Lacetti klub fórum
2024. Október 06. - 23:45:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 335352 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #780 Dátum: 2007. December 05. - 20:18:38 »

probalok egyben hazaterni. norvegiaban is van lacett! bizony! nem suzuki alneven, hanem lacsikent! ergo: hidegben is megbizhato, mert mit ad az eg, ez is taxi!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #781 Dátum: 2007. December 05. - 20:21:09 »

kivanok jo estet az uraknak, valahonnan az ecaki celesseg (sic!) 62 foka korul. jegmacik koszonik, jol vannak.
nemreg irtam, hogy az elozo hajommal beszelgettem. korea- europa kozott jartunk- jarnak es idefele a rakomany mindig 3500-3600 chevy. ujabban visszafele is visznek 30- 40 darabot es hoppa! mind diesel! nemejik nem is labon kerul a hajoba, hanem vontan! valami gond lenne veluk? mert hasznalt mindegyik!
speedylacettinek tovabbitom a jelszo problema megoldasat, mar ha hajlando bremerhavenban megjelenni legkozelebb. egyebkent talatak valami olcso megoldast a lebego motorhazteto problemara, ami `olcso es qva jol nez ki`. ez idezet tole, ki ne moderaljatok!tavasszal valamikor hazahozna a gepet es akkor korbe lehetne neznetek, hogy mit alakitottak at rajta. keszul naluk valami uj progi is, nem csak versenyzzesre. ez gondolom az eelktronikaba torteno belebabralast jelenti, reszleteket nem tudok. most karacsony elott meg sokat kell loholnia.

athee! sms megjott, csak valaszolni nem tudok, mert a motorola nem viz- es utesallo! :-(



Csövi kapitány!

vettem! gondoltam, hogy valami ilyen gond van! Vigyázz magadra!
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #782 Dátum: 2007. December 05. - 20:38:57 »

athee! jopek! lattatok mostanaban az automat? nagyon koszos? :-)
asszonpajtinal nem merek rakerdezni.

most mennem kell, ha tudok jelentkezem!

udv

CB
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #783 Dátum: 2007. December 05. - 20:43:42 »

athee! jopek! lattatok mostanaban az automat? nagyon koszos? :-)
asszonpajtinal nem merek rakerdezni.

most mennem kell, ha tudok jelentkezem!

udv

CB


ma láttam Óbudán a bevásárló központnál a gépet! Tiszta volt.
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 06. - 12:40:43 írta athee » Naplózva
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #784 Dátum: 2007. December 06. - 14:46:13 »

Gratula Hicar-nak a 100. hozzászólás eléréséért, amivel belépett a Teljes tagok sorába!  Vigyorog

Köszi!
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #785 Dátum: 2007. December 06. - 15:11:27 »

Kis nézegetni való!

http://www.rsportscars.com/eng/wallpapers/
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #786 Dátum: 2007. December 07. - 10:03:34 »


nemreg irtam, hogy az elozo hajommal beszelgettem. korea- europa kozott jartunk- jarnak es idefele a rakomany mindig 3500-3600 chevy. ujabban visszafele is visznek 30- 40 darabot es hoppa! mind diesel! nemejik nem is labon kerul a hajoba, hanem vontan! valami gond lenne veluk? mert hasznalt mindegyik!


Nem hiába bízok én jobban a sima szívó benzinesben!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #787 Dátum: 2007. December 08. - 17:22:38 »

probalok egyben hazaterni. norvegiaban is van lacett! bizony! nem suzuki alneven, hanem lacsikent! ergo: hidegben is megbizhato, mert mit ad az eg, ez is taxi!

Szevasz Kapitány!
Jó, hogy néha benézel.
Ezek szerint nem csak a szegény ember munkaeszköze? Jó ezt tudni.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #788 Dátum: 2007. December 09. - 15:23:26 »

Cartársak! Még mindig nagyon hiányosak a profilok. Mitől féltek? A III/3 ugyis tud mindent...Most komolyan, miért titok a legtöbb embernél, hogy melyik helyen lakik? Sok mindenben előrébb juthatnánk, ha több adat állna rendelkezésünkre. Nem a legmélyebb személyes dolgokra gondoltam. Lakóhely, keresztnév minimum jó lenne. Itt említem meg, hogy van IWIW-es meghívó, szóljon, akinek kellene! E-mail cim kell hozzá!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #789 Dátum: 2007. December 09. - 18:27:03 »

Cartársak! Még mindig nagyon hiányosak a profilok. Mitől féltek? A III/3 ugyis tud mindent...Most komolyan, miért titok a legtöbb embernél, hogy melyik helyen lakik? Sok mindenben előrébb juthatnánk, ha több adat állna rendelkezésünkre. Nem a legmélyebb személyes dolgokra gondoltam. Lakóhely, keresztnév minimum jó lenne. Itt említem meg, hogy van IWIW-es meghívó, szóljon, akinek kellene! E-mail cim kell hozzá!

Én sem értem, miért a titokzatosság?
Mi történhet? Esetleg kiderűl, hogy lakik még a közelünkben pár Cartárs, lehetőséget teremtve megszervezni néhány mini-talit?
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #790 Dátum: 2007. December 09. - 21:34:14 »

Már Stocz is szólt, hogy jó lenne frissíteni, és bővíteni mindenkinek a profilját, de süket fülekre hatott. Tisztelet a ritka kivételnek! Legalább az igazán aktiv cartársak tegyék meg, hogy nem titkolódznak tovább! Valóban hasznos lehetne mindenkinek, ha a közelévő tagokkal tarthatnának külön kapcsolatot, segíthetnék egymást, messzeb tervezett talikon jöhetnének együtt, hogy spórolhassanak. Nem szégyen!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #791 Dátum: 2007. December 10. - 08:25:24 »

Már Stocz is szólt, hogy jó lenne frissíteni, és bővíteni mindenkinek a profilját, de süket fülekre hatott. Tisztelet a ritka kivételnek! Legalább az igazán aktiv cartársak tegyék meg, hogy nem titkolódznak tovább! Valóban hasznos lehetne mindenkinek, ha a közelévő tagokkal tarthatnának külön kapcsolatot, segíthetnék egymást, messzeb tervezett talikon jöhetnének együtt, hogy spórolhassanak. Nem szégyen!
Hát akkor hulljon le a lepel! Szőke voltam és vékony. Most kopasz vagyok és nagydarab. Virágot köszönöm, de nem kérek. Egy üveg bor jöhet és benne vagyok egy mini-taliban... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Bocsi ma ilyen napom van...
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #792 Dátum: 2007. December 10. - 17:03:52 »

Olcsóbb lesz a benzin:
http://index.hu/gazdasag/magyar/benzar071210/
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #793 Dátum: 2007. December 10. - 18:54:52 »

A hozzászólást áthelyeztem ide, mert nem Lacettivel, mint márkával vagy típussal kapcsolatos hivatkozást tartalmaz, hanem általános utalást.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #794 Dátum: 2007. December 10. - 21:50:43 »

Emelni 6 Ft-al, csökkenteni 2 - 3 Ft-al. Izgi!!!
Hogy nem szakadunk bele a nagy olcsóságba...?
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!