Lacetti klub fórum
2024. Október 06. - 21:24:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 335309 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #825 Dátum: 2007. December 12. - 19:11:34 »

Sziasztok!

Ma regisztráltam az oldalra, Ismerősöket is találtam, van akit személyesen is!

Üdv itt is! Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #826 Dátum: 2007. December 12. - 19:17:45 »

Üdvözlet a Kedves Klubtagoknak!

Meg van a verda!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Ma végre átvehettem! Eszméletlen jó! Bár 121 dühöngő paripa rángatja, nemis lehet rossz! Baromira megy.
Na meg örülök annak, hogy rátok találtam. Remélem nem csak egy klub, hanem egy baráti társaság is.
Nálunk elég retek idő van, nem tudtam fotót készíteni róla, na meg sötét is van már. Ahogy lesz rá módom teszek képet.

Üdv. mindenkinek!
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #827 Dátum: 2007. December 12. - 19:23:53 »

Üdvözlet a Kedves Klubtagoknak!

Meg van a verda!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Ma végre átvehettem! Eszméletlen jó! Bár 121 dühöngő paripa rángatja, nemis lehet rossz! Baromira megy.
Na meg örülök annak, hogy rátok találtam. Remélem nem csak egy klub, hanem egy baráti társaság is.
Nálunk elég retek idő van, nem tudtam fotót készíteni róla, na meg sötét is van már. Ahogy lesz rá módom teszek képet.

Üdv. mindenkinek!
Gratulálok az új szerzeményhez, legyen sok örömed benne! Másfél éve én is ugyanilyen boldog és büszke voltam, amikor átvettem cápacettimet! Vigyázzatok egymásra!
Sok balesetmentes km-t!
Üdv!

u.i. fotót amint lehet!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #828 Dátum: 2007. December 12. - 19:25:44 »

Sziasztok!

Ma regisztráltam az oldalra, Ismerősöket is találtam, van akit személyesen is!
Üdv itt "nálunk"! Remélem hasznos lesz a fórum egy Hozzád hasonló "öreg rutinos rókának" is!
 Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #829 Dátum: 2007. December 12. - 19:28:01 »

Te Cápa ! Azt a hétszázát !  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #830 Dátum: 2007. December 12. - 19:30:03 »

Te Cápa ! Azt a hétszázát !  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Húúúúú....ezt a reakciót! Hamar lecsaptál az eredményre! Én meg mindig elfelejtem figyelni...
Köszönöm szépen!
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #831 Dátum: 2007. December 12. - 20:27:02 »

Üdvözlet a Kedves Klubtagoknak!

Meg van a verda!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Ma végre átvehettem! Eszméletlen jó! Bár 121 dühöngő paripa rángatja, nemis lehet rossz! Baromira megy.
Na meg örülök annak, hogy rátok találtam. Remélem nem csak egy klub, hanem egy baráti társaság is.
Nálunk elég retek idő van, nem tudtam fotót készíteni róla, na meg sötét is van már. Ahogy lesz rá módom teszek képet.

Üdv. mindenkinek!
Gratula és minden jót kívánok hozzá!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #832 Dátum: 2007. December 12. - 21:03:53 »

Nem kell gúnyolódni, van olyan, hogy a betük máshogy jönnek, mint ahogy szeretném...Gyengébbek kedvéért /Cápára gondolok főleg!/ KÁVÉRA hívtam a cartársakat, illetve TEÁRA, aki nem KÁVÉZIK. Szerintem ahhoz képest, hogy egyújjas vagyok, és béna, sokszor jól eltalálom azokat a fránya betüket! Peti! Köszi, hogy megvédtél a NFC gonoszságától. Különben is védett korban vagyok!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #833 Dátum: 2007. December 13. - 05:12:07 »

Nem kell gúnyolódni, van olyan, hogy a betük máshogy jönnek, mint ahogy szeretném...Gyengébbek kedvéért /Cápára gondolok főleg!/ KÁVÉRA hívtam a cartársakat, illetve TEÁRA, aki nem KÁVÉZIK. Szerintem ahhoz képest, hogy egyújjas vagyok, és béna, sokszor jól eltalálom azokat a fránya betüket! Peti! Köszi, hogy megvédtél a NFC gonoszságától. Különben is védett korban vagyok!

Számíthatsz rám! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #834 Dátum: 2007. December 13. - 08:32:54 »

Nem kell gúnyolódni, van olyan, hogy a betük máshogy jönnek, mint ahogy szeretném...Gyengébbek kedvéért /Cápára gondolok főleg!/ KÁVÉRA hívtam a cartársakat, illetve TEÁRA, aki nem KÁVÉZIK. Szerintem ahhoz képest, hogy egyújjas vagyok, és béna, sokszor jól eltalálom azokat a fránya betüket! Peti! Köszi, hogy megvédtél a NFC gonoszságától. Különben is védett korban vagyok!

Számíthatsz rám! Vigyorog
No-no! A gyülekezési törvény egyértelműen megtiltja a bejelentés és engedély nélküli demonstrációt!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #835 Dátum: 2007. December 13. - 09:03:00 »

Te Cápa ! Azt a hétszázát !  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Egy technikai kérdés. Mikor nullázódik a számláló? Vigyorog Lehet, hogy 1000nél kiesik a rendszerből Kacsint
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #836 Dátum: 2007. December 13. - 09:10:06 »

Te Cápa ! Azt a hétszázát !  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Egy technikai kérdés. Mikor nullázódik a számláló? Vigyorog Lehet, hogy 1000nél kiesik a rendszerből Kacsint
Vagy automatikusan kitiltva overflow miatt. Lehet, ez a veszély leselkedik rám!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #837 Dátum: 2007. December 13. - 09:47:56 »

Köszönöm, hogy örömmel fogadtatok, szeméjesen CápaFeri-t és kola1234-t ismerem, a márka másik fórumáról az írásaimról ismernek többen is. A fiammal eggyütt javítunk az ő típusismerete igázán komoly, 12-ik éve daewoozik amióta chevi azóta ezt a márkát is javítja a kaposvári chevi-daewoo szervízben. Ezek mellett forgalmazunk alkarészeket is, egyenlőre bontottakat, de tervben van április körűl az új alkatrészek forgalmazása is.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #838 Dátum: 2007. December 13. - 10:54:27 »

Lát-e valaki valami "furcsát" a GÉP hátulján?
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #839 Dátum: 2007. December 13. - 10:57:43 »

Lát-e valaki valami "furcsát" a GÉP hátulján?

Persze! Ladi autójába be lett építve a tolatóradar!
Infót szeretnék! Mennyi és hol?
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 13. - 10:59:25 írta athee » Naplózva
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!