Lacetti klub fórum
2024. Október 06. - 13:25:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 335058 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #990 Dátum: 2007. December 17. - 19:21:24 »

ladlac! ne menj sehova, nincs kulon e-topik! itt dobom: miert nem villog a kis piros feny, ami a riogato munkodeset jelzi? a central munkodik, az auto indul. csak a led szallt el, vagy  komplett riogato. es fogalmam sincs, hogy milyen brand van beszerelve!!!!!
Ha az ajtóba építettet kérdezed, az nem is fog villogni és nem is villogott. Inmobiliser illetéktelen inditását jelzi /állítólag.../
Én ide kötettem a riasztómat. Én úgy hallottam, hogy csak a gyári riasztót jelzi ha van, de MO-n nem elérhető.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #991 Dátum: 2007. December 17. - 19:35:40 »

ladlac! ne menj sehova, nincs kulon e-topik! itt dobom: miert nem villog a kis piros feny, ami a riogato munkodeset jelzi? a central munkodik, az auto indul. csak a led szallt el, vagy  komplett riogato. es fogalmam sincs, hogy milyen brand van beszerelve!!!!!
Ha az ajtóba építettet kérdezed, az nem is fog villogni és nem is villogott. Inmobiliser illetéktelen inditását jelzi /állítólag.../
Én ide kötettem a riasztómat. Én úgy hallottam, hogy csak a gyári riasztót jelzi ha van, de MO-n nem elérhető.
de villogott, mert en is ide kertem bekottetni. minden 3 mp-ben 3 mp hosszan. es most nem villog. akkor jobb, ha nejem elobanyassza a papirokat, mert ha krepa az alarm, akkor elobb- utobb letilt az imo. vagy ez nem igy munkodik?
mas. mennyire vagy bufe apple operacios rendszerben?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #992 Dátum: 2007. December 17. - 19:40:50 »

ladlac! ne menj sehova, nincs kulon e-topik! itt dobom: miert nem villog a kis piros feny, ami a riogato munkodeset jelzi? a central munkodik, az auto indul. csak a led szallt el, vagy  komplett riogato. es fogalmam sincs, hogy milyen brand van beszerelve!!!!!
Ha az ajtóba építettet kérdezed, az nem is fog villogni és nem is villogott. Inmobiliser illetéktelen inditását jelzi /állítólag.../
Én ide kötettem a riasztómat. Én úgy hallottam, hogy csak a gyári riasztót jelzi ha van, de MO-n nem elérhető.
de villogott, mert en is ide kertem bekottetni. minden 3 mp-ben 3 mp hosszan. es most nem villog. akkor jobb, ha nejem elobanyassza a papirokat, mert ha krepa az alarm, akkor elobb- utobb letilt az imo. vagy ez nem igy munkodik?
mas. mennyire vagy bufe apple operacios rendszerben?
Az immo külön cucc a riasztótól. Bár a LED is elpukkanhatott... 
APPLE: sosem láttam. Kacsint csak rágtam Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #993 Dátum: 2007. December 17. - 19:44:55 »

ladlac! ne menj sehova, nincs kulon e-topik! itt dobom: miert nem villog a kis piros feny, ami a riogato munkodeset jelzi? a central munkodik, az auto indul. csak a led szallt el, vagy  komplett riogato. es fogalmam sincs, hogy milyen brand van beszerelve!!!!!
Ha az ajtóba építettet kérdezed, az nem is fog villogni és nem is villogott. Inmobiliser illetéktelen inditását jelzi /állítólag.../
Én ide kötettem a riasztómat. Én úgy hallottam, hogy csak a gyári riasztót jelzi ha van, de MO-n nem elérhető.
de villogott, mert en is ide kertem bekottetni. minden 3 mp-ben 3 mp hosszan. es most nem villog. akkor jobb, ha nejem elobanyassza a papirokat, mert ha krepa az alarm, akkor elobb- utobb letilt az imo. vagy ez nem igy munkodik?
mas. mennyire vagy bufe apple operacios rendszerben?
Az immo külön cucc a riasztótól. Bár a LED is elpukkanhatott... 
APPLE: sosem láttam. Kacsint csak rágtam Vigyorog
remelem csak a led! apple: valami safari nevu bongeszot hasznal es se az msn se a freemail nem munkodik rola. ez az oldal is furcsa tordelesben jon be.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #994 Dátum: 2007. December 17. - 20:01:10 »

ladlac! ne menj sehova, nincs kulon e-topik! itt dobom: miert nem villog a kis piros feny, ami a riogato munkodeset jelzi? a central munkodik, az auto indul. csak a led szallt el, vagy  komplett riogato. es fogalmam sincs, hogy milyen brand van beszerelve!!!!!
Ha az ajtóba építettet kérdezed, az nem is fog villogni és nem is villogott. Inmobiliser illetéktelen inditását jelzi /állítólag.../
Én ide kötettem a riasztómat. Én úgy hallottam, hogy csak a gyári riasztót jelzi ha van, de MO-n nem elérhető.
de villogott, mert en is ide kertem bekottetni. minden 3 mp-ben 3 mp hosszan. es most nem villog. akkor jobb, ha nejem elobanyassza a papirokat, mert ha krepa az alarm, akkor elobb- utobb letilt az imo. vagy ez nem igy munkodik?
mas. mennyire vagy bufe apple operacios rendszerben?
Az immo külön cucc a riasztótól. Bár a LED is elpukkanhatott... 
APPLE: sosem láttam. Kacsint csak rágtam Vigyorog
remelem csak a led! apple: valami safari nevu bongeszot hasznal es se az msn se a freemail nem munkodik rola. ez az oldal is furcsa tordelesben jon be.

Én régebben használtam Mac-et, de azon volt IE. Bár a tördeléssel annak is voltak problémái. Mivel Stocz is, gondolom, csak IE-n teszteli az oldalt, az okozhatja megjelenítésbeli eltéréseket.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #995 Dátum: 2007. December 17. - 20:10:32 »

koszi gatsy.
most megyek, felhivom a nejemet. lehet, hogy meg vissza tudok nezni,
holnap megin uti leszek ejjel. talan szerdan megint benezhetek. utana meg ki tudja?

HA ADDIG NEM TALALKOZNANK, AKKOR MINDENKINEK KELLEMES UNNEPEKET ES BEKES, BOLDOG, SIKERES UJ EVET KIVANOK!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #996 Dátum: 2007. December 17. - 21:05:56 »

Na ez az 50-ik hozzászólásom!
Mivel nincs itt más Gratulálok magamnak! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Csillagvadász!! Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #997 Dátum: 2007. December 17. - 21:10:33 »

Csillagvadász Gábor! Nezz utána, mit mondtam, mint próféta, előre tudtam...De azért mi is gratulálunk! Főleg a hozzáállásodért, hogy feljöttél a talira!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #998 Dátum: 2007. December 17. - 21:21:52 »

Csillagvadász Gábor! Nezz utána, mit mondtam, mint próféta, előre tudtam...De azért mi is gratulálunk! Főleg a hozzáállásodért, hogy feljöttél a talira!

Igen emlékszem! Mint a próféta. Végülis nem főleg ezért, de benne volt, hogy menjek egy hosszabb utat is a géppel mivel szombaton csak 4 napja volt nálam. Na meg aztán, hogy megismerjelek benneteket, és már így utólag mondhatom: MEGÉRTE!
Természetesen kiveszem a részem, mint egy klubtaghoz illik. Ha segítség kell szóljatok bátran.
Ahogy Időm, Erőm,Tudásom engedi segítek ha tudok.
Naplózva

sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #999 Dátum: 2007. December 17. - 21:26:03 »

El is teszem magam holnapra, reggel 6-kor ébresztő van. Még a héten aztán már csak jövőre.  Vigyorog
Jó éjt mindenkinek!!
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1000 Dátum: 2007. December 17. - 21:35:52 »

El is teszem magam holnapra, reggel 6-kor ébresztő van. Még a héten aztán már csak jövőre.  Vigyorog
Jó éjt mindenkinek!!

 "mar csak jovore". hol lehet ilyen melot talalni? es meg lacsija is van, amit minden nap vezethet!sargulok. :-)
en a jovore elso masodperceben dolgozni fogok... remelem, utolso alkalommal.
bar meg vissza tudtam jonni es talan szerdan is lesz alkalmam, azert az elozo jo kivansagaim allnak:

KKU es BUEK
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #1001 Dátum: 2007. December 18. - 06:51:06 »

Jó reggelt ! Úgy látom megin' egyedül vagyok majd később benézek.
Naplózva

Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1002 Dátum: 2007. December 18. - 08:20:11 »

Jó reggelt ! Úgy látom megin' egyedül vagyok majd később benézek.
"Aki korán kell az nneeem nooormmáális vagy sok a dolga". Ha be is nézel kopogni már nem kell  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #1003 Dátum: 2007. December 18. - 08:59:03 »

Jó reggelt ! Úgy látom megin' egyedül vagyok majd később benézek.
"Aki korán kell az nneeem nooormmáális vagy sok a dolga". Ha be is nézel kopogni már nem kell  Vigyorog

El hiszed, hogy ha nem volna muszály nem kelnék fel ilyen korán? Reggel is csak azért tudtam benézni mert felkeltem mint minden reggel, és kaptam üzit a főnökömtől(az anyám), hogy ráérek nyolcra menni dolgozni.
Majdnem felrobbantam! Hát nem tudta volna este meg írni? Nem keltem volna fel csak 7-kor. Vigyorog Vigyorog
Naplózva

athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1004 Dátum: 2007. December 18. - 09:01:30 »

Mennyi hozzászólás kell, hogy már ne friss husi legyek, hanem legalább romlott husi!? Vagy mi a következő?

Pedig 38-re is jár a törzstag!!  Kacsint

Nyomom én 1000-el amihez tudok hozzászólok, aztán maj' meg lesz.
Tűkön ülve várom a "műszerfalam összes lámpája" c. képet.
Már szúúúúúr..... Vigyorog Vigyorog

Hogy ne szúrjon annyira fel teszem a"műszerfalam bal oldali összes lámpája" című képet!
A jobb oldala nálad van! Vigyorog Vigyorog

Ez nem a jobb oldali??  Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!