Lacetti klub fórum
2024. Október 06. - 15:23:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 335130 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #945 Dátum: 2007. December 17. - 01:54:33 »

Gasty!!

Előfordulhat ilyen. Én egy Nissan Primerával jártam így, amit meg szerettem volna venni. Egy haverom nagy Nissanos, és ő mondta ha leírom az alvázszámot neki, megmondja hogy mikor, hol, miért gyártották.
És láss csodát az első amit kinéztem magamnak, 2000ccm, automata, fullextra 2001-es magyarországi.
És a válasz asz alvázszámból: 2000ccm, automata, full extra 1999-es és amerikai piacra, angliában összerkott modell. Na ezt add össze!!
Ja ez kb. 10 perc alatt történt meg.Mikor megmondtam a kerskedőnek , köpni-nyelni nem tudott.

Úgy hogy lehet hogy annyit legyártottak előre, hogy annyit állt.
Üdv.




Lacsinál is meg tudod nézetni ezeket az adatokat?


Én igen. Kacsint

Akkor este elkűldöm PÜ-ben az alvázszámom jó?
Nagyon köszönöm!


OK.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #946 Dátum: 2007. December 17. - 02:01:28 »

eloszor is: koszi, ablakfutes ugyben tizen is valaszoltak. mivel a hatso ablak szagertot kivan, hazatertemig hiaba villognak, mivel szervizbe vinni ferfimunka. stocz! ha beszelek vele, mondom a legkondit, de hat futeni kellen. egyebkent azt mondja, hogy a vezeto oldalon marad meg a para, az utas oldalan nincs. valami eltomte a levegocsovet?
latom a tali remekul sikerult, kar hogy helyette a ballaszttankokat masztam. de legalabb ma reggelre keszen lettunk, nem egy nagy uszomedence a hajo. (+ egy ok, amiert jo lenne ebbol kiszallni). mar csak a fogepre kell varni, de az meg legalabb 4 nap osszekalapalni. mellesleg rossz uzemanyag tette tonkre. pedig mi nem  a tecsonal tankolunk. lehet cserelni mind a 7 db perselyt es dugot (+ gyuruk), ez gyenge alhgangon 370000 euro + a kieso tiz nap + a rakpart berlete. uti a fel millat! en ezentul is megnezem mit tankolok. bizony meg a nejemre is raformedtem, hogy ne menjen a jet-re, akarhogy rohan is!

A fűtés és a légkondi nem zárja ki egymást. Bekapcsolja a klíma kompresszort, és melegre állítja a szabályozót. Fűt is, és párátlanít is.
Azért előtte párásodik az ablak, mert ott leheli/fűti a b. nejed.
Vagy klíma, vagy lélegezzen kevesebbet! Vigyorog
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #947 Dátum: 2007. December 17. - 08:48:43 »

Gasty!!

Előfordulhat ilyen. Én egy Nissan Primerával jártam így, amit meg szerettem volna venni. Egy haverom nagy Nissanos, és ő mondta ha leírom az alvázszámot neki, megmondja hogy mikor, hol, miért gyártották.
És láss csodát az első amit kinéztem magamnak, 2000ccm, automata, fullextra 2001-es magyarországi.
És a válasz asz alvázszámból: 2000ccm, automata, full extra 1999-es és amerikai piacra, angliában összerkott modell. Na ezt add össze!!
Ja ez kb. 10 perc alatt történt meg.Mikor megmondtam a kerskedőnek , köpni-nyelni nem tudott.

Úgy hogy lehet hogy annyit legyártottak előre, hogy annyit állt.
Üdv.




Lacsinál is meg tudod nézetni ezeket az adatokat?


Én igen. Kacsint

Akkor este elkűldöm PÜ-ben az alvázszámom jó?
Nagyon köszönöm!


OK.
Lehetek esetleg én is pofátlan? Vigyorog
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #948 Dátum: 2007. December 17. - 09:13:44 »

Csak egy észrevétel, megfigyelés a tegnapi naphoz . Talán a váci találkozó vagy csak a véletlen műve lehetett ?
Tegnap délután, úgy három óra tájékán a weboldalunkon 52 vendég volt egyszerre !  Mosolyog
Csak nem a Vendégek várták a beszámolókat?  Vigyorog
Ma is láttam valami nagy számú Vendég forgalmat...   lehet He

Lehet, hogy cápa matricáinak első eredménye...?? (pl. peti74 a "hátsóján" végighurcolt egyet a fél országon oda is, meg vissza is...)
Megyek is suvickolni a gépezetet, felnyalom rá (ha már lenyúltam a nagyszámú érdelkődő elől... Vigyorog Vigyorog Vigyorog), nehogymá' még holnap reggel se láthassa a nagyérdemű...)

Higgyétek el most megszaporodnak a zalai felhasználók a matricának köszönhetően!
Sokat ingázom a városban, a melóhelyemen több száz férőhelyes parkoló van, sok Lacsi telephelyezik ott, míg a gazdi megkeresi nekik a benzinre valót!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #949 Dátum: 2007. December 17. - 09:16:39 »

Tisztelettel kérném a cartársakat, hogy a talákozókkal kapcsolatos beszámolókat, hozzászólásokat csak egy példányba, egy topicba rakják fel a fórumba! Javaslom, hogy a "Találkozók" topicba csak általános dolgok menjenek, a "Vác" topicba meg amik arra vonatkoznak. 
Köszönöm!

Cápa!
Most megmoderáltad magad? Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #950 Dátum: 2007. December 17. - 09:45:51 »

Nálazok is ennyire hétfő reggel van? Vagy csak Balatonon van ilyen?
Naplózva

sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #951 Dátum: 2007. December 17. - 09:49:14 »

Busszal jöttem reggel dolgozni. (Vagyis csak itt ülök a munkahelyemen.) Nálunk fantasztikusan fel vannak készülve a télre. Hótoló/szórógép egy szál sem. Csak a busz vonala meg a 7-es fő út tiszta. Az utcánkba reggel én tapostam az első nyomot.
Máshol is így van ez?
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #952 Dátum: 2007. December 17. - 09:53:33 »

Tisztelettel kérném a cartársakat, hogy a talákozókkal kapcsolatos beszámolókat, hozzászólásokat csak egy példányba, egy topicba rakják fel a fórumba! Javaslom, hogy a "Találkozók" topicba csak általános dolgok menjenek, a "Vác" topicba meg amik arra vonatkoznak. 
Köszönöm!

Cápa!
Most megmoderáltad magad? Vigyorog
Nem hinném. Én csak egy fél mondattal reagáltam egy hozzászólásra. Viszont amit kérnék, az az, hogy a beszámolókat ne rakjátok be mindkét topicba, ne duplázzatok!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #953 Dátum: 2007. December 17. - 09:56:00 »

Busszal jöttem reggel dolgozni. (Vagyis csak itt ülök a munkahelyemen.) Nálunk fantasztikusan fel vannak készülve a télre. Hótoló/szórógép egy szál sem. Csak a busz vonala meg a 7-es fő út tiszta. Az utcánkba reggel én tapostam az első nyomot.
Máshol is így van ez?
Teljes mértékben! A múltkori jeges időben az összes út le volt sózva, síkosságmentesítve....településtáblán kívül!!! Táblákon belül a városban egy utca nem volt! Mindenki csúszkált...kezdem gyanítani, hogy a karosszériások lobbiznak a közutasoknál munkáért ácsingózva!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #954 Dátum: 2007. December 17. - 09:58:01 »

Csak egy észrevétel, megfigyelés a tegnapi naphoz . Talán a váci találkozó vagy csak a véletlen műve lehetett ?
Tegnap délután, úgy három óra tájékán a weboldalunkon 52 vendég volt egyszerre !  Mosolyog
Csak nem a Vendégek várták a beszámolókat?  Vigyorog
Ma is láttam valami nagy számú Vendég forgalmat...   lehet He

Lehet, hogy cápa matricáinak első eredménye...?? (pl. peti74 a "hátsóján" végighurcolt egyet a fél országon oda is, meg vissza is...)
Megyek is suvickolni a gépezetet, felnyalom rá (ha már lenyúltam a nagyszámú érdelkődő elől... Vigyorog Vigyorog Vigyorog), nehogymá' még holnap reggel se láthassa a nagyérdemű...)

Higgyétek el most megszaporodnak a zalai felhasználók a matricának köszönhetően!
Sokat ingázom a városban, a melóhelyemen több száz férőhelyes parkoló van, sok Lacsi telephelyezik ott, míg a gazdi megkeresi nekik a benzinre valót!
Ez lenne a célja végül is... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #955 Dátum: 2007. December 17. - 10:14:35 »

Tisztelettel kérném a cartársakat, hogy a talákozókkal kapcsolatos beszámolókat, hozzászólásokat csak egy példányba, egy topicba rakják fel a fórumba! Javaslom, hogy a "Találkozók" topicba csak általános dolgok menjenek, a "Vác" topicba meg amik arra vonatkoznak. 
Köszönöm!

Cápa!
Most megmoderáltad magad? Vigyorog
Nem hinném. Én csak egy fél mondattal reagáltam egy hozzászólásra. Viszont amit kérnék, az az, hogy a beszámolókat ne rakjátok be mindkét topicba, ne duplázzatok!

Akkor a főnököt moderáltad, mert az Ő hozzászólására reagáltál! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #956 Dátum: 2007. December 17. - 10:19:00 »

Mennyi hozzászólás kell, hogy már ne friss husi legyek, hanem legalább romlott husi!? Vagy mi a következő?
Naplózva

peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #957 Dátum: 2007. December 17. - 10:38:59 »

Mennyi hozzászólás kell, hogy már ne friss husi legyek, hanem legalább romlott husi!? Vagy mi a következő?


50 és Bejáratós
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #958 Dátum: 2007. December 17. - 10:43:05 »

Tisztelettel kérném a cartársakat, hogy a talákozókkal kapcsolatos beszámolókat, hozzászólásokat csak egy példányba, egy topicba rakják fel a fórumba! Javaslom, hogy a "Találkozók" topicba csak általános dolgok menjenek, a "Vác" topicba meg amik arra vonatkoznak. 
Köszönöm!

Cápa!
Most megmoderáltad magad? Vigyorog
Nem hinném. Én csak egy fél mondattal reagáltam egy hozzászólásra. Viszont amit kérnék, az az, hogy a beszámolókat ne rakjátok be mindkét topicba, ne duplázzatok!

Akkor a főnököt moderáltad, mert az Ő hozzászólására reagáltál! Vigyorog
Ott nincs demokrácia, ahol a főnökre nem lehet szólni!  Vigyorog Vigyorog
Na de ha jobban megnézed, athee beszámolója szerepel pl mindkét helyen. Stocz-ot nem látom duplázva. vagy nem látok mindent? Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #959 Dátum: 2007. December 17. - 10:58:53 »

Tisztelettel kérném a cartársakat, hogy a talákozókkal kapcsolatos beszámolókat, hozzászólásokat csak egy példányba, egy topicba rakják fel a fórumba! Javaslom, hogy a "Találkozók" topicba csak általános dolgok menjenek, a "Vác" topicba meg amik arra vonatkoznak. 
Köszönöm!

Cápa!
Most megmoderáltad magad? Vigyorog
Nem hinném. Én csak egy fél mondattal reagáltam egy hozzászólásra. Viszont amit kérnék, az az, hogy a beszámolókat ne rakjátok be mindkét topicba, ne duplázzatok!

Akkor a főnököt moderáltad, mert az Ő hozzászólására reagáltál! Vigyorog
Ott nincs demokrácia, ahol a főnökre nem lehet szólni!  Vigyorog Vigyorog
Na de ha jobban megnézed, athee beszámolója szerepel pl mindkét helyen. Stocz-ot nem látom duplázva. vagy nem látok mindent? Kacsint
Ez így van, de amikor megszületett a beszámoló, még nem volt Váci topik. Törölni meg sajna nem tudok.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!