Lacetti klub fórum
2024. Október 07. - 01:19:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 335366 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #735 Dátum: 2007. December 02. - 18:34:17 »

Sziasztok .Új tag vagyok és megdöbbenve olvasom hogy mennyi baj van az autótokkal!Hát aki betéved ide kocsivásárlás előtt,az tutiziher úgy távozik,hogy bármit csak lacsit ne!Nem is tudom hogy sírjak vagy nevessek.Nevessek azon hogy hogy más így belenyúlt,vagy sírjak azon hogy lassan lejár a "garim" és a gatyámat is rá fogom költeni ha előjönnek ezek a hibák.Az én SW-ben 35000 van és csak 2szer voltam garanciában,5000-nél fojtószelepházat cseréltek 28000-nél felső érzékelő szondát(132es hibakód).Most is csak az a legnagyobb gondom hogy a fekvőrendőrökön áthaladva nyöszörögnek a szilentek (WD40 segít).Van itt a klubban olyan akinek szintén kevés baj van az autójával,vagy az enyémet ki kell állítani Mosolyog ?De azért jó tudni,hogy van ez a klub  ahol megoszthatjuk egymással bajainkat és ahol tudunk ott segítünk egymáson.
       
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #736 Dátum: 2007. December 02. - 18:41:25 »

Sziasztok .Új tag vagyok és megdöbbenve olvasom hogy mennyi baj van az autótokkal!Hát aki betéved ide kocsivásárlás előtt,az tutiziher úgy távozik,hogy bármit csak lacsit ne!Nem is tudom hogy sírjak vagy nevessek.Nevessek azon hogy hogy más így belenyúlt,vagy sírjak azon hogy lassan lejár a "garim" és a gatyámat is rá fogom költeni ha előjönnek ezek a hibák.Az én SW-ben 35000 van és csak 2szer voltam garanciában,5000-nél fojtószelepházat cseréltek 28000-nél felső érzékelő szondát(132es hibakód).Most is csak az a legnagyobb gondom hogy a fekvőrendőrökön áthaladva nyöszörögnek a szilentek (WD40 segít).Van itt a klubban olyan akinek szintén kevés baj van az autójával,vagy az enyémet ki kell állítani Mosolyog ?De azért jó tudni,hogy van ez a klub  ahol megoszthatjuk egymással bajainkat és ahol tudunk ott segítünk egymáson.
       
Üdv a Klubban!

Ha először vagy itt, verekedned kell...
Ja, nem az egy másik!:D
Szerintem, sajnos, nem csak a Lacettira jellemző a hibák ilyen nagy száma, mindenhol ennyi van. A folyamatosan gyorsuló modelfrissítés és a mindig elvárt újítások beteszik a kaput a megbízhatóság előtt!
Mindenesetre, ha alaposabban körülnézel, rá fogsz jönni, hogy a hibák ellenére (vagy épp azért, mert mindig lehet valami miatt foglalkozni a géppel;)), mi igen is szeretjük a Lacit!:)

Gatsy

Ps.: Az enyémmel sem sok probléma volt eddig, remélem hosszan így is marad!:D
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #737 Dátum: 2007. December 02. - 19:26:05 »

Haho! A helyzet az, hogy arról nem ir senki, mert minek, hogy köszönöm jól vagyunk a kocsimmal együtt. Itt a problémák felvetése folyik, ezért tünik zűrösnek a kocsi. ez olyan, mint a LÉGIKATASZTRÓFA, HA LEESIK A VILÁG TÚLSÓ FELÉN EGY KISGÉP, AZT IS MEGTUDJUK. DE HOGY A REPÜLÉSBŐL MINDEN SOK EZREDIKKEL VAN BAJ, IGY VAN A LACETTIVEL IS! Menjetek el bármelyik márkaszervizbe, és csak hibás kocsit láttok ott, de az utcán a többi azért még megy kifogástalanul. Nézzétek meg a Totalkár Népitélet fórumát! Nincs sok rossz irva a kocsinkról, és bőven van rossz vélemény jóval drágább presztizsű kocsikról. Nem hagyom bántani a kedvenc autónkat! Minden márkában van hiba, sőt több is, mint ebben. Üdv: Dr. LadiGidy /védőügyvéd helyett/
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #738 Dátum: 2007. December 02. - 19:51:32 »

Igaza van Gidy Cartársnak.
Minden autónak van hibája, legyen francia német, stb.
Bármelyikről tudok ódákat zengeni persze nem pozítivokat.
Passat, Peugeot, Renault, Suzuki...
Persze ezek a köztudatban nincsenek benne.
Pl.: Audi A6, VW Passat turbója 70 eKm után kuka, ha nem kergeted meg néha keményen.
A márkaszervíz nagy vasszekrénye tele velük 1000-el. És mégis sokan hasra vannak esve eme két márkától.
Ja, és ezek 6 évnél fiatalabb szériák.
Az áruk meg persze többszöröse a mi lovunknak...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #739 Dátum: 2007. December 02. - 20:28:15 »

Nyugi a magyar ember már csak ilyen szeret panaszkodni és ha fizet valamiért akkor meg kiváltképp hárklis minden apróságra. Azt én is megemlíteném, hogy az autó megbízhatóságával pedig nincs gond, talán néhány apró hiba előfordul, de tudomásom szerint az út szélén még nem hagyott ott senkit.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #740 Dátum: 2007. December 02. - 21:50:47 »

Messzemenőkig egyetértek! Főnököm s80-asa kétszer volt turbocserés másfél év alatt. Ment a háztól...
Jött bömös 530d, szintén majd 20 milláért, annak meg a i-drive ****akodott. Arról nem is beszélve, hogy annak ellenére, hogy presztizsmárka, egy darabot sem hívtak vissza a szériából, mert a hátsó futómű többől kiszakadt tervezési hiba folytán! Fiatal mérnök-generáció... Na ezt nem várta meg a főnök, egy év és mínusz 8 milla árán eladta. Másik s80 szintén eladva, jelenleg xc90 fut, mindez az elmúlt 6 év termése, de azóta is sírja vissza a 1,9 PDTDI passatját, mert azzal nem volt gond és még mindig ketyeg!
De említhetnénk a polo és golf motorjait, amik szintén tervezési hiba miatt mentek gallyra (elfagyott a szűk kondenzvízlevezető a blokkban).
Vagy más eset:Ford Mondeo autópályán éjjel 170-nél eléugró ****vassal. Satu, ABS lámpa kivillant, négy kerék blokkolt, másnap a legyalult gumikkal a gumisnál. Elakadásjelző kapcsoló benyomás utáni elengedésnél hátsó ülésen landol.. Opel ugyanezen kapcsoló szintén ****. opelről EGR, Ecotec motorok vezérműszíjai, sokszor tárgyalt téma. Mazda comprex dízel kálvária.. Más márkáknál meg légzsákproblémák, francia autóknál általánosságban rendszeres elektromosság-gondok. Olasz kocsiknál tömítettségi hibák, folyadékok idő előtti távozása.
Lehetne ragozni...mennyiségi kereskedelem, nem érdeke a gyártónak 20 évre tervezni autót.
Addig tegyük össze a kezünket, amíg nem kínában készülnek a kocsik, mert siralmasan spór-anyagból vannak, láttam néhány töréstesztet. 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #741 Dátum: 2007. December 03. - 09:12:20 »

Sziasztok .Új tag vagyok és megdöbbenve olvasom hogy mennyi baj van az autótokkal!Hát aki betéved ide kocsivásárlás előtt,az tutiziher úgy távozik,hogy bármit csak lacsit ne!Nem is tudom hogy sírjak vagy nevessek.Nevessek azon hogy hogy más így belenyúlt,vagy sírjak azon hogy lassan lejár a "garim" és a gatyámat is rá fogom költeni ha előjönnek ezek a hibák.Az én SW-ben 35000 van és csak 2szer voltam garanciában,5000-nél fojtószelepházat cseréltek 28000-nél felső érzékelő szondát(132es hibakód).Most is csak az a legnagyobb gondom hogy a fekvőrendőrökön áthaladva nyöszörögnek a szilentek (WD40 segít).Van itt a klubban olyan akinek szintén kevés baj van az autójával,vagy az enyémet ki kell állítani Mosolyog ?De azért jó tudni,hogy van ez a klub  ahol megoszthatjuk egymással bajainkat és ahol tudunk ott segítünk egymáson.
       
Azért is tűnik soknak, mert azt a pár hibát ragozzuk 100szorosan. Egyetértek azzal, hogy a Totalcar Népítélet egy nagyon korrekt mintavétel és ott a lista felsőközépén van a tipus. Ha az igazán keresett modelleket vesszük, akkor kicsit talán feljebb is Vigyorog
A hibák pedig a gyors szériagyártás nélkülözhetetlen élménye a fogyasztóknak. Milyen uncsi lenne, ha a fórumban nem lenne miről beszélgetni..... Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #742 Dátum: 2007. December 03. - 11:18:40 »

Haho! Akit érdekel: iwiw-esek jelentkezzetek be a klub iwiw-re, aki pedig ismer közülünk nehányat, az a privátot is jelölje be, persze csak, ha akarja. Ott személyesebb a virtuális találkozó szerintem. Továbbá, aki kér esetleg meghívót jelezze nekem az e-mail cimével, mert hamarosan két meghívóval rendelkezem. Csak aktiv tagoknak adok, ezt előre megmondom. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #743 Dátum: 2007. December 03. - 12:19:04 »

Mi az fiúk, senkisem dolgozik ilyenkor? 6 lógóst jelentett a gép. Sajnos én kiszállok, mert vissza kell mennem villamost pótolni, kb. este 7-ig. Este találkozunk újra itt! Ocsmány idő van, maradjatok otthon, én megyek helyettetek is ki a meleg lakásból. Bye-bye: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #744 Dátum: 2007. December 03. - 12:22:24 »

Mi az fiúk, senkisem dolgozik ilyenkor? 6 lógóst jelentett a gép. Sajnos én kiszállok, mert vissza kell mennem villamost pótolni, kb. este 7-ig. Este találkozunk újra itt! Ocsmány idő van, maradjatok otthon, én megyek helyettetek is ki a meleg lakásból. Bye-bye: LadiGidy
A megfigyelés pontos. Senki nem dolgozik, csupán a munkahelyéről írogat.  Vigyorog
Neked jó munkát Gidy! Villamospótló autóbuszt játszol, ami a troli vonalán közlekedik majd HÉV színekben?  Vigyorog
Figyelj az autósokra! Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 03. - 12:26:15 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #745 Dátum: 2007. December 03. - 12:30:44 »

Mi az fiúk, senkisem dolgozik ilyenkor? 6 lógóst jelentett a gép. Sajnos én kiszállok, mert vissza kell mennem villamost pótolni, kb. este 7-ig. Este találkozunk újra itt! Ocsmány idő van, maradjatok otthon, én megyek helyettetek is ki a meleg lakásból. Bye-bye: LadiGidy
A megfigyelés pontos. Senki nem dolgozik, csupán a munkahelyéről írogat.  Vigyorog
Neked jó munkát Gidy! Villamospótló autóbuszt játszol, ami a troli vonalán közlekedik majd HÉV színekben?  Vigyorog
Figyelj az autósokra! Kacsint
Visszautasítom a feltételezést! Vigyorog Nekem az a dolgom, hogy a tömegközlekedés szereplőit (is) figyeljem... Vigyorog Vigyorog ráadásul munkaidőben !
Amúgy meg ez még mindig jobb, mint hetente 1szer jutni géphez a sok utazós munka miatt 
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #746 Dátum: 2007. December 03. - 12:49:18 »

Nyugi a magyar ember már csak ilyen szeret panaszkodni és ha fizet valamiért akkor meg kiváltképp hárklis minden apróságra. Azt én is megemlíteném, hogy az autó megbízhatóságával pedig nincs gond, talán néhány apró hiba előfordul, de tudomásom szerint az út szélén még nem hagyott ott senkit.

Mondjuk az enyém már kétszer ment tréleren haza.
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #747 Dátum: 2007. December 03. - 13:03:22 »

Mi az fiúk, senkisem dolgozik ilyenkor? 6 lógóst jelentett a gép. Sajnos én kiszállok, mert vissza kell mennem villamost pótolni, kb. este 7-ig. Este találkozunk újra itt! Ocsmány idő van, maradjatok otthon, én megyek helyettetek is ki a meleg lakásból. Bye-bye: LadiGidy
A megfigyelés pontos. Senki nem dolgozik, csupán a munkahelyéről írogat.  Vigyorog
Neked jó munkát Gidy! Villamospótló autóbuszt játszol, ami a troli vonalán közlekedik majd HÉV színekben?  Vigyorog
Figyelj az autósokra! Kacsint

Én majd délután írogatok a munkahelyemről, addig én is visszautasítom a meggyanusítást!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #748 Dátum: 2007. December 03. - 13:52:45 »

Szerintem nincs sok baj a lacsikkal sőt kevesebb mint más gépekkel. Csak itt a forumon sűritve jelenik meg. Rengeteg lacsi fut az utakon akinek a tulaja nem is tud erról a klubról.
Naplózva

meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #749 Dátum: 2007. December 03. - 16:08:38 »

Speciel én nagyon megvagyok elégedve vele,meg hosszútávra is tervezek.De gondoljatok bele,hogy mindenféle autós lapokat olvasgatva szinte mindig a modellváltás elötti példányokat javasolják megvenni,mondván azokon már kijavítottak minden típushibát.A Lacsinál meg úgy veszem észre,hogy az "öregebb"példányok a megbízhatobbak.A mérnököknek meg lehet hajrázniuk mert lassan jön a modellváltás.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!