Lacetti klub fórum
2024. Október 06. - 07:28:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 334936 alkalommal)
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #1065 Dátum: 2007. December 20. - 15:44:14 »

Igen ez jó 5 let. Van olyan ami 19mm széles, és egy 15 centis darab megtart fél kilót. Nálam a tükröt fogja ilyen a fürdőben évek óta.
Naplózva

sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #1066 Dátum: 2007. December 20. - 15:48:01 »

Gábor! Talán ha felvennél egy segédet, aki dolgozik helyetted, hogy nyugodtan fórumozhass! Tudod, így mulat/na/ egy magyar úr. Befagyott már a Balcsi?

Ahoz hogy korcsolyázható legyen, legalább egy hét mínusz 8-10 fok kell. A széle már kezd jegesedni kb. 5-10 méter szélesen. Sebaj: már elkészült a műjég, ma nyitott elvileg, de lehet hogy holnap.
Naplózva

sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #1067 Dátum: 2007. December 20. - 15:50:16 »

Mivel sokan az utolsó munkanapokat dolgozzák az évben, és nekünk pékeknek most kezdődik az ünnepi hajtás, ezért ezúton kívánok mindenkinek Békés, Áldott Karácsonyi Ünnepeket! Aki pedig az ünnepek alatt útra kel (ahogy énis) az vigyázzon magára, családjára, és persze a szeretet Lacettinkre is!  Kacsint

Nekedis hasonlókat kívánunk! A legjobb barátom is pék, át tudom érezni. Mosolyog
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1068 Dátum: 2007. December 20. - 15:55:42 »

Cápa! Most nincs igazad! Valóban át lehet furni, csak nem szabad! Mint ahogy sok mindent lehet, dacára a tiltásnak. Erre, mint tudjuk Magyarország világelső!
Nem-nem! Azt csinálhatsz vele, amit akarsz, a te tulajdonod! Rajtad kívül más hozzá sem nyúlhat! Rendőr is csak kérheti, hogy vedd le kell venni valamiért, ill. az érvényességi patricákat is max lekapartathatja Veled!! Csak az autón kell tartanod a szabályokban rögzített, meghatározott helyen és úgy kell rögzítened, hogy a rendszámon lévő karakterek beazonosíthatósága nem lehet korlátozott, vagyis egyértelműen felismerhetőnek kell lennie! Valamint roncsolás nélküli oldható kötéssel kell rögzíteni! (a kétoldalú öntapadó, szegecselés, stb. nem számít annak!!!)
Tőlem is kérdezte rendőr, hogy miért van csavarozva, megadtam a választ, sőt meg is indokoltam, hogy könnyen ne lopják ki a tartóból, ne vesszen el. Kérdi: hogy veszem le ha netán ő, vagy kollégája erre szólít fel? Mondom: gyári tartozék az autóban a csavarhúzó, azzal fél pillanat. Nem tudott belekötni, semilyen szabályt nem szegtem ezzel... Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 20. - 15:58:52 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1069 Dátum: 2007. December 20. - 16:05:20 »

.... Remélhetőleg előbb- utóbb személyesen is megismerhetjük...,és akkor még jobb lesz!

Bi-bi-bííí, én már ismerem...! Jó csóka Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog!

(Óriási nyelvcsapásokkal hajtok egy fényvisszaverős matricáért Kacsint Vigyorog Kacsint Vigyorog Kacsint Vigyorog - merazám mégklasszabb (lehet), mint az átlátszó, ami csak egy kicsit kevésbé klassz, mint a fényvisszaverősbetűs lehet... - hűűű, ebbe belegabalyodtam Vigyorog)
Sajnos azon a helyen, ahol ezeket csináltatom, fényvisszaverős nem megy. Ettől függetlenül személyes ismeretségünkre való tekintettel is minden matricatípusból jár Neked és R*R-nek is Peti74-nek is mintapéldány! (Őket ismerem személyesen.....remélem nem hagytam ki senkit, mert most rohannom kell, melózom még Vigyorog)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #1070 Dátum: 2007. December 20. - 16:05:28 »

Cápa! Most nincs igazad! Valóban át lehet furni, csak nem szabad! Mint ahogy sok mindent lehet, dacára a tiltásnak. Erre, mint tudjuk Magyarország világelső!
Nem-nem! Azt csinálhatsz vele, amit akarsz, a te tulajdonod! Rajtad kívül más hozzá sem nyúlhat! Rendőr is csak kérheti, hogy vedd le kell venni valamiért, ill. az érvényességi patricákat is max lekapartathatja Veled!! Csak az autón kell tartanod a szabályokban rögzített, meghatározott helyen és úgy kell rögzítened, hogy a rendszámon lévő karakterek beazonosíthatósága nem lehet korlátozott, vagyis egyértelműen felismerhetőnek kell lennie! Valamint roncsolás nélküli oldható kötéssel kell rögzíteni! (a kétoldalú öntapadó, szegecselés, stb. nem számít annak!!!)
Tőlem is kérdezte rendőr, hogy miért van csavarozva, megadtam a választ, sőt meg is indokoltam, hogy könnyen ne lopják ki a tartóból, ne vesszen el. Kérdi: hogy veszem le ha netán ő, vagy kollégája erre szólít fel? Mondom: gyári tartozék az autóban a csavarhúzó, azzal fél pillanat. Nem tudott belekötni, semilyen szabályt nem szegtem ezzel... Vigyorog

Akkor ezek szerint, az apró pénzt is át lehet fúrni medálnak, mert megdolgoztál érte a te pénzed.Azt csinálsz vele amit akarsz.
A rendszám hatóság által kiállított megkölönböztető tábla. Minden forgalmiengedély köteles gépjárműre
kötelező. Meg kell venned, és ha akarod viheted a köv autódra is.Macerás de viheted. Meg rongálni tilos! Ha egyéb okból kifolyólag megrongálódik, vagy megsemmisül, pótolni vagy köteles.
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1071 Dátum: 2007. December 20. - 16:08:08 »

Cápa! Most nincs igazad! Valóban át lehet furni, csak nem szabad! Mint ahogy sok mindent lehet, dacára a tiltásnak. Erre, mint tudjuk Magyarország világelső!
Nem-nem! Azt csinálhatsz vele, amit akarsz, a te tulajdonod! Rajtad kívül más hozzá sem nyúlhat! Rendőr is csak kérheti, hogy vedd le kell venni valamiért, ill. az érvényességi patricákat is max lekapartathatja Veled!! Csak az autón kell tartanod a szabályokban rögzített, meghatározott helyen és úgy kell rögzítened, hogy a rendszámon lévő karakterek beazonosíthatósága nem lehet korlátozott, vagyis egyértelműen felismerhetőnek kell lennie! Valamint roncsolás nélküli oldható kötéssel kell rögzíteni! (a kétoldalú öntapadó, szegecselés, stb. nem számít annak!!!)
Tőlem is kérdezte rendőr, hogy miért van csavarozva, megadtam a választ, sőt meg is indokoltam, hogy könnyen ne lopják ki a tartóból, ne vesszen el. Kérdi: hogy veszem le ha netán ő, vagy kollégája erre szólít fel? Mondom: gyári tartozék az autóban a csavarhúzó, azzal fél pillanat. Nem tudott belekötni, semilyen szabályt nem szegtem ezzel... Vigyorog

Akkor ezek szerint, az apró pénzt is át lehet fúrni medálnak, mert megdolgoztál érte a te pénzed.Azt csinálsz vele amit akarsz.
A rendszám hatóság által kiállított megkölönböztető tábla. Minden forgalmiengedély köteles gépjárműre
kötelező. Meg kell venned, és ha akarod viheted a köv autódra is.Macerás de viheted. Meg rongálni tilos! Ha egyéb okból kifolyólag megrongálódik, vagy megsemmisül, pótolni vagy köteles.
Rongálás és rögzítés két külön fogalom, de nagyon eltértünk a topic témájától! Tessék a rendszámkérdést a társalgóban folytatni! (Majd kigyomlálom ezeket is!)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #1072 Dátum: 2007. December 20. - 16:13:05 »

Cápa! Nem akarok vitatkozni véletlen sem. Csak a műszakiztató műhelyből ragadt rám egy csomó ilyen. Tényleg nem szabad át fúrni, de én pl. hagytam már el rendszámot. Lehet az a műa. rendszám tartó nem az igazi.
Naplózva

sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #1073 Dátum: 2007. December 20. - 16:14:23 »

Ez meg a 100.-ik Beszólásom!!!!!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1074 Dátum: 2007. December 20. - 16:43:52 »

Cápa! Na most megfogtalak! Nem ideillőt irtál! Ezért büntetésből a törzstagoknak is ugyanúgy juttass el mindenfajta példányból, mint a személyesen ismerteknek. Tudod nem sokan vagyunk, és akkor majd választunk, a többit visszakaphatod. Ezzel majd bocsánatot nyertél, feloldozunk!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1075 Dátum: 2007. December 20. - 16:52:56 »

Gábor! Isten hozott a teljes tagok sorába! Csak így tovább, és hajrá Siófok! Amúgy naghyon vigyázz, mert Keszthelyről átuszik, és megharap, ha kötözködsz a Cápa! És csak azértis: nem szabad átfúrni, ezért csinálták a valóban nem tökéletes műanyagtartót. Engem bonyolultabb lesz megharapni, mert még a Sión át kell uszni a Dunához, onnan pestig, és addigra a szennytől elpusztulna szegény Cápa. Kár lenne érte, én szeretem, ha nem is jött el a talira.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1076 Dátum: 2007. December 20. - 16:59:37 »

Cápa! Na most megfogtalak! Nem ideillőt irtál! Ezért büntetésből a törzstagoknak is ugyanúgy juttass el mindenfajta példányból, mint a személyesen ismerteknek. Tudod nem sokan vagyunk, és akkor majd választunk, a többit visszakaphatod. Ezzel majd bocsánatot nyertél, feloldozunk!
Vigyorog
Tudom, innen is gyomlálni kell, nemcsak a matricásból!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #1077 Dátum: 2007. December 20. - 17:56:17 »

Gábor! Isten hozott a teljes tagok sorába! Csak így tovább, és hajrá Siófok! Amúgy naghyon vigyázz, mert Keszthelyről átuszik, és megharap, ha kötözködsz a Cápa! És csak azértis: nem szabad átfúrni, ezért csinálták a valóban nem tökéletes műanyagtartót. Engem bonyolultabb lesz megharapni, mert még a Sión át kell uszni a Dunához, onnan pestig, és addigra a szennytől elpusztulna szegény Cápa. Kár lenne érte, én szeretem, ha nem is jött el a talira.

Köszönöm!
Csak nem úszik át, elég hüss mostanában a víz. Tudtommal a Cápa nem szereti a hideg vizet. A nyárra meg valahogy helyrehozom, ha megbántottam. Ahogy olvasgattam, úgy érzem nem az a sértődős fajta hal.

Cápa fogadd bocsánat kérésem jeléül ezt a kis ajándékot:
Naplózva

Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1078 Dátum: 2007. December 20. - 18:01:23 »

Nem szabad kisgyerekkel etetni Cápát !
Kikaptok!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #1079 Dátum: 2007. December 20. - 18:06:55 »

Nem szabad kisgyerekkel etetni Cápát !
Kikaptok!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Én csak a dinnyét szántam neki.De félek meg ülné a gyomrát. Vigyorog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!