Lacetti klub fórum
2024. Október 09. - 01:36:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 336328 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #60 Dátum: 2007. Szeptember 14. - 10:50:37 »

No-no.
Csak szépen, nyugodtan.
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #61 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 09:13:30 »

Sziasztok!

Én viszonylag friss győri lacettis vagyok. Egy gyöngyház kék 1,4-es sedannal járom az utakat.
2006.11 havi a gép, most ca 11.500 km van benne, én 7.800 km.rel vettem át idén májusban. Az előző tulaja Il Ferroék közreműködésével jutott hozzá, amit (szerencsémre, bár nem szép dolog a káröröm, de azért én most örülök  Vigyorog) elég gyorsan bebukott, majd szegény autóm elég sokat állt. Gondolom ennek is köszönhető vlt, hogy az első fogyasztási adatok majdnem szívszélütést okoztak. Bár 5-en mentünk, telepakolva, légkondival, de a 10l/100km-es adat így is soknak tűnt, nem picit...
Hál'Istennek ez mostanra beállta 7,8-as átlagra.
Egyéb panasz nincsen rá, de sajnos az korábban többször felmerült kisebb-nagyobb dolgok nálam is megvannak. Konkrétan még szokjuk egymást a váltóval, nem vagyok szerelmes az első ülések oldaltartásába sem. Viszont ezektől eltekintve én is úgy gondolom, hogy igen jó választás volt ezt a gépet megvenni a flottából kiszuperált Astrák helyett...Vigyorog

A kérdésem az lenne, hogy a gyári Blaupunkt CD-s rádió AUX-portjára mit és hogyan lehet rákötni. Egészen konkrétan egy Thomson mp3 lejátszót szeretnék csatlakoztatni, aminek 3,5-es jack ill USB port a kimenete ill bemenete. Érdemes vele házilag kísérletezni, vagy bízzam szakemberre? Hogyan kezeli? Simán csak kinyomja a hangszórókra (gondolom), esetleg van valamilyen kazalési lehetőség a fejegységről?

Üdv,
Gatsy
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #62 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 10:47:11 »

Szia gatsy !
Üdv. a csapatban és sok sikert a géphez !
Gondolom már végigolvastad a fórum hozzászólásait és látod , hogy milyen dolgok foglalkoztatnak bennünket álltalában Lacetti ügyben . Ezen gondjaink részére tudunk megoldást , egyrészük azonban még a szervizek tudását is meghaladja sajnos .
Ami a kábelt illeti van a Blaunak gyári az mp3 - hoz , ha jól emlékszem akkor 8 PIN - 3,5 Jack . Szerintem legkönnyebben egy autóhifisnél tudod megvenni . Ha elég bátor vagy beszerelheted Te is de trükkös a szétbontás , ha érdekel ebben is tudunk segíteni . Egyébként jól gondolod : a fej ilyenkor erősítőként működik csak a hangerőt szabályozza .
      Üdv. Jopek
« Utoljára szerkesztve: 2007. Szeptember 15. - 10:52:20 írta Jopek » Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #63 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 12:22:48 »

Hi,

Lehet, hogy neki állok magam, öcsémmel együtt szeretünk bütykölni. Mindenesetre a ténykedésről biztosan készítek fotókat, majd felrakom tanúlságul őket. Remélem azért a trükkös nem azt fogja jelenteni, hogy egy napos szereléssel még csak a szét szedésnél tartunk majd!:)

Gatsy
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #64 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 19:45:46 »

Sziasztok! Haza értem a nyaralásból, közelebbi ismeretséget kötöttünk a kocsival (2800km  Vigyorog )
Imádom úgy, ahogy van. Végig 160-as tempóval, klímával hegyen-völgyön....Igaz ez meglátszik a fogyiján is (8,5-11) Az ülése egy álom. 12 óra vezetés után sem sajog semmim Mosolyog
Amúgy Franciaországban jártam, ott nem sok márkatárssal futottam össze, 1-2 Sparkot láttam, meg egy Daewoo emblémás 5 ajtós Lacettit. Viszont Dácia Logan annyi van, mint a nyű. Már azt hittem, hogy rossz irányba indúltam otthonról  Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #65 Dátum: 2007. Szeptember 16. - 12:50:58 »

Sziasztok!

A tegnapi nap fekete nap lett az autósportban. Helikopterével lezuhant és szörnyet halt Colin McRae és fia.
Cikk az indexen: http://index.hu/sport/raedead0916/

Nem akarok semmit különösebbet hozzáfűzni, de mindeneképpen nagy veszteség a halála.

Üdv,
Gatsy
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #66 Dátum: 2007. Szeptember 16. - 14:44:10 »

Borzasztó volt ezt a hírt olvasni. Főleg, hogy McRae-n nőttem fel! Így marad az autóépítés Allisterre.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #67 Dátum: 2007. Szeptember 17. - 19:46:24 »

OFF

Secretknight! Próbáltam válaszolni a míledre, de a szerver többször is visszadobta a címedet. Az eredetit meg sajna töröltem, így a számod is elveszett...

ON
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Sytka
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Hozzászólás #68 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 12:45:57 »

Kedves Fórumtagok!

Még csíra vagyok Lacetti ügyben, ugyanis a tegnapi nap során ért az az öröm bennünket (családostul), hogy átvehettük vadonatúj Lacetti SW-nket. Az autó 1.6-os benzines, Elite felszereltségű kivitel, bézsmetál színben.

Nagyon tetszik, minden nagyon állat (a fogyasztástól azért félünk kicsit), egy dolgot nem értek csupán még a kézikönyvből sem. Lehet, hogy nagyon hülye kérdés, de a kormányról vezérelhető CD-s rádió esetében hogyan lehet hangosítani/halkítani a készüléket a kormányon? Mert a kézikönyv szerint erre van egy + és - gomb, de olyat nem látok sehol. Csak léptetni, ki/bekapcsolni és SRC-vel állomást keresni illetve váltani a lejátszási módok között lehet.
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #69 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 12:59:00 »

Kedves Fórumtagok!

Még csíra vagyok Lacetti ügyben, ugyanis a tegnapi nap során ért az az öröm bennünket (családostul), hogy átvehettük vadonatúj Lacetti SW-nket. Az autó 1.6-os benzines, Elite felszereltségű kivitel, bézsmetál színben.

Nagyon tetszik, minden nagyon állat (a fogyasztástól azért félünk kicsit), egy dolgot nem értek csupán még a kézikönyvből sem. Lehet, hogy nagyon hülye kérdés, de a kormányról vezérelhető CD-s rádió esetében hogyan lehet hangosítani/halkítani a készüléket a kormányon? Mert a kézikönyv szerint erre van egy + és - gomb, de olyat nem látok sehol. Csak léptetni, ki/bekapcsolni és SRC-vel állomást keresni illetve váltani a lejátszási módok között lehet.

Húha Mosolyog

Remélem nem vagy szőke Mosolyog

Nézz a gombok alá van egy fel/le billenthető kapcsoló Mosolyog Elég ha lenyulsz a 3 felső gomb alatt ott van.
Na az a volume szabályzó.

Sok sikert és gratula az új autóhoz ja meg persze isten hozott közöttünk.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Szeptember 18. - 13:00:52 írta BeZe1974 » Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
Sytka
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Hozzászólás #70 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 13:37:05 »

Kedves Fórumtagok!

Még csíra vagyok Lacetti ügyben, ugyanis a tegnapi nap során ért az az öröm bennünket (családostul), hogy átvehettük vadonatúj Lacetti SW-nket. Az autó 1.6-os benzines, Elite felszereltségű kivitel, bézsmetál színben.

Nagyon tetszik, minden nagyon állat (a fogyasztástól azért félünk kicsit), egy dolgot nem értek csupán még a kézikönyvből sem. Lehet, hogy nagyon hülye kérdés, de a kormányról vezérelhető CD-s rádió esetében hogyan lehet hangosítani/halkítani a készüléket a kormányon? Mert a kézikönyv szerint erre van egy + és - gomb, de olyat nem látok sehol. Csak léptetni, ki/bekapcsolni és SRC-vel állomást keresni illetve váltani a lejátszási módok között lehet.

Húha Mosolyog

Remélem nem vagy szőke Mosolyog

Nézz a gombok alá van egy fel/le billenthető kapcsoló Mosolyog Elég ha lenyulsz a 3 felső gomb alatt ott van.
Na az a volume szabályzó.

Sok sikert és gratula az új autóhoz ja meg persze isten hozott közöttünk.

:-))

Szőke nem vagyok, csak az autó most nincs testközelben, de még ma ha hazérek megnézem. Tényleg nem fedeztem fel ezt a szabályzót, bocs a hülye kérdésért! :-) És köszi a választ, figyelni fogom a fórumot!
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #71 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 13:45:56 »

Remelem nem sertettelek meg. Nem allt szandekomban csak jot mosolyogtam a kerdesen  Kacsint
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
Sytka
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Hozzászólás #72 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 14:35:08 »

Remelem nem sertettelek meg. Nem allt szandekomban csak jot mosolyogtam a kerdesen  Kacsint

Dehogynem sértettél meg, gondoltam is hogy Sevrolét soha többé... Asszem holnap visszaviszem az új autót gyárikulcsostú' meg kormányvezérlősrádióstú'... :-)
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #73 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 14:40:08 »

Remelem nem sertettelek meg. Nem allt szandekomban csak jot mosolyogtam a kerdesen  Kacsint

Dehogynem sértettél meg, gondoltam is hogy Sevrolét soha többé... Asszem holnap visszaviszem az új autót gyárikulcsostú' meg kormányvezérlősrádióstú'... :-)

Szia!
Először is grat a géphez, legyen benne sok örömöd!
Ami meg a visszavitelt illeti....Elite is, bézs is, SW is.... óccsón átveszem....adok egy ilyet, amit balra látsz minden cullanggal, meg még dobsz rá valamit jó? (Nyaraltunk, aztán kiderült, hogy több a cuccunk, mint a hely, jól jönne egy kombi)  Vigyorog
Nyahhh...sok balesetmentes km-t, ha valamit nem tudsz, bátran kérdezz, megpróbálunk segíteni.
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Sytka
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Hozzászólás #74 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 14:45:16 »

Remelem nem sertettelek meg. Nem allt szandekomban csak jot mosolyogtam a kerdesen  Kacsint

Dehogynem sértettél meg, gondoltam is hogy Sevrolét soha többé... Asszem holnap visszaviszem az új autót gyárikulcsostú' meg kormányvezérlősrádióstú'... :-)

Szia!
Először is grat a géphez, legyen benne sok örömöd!
Ami meg a visszavitelt illeti....Elite is, bézs is, SW is.... óccsón átveszem....adok egy ilyet, amit balra látsz minden cullanggal, meg még dobsz rá valamit jó? (Nyaraltunk, aztán kiderült, hogy több a cuccunk, mint a hely, jól jönne egy kombi)  Vigyorog
Nyahhh...sok balesetmentes km-t, ha valamit nem tudsz, bátran kérdezz, megpróbálunk segíteni.
Üdv!

Köszönöm a pozitív hozzáállásotokat, az Indexes fórumot böngészgettem, úgyhogy már most parázok kicsit a szeleppel kapcsolatos problémáktól és a magas fogyitól, de az öröm egyelőre nagyobb a félelemnél. :-)

Amúgy Renault Mégane Grandtour helyett vettük Lajcsit - annál olcsóbb volt, lényegesen felszereltebb, belül szebb és 3 év full garancia az egyéb megbízhatóságról nem is beszélve. Nincs az az ötajtós kivitel, amiért odaadnám. :-)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!