Lacetti klub fórum
2024. Október 06. - 17:12:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 335151 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #840 Dátum: 2007. December 13. - 11:34:36 »

Lát-e valaki valami "furcsát" a GÉP hátulján?

Persze! Ladi autójába be lett építve a tolatóradar!
Infót szeretnék! Mennyi és hol?
Készültek képek, lesz az is.
Cora: 8990.
Saját garázsában...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #841 Dátum: 2007. December 13. - 12:06:39 »

Lát-e valaki valami "furcsát" a GÉP hátulján?
Persze...nincs meg a csomagtérajtó! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #842 Dátum: 2007. December 13. - 12:19:39 »

Lát-e valaki valami "furcsát" a GÉP hátulján?
Persze...nincs meg a csomagtérajtó! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Szemed, mint a SAS-é!    Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #843 Dátum: 2007. December 13. - 13:13:14 »

Idézet
HB, SW, Sedan?
Tempomatos?
Színe?
Fotót kérünk...

Sima 5 ajtós. Tempomat? Asszem az nincs. Melange Beige. Fotót azonnal felteszek ahogy lehetőségem lesz rá.
Ja itt mindjárt meg is jegyezném, mekkora képet lehet max feltenni?

Képeket ne ide a fórumra, hanem a weblap galériájába tegyél fel lszives. Ott nincs méret megkötés.

Megkérek mindenkit, hogy amikor létrehozza az első galériáját, akkor azt a nicknevéről nevezze el. Ez a kérés olvasható a galéria nyitólapjának felső részén is. Sajnos ezt eddíg nem mindenki vette figyelembe, így sok kép beazonosítása lehetetlen.
Kérem azokat, akik nem így nyitottak galériát maguknak, legyenek kedvesek módosítani a galéria nevét, hogy tudjuk kihez tartoznak a fotók.
A módosítást a Galéria->Galériáim oldalon a Galériáim fülre kattintva, majd a megjelenő táblázatban a módosítás ikont használva lehet megtenni
(galéria neve átír, majd mentés ikon).
Akinek további segítségre lenne szüksége ebben a témában, az a Gépház->hogyan használd részében tegye fel.
Köszönöm.

« Utoljára szerkesztve: 2007. December 13. - 13:17:25 írta Stocz » Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #844 Dátum: 2007. December 13. - 13:55:07 »

Köszönöm, hogy örömmel fogadtatok, szeméjesen CápaFeri-t és kola1234-t ismerem, a márka másik fórumáról az írásaimról ismernek többen is. A fiammal eggyütt javítunk az ő típusismerete igázán komoly, 12-ik éve daewoozik amióta chevi azóta ezt a márkát is javítja a kaposvári chevi-daewoo szervízben. Ezek mellett forgalmazunk alkarészeket is, egyenlőre bontottakat, de tervben van április körűl az új alkatrészek forgalmazása is.

Üdv a fórumon!
Gyorsan le is csapnék erre a közvetlen szervízes kapcsolatra. Megpróbálnátok kideríteni, hogy az EU4-es autókra fel lehet-e tölteni az EU3-as szoftvert? Lehet, hogy megoldaná a rángatásos gondokat. Van olyan szervíz, ahol azt mondták nem lehet, viszont van olyan klubtag, akinek mintha így orvosolták volna a gondját.
Jó lenne biztosat tudni.
Naplózva
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #845 Dátum: 2007. December 13. - 14:58:07 »

Köszönöm, hogy örömmel fogadtatok, szeméjesen CápaFeri-t és kola1234-t ismerem, a márka másik fórumáról az írásaimról ismernek többen is. A fiammal eggyütt javítunk az ő típusismerete igázán komoly, 12-ik éve daewoozik amióta chevi azóta ezt a márkát is javítja a kaposvári chevi-daewoo szervízben. Ezek mellett forgalmazunk alkarészeket is, egyenlőre bontottakat, de tervben van április körűl az új alkatrészek forgalmazása is.

Üdv a fórumon!
Gyorsan le is csapnék erre a közvetlen szervízes kapcsolatra. Megpróbálnátok kideríteni, hogy az EU4-es autókra fel lehet-e tölteni az EU3-as szoftvert? Lehet, hogy megoldaná a rángatásos gondokat. Van olyan szervíz, ahol azt mondták nem lehet, viszont van olyan klubtag, akinek mintha így orvosolták volna a gondját.
Jó lenne biztosat tudni.


Szia!

megkérdezem ha megjön, mi a véleménye erről, nekem egy kicsit furának hat a dolog mert az én egyik szakmám autószerelő, és pont a fordítottját hallottam a frissítések az új fejlesztések korrigálják az előző hibákat, de én már más területen dolgozom, nem vagyok annyira naprakész ezekben a dolgokban majd megkérdezem sebikét.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #846 Dátum: 2007. December 13. - 15:10:27 »

Igen, első hallásra valóban furcsa lehet.
Nem vagyok a fejlődés ellen, és a környezetvédelmet kiemelten fontosnak tartom (pláne, amióta megnéztem Al Gore Kellemetlen igazság című filmjét, amit mindenkinek látnia kellene!).

Viszont az is tény (na jó: nagyon valószínű), hogy az EU4-es normák betartása sok autó esetében már a normális használat kárára történt.
Született már evvel foglalkozó cikk a neten.
Sajna úgy tűnik, hogy a mi autónk (autóink) is ezekközé tartozik.
Volt szerencsém kipróbálni a gépemet egy EU3-as vezérlővel (bocs azoktól, akiknek ez a mondat már a könyökén jön ki), és azzal hibamentes volt.

Ezért foglalkoztat ez a szoftvercsere dolog.

Ha lesznek infóid, akkor azokat kérlek, hogy a "sufni/tuning Torpanás és EGR szelep" topicjába írd majd meg:
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=45&topic=14.0

Előre is köszönöm.
Naplózva
foglati
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Hozzászólás #847 Dátum: 2007. December 13. - 16:47:50 »

Sziasztok márkatársak!Nem akarom elkiabálni,de(eddig)úgy nézem nekem szerencsém van evvel a rángással kapcsolatban,merthogy nekem eddig nem csinálta,pedig már nyúzzuk egymást 3éve,és már megtettünk eggyütt 44000km-t.Igaz azért ilyen egyszerűen nem usztam meg,mert nekem is volt sárga lámpám,de a szervizben azt mondták,hogy a sz.gép gyújtáskimaradást diagnosztizált.Ez pedig vszinű az egyik trafó lesz.Én kénytelen vagyok nekik elhinni,mert nem értek annyira hozzá.De majd meglátjuk.Mindenesetre minden maradt az eredeti gyári,és még megy,nem is rosszul.Ezt a "gyújtáskimaradást" meg csak 2szer csinálta a 3 év alatt.
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 13. - 16:58:27 írta foglati » Naplózva

foglati(madár)
foglati
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Hozzászólás #848 Dátum: 2007. December 13. - 17:08:54 »

Köszönöm, hogy örömmel fogadtatok, szeméjesen CápaFeri-t és kola1234-t ismerem, a márka másik fórumáról az írásaimról ismernek többen is. A fiammal eggyütt javítunk az ő típusismerete igázán komoly, 12-ik éve daewoozik amióta chevi azóta ezt a márkát is javítja a kaposvári chevi-daewoo szervízben. Ezek mellett forgalmazunk alkarészeket is, egyenlőre bontottakat, de tervben van április körűl az új alkatrészek forgalmazása is.

Üdv a fórumon!
Gyorsan le is csapnék erre a közvetlen szervízes kapcsolatra. Megpróbálnátok kideríteni, hogy az EU4-es autókra fel lehet-e tölteni az EU3-as szoftvert? Lehet, hogy megoldaná a rángatásos gondokat. Van olyan szervíz, ahol azt mondták nem lehet, viszont van olyan klubtag, akinek mintha így orvosolták volna a gondját.
Jó lenne biztosat tudni.


Szia!

megkérdezem ha megjön, mi a véleménye erről, nekem egy kicsit furának hat a dolog mert az én egyik szakmám autószerelő, és pont a fordítottját hallottam a frissítések az új fejlesztések korrigálják az előző hibákat, de én már más területen dolgozom, nem vagyok annyira naprakész ezekben a dolgokban majd megkérdezem sebikét.


Szia sebijoe!Örülök,hogy van valaki a közelünkben.én Tamásiban lakom,és ha nem bánod neked fogok szólni,ha esetleg valami gondom lenne a kocsival.Bár remélem elsősorban nem a gondok miatt fogunk találkozni,hanem jó kis chevi összejöveteleken,mert még én is új vagyok itt az oldalon,és sajna nem ismerek senkit. Vigyorog
Naplózva

foglati(madár)
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #849 Dátum: 2007. December 13. - 17:14:53 »

Szia sebijoe!Örülök,hogy van valaki a közelünkben.én Tamásiban lakom,és ha nem bánod neked fogok szólni,ha esetleg valami gondom lenne a kocsival.Bár remélem elsősorban nem a gondok miatt fogunk találkozni,hanem jó kis chevi összejöveteleken,mert még én is új vagyok itt az oldalon,és sajna nem ismerek senkit.

Szia!

A másik fórumról nekem vannak ismeröseim mint írtam van akivel személyesen is találkoztam aki itt is fent van, szervízre is tudom ajánlani a kaposvárit a fiam ott dolgozik.
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #850 Dátum: 2007. December 13. - 18:35:10 »

még én is új vagyok itt az oldalon,és sajna nem ismerek senkit. Vigyorog

Ezen ne aggódj, foglati! Halkan mondom, nehogy elbízza magát a team, de  pár hét és úgy fogod magad érezni itt, mint a saját családodban!
Kedvesek, segítőkészek, és nagyobb a "befogadókészségük" mint a legnagyobb...
...na szóval annak!
(jól van, nem csak a sörre gondoltam, hanem a szívre)!
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 13. - 18:41:04 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #851 Dátum: 2007. December 13. - 18:51:35 »

Sziasztok márkatársak!Nem akarom elkiabálni,de(eddig)úgy nézem nekem szerencsém van evvel a rángással kapcsolatban,merthogy nekem eddig nem csinálta,pedig már nyúzzuk egymást 3éve,és már megtettünk eggyütt 44000km-t.Igaz azért ilyen egyszerűen nem usztam meg,mert nekem is volt sárga lámpám,de a szervizben azt mondták,hogy a sz.gép gyújtáskimaradást diagnosztizált.Ez pedig vszinű az egyik trafó lesz.Én kénytelen vagyok nekik elhinni,mert nem értek annyira hozzá.De majd meglátjuk.Mindenesetre minden maradt az eredeti gyári,és még megy,nem is rosszul.Ezt a "gyújtáskimaradást" meg csak 2szer csinálta a 3 év alatt.
Persze, hogy nem csinálta, mivel Neked még EU3-asod van. Legalábbis ha 3 éves, erre következtetek. (Könnyebben is megállapítható, mert ha az alvázszámod 6. karaktere szám, akkor EU3, ha betű, akkor EU4). Ez a jelenség eddig EU4-eseknél fordult elő, ha jól tudom! 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #852 Dátum: 2007. December 13. - 19:20:41 »

Ajánlok egy szavazási lehetőséget: hetes intervallumokban szavazzunk, hogy a Nagy Fehér Cápa mikor lesz ezredes? Mit szóltok hozzá?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #853 Dátum: 2007. December 13. - 19:26:55 »

Ajánlok egy szavazási lehetőséget: hetes intervallumokban szavazzunk, hogy a Nagy Fehér Cápa mikor lesz ezredes? Mit szóltok hozzá?

Indítsd a szavazást, Gidy! Sztem számozz 1-10-ig! Max!
Én olyan 5-6-ot nyomnék!
Bár lehet, hogy négyet, mert volt 19 kommentes napja is! Úristen!!!
 

"Mai legaktívabb: 10. Összesített legaktívabb: 19 (2007. Október 13. - 18:45:12)"
Biztos vagyok benne, hogy mindkettő az Ő eredménye!
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 13. - 19:31:04 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #854 Dátum: 2007. December 13. - 19:50:16 »

Ajánlok egy szavazási lehetőséget: hetes intervallumokban szavazzunk, hogy a Nagy Fehér Cápa mikor lesz ezredes? Mit szóltok hozzá?
Szerintem, ha eléri Cápacetti cm3 számát... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!