Lacetti klub fórum
2024. Október 08. - 21:19:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 336247 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #135 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 09:27:38 »

Sziasztok!

1 aranyos megjegyzést azért elcsíptem :' a gyári festék nem bírja az emberi izzadságot' hmmm...

Mikor reklamáltam, hogy a bőr bevonat kopik le a kormányról és a sebváltó gombról azt a választ kaptam (nem a szervíztől, hanem a GM központ garanciális ügyintézőjétől!), hogy ez nem garanciális probléma. Valószinűleg kézkrémet használok, és ezt nem bírja az anyag!  He
Ja. A vadi új sósavas kivitelt.
És a ruháimat is ki szoktam mosatni. A kárpit meg majd biztos azt nem fogja bírni.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #136 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 10:28:56 »

Ez jó! A kézkrém miatt :-)... Azóta cérnakesztyűben vezetsz? :-)
Picit segítsetek! Szerdán 1 hétre Lengyelbe megyek. Mivel nem bízom a polákok jellemében (dolgozom velük), vennék kerékőrt vagy mit, mert nem szeretném, ha valamelyik reggelre az autóm kerék nélkül találnám. Lehet még ilyet kapni? Hol (Budapesten)? A Lacetti, kerékcsavarjai gondolom kompatibilisek bármi más típúséval...
Előre is köszi.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #137 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 10:32:50 »

Ez jó! A kézkrém miatt :-)... Azóta cérnakesztyűben vezetsz? :-)
Picit segítsetek! Szerdán 1 hétre Lengyelbe megyek. Mivel nem bízom a polákok jellemében (dolgozom velük), vennék kerékőrt vagy mit, mert nem szeretném, ha valamelyik reggelre az autóm kerék nélkül találnám. Lehet még ilyet kapni? Hol (Budapesten)? A Lacetti, kerékcsavarjai gondolom kompatibilisek bármi más típúséval...
Előre is köszi.

Kerékőrt (alu)felni típusához kell választani a kúposság miatt. 4-7000 Ft-ért kapni a készleteket.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #138 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 10:37:22 »

És most már onnan is megtalálhatóak vagyunk. A szerelős résznél ("nem tudunk típushibáról") egy kicsit ráncba szaladt a homlokom, és dobtam egy mailt a névrokonnak.
Ő meg volt olyan kedves, hogy a szerelő véleménye alá belinkelte a mi lapunk ide vágó oldalát.

Ez nagyon törpös cselekedet volt!!! Grat! Végre valamilyen "hivatalos" fórumon megjelenik a mi véleményünk is, talán felkapja a fejét valaki! Talán!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #139 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 11:56:48 »


Kerékőrt (alu)felni típusához kell választani a kúposság miatt. 4-7000 Ft-ért kapni a készleteket.
[/quote]

Mármint milyen kúposság? Szerintem az én alum az eredeti csavarokkal lehet rögzítve, mert a virsli mellett a normál kerékkulcs van elhelyezve. Vagy tévednék? Szedjem ki az egyik csavart és így menjek be a boltba?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #140 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 12:39:39 »


Kerékőrt (alu)felni típusához kell választani a kúposság miatt. 4-7000 Ft-ért kapni a készleteket.

Mármint milyen kúposság? Szerintem az én alum az eredeti csavarokkal lehet rögzítve, mert a virsli mellett a normál kerékkulcs van elhelyezve. Vagy tévednék? Szedjem ki az egyik csavart és így menjek be a boltba?
[/quote]

Aki jobban ért hozzá javítson ki, de az alufelni-csavarnak gyakran más a kúpszöge, mint a lemezfelnisnek. Ezért, hogy rendesen felfeküdjön a csavar kúpja az alufelniben, direkt az alufelnihez való csavart szoktak alkalmazni.
Ha vásárolsz egy alufelnit, ezért jár hozzá csavar is a központosító gyűrű, és a középfurat-takaró mellett.
Más kérdés, hogy mivel Te gyárilag így vetted az autót alufelnikkel, milyen csavarokkal tették fel neked a felniket. Elvileg a felnikhez való csavarjaival illett volna.
Tudom, nem vígasztal, de mivel én két garnitúra felnivel vettem át az autót, ezért kaptam meg mindegyik csavargarnitúrát is, sőt sögtön ott vettem meg a kerékőrt is. Így tudták, milyen kúpszögűt adjanak a felszerelt felnikhez. Ha komoly boltba mész, felnitípus alapján kell tudniuk a kúpszöget!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #141 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 12:52:06 »

Vááááááááááááááá! Milyen jó bonyolult az életem! Akkor nem veszem meg ma, megvárom a többiek reakcióit. Az még + kéjmámor, hogy halvány dunsztom sincs, hogy milyen is a felnim. mert két betűtől eltekintve (AZ) semmi sincs ráírva, a papírokban sem találtam semmit. Amikor elhoztam az autót, akkor venni szerettem volna ott kerékőrt, de nem forgalmaznak. Most meg hiába hívtam Őket, nem tudják megmondani a felni típúsát. Hát nem röhej? Lemegyek az agyamról. Szerinted a Lángnál vagy a Birnernél tudnak segíteni?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #142 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 13:26:20 »

Vááááááááááááááá! Milyen jó bonyolult az életem! Akkor nem veszem meg ma, megvárom a többiek reakcióit. Az még + kéjmámor, hogy halvány dunsztom sincs, hogy milyen is a felnim. mert két betűtől eltekintve (AZ) semmi sincs ráírva, a papírokban sem találtam semmit. Amikor elhoztam az autót, akkor venni szerettem volna ott kerékőrt, de nem forgalmaznak. Most meg hiába hívtam Őket, nem tudják megmondani a felni típúsát. Hát nem röhej? Lemegyek az agyamról. Szerinted a Lángnál vagy a Birnernél tudnak segíteni?


Nem AEZ vagy OZ? Ez a két márka hasonlít az általad említetthez. Kacsint Ne tökölj olyan balfék kereskedővel, menj el egy tuti gumishoz, két perc alatt be is rakja neked őket! Ő ránézésre tudja milyen kell bele és veszi le a polcról.
Amúgy meg sokat lendítene ilyenkor a dolgon, ha nem csak avatarod lenne fent a fórumban, hanem a galériában lennének képeid. Amennyit nézegettem alufelniket az elmúlt hónapokban, lehet meg tudnám mondani milyen felnid van.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Szeptember 24. - 13:33:54 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #143 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 13:53:58 »

Ahogy nézem a Cápát Stoznak lassan új alapokra kellene helyeznie a hozzászólások száma alapján előrehaladó avatár aláírást vagy mi a szösz az. Cápa 1 hónap múlva errorba fogja futtatni a mysql adatbázist a hozzászólások számával.

Vazz 2 -3 napja még csak 60 volt most már 100 fölött jár.
Nem vagy véletlenül írásmániás ? Mosolyog Van ennek egy hivatalos megnevezése is mint a nimfomán Vigyorog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #144 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 18:02:26 »

CápaFeri: én ezt a felniről olvastam le, persze lehet AEZ, bár az E betűt nem látom. Mindenesetre holnap elviszem a startgumihoz, majd ott megszagértik. Raknák én képet a galériába, csak:
1. Még nem néztem meg, hogy hogy kell.
2. Eddig csak a hozzászólásaimhoz mellékelt kis kép készült az autóról.
3. Különböző software és hardware problémák is hátráltatnak.
Azért majd lesz...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #145 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 18:03:37 »

Ahogy nézem a Cápát Stoznak lassan új alapokra kellene helyeznie a hozzászólások száma alapján előrehaladó avatár aláírást vagy mi a szösz az. Cápa 1 hónap múlva errorba fogja futtatni a mysql adatbázist a hozzászólások számával.

Vazz 2 -3 napja még csak 60 volt most már 100 fölött jár.
Nem vagy véletlenül írásmániás ? Mosolyog Van ennek egy hivatalos megnevezése is mint a nimfomán Vigyorog
Mentségemre szolgáljon mielőtt megköveztek locsogásomért, hogy hozzászólásaim többsége azért született, mert valakinek valamilyen ügy kapcsán segíteni szerettem volna, esetleg építő jellegű javaslatot véltem zavaros fejemben fellelni naívan, esetleg információt szolgáltattam olyanról, amivel kapcsolatban volt némi tapasztalatom.
Mondjuk két hete még ti kutattatok utánam, hogy kihaltam-e, mert kissé elfoglalt voltam és pár napig nem írtam. Vigyorog
Természetesen nem sértődök meg, ha azokat a hozzászólásaimat törlitek, amiket feleslegesnek véltek. Úgy gondolom, hogy a fórum célszerűsége, átláthatósága, használhatósága, praktikussága elsődleges szempont és nem szabad hagyni, hogy a vadhajtások elburjánzzanak!  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2007. Szeptember 24. - 18:06:27 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #146 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 18:21:16 »

Magam részéről gratulálok az első teljes-jogú Lacetti-Klub-tagnak: CÁPAFERINEK, így csupa nagybetűkkel, ráadásul ő lépte át elsőnek a bűvös 100-ast! Védelmében elismerem, hogy sok jót irt, ne bántsátok! Egy cápától úgyis félni kell, hátha egyszer esőben, vagy áradáskor találkozunk vele. Minden jót Feri! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #147 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 18:26:41 »

CápaFeri: én ezt a felniről olvastam le, persze lehet AEZ, bár az E betűt nem látom. Mindenesetre holnap elviszem a startgumihoz, majd ott megszagértik. Raknák én képet a galériába, csak:
1. Még nem néztem meg, hogy hogy kell.
2. Eddig csak a hozzászólásaimhoz mellékelt kis kép készült az autóról.
3. Különböző software és hardware problémák is hátráltatnak.
Azért majd lesz...
Lehet osztán az a felni attól még AZ , ki tudja hány ezer gyártó van . Viszont csavarból nem hinném , hogy olyan sokféle kúpozású van . Valamilyen szabványokat biztos követnek az alufelnik .
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #148 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 18:38:00 »

CápaFeri: én ezt a felniről olvastam le, persze lehet AEZ, bár az E betűt nem látom. Mindenesetre holnap elviszem a startgumihoz, majd ott megszagértik. Raknák én képet a galériába, csak:
1. Még nem néztem meg, hogy hogy kell.
2. Eddig csak a hozzászólásaimhoz mellékelt kis kép készült az autóról.
3. Különböző software és hardware problémák is hátráltatnak.
Azért majd lesz...
Lehet osztán az a felni attól még AZ , ki tudja hány ezer gyártó van . Viszont csavarból nem hinném , hogy olyan sokféle kúpozású van . Valamilyen szabványokat biztos követnek az alufelnik .
Valóban nincs sokféle, de nem olcsó a szett. Pláne ha nem jót vesz az ember és a felnit is kinyírja amikor meghúzod. 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #149 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 18:42:56 »

Magam részéről gratulálok az első teljes-jogú Lacetti-Klub-tagnak: CÁPAFERINEK, így csupa nagybetűkkel, ráadásul ő lépte át elsőnek a bűvös 100-ast! Védelmében elismerem, hogy sok jót irt, ne bántsátok! Egy cápától úgyis félni kell, hátha egyszer esőben, vagy áradáskor találkozunk vele. Minden jót Feri! Üdv: LadiGidy

Kösz ladigidy, már vártam tőled is.. Mosolyog Ígérem nem bántok senkit, szelíd édesvizi cápa vagyok. Isten biz' nem akarok én vezető szalagcím lenni, ne tegyétek ezt! De hát ha mindenhez van hozzáfűznivalóm, ill. infóval tudok szolgálni...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!