Lacetti klub fórum
2024. Október 08. - 23:21:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 336271 alkalommal)
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #120 Dátum: 2007. Szeptember 22. - 15:17:15 »

Sziasztok!

Most regisztráltam, hogy a garis javításokról meséljek 1 picit. Kedden álltam be és pénteken hoztam el.
Munkalapra írattam: festékvedlés, kipufogó rozsdásodás, hátsó ablakmosó, elektromos zárlat.
Festék problémát nem kellett ragozni, mert a Lacetti szóra máris bólintottak...
Kipufogót ígérték megnézik és ha kell cserélik..(sejtettem, hogy dupla vagy semmi)
Hátsó ablakmosó vezetéke megtört a hátsó ajtó átvezetésnél és nagy valószínüleg ez okozta a zárlatot is.
(Pluszba kértem rögtön cseréljék le a 2 első ablaktörlőt is)

Pénteken átvettem első ránézésre jóminőségű munkának tünt ill volt...

Ma elmentünk 1 körre a városba. Nos visszafelé a bal első ablak már nem ment le. Be a szervízbe és mondom a tegnapi viszontlátás örömére gond van az ablakkal. Pontosabban a zárral, mert azt nem csak a lyukat látom...

5perc alatt helyre tették - némi hanyagság megjelölése után bocsánat kérés után távoztam.
1 aranyos megjegyzést azért elcsíptem :' a gyári festék nem bírja az emberi izzadságot' hmmm...
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #121 Dátum: 2007. Szeptember 22. - 16:09:46 »

Szia!
Árpádnak igaza volt! Azt nem írtad meg, hol is jártál?
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #122 Dátum: 2007. Szeptember 22. - 17:42:45 »

Olastam ma egy érdekes cikket a www.totalcar.hu-n, ami vegyes érzelmeket táplált bennem. Kiváncsi vagyok az érintettekre.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #123 Dátum: 2007. Szeptember 22. - 20:27:56 »

SW-és kollégám Captain Úr! Na megtörtént a méricskélés, méghozzá több helyen is. Vegyük sorjában: elől középen: 25cm, hátúl középen: 35cm, kipufogónál: 28cm, két ajtó közt oldalt: 23cm, első keréknél: elötte: 26cm, mögötte: 22cm, sárfogó: -5cm lejön ebből, hátsó keréknél: elötte: 23cm, mögötte: 25cm, sárfogó: -5cm lejön ebből. Nekem ugyanis van minden kerék mögött, és nagyon jó, érdemes felrakni, ha nem adtak hozzá annak idején. Na milyen vagyok? Remélem segítettem Neked! A talin persze majd egymás mellé állunk majd, a két szép kék ép/?!/ kocsinkkal. Üdv: Ladigidy

1 millió köszönet! Ez több is, mint elég. Még reggel megmértem a Jani cartárs által megadott helyeken és holnap a többinél is ellenőrzöm a magasságot (ma egész napos anyósozás volt :-( ). Sajna már az első két adat igazolja, amitől tartottam. Elöl középen csak 18 cm, a vonószem csak 13 cm a betontól. Így ugye nem is "nehéz" odaverni? Viszont most már hétfőig azon agyalok, hogy még miről felejtettek el szólni a kereskedőnél? Továbbá: mennyire babrálok ki magammal, ha télire normál 15"-os felnit és kereket veszek?
Egyébként a sport csomagot a jó kinézet miatt kértem, nem is gondoltam, hogy alacsonyabb lesz az autó.
Ja, naná, hogy odaállok. Egyébként gyönyörű ez a kék, az enyém picit túl világos. Jól nézem, hogy valami légterelő van az első ablakodon? Honnan?
Üdv: CaptainB
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Secretknight
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Hozzászólás #124 Dátum: 2007. Szeptember 22. - 20:40:08 »

Srácok segítsetek!
Abban kérem a tapasztalatokat hogy tegnap találkoztam egy murvás út egy kavicsával.Azzal a hegyes fajtával,és ez egy kisteher gumijából pattant a motorháztetőm bal elejére,iszonyat erővel  .Kb. 1x1 mm-es darabon, a lemezig darálta a fényezést. Mit tegyek szerintetek?
Így nem hagyhatom mert rozsdásodni fog az tuti...please help..
köszi,Secret
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #125 Dátum: 2007. Szeptember 22. - 20:47:46 »

Hi.

Ujpesten a víztoronynál a híd mellett vagy egy festékkeverő brigád, gyártanak körömlakk üvegben kis kiszerelésű javítófestéket. Szinkód is jó, de a próba a tuti, tehát a gép nem árt ha ott van. 2 adagot kevernek egyszerre, kb 1600 Ft. Nekem első dolgom volt ellátogatni hozzájuk.

Üdv
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #126 Dátum: 2007. Szeptember 22. - 20:48:31 »

Captain Úr! Szívesen. Rosszúl láttad, nincs légterelő az első ablakomon. Fólia viszont van mindenütt, leszámítva az első szélvédőt. Egymás mellé, világos! /és sötét/. Egyébként puszta kiváncsiságból: Mit tartalmazott a sport csomag, és mennyi magyar valutától fosztottak meg ezért? Stocz Főúr! Köszönöm a felvilágosítást, csakhát én ilyen nem magyarországinak születtem, mert naív, és jószándékú vagyok, de megfogadtam sajnos jogos ajánlásod, és töröltem a pontos cimet. Tényleg köszi. Itt jegyzem meg, hogy szerencsére a kocsit máshol tartom, ráadásúl zárt helyen- garban. Üdvözlettel: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #127 Dátum: 2007. Szeptember 22. - 21:16:54 »

Captain Úr! Szívesen. Rosszúl láttad, nincs légterelő az első ablakomon. Fólia viszont van mindenütt, leszámítva az első szélvédőt. Egymás mellé, világos! /és sötét/. Egyébként puszta kiváncsiságból: Mit tartalmazott a sport csomag, és mennyi magyar valutától fosztottak meg ezért?
Megtévesztett egy tükröződés. A sport csomag tartalmazott: sőtétített ablakok (összes, nem fólia), Monroe lengéscsillapító set, 16"-os kf felnik, 205/45 ZR 16 Marangoni gumik, króm kipuffogóvég, maticázás (a szürke csíkok), elektrónikai támogatás (?) és még van egy tétel ,amire nem emlékszem. Került 425.000 forintba, a matricázás végül ingyen volt. Plussz 110.000- ért kérhettem volna még sport kipuffogót, de ezt nem kértem. Tételesen nem tudom mi, mennyi, mert nem otthon vagyok. A garancialevélen egyébként típusként ez áll: Lacetti SW Elite Sport - limted edition. Ez azért jó, mert ilyen modellje nem is volt a gyárnak. Szerintem valmi reklám célból kicserélgettek ezt- azt az autón, nekem meg megtetszett és megvettem. És lehet, hogy koppanok, mert a távolság miatt nem ugyanoda fogom vinni szervízbe, ahol vettem. És ki tudja, hogy mit fognak szólni a nem eredeti alkatrészekhez?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #128 Dátum: 2007. Szeptember 23. - 07:40:31 »

szia!

Igen, igaza volt és milyen hamar! Nos Penthe-hez mentem volna, csak náluk nincs szervíz..?!
Így maradt a Zengő a pláza mellett.

Üdv
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #129 Dátum: 2007. Szeptember 23. - 07:53:16 »

Hali Secret !
A helyedben kimennék az Agostyáni útra a Sándliékhoz / Volán teleppel szemben /, hátha tudnak ajánlani valamilyen megoldást .
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #130 Dátum: 2007. Szeptember 23. - 08:42:06 »

Nos! A cél valami ilyesmi kinézet lenne számomra! :-)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #131 Dátum: 2007. Szeptember 23. - 11:46:59 »

Olastam ma egy érdekes cikket a www.totalcar.hu-n, ami vegyes érzelmeket táplált bennem. Kiváncsi vagyok az érintettekre.

Ez a link nem igazán működik.
Esetleg erre gondoltál:
http://totalcar.hu/tesztek/lacetti1406/ ?
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #132 Dátum: 2007. Szeptember 23. - 13:23:45 »

Olastam ma egy érdekes cikket a www.totalcar.hu-n, ami vegyes érzelmeket táplált bennem. Kiváncsi vagyok az érintettekre.

Ez a link nem igazán működik.
Esetleg erre gondoltál:
http://totalcar.hu/tesztek/lacetti1406/ ?
Igen. Mivel ez volt az utolsó cikk, gondoltam jó leszek így is.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #133 Dátum: 2007. Szeptember 23. - 18:41:17 »

Annyira nem huztak le...
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #134 Dátum: 2007. Szeptember 23. - 21:33:05 »

És most már onnan is megtalálhatóak vagyunk. A szerelős résznél ("nem tudunk típushibáról") egy kicsit ráncba szaladt a homlokom, és dobtam egy mailt a névrokonnak.
Ő meg volt olyan kedves, hogy a szerelő véleménye alá belinkelte a mi lapunk ide vágó oldalát.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!