSZO
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #170 Dátum: 2007. Szeptember 28. - 10:52:39 »

Nagyjából itt van mindenki (sztem).
Mit értesz az alatt, hogy csak válaszolni lehet?
A válasz gomb használatával hozzá szólsz az adott topichoz.
Amennyiben nem találsz olyat, amibe a témád illeszkedne, úgy nyithatsz egy újat.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #171 Dátum: 2007. Szeptember 28. - 18:10:41 »

Szenzációs ez a megújulás! Nagyon meglepődtem! Gratula!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #172 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 10:41:28 »

Érdekes dolgot tapasztaltam ma az autón. kiégett a rendszámtábla világítás. Amikor kiszedtem egy teljesen fekete izzó fogadot. Csere, majd próba. Észrevettem, hogy a másik oldalon gyengébben világít, így azt is kicseréltem. (a még müködő képeset). Itt ért meglepi. Az izzó fekete, és a foglalat málott szét. Ahogy húztam ki az izzót, úgy váltak le a darabok belőle. Beletettem az új izzót. Egyenlőre működik, de idegesít. Valaki tapasztalt már ilyet?
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #173 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 11:54:46 »

Ja.
Az első helyzetjelző izzóknál ugyan ez a helyzet. Nem bírják a meleget. He
Amikor jeleztem ezt a Gomboséknál, és kértem, hogy cseréljék ki a foglalatot, akkor kiderült, hogy csak az egész lámpatestet lehetne. (Mondjuk ezt nagyon kedvesen fel is ajánlották. Ezt nem kértem - akkor. Bántotta a szépérzékemet egy ekkora pazarlás, még "ingyé" is).

Mondok jobbat: az első lámpatestben, ott ahol a helyzetjelzők "megmelegítik" a foncsort, azok szépen behomályosodnak. Ettől függetlenül jól világít.
De azért mégis:
  • A kilincs nem bírja, hogy fogdossák
  • A kormány, váltókar szintúgy
  • A lámpatest nem bírja ki az izzó hőtermelését
  • ...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #174 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 12:10:54 »

Üdv Stocz Főnök! Azt  hiszem Neked is kijár a csupa nagybetű, hogy Te is átlépted a bűvös százast, tehát gratula, és köszi a sok segítséget STOCZ ÚR! Csak így tovább, ne add lejjebb! /Adminisztrátorok gyöngye/. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #175 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 17:32:10 »

Na akkor holnap hajnalban megint nekivágok a Lengyel útnak. Változatlanul szerdán leszek itthon.
Tegnap elkezdtem a téli gumi + felni kanosszámat, és emiatt éppen kesergek. Részletek máshol és késöbb. Ez a leültetés bizony nehézzé teszi  kérdés megoldását. Ezért nagyon várom a talit, mert több kilómétert futott cartársak személyes észrevételeire van szükségem.
A lap nagyon király lett, eltátottam ám a szám!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #176 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 17:44:57 »

Érdekes dolgot tapasztaltam ma az autón. kiégett a rendszámtábla világítás. Amikor kiszedtem egy teljesen fekete izzó fogadot. Csere, majd próba. Észrevettem, hogy a másik oldalon gyengébben világít, így azt is kicseréltem. (a még müködő képeset). Itt ért meglepi. Az izzó fekete, és a foglalat málott szét. Ahogy húztam ki az izzót, úgy váltak le a darabok belőle. Beletettem az új izzót. Egyenlőre működik, de idegesít. Valaki tapasztalt már ilyet?

Nekem 3.-án lesz 5 hónapos a kocsi, de nekem is igen-igen barna a rendszámvilágításnak az izzó foglalata. Majd megyek reklamálni Én is.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #177 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 18:03:56 »

Vagy két napig elfelejtettem berakni a gyári rádió előlapját, ma reggel meg nem emlékezett a beállításokra. Ez így üzemszerű?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #178 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 19:26:33 »

Üdv! Nekem van, hogy hetekig nincs bent az előlap, és tartotta a beprogramozást, csináld újra, majd figyeld meg, hogy kivétel után feledékeny lesz-e? Ha igen, akkor lehet esetleg javíttatni gariban, ha nem, akkor okés a dolog, de az is lehet, hogy a családból valaki belepiszkált, és ez okozta a "feledést". Nekem erre is volt példa, de lebukott a fiam vele. Örömmel látom, hogy jóval átléptük a bűvős százast tagok létszámában is. De kíváncsi vagyok, hogy van-e közöttünk hölgy is? Őket is szívesen várjuk! Ugyebár fiúk?! Minden jót, és viszlát minél előbb! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #179 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 19:38:17 »

A rádióm nekem sem felejt 3 nap multán sem. Sőt, amikor a riasztó lett berakva ki lett szedve teljesen 1 órára és akkor sem felejtett el semmit.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!