Lacetti klub fórum
2024. Október 06. - 09:23:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 335002 alkalommal)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1035 Dátum: 2007. December 19. - 17:38:27 »

Gidy! Ez jó!!!
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #1036 Dátum: 2007. December 19. - 19:33:36 »

Miez a tömeg itt? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
7.27 van és senki nincs rajtam kívül. Unalmas ez a meló. Ma még senki nem volt az üzletben. Szönyűű!

Úgy hallottam, hogy most Siófokon nem keresik a strandlabdát... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Profilt kellene váltani?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

LadLac Hallottad már hogy a Balaton nem csak strandra jó, hanem mondjuk korizni, jégkorongozni.
Most várjuk, hogy be fagyjon!! Vigyorog De mielőtt kitolna velünk és nem fagy be, lett építve egy műjég pálya.
Lehet korcsolyázni! Vigyorog
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1037 Dátum: 2007. December 19. - 19:35:59 »

jo estet cartarsak!
sajnos ugy fest, hogy elobb- utobb gep lesz a gepbol, holnapra igerik a javitas befejezeset. pedig elviseltem, hogy egy- ket naponta van lehetosegem feljonni a forumra...
ma lattam a kikotoben egy epicat. az erdekessege az volt, hogy a lokharitoinak az oldalan szelessegjelzo sarga lampak voltak! chevy jelveny formajuak! dogosen festett. elferne vajon valami hasonlo a lacsikon?
ladlac! radar, tavasszal, nekem is?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #1038 Dátum: 2007. December 19. - 19:45:12 »

Tuti,hogy fel lehet tenni! Csak hol lehet venni? Ha lesz lámpa, én rákötöm a helyzet jelzőre.Simán. NoPARA!
Naplózva

ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1039 Dátum: 2007. December 19. - 19:50:40 »

jo estet cartarsak!
sajnos ugy fest, hogy elobb- utobb gep lesz a gepbol, holnapra igerik a javitas befejezeset. pedig elviseltem, hogy egy- ket naponta van lehetosegem feljonni a forumra...
ma lattam a kikotoben egy epicat. az erdekessege az volt, hogy a lokharitoinak az oldalan szelessegjelzo sarga lampak voltak! chevy jelveny formajuak! dogosen festett. elferne vajon valami hasonlo a lacsikon?
ladlac! radar, tavasszal, nekem is?
Az akkor valami amerikai gép lehet...
Csak oda szerelnek ilyet...
Radarra visszatérünk... Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1040 Dátum: 2007. December 19. - 19:51:40 »

Tuti,hogy fel lehet tenni! Csak hol lehet venni? Ha lesz lámpa, én rákötöm a helyzet jelzőre.Simán. NoPARA!
mivel a hombre, aki az otot vezeti az ugynevezet "boatman", napjaban tobbszor is jon megy a rakparton, csak eddig nem figyeltem fel az autora. holnap elefekszem, vagy legalabbis hozza vagok egy seklit, arra tutira megall es akkor interju.
de lehet, hogy ragyogyitom tesot a temara, elvegre helyi termeknek kell lennie!
NOPARA- NEVER

Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #1041 Dátum: 2007. December 19. - 19:55:43 »

Tuti,hogy fel lehet tenni! Csak hol lehet venni? Ha lesz lámpa, én rákötöm a helyzet jelzőre.Simán. NoPARA!
mivel a hombre, aki az otot vezeti az ugynevezet "boatman", napjaban tobbszor is jon megy a rakparton, csak eddig nem figyeltem fel az autora. holnap elefekszem, vagy legalabbis hozza vagok egy seklit, arra tutira megall es akkor interju.
de lehet, hogy ragyogyitom tesot a temara, elvegre helyi termeknek kell lennie!
NOPARA- NEVER



Ok. Ha gyári akkor van egy apró gond. Hol szerezzünk? Ha kapható, akkor beszerelni már nem nagy kunszt.
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1042 Dátum: 2007. December 19. - 19:58:46 »

Tuti,hogy fel lehet tenni! Csak hol lehet venni? Ha lesz lámpa, én rákötöm a helyzet jelzőre.Simán. NoPARA!
mivel a hombre, aki az otot vezeti az ugynevezet "boatman", napjaban tobbszor is jon megy a rakparton, csak eddig nem figyeltem fel az autora. holnap elefekszem, vagy legalabbis hozza vagok egy seklit, arra tutira megall es akkor interju.
de lehet, hogy ragyogyitom tesot a temara, elvegre helyi termeknek kell lennie!
NOPARA- NEVER



Ok. Ha gyári akkor van egy apró gond. Hol szerezzünk? Ha kapható, akkor beszerelni már nem nagy kunszt.

tutira nem gyari, hanem nemet, mert hamburgban vagyok. mivel teso megigerte, hogy holnap meglatogat, hat rainditom a temara. meg elmarom a sofort holnap es meginterjuvolom...
kerdes hogyan raktak be a lokharitoba. messzirol nagyon szepnek latszott a sotetben, legalabb 50 meterrol felismertem a jelet.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #1043 Dátum: 2007. December 19. - 20:03:34 »

Megoldjuk a beszerelést nem gond. Én nem tudtam hogy Hamburgban  vagy, de ha lehet kapni hozz nekem is
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1044 Dátum: 2007. December 19. - 20:05:14 »

Megoldjuk a beszerelést nem gond. Én nem tudtam hogy Hamburgban  vagy, de ha lehet kapni hozz nekem is

na ezt nem igerhetem meg. mivel a hamburgi kikoto teruleterol csak elvetve jutok ki. ezert kell megkernem a valaki mast. de ha egyszer megvan a forras....
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1045 Dátum: 2007. December 19. - 20:07:35 »

CAPAFERI!

irtam volna neked is priviben, de sajna nincs ekezet a billentyuzeten. ezert itt kivanok kellemes karacsonyi unnepeket s bekes, boldog uj evet!

udv

cb
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #1046 Dátum: 2007. December 19. - 20:09:10 »

Megoldjuk a beszerelést nem gond. Én nem tudtam hogy Hamburgban  vagy, de ha lehet kapni hozz nekem is

na ezt nem igerhetem meg. mivel a hamburgi kikoto teruleterol csak elvetve jutok ki. ezert kell megkernem a valaki mast. de ha egyszer megvan a forras....

Oké. Ha meg van a forrás, a szerelő meg adott. Mi bajunk lehet?
Naplózva

sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #1047 Dátum: 2007. December 19. - 20:19:29 »

100 hozzászólásnál is van egy csillag?
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1048 Dátum: 2007. December 19. - 20:39:29 »

CARTARSAK!

SSAJNOS MENNEM KELL. MEG NEJEMET IS FEL KELL HIVNOM. MIVEL EGESZ BIZTOSAN NEM KERULOK GEP KOZELEBE AZ ELKOVETKEZO NAPOKBAN, EZERT MINDENKINEK, ISMEROSNEK, ISMERETLENNEK KELLEMES KARACSONYI UNNEPEKET KIVANOK!

VIGYAZZATOK AZ UNNEPEK ALATT, TEKINTETTEL A SOK "VIDAM" VEZETORE.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1049 Dátum: 2007. December 19. - 21:52:53 »

CARTARSAK!

SSAJNOS MENNEM KELL. MEG NEJEMET IS FEL KELL HIVNOM. MIVEL EGESZ BIZTOSAN NEM KERULOK GEP KOZELEBE AZ ELKOVETKEZO NAPOKBAN, EZERT MINDENKINEK, ISMEROSNEK, ISMERETLENNEK KELLEMES KARACSONYI UNNEPEKET KIVANOK!

VIGYAZZATOK AZ UNNEPEK ALATT, TEKINTETTEL A SOK "VIDAM" VEZETORE.
Köszönjük és viszont kivánjuk! Vigyázz magadra, nehogy elragadjanak a hullámok! Ha visszaérsz jelentkezz!
Jó szelet! (bár tudom, hogy nem vitorlás, de azt szoktak tengeren nem? Vigyorog)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!