Lacetti klub fórum
2024. Október 07. - 07:25:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 335475 alkalommal)
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #675 Dátum: 2007. November 21. - 17:03:56 »

Most pedig szigorú dorgálás következik! 55-60, és hamar lehet temetni? Hát ez nem volt valami kedves megjegyzés. Sz946Cs-vel, majd ha olvassa ő is, ki vagyunk akadva! Valami komoly engesztelést várunk! Cápa, Te pedig láttad az adatlapomat, meg az iwiw-emet is! La vagyok súlytva, már itt a vég, pedig még alig játszottam. Gyüjtsél, de ne koszorúra, hanem engesztelésre! Üdv: LadiGidy a halálraitélt
Úgy van, én is kiakadtam, és ez már nem az első leszólása az öregeknek. 
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #676 Dátum: 2007. November 21. - 17:07:43 »

Úgy van, én is kiakadtam, és ez már nem az első leszólása az öregeknek. 

Nem öreg, hanem idősebb fiatalember!
Ne játszatok sértődősdit, nem célzott senkire, magáról beszélt!
Én pattantottam ki a szikrát, de a tapasztalatára és a bölcsességére utaltam az 55-60-al!!!
« Utoljára szerkesztve: 2007. November 21. - 17:13:54 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #677 Dátum: 2007. November 21. - 17:19:03 »

Ajjaj! Mentségemre szolgáljon, hogy csupán magamra gondoltam, merthogy mint moderátort el lehetne temetni és akkor jöhetne az anarchia!  Vigyorog
Másik gondolatom az volt, hogy munkahelyemet, életvitelemet ismerve, -továbbá közvetlen környezetem férfitagjaiét is- én még ezt a kort sem fogom megérni. 
Ezúton is elnézést kérek korosabb tagtársaimtól, nem rájuk céloztam a megjegyzésemmel. Kissé meggondolatlan voltam...
Üdv!
Cápa !
Én már meg is bocsátottam, és sok sok boldog éveket kivánok neked.  Legyél jó öreg, és csak élcelődhessenek Rajtad is. Vigyorog Vigyorog Vigyorog Most pedig virtuálisan koccintok Veled. Mosolyog
Üdv
« Utoljára szerkesztve: 2007. November 21. - 18:32:31 írta cápaFeri » Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #678 Dátum: 2007. November 21. - 18:34:12 »

Ajjaj! Mentségemre szolgáljon, hogy csupán magamra gondoltam, merthogy mint moderátort el lehetne temetni és akkor jöhetne az anarchia!  Vigyorog
Másik gondolatom az volt, hogy munkahelyemet, életvitelemet ismerve, -továbbá közvetlen környezetem férfitagjaiét is- én még ezt a kort sem fogom megérni. 
Ezúton is elnézést kérek korosabb tagtársaimtól, nem rájuk céloztam a megjegyzésemmel. Kissé meggondolatlan voltam...
Üdv!
Cápa !
Én már meg is bocsátottam, és sok sok boldog éveket kivánok neked.  Legyél jó öreg, és csak élcelődhessenek Rajtad is. Vigyorog Vigyorog Vigyorog Most pedig virtuálisan koccintok Veled. Mosolyog
Üdv
Köszi!  Vigyorog
u.i.:bocsi a beleszerkesztésért, de így egyértelműbb, hogy mire válaszoltál. Úgy nagyon egybefolyt a válaszod a megválaszolandóval.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #679 Dátum: 2007. November 21. - 18:57:32 »

Fiatalok, és Cápa! A szövegemből láthattátok, hogy csak műkiakadás volt részemről, nem úgy, mint az engesztelés, mert az jól jönne...Tudom, hogy nem bántásnak szánta, de ettől függetlenűl szerencsétlen megfogalmazás volt. Természetesen nincs harag, sértődés, mint látható volt utána hívtam is az ifjú, és bohó Cápát, igazi sértődés esetén küldtem volna... Világos? Amúgy ugyebár Cápa jóban vagyunk?! Szerintem  Csaba is túlélte... Üdv: LadiGidy az egyik nagy öreg, de még mindig gyerek
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #680 Dátum: 2007. November 21. - 18:59:35 »

Fiatalok, és Cápa! A szövegemből láthattátok, hogy csak műkiakadás volt részemről, nem úgy, mint az engesztelés, mert az jól jönne...Tudom, hogy nem bántásnak szánta, de ettől függetlenűl szerencsétlen megfogalmazás volt. Természetesen nincs harag, sértődés, mint látható volt utána hívtam is az ifjú, és bohó Cápát, igazi sértődés esetén küldtem volna... Világos? Amúgy ugyebár Cápa jóban vagyunk?! Szerintem  Csaba is túlélte... Üdv: LadiGidy az egyik nagy öreg, de még mindig gyerek
Igy van, Gidy az "örök fiatal".
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #681 Dátum: 2007. November 21. - 19:01:51 »

Fiatalok, és Cápa! A szövegemből láthattátok, hogy csak műkiakadás volt részemről, nem úgy, mint az engesztelés, mert az jól jönne...Tudom, hogy nem bántásnak szánta, de ettől függetlenűl szerencsétlen megfogalmazás volt. Természetesen nincs harag, sértődés, mint látható volt utána hívtam is az ifjú, és bohó Cápát, igazi sértődés esetén küldtem volna... Világos? Amúgy ugyebár Cápa jóban vagyunk?! Szerintem  Csaba is túlélte... Üdv: LadiGidy az egyik nagy öreg, de még mindig gyerek
Engesztelés történt lejjebb, kérlek olvass vissza barátom!  Vigyorog Vigyorog
Üdvözlettel barátod: az öreg cápa ! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #682 Dátum: 2007. November 21. - 19:13:57 »

 Cápa! Peti! SzCs! LadLac!  Bizonyitékom van rá, hogy örök gyerek vagyok a magas kor ellenére is, csak nézd meg a több, mint 500 db-os kisautógyüjteményemet, és sok H0-ás mozdonyt, kocsit. Vagy ping-pongozzunk, vitorlázzunk, focizzunk egy nagyot, bár az is igaz, hogy utána a hazaszállítás már jár nekem- hordágyon... Na ennyít erről. Az a lényeg, hogy kortól függetlenűl jól összejött a csapat 20-tól 60 fölöttig, nehogy kimaradjon valaki! LadLac szomszéd azt mondta- jól, hogy mindenki annyí amennyínek érzi magát, nos hát akkor én skálás vagyok 20-tól 100-ig! De gondolom nem vagyok egyedűl...Szeretlek titeket! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #683 Dátum: 2007. November 21. - 19:18:23 »

Cápa! Peti! SzCs! LadLac!  Bizonyitékom van rá, hogy örök gyerek vagyok a magas kor ellenére is, csak nézd meg a több, mint 500 db-os kisautógyüjteményemet, és sok H0-ás mozdonyt, kocsit. Vagy ping-pongozzunk, vitorlázzunk, focizzunk egy nagyot, bár az is igaz, hogy utána a hazaszállítás már jár nekem- hordágyon... Na ennyít erről. Az a lényeg, hogy kortól függetlenűl jól összejött a csapat 20-tól 60 fölöttig, nehogy kimaradjon valaki! LadLac szomszéd azt mondta- jól, hogy mindenki annyí amennyínek érzi magát, nos hát akkor én skálás vagyok 20-tól 100-ig! De gondolom nem vagyok egyedűl...Szeretlek titeket! Üdv: LadiGidy
Na a MATCHBOX gyüjteményröl eddig nem volt szó.
Nekem is van kb. annyi. Vigyorog Vigyorog Vigyorog Tele a szekrény. H0-ás vonat dettó.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #684 Dátum: 2007. November 21. - 19:24:22 »

LadLac! Én mondtam, hogy gyere fel! Azt hiszem tetszeni fog a sok cucc, de én is kiváncsi vagyok a tieidre! Jó lett az SW a kocsidon. De kutyám nem lesz, elég a tied is. Jelentkezz, hogy újra összejöjjünk! Holnap az ismert menetrendben megyek, gyere, ha tudsz, hogy Te is beszámolhass Cápának a hidrófékről. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #685 Dátum: 2007. November 21. - 19:26:36 »

LadLac! Én mondtam, hogy gyere fel! Azt hiszem tetszeni fog a sok cucc, de én is kiváncsi vagyok a tieidre! Jó lett az SW a kocsidon. De kutyám nem lesz, elég a tied is. Jelentkezz, hogy újra összejöjjünk! Holnap az ismert menetrendben megyek, gyere, ha tudsz, hogy Te is beszámolhass Cápának a hidrófékről. Üdv: LadiGidy
Ja, és üdv a 300-asok közt.
Na, ezt a kisautó bemutatót még letisztázzuk. Sajna holnap nem jó, de nem felejtek.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #686 Dátum: 2007. November 21. - 19:34:02 »

 LadLac! Persze Téged is üdv! Katagóriák: 50: bejáratos, utána teljes tag, törzstag, hosszú végtelennek tűnő szünet, és akkor: Cápa 500 fölött! Egy hét, és kettőnk együtt nem érjük el őt, pardon: ŐT A NAGY CÁPÁT, akinek nem fog elférni a sok csillag, ő már most is tábornok, vagy mi. Üdv: LadiGidy a kullogó
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #687 Dátum: 2007. November 22. - 17:02:21 »

Nos hát megvolt a buszozás hidrófékkel /retarder/, Volvo buszok karambolja a Gellért térnél, majd a kisautó mustra. LadLac túl van rajta. Ha mást is érdekel, szívesen állok /ülök/ rendelkezésre. A kisautók előnye, hogy értékük nő, és nem kell mindenféle adósarcot fizetni értük, és gyönyörűek! Bár a port le kell ezekről is törölni néha. Ha valakinek van megunz, felesleges gépparkja, én szívesen gondját viselem a kis autóknak, csak szóljon! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #688 Dátum: 2007. November 22. - 18:27:02 »

Decembertől fizetős lesz az iwiw céges felhasználóknak.

Ezt hogy értelmeznétek?
"A jelenleg klubszerűen működő felhasználókat egyelőre nem törlik, időt biztosítanak nekik, hogy a számukra kialakított belső felületre "költözzenek” – mondta Szabó Márton. Az iWiW ügyvezető igazgatója lapunknak elmondta: a megújulással azt akarták elkerülni, hogy különféle céges, vállalati felhasználók, szervezetek személyi adatlapokat kitöltve regisztráljanak. Ennek nyomán azonban bármilyen egyesület, vagy hobbicsoport akármekkora tábort összegyűjthet az Iwiwen."

Olvassátok el a teljes cikket!
http://hvg.hu/Tudomany/20071115_iwiw_leallt_fizetos_lesz.aspx
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #689 Dátum: 2007. November 22. - 18:33:57 »

Decembertől fizetős lesz az iwiw céges felhasználóknak.

Ezt hogy értelmeznétek?
"A jelenleg klubszerűen működő felhasználókat egyelőre nem törlik, időt biztosítanak nekik, hogy a számukra kialakított belső felületre "költözzenek” – mondta Szabó Márton. Az iWiW ügyvezető igazgatója lapunknak elmondta: a megújulással azt akarták elkerülni, hogy különféle céges, vállalati felhasználók, szervezetek személyi adatlapokat kitöltve regisztráljanak. Ennek nyomán azonban bármilyen egyesület, vagy hobbicsoport akármekkora tábort összegyűjthet az Iwiwen."

Olvassátok el a teljes cikket!
http://hvg.hu/Tudomany/20071115_iwiw_leallt_fizetos_lesz.aspx
Én ezt úgy értelmezem, hogy volt két lökött ember, akik kitaláltak valamit, ami világszabadalom lehetett volna, de ők ennek a .....cégnek adták el az ötletüket 1 Mrd Ft-ért. Erre a cég meg ahelyett, hogy babusgatná, fejlesztené az oldalt, annyit nem tesz, hogy megszüntesse az elérhetőségi hibákat, hanem korlátozásokat vezet be, valamint fizetőssé tesz dolgokat, hogy valamennyi visszajöjjön a kifizetett vételárból.
Mellesleg mindenki kesereg, ha valamirevaló dolgot a hazánkfia elad külföldi kézbe. Csodálkozunk? Ezért. Mert ha van valami jó, akkor azt nem tudjuk megbecsülni, hanem 8 bőrt akarunk lehúzni róla addig, amíg mindenkinek elmegy a kedve tőle. Eddig sem volt szívem csücske ez a hírközlési cég!!! Hmmmm....
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!