Lacetti klub fórum
2024. Október 06. - 09:23:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 334999 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1200 Dátum: 2007. December 27. - 18:05:51 »

Cápa, Gidy!
Zárjuk le! Tudom, nem én vagyok az egyedüli ezen a világon, de ha 30 felett újra kellett volna kezdenetek az életetek a semmiből, nem így beszélnétek!
Örülök, hogy nem kellett!

Hogy elérhető kategória?
Soha nem vennék semmi olyat, ami nem tetszik! Azzal a tudattal nem lehet együtt élni. Inkább ne legyen semmi!
OK, rendben, zárjuk le. De nehogy besértődj ám! Mi csak próbáltunk meggyőzni olyanról, amit mi helyesnek vélünk egyrészt, másrészt meg féltünk, mint hős klubtagot! Ha tudtam volna, hogy téligumi nélkül mész talira, biztosan megpróbállak lebeszélni! Örülök neki, hogy szerencsésen hazaértél onnan!
Vigyázz magadra és a lacsidra!
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1201 Dátum: 2007. December 27. - 18:06:57 »

Most nézem....ezt jól megkaptam! Már nem is Vén róka vagyok! Hmmmmm....Azt hittem, 1000-ig nem csúfolódnak... Kacsint

Várd ki a végét, mi lesz 1000 felett!  Vigyorog
Már bele sem merek gondolni! Hmmmm Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
nagyharcos
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



WWW
« Hozzászólás #1202 Dátum: 2007. December 27. - 19:53:06 »

Sziasztok!
Ritkán jelentkezem, de ha mondandóm van, azt megosztom veletek.
Szomorú dologot mesélnék nektek. Tanulság az nincs, csak a magyar emberek határtalan ostobasága. 
23-án este a veszprémi Tesco parkolóban, valószínűleg egy volt beosztottam körbekarcolta az autót! Alapos volt, mert ahol elsőre nem lett elég mély a "seb", ott kétszer is átment a mocskos kis agyagedény. Előtte megfenyegetett az üzletben, de úgy látszik megvárni már nem volt mersze, csak az autómat találta meg.
Azt elfelejtette, hogy a parkoló be van kamerázva. Remélem a rend őrei beazonosítják ezt az előembert. Természetesen még aznap este megtettem a feljelentést, rendőrségi szemle megvolt, és ma a biztosító is rögzítette a károm. 100 rongyos önrészem van. Úgy néz ki, hogy 4 ajtó+3 sárvédőív újrafényezés, 1 sárvédőív és hátsó ajtó polír lesz. De lehet, hogy azokat is fújni kell.
Boldog karácsonyom volt. Hát ilyen emberek élnek ITT Magyarországon.
Én eddig nem bántottam ezt az állatot, mert alapvetően békés ember vagyok. Annak idején csak jót tettem vele azzal, hogy önként elhagyhatta a munkahelyét, erre pedig ő így reagált, több mint egy évvel az eset után. Már bánom, hogy ilyen kegyes voltam. Most dobjam meg kenyérrel???
Remélem nektek nyugodtabban teltek az ünnepek! Köszönöm, hogy meghallgattatok!
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 28. - 11:44:11 írta nagyharcos » Naplózva

Lacetti 1.6 HB Platinum
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1203 Dátum: 2007. December 27. - 20:16:24 »

Sziasztok!
Ritkán jelentkezem, de ha mondandóm van, azt megosztom veletek.
Szomorú dologot mesélnék nektek. Tanulság az nincs, csak a magyar emberek határtalan ostobasága. 
23-án este a veszprémi Tesco parkolóban, valószínűleg egy volt beosztottam körbekarcolta az autót! Alapos volt, mert ahol elsőre nem lett elég mély a "seb", ott kétszer is átment a gonosz fiúcska. Előtte megfenyegetett az üzletben, de úgy látszik megvárni már nem volt mersze, csak az autómat találta meg.
Azt elfelejtette, hogy a parkoló be van kamerázva. Remélem a rend őrei beazonosítják ezt a majmot. Természetesen még aznap este megtettem a feljelentést, rendőrségi szemle megvolt, és ma a biztosító is rögzítette a károm. 100 rongyos önrészem van. Úgy néz ki, hogy 4 ajtó+3 sárvédőív újrafényezés, 1 sárvédőív és hátsó ajtó polír lesz. De lehet, hogy azokat is fújni kell.
Boldog karácsonyom volt. Hát ilyen emberek élnek ITT Magyarországon.
Én eddig nem bántottam ezt az állatot, mert alapvetően békés ember vagyok. Annak idején csak jót tettem vele azzal, hogy önként elhagyhatta a munkahelyét, erre pedig ő így reagált, több mint egy évvel az eset után. Már bánom, hogy ilyen kegyes voltam. Most dobjam meg kenyérrel???
Remélem nektek nyugodtabban teltek az ünnepek! Köszönöm, hogy meghallgattatok!
Eggyüttérzésem.
Az ilyen gyáva dögöket meg kellene leckéztetni...
Én mennék szívesen, mert egyszer már karcolták körbe nekem is a kocsimat /swift/ csupán azért mert rossz helyen álltam.
Illetve a céges autómat a mult héten, mert "Ő itt szokott állni"!
Még a hátsó lámpát is összetörte, letépte a rendszámot.
Szerinte az Ő kocsija szent és sérthetetlen?
És az arca?
Ilyenektől 350/250 a vérnyomásom... 
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 28. - 09:37:52 írta ladlac » Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1204 Dátum: 2007. December 28. - 09:31:32 »

Sziasztok!
Ritkán jelentkezem, de ha mondandóm van, azt megosztom veletek.
Szomorú dologot mesélnék nektek....
Szia Nagyharcos !
Nos ez tényleg egy nagyon szomorú és dühítő történet. Együttérzésem és remélem tényleg sikerül megfogni az illetőt! Talán ezektől a barbároktól tartunk mindannyian, fél az ember ott hagyni a kocsit a parkolóban .
Remélhetőleg azért majd máskor is tiszteletedet teszed nálunk, nem csak ilyen esemény kapcsán !

Szeretnélek megkérni arra, hogy legközelebbi hozzászólásaidnál mellőzd légyszives a trágár szavakat, kifejezéseket ! A fórum szabályzata egyértelműen rendelkezik erről a 2.4. bekezdésben .
Ezért felkérlek a hozzászólásod javítására !
Üdv.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1205 Dátum: 2007. December 29. - 21:41:32 »

Sziasztok!
Ritkán jelentkezem, de ... Most dobjam meg kenyérrel???
Dobd, de várj 1hónapot míg jól kiszárad! Akkor ez a 'tuskó' is érezni fog valamit..
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1206 Dátum: 2007. December 30. - 21:03:08 »

Lacetti Klubos Iwiw-es meghívót tudok küldeni még két napig. Akinek még nincs, és kér, irjon nekem privit, adja meg az e-mail cimét, amire elküldöm legkésőbb keddig! Már több, mint 40-en vagyunk ott is. Amúgy pedig jó szilveszterezést! Nagyon boldog új évet minden cartársnak!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1207 Dátum: 2007. December 31. - 11:42:09 »

Kívánok jövőre is Mindenkinek jó fórumozást !  Vigyorog
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1208 Dátum: 2007. December 31. - 11:46:26 »

És talán végre sikerül jövőre összehozni egy olyan talit, ahol jut idő egy pár dologra !
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1209 Dátum: 2007. December 31. - 12:01:48 »

Remélem nem haragszik meg senki, de talán sokunk nevében is leírhatom !

Köszönjük Stocz a sok munkát, időt, miegyebet, amit a honlapba és a fórumba fektettél !

És bár tudom, hogy sokat vesződtél a progizással meg a kívánságaink megvalósításával, de hidd el , hogy mindig van megoldás ! Vigyorog
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #1210 Dátum: 2007. December 31. - 12:10:17 »

Remélem nem haragszik meg senki, de talán sokunk nevében is leírhatom !

Köszönjük Stocz a sok munkát, időt, miegyebet, amit a honlapba és a fórumba fektettél !

És bár tudom, hogy sokat vesződtél a progizással meg a kívánságaink megvalósításával, de hidd el , hogy mindig van megoldás ! Vigyorog

És talán végre sikerül jövőre összehozni egy olyan talit, ahol jut idő egy pár dologra !

Szívemből szóltál... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1211 Dátum: 2007. December 31. - 16:13:29 »

BUÉK minden Lacettisnek! Nagyon jókat kézifékezgettem ma, süti!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1212 Dátum: 2007. December 31. - 18:20:43 »

Köszönjük Stocznak, köszönjük Cápának, és Jopeknek, köszönjük minden talisnak, köszönjük azoknak akik segítették egymást bárhogyan is, köszönjük a párjainknak, mert nélkülük üres lenne az életünk, még Lacettivel is! Miinden kedves cartársnak aki fórumozott, és aki csak belenézett, akik kérdeztek, és akik válaszoltak, és remélem nem haragszik meg senki sem, külön köszönet a távól szenvedő CaptainB-nek, hogy amikor csak módja van beugrik hozzánk! Üdv: Gidy a Ván Róka, akinek van radarja a másik Róka koma jóvoltából.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1213 Dátum: 2007. December 31. - 18:28:53 »

Remélem szép beszéd volt...Most kb.egy órára eltünök, majd még visszanézek idén utóljára kedvenc társaimhoz, mint pl.: akik most is itt vannak! Fél 8-8-g újra!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1214 Dátum: 2007. December 31. - 18:32:51 »

Remélem szép beszéd volt...Most kb.egy órára eltünök, majd még visszanézek idén utóljára kedvenc társaimhoz, mint pl.: akik most is itt vannak! Fél 8-8-g újra!
Visszavárunk Gidy!!!  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!