Lacetti klub fórum
2024. Október 06. - 17:16:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 335163 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #870 Dátum: 2007. December 13. - 22:31:45 »

Cápa! Én is merészeltem viccelődni veled, mert biztam, hogy az öreg rágós húst már nem harapod meg! Ha éhes vagy, ott vannak a fiatalok. Jó étvágyat! Amúgy, amikor ezredes leszel hamarosan, akkor valamit emlékezetessé kell tenned, vagy tennünk? Hajrá tovább!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #871 Dátum: 2007. December 13. - 22:33:49 »

Elnézést,nemtudom hol kell ilyet kérdezni,de valaki mondja meg nekem,milyen csillagok mit jelentenek a nevemnél.
?
??

Ilyen és ehhez hasonló kérdéseket a Gépház-> Kérések, javaslatok, hibák c. menüpontban tehetsz fel máskor, de most itt is nagyon szívesen válaszolok. A csillagok a titulusodat jelzik. 50 hozzászólás alatt egy csillag, felette kettő, száznál három csillag, stb. Adminnak barna csillagok, nekünk kékek, másnak arany színűek. Titulusokat, hogy milyenek vannak, megnézhetsz a Felhasználók menüpontban is. A táblázat felső menüjében az üzenetre kattintva hozzászólási sorrendben rendezve lekérheted a tagokat, ott láthatod ezeket a pozíciókat.
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 13. - 22:42:53 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #872 Dátum: 2007. December 13. - 22:36:58 »

Köszönöm kielégítő válaszod!
Legközelebb ígérem nem leszek ilyen lusta és jó helyen kérdezek.
 Mosolyog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #873 Dátum: 2007. December 13. - 22:41:06 »

Cápa! Én is merészeltem viccelődni veled, mert biztam, hogy az öreg rágós húst már nem harapod meg! Ha éhes vagy, ott vannak a fiatalok. Jó étvágyat! Amúgy, amikor ezredes leszel hamarosan, akkor valamit emlékezetessé kell tenned, vagy tennünk? Hajrá tovább!
Drága Gidy! Addig érzem jól magamat köztetek, amíg viccelődtök velem! Azt úgyis észreveszem ha kóstolgatni akar valaki, annak meg úgyis megvan a maga módja, hogy kell lereagálnom. (Eddig más fórumokon sem maradtam adósa senkinek, szerencsére itt erre még nem volt példa Vigyorog) De ha megkérhetek mindenkit:félni egyáltalán ne féljen, nem vagyok olyan, akitől kellene, tisztelni meg csak éppen azt a picike hangyányit, amennyire rászolgáltam eddig. Majd ha nem leszek ennyire gátolva és tudok többet tenni a csapatért, a fórumért, akkor egy halk köszönömmel beérem. Addig viszont, amíg nem teszek maradandót az asztalra, addig csak a kötelező kölcsönös udvarias tiszteletet kérem. Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #874 Dátum: 2007. December 13. - 22:49:30 »

Cápa! Én is merészeltem viccelődni veled, mert biztam, hogy az öreg rágós húst már nem harapod meg! Ha éhes vagy, ott vannak a fiatalok. Jó étvágyat! Amúgy, amikor ezredes leszel hamarosan, akkor valamit emlékezetessé kell tenned, vagy tennünk? Hajrá tovább!
Isten éltessen a 400-asok táborában!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #875 Dátum: 2007. December 13. - 23:44:05 »

Sziasztok márkatársak!Nem akarom elkiabálni,de(eddig)úgy nézem nekem szerencsém van evvel a rángással kapcsolatban,merthogy nekem eddig nem csinálta,pedig már nyúzzuk egymást 3éve,és már megtettünk eggyütt 44000km-t.Igaz azért ilyen egyszerűen nem usztam meg,mert nekem is volt sárga lámpám,de a szervizben azt mondták,hogy a sz.gép gyújtáskimaradást diagnosztizált.Ez pedig vszinű az egyik trafó lesz.Én kénytelen vagyok nekik elhinni,mert nem értek annyira hozzá.De majd meglátjuk.Mindenesetre minden maradt az eredeti gyári,és még megy,nem is rosszul.Ezt a "gyújtáskimaradást" meg csak 2szer csinálta a 3 év alatt.
Persze, hogy nem csinálta, mivel Neked még EU3-asod van. Legalábbis ha 3 éves, erre következtetek. (Könnyebben is megállapítható, mert ha az alvázszámod 6. karaktere szám, akkor EU3, ha betű, akkor EU4). Ez a jelenség eddig EU4-eseknél fordult elő, ha jól tudom! 
Ez érdekes. Az enyém 2006.11. havi üzembehelyezés, de az alvázszám 6. karakrtere '1'. Ennyit állt volna üzembehelyezés előtt?
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #876 Dátum: 2007. December 14. - 07:18:46 »

Sziasztok márkatársak!Nem akarom elkiabálni,de(eddig)úgy nézem nekem szerencsém van evvel a rángással kapcsolatban,merthogy nekem eddig nem csinálta,pedig már nyúzzuk egymást 3éve,és már megtettünk eggyütt 44000km-t.Igaz azért ilyen egyszerűen nem usztam meg,mert nekem is volt sárga lámpám,de a szervizben azt mondták,hogy a sz.gép gyújtáskimaradást diagnosztizált.Ez pedig vszinű az egyik trafó lesz.Én kénytelen vagyok nekik elhinni,mert nem értek annyira hozzá.De majd meglátjuk.Mindenesetre minden maradt az eredeti gyári,és még megy,nem is rosszul.Ezt a "gyújtáskimaradást" meg csak 2szer csinálta a 3 év alatt.
Persze, hogy nem csinálta, mivel Neked még EU3-asod van. Legalábbis ha 3 éves, erre következtetek. (Könnyebben is megállapítható, mert ha az alvázszámod 6. karaktere szám, akkor EU3, ha betű, akkor EU4). Ez a jelenség eddig EU4-eseknél fordult elő, ha jól tudom! 
Ez érdekes. Az enyém 2006.11. havi üzembehelyezés, de az alvázszám 6. karakrtere '1'. Ennyit állt volna üzembehelyezés előtt?

Ez most roppant érdekes, ugyanis az enyém 2007-es gyártás, üzembehelyezés 2007 október, és szintén 1-es a hatodik karakter! 2007-ben EU3? Én csak örülnék, de ez képtelenség nem?
 He He He
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #877 Dátum: 2007. December 14. - 07:23:48 »

Gasty!!

Előfordulhat ilyen. Én egy Nissan Primerával jártam így, amit meg szerettem volna venni. Egy haverom nagy Nissanos, és ő mondta ha leírom az alvázszámot neki, megmondja hogy mikor, hol, miért gyártották.
És láss csodát az első amit kinéztem magamnak, 2000ccm, automata, fullextra 2001-es magyarországi.
És a válasz asz alvázszámból: 2000ccm, automata, full extra 1999-es és amerikai piacra, angliában összerkott modell. Na ezt add össze!!
Ja ez kb. 10 perc alatt történt meg.Mikor megmondtam a kerskedőnek , köpni-nyelni nem tudott.

Úgy hogy lehet hogy annyit legyártottak előre, hogy annyit állt.
Üdv.
Naplózva

peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #878 Dátum: 2007. December 14. - 07:43:30 »

Gasty!!

Előfordulhat ilyen. Én egy Nissan Primerával jártam így, amit meg szerettem volna venni. Egy haverom nagy Nissanos, és ő mondta ha leírom az alvázszámot neki, megmondja hogy mikor, hol, miért gyártották.
És láss csodát az első amit kinéztem magamnak, 2000ccm, automata, fullextra 2001-es magyarországi.
És a válasz asz alvázszámból: 2000ccm, automata, full extra 1999-es és amerikai piacra, angliában összerkott modell. Na ezt add össze!!
Ja ez kb. 10 perc alatt történt meg.Mikor megmondtam a kerskedőnek , köpni-nyelni nem tudott.

Úgy hogy lehet hogy annyit legyártottak előre, hogy annyit állt.
Üdv.


Lacsinál is meg tudod nézetni ezeket az adatokat?
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #879 Dátum: 2007. December 14. - 08:23:50 »

hali cartarsak!
jo hir: mivel lerohadt a gep, 1 hetet javitunk hamburgban. igy lehet, hogy tobb idom lesz jelentkezni. a rossz, hogy ehhez 1 orat kell gyalogolnom a hajojavitobol. mindegy.
addig kerdes:
1. nejem panaszkodott: nem munkodik a hatso ablak futese.
2. hiaba fujja az elso ablakot, nem megy le a para rola, foleg kodos, paras idoben, nekem a lengyel utask soran szakado esoben sem volt gondom. mas is tapasztalta mar?
szervizbe persze nem akar menni a kocsival.
az uvegrol meg mindig nem kaptam mubizit.
mostz mennem kell, de amint lehet, benezek! talan holnap.
udv


captainb


Hello Kapitány!
Lehetséges, hogy a szélvédőről azért nem megy le a pára, mert a levegő kerigetés a belső térből veszi a levegőt. Át kell kapcsolni a középső kapcsolót. Asszonyoknál elöfordul, hogy ilyenre nem figyelnek. Vigyorog
Naplózva
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #880 Dátum: 2007. December 14. - 08:52:47 »

Gasty!!

Előfordulhat ilyen. Én egy Nissan Primerával jártam így, amit meg szerettem volna venni. Egy haverom nagy Nissanos, és ő mondta ha leírom az alvázszámot neki, megmondja hogy mikor, hol, miért gyártották.
És láss csodát az első amit kinéztem magamnak, 2000ccm, automata, fullextra 2001-es magyarországi.
És a válasz asz alvázszámból: 2000ccm, automata, full extra 1999-es és amerikai piacra, angliában összerkott modell. Na ezt add össze!!
Ja ez kb. 10 perc alatt történt meg.Mikor megmondtam a kerskedőnek , köpni-nyelni nem tudott.

Úgy hogy lehet hogy annyit legyártottak előre, hogy annyit állt.
Üdv.


Lacsinál is meg tudod nézetni ezeket az adatokat?


Sajan én nem tudom hol keressem. A haver meg csak nissanos, de ő is a nissan-klubon találta a szám adatbázist.Többet nem tudok. Sorry He
Naplózva

sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #881 Dátum: 2007. December 14. - 10:04:31 »

Gasty!!

Előfordulhat ilyen. Én egy Nissan Primerával jártam így, amit meg szerettem volna venni. Egy haverom nagy Nissanos, és ő mondta ha leírom az alvázszámot neki, megmondja hogy mikor, hol, miért gyártották.
És láss csodát az első amit kinéztem magamnak, 2000ccm, automata, fullextra 2001-es magyarországi.
És a válasz asz alvázszámból: 2000ccm, automata, full extra 1999-es és amerikai piacra, angliában összerkott modell. Na ezt add össze!!
Ja ez kb. 10 perc alatt történt meg.Mikor megmondtam a kerskedőnek , köpni-nyelni nem tudott.

Úgy hogy lehet hogy annyit legyártottak előre, hogy annyit állt.
Üdv.


Lacsinál is meg tudod nézetni ezeket az adatokat?


Sajan én nem tudom hol keressem. A haver meg csak nissanos, de ő is a nissan-klubon találta a szám adatbázist.Többet nem tudok. Sorry He

Ha felnyitod a gépháztetőt a motor mögötti lemez tetején (tűzfal) van egy adattábla ott vannak ezek az adatok színkód felszereltség stb..
Naplózva
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #882 Dátum: 2007. December 14. - 10:41:15 »

Oké hogy van adat tábla az autókon. Kicsit részletesebb az a nissanos link, az alvázszám alapján.
Mer' ugye nem csak 4-5 sornyi adat, hanem 100 szor több. Utal az autó színétől, a felszereltségen (részlstes) keresztül a gyári alufelni ig, minden. Még talán az is, hogy a japán hányszor fingott bele mielőtt hajóra tették.
De sajna nem tudom, hogy másik típusoknál létezik-e ilyen profi információs adatbázis.
Naplózva

gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #883 Dátum: 2007. December 14. - 12:30:02 »

Gasty!!

Előfordulhat ilyen. Én egy Nissan Primerával jártam így, amit meg szerettem volna venni. Egy haverom nagy Nissanos, és ő mondta ha leírom az alvázszámot neki, megmondja hogy mikor, hol, miért gyártották.
És láss csodát az első amit kinéztem magamnak, 2000ccm, automata, fullextra 2001-es magyarországi.
És a válasz asz alvázszámból: 2000ccm, automata, full extra 1999-es és amerikai piacra, angliában összerkott modell. Na ezt add össze!!
Ja ez kb. 10 perc alatt történt meg.Mikor megmondtam a kerskedőnek , köpni-nyelni nem tudott.

Úgy hogy lehet hogy annyit legyártottak előre, hogy annyit állt.
Üdv.


Ezt ismerem, a győri Reanult-Nissan raktárban dolgozgatok! Mosolyog
Ennél még sokal viccesebbek is vannak!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #884 Dátum: 2007. December 14. - 13:49:25 »

Sziasztok márkatársak!Nem akarom elkiabálni,de(eddig)úgy nézem nekem szerencsém van evvel a rángással kapcsolatban,merthogy nekem eddig nem csinálta,pedig már nyúzzuk egymást 3éve,és már megtettünk eggyütt 44000km-t.Igaz azért ilyen egyszerűen nem usztam meg,mert nekem is volt sárga lámpám,de a szervizben azt mondták,hogy a sz.gép gyújtáskimaradást diagnosztizált.Ez pedig vszinű az egyik trafó lesz.Én kénytelen vagyok nekik elhinni,mert nem értek annyira hozzá.De majd meglátjuk.Mindenesetre minden maradt az eredeti gyári,és még megy,nem is rosszul.Ezt a "gyújtáskimaradást" meg csak 2szer csinálta a 3 év alatt.
Persze, hogy nem csinálta, mivel Neked még EU3-asod van. Legalábbis ha 3 éves, erre következtetek. (Könnyebben is megállapítható, mert ha az alvázszámod 6. karaktere szám, akkor EU3, ha betű, akkor EU4). Ez a jelenség eddig EU4-eseknél fordult elő, ha jól tudom! 
Ez érdekes. Az enyém 2006.11. havi üzembehelyezés, de az alvázszám 6. karakrtere '1'. Ennyit állt volna üzembehelyezés előtt?
Elnézést a félrevezetésért, nem 6., hanem 9.! Ha J, akkor EU4-es! Bocsi! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!