Lacetti klub fórum
2024. Október 07. - 09:24:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 335559 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #645 Dátum: 2007. November 16. - 20:44:27 »

Nos..eddig nem tettem, csak olvastam és magamban tartottam a véleményemet. Most ha lehet megszólalnék pénzügy témában.
Számomra kellemes meglepetés volt a legfrappánsabb honlapcím beüzemelése. Örülök, hogy sikerült, grat érte Stocznak!
Az elején beszéltünk az anyagiakról, én ezt tartom azóta is egy bizonyos megállapodásnak. Tehát van egy honlap, ami még nem az "igazi fizetős", csak kicsit.  Vigyorog Természetesen ez valamilyen szinten a mienk is, a közösségé. De!
Én Stocz első megnyilatkozásából azt szűrtem le, hogy ezt egy kicsit a maga gyermekének kezeli. (Remélem nem haragszol ezért Stocz!  Vigyorog) Ez olyan neki, amire mindig büszke lehet, erre azt mondhatja, hogy ezt én csináltam! És nagyon jól csinálta/csinálja! Tiszteletben tartom ezt, mert ez valahol neki lelkiismereti, elvi kérdés, kihívás. Biztosan tudta volna ezt az összeget másra, jobb dologra költeni -főleg így az ünnepek közeledtével- de hagyjuk meg neki ezt az örömet, hogy bizonyos mértékben ezt mégiscsak a magáénak mondhassa! Ne vegyük el tőle azt a fantasztikus érzést, hogy a "gyermekét" lemérjük, beárazzuk, daraboljuk, elosztjuk, kiszámoljuk. Pláne ne úgy tegyük ezt, mint egy piacon, arról nem is beszélve, hogy egy baráti társaság esetében nem játszik szerepet pénz, ami hivatalosan a fizetés eszköze! Kérlek benneteket, ne hozzuk kellemetlen helyzetbe ezt a kitűnő embert, aki ennyit áldoz szabadidejéből ránk és a honlapunkra! Minden bizonnyal senkinek nem okozna gondot jelenleg kifizetni 1-2 ezer Ft-ot. De amikor majd igazán szükség lesz rá, elvárt lesz, akkor tegye mindenki külön kérés, felhívás nélkül, önzetlenül, kötelességének érezve!
Én amondó vagyok, hogy jelenleg biztosan mindenki megtalálja a formáját annak, hogy ezt valamiképpen meghálálja -mint baráti gesztust- neki, mondjuk egy személyes találkozás, egy klubtali alkalmával. A pénzt, mint rideg fizetőeszközt hagyjuk későbbre, arra az időkre, amikor már minden hivatalosan működik, ráadásul nem olcsón! Na akkor kell igazán kiállni magunkért, akkor kell mindenkinek eszébe jutnia, hogy az már nem ingyen lesz és nem illik majd feledékenységre hivatkozni a díjfizetés esedékességekor. Cserébe viszont -szerintem- elvárom (elvárhatjuk) Stocz-tól, hogy amint élesben megy a helyzet, azonnal tájékoztat minket mindenről és nem egymástól kell megtudnunk, hogy már egy ideje mekkora költségei vannak társalgásainknak. Akkor viszont szigorúan indul a "játék"! Szóval akkor majd mindent csakis hivatalosan....ha kérhetjük!
Végezetül még annyit: ez egy vélemény. Az enyém, az én véleményem. Egy vélemény pedig nem feltétlenül olyan, amivel mindenki egyetért, hisz attól színes a világunk, hogy sokfélék vagyunk. Én így gondolom.
Tehát örüljünk a napról napra megújuló, egyre jobban, rohamosan szépülő-épülő honlapunknak, fórumunknak! A lényeg a kölcsönös bizalmon, a megértésen, a becsületességen, az elvárhatóságon van. Segítsük egymást mindenben és amikor ez már nem lesz ebben a formában elég, akkor mint kelletlen rosszat, a pénzt is hozzácsatoljuk.     
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #646 Dátum: 2007. November 17. - 10:16:14 »

Az önzetlen támogatást nem kell visszautasítani!
Ha kötelező lesz úgysem kerüli el senki, aki maradni akar!
Aki ad, az viszont szívesebben teszi mint muszájból.
Ettől nem lesz kevésbé Stocz Cartárs tulajdona a lap!
Egy ellenvetés érkezett, + Stocz szerénysége e kényesnek tűnő témában.

A donor-csillag pedig Egy VIP rangot takar, a segítő szándékot tükrözve!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #647 Dátum: 2007. November 17. - 11:02:44 »

Stocz !
Az Isten fizesse meg. Vigyorog Vigyorog
De azért mi is nagyon köszönjük.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #648 Dátum: 2007. November 17. - 17:24:03 »

Cápa szaki jól látja a helyzetet.
Max. azon a ponton módosítanám, hogy nem kicsit, hanem nagyon a saját gyermekemnek érzem a lapot.
Miért is ne lenne így?
A forintosítható befektetés egyébként minimális. Az idő az megy rá vastagon. Erre viszont nem kényszerített senki. Kárpótól az az öröm, hogy "na ezt is sikerült megcsinálni".
Megbecsülést, jó szavakat meg egyébként sem lehet a pénzzel pótólni.
« Utoljára szerkesztve: 2007. November 17. - 17:56:52 írta Stocz » Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #649 Dátum: 2007. November 17. - 17:47:42 »

Ez egy jó játék! Pláne, ha élvezed!
Nekünk hasznos! KÖSZÖNJÜK!!!
Stocz a KIRÁLY!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #650 Dátum: 2007. November 17. - 19:19:46 »

Egy hasznos dokumentum! Jól rakjátok el! Én jövő hétvégén megyek osztálytalálkozóra, már ki is töltöttem, engedélyezésre átadtam a "főnöknek" Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #651 Dátum: 2007. November 17. - 19:27:25 »

Persze itthon ez érvényes, kint is lóg a falon már két éve!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #652 Dátum: 2007. November 17. - 19:44:32 »

Persze itthon ez érvényes, kint is lóg a falon már két éve!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Vigyorog Vigyorog Vigyorog nekem teccik.. Vigyorog Vigyorog Vigyorog asszony nem értékeli nagyon Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #653 Dátum: 2007. November 17. - 20:16:02 »

Cápa szaki jól látja a helyzetet.
Max. azon a ponton módosítanám, hogy nem kicsit, hanem nagyon a saját gyermekemnek érzem a lapot.
Miért is ne lenne így?
A forintosítható befektetés egyébként minimális. Az idő az megy rá vastagon. Erre viszont nem kényszerített senki. Kárpótól az az öröm, hogy "na ezt is sikerült megcsinálni".
Megbecsülést, jó szavakat meg egyébként sem lehet a pénzzel pótólni.

Köszi, tudomásul vettük, de azzal nem akartuk elorozni a gyermeked, hogy beszállunk a tartásdíjba!
További sok sikert, és kitartást kívánok hozzá, végül is Neked köszönhetjük ezt a jó társaságot, ami összejött a lapon!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #654 Dátum: 2007. November 17. - 20:17:30 »

udv cartarsak! ismet hamburg es sajna semmi miondanivalom, csak panaszom:-)
loholunk oda-vissza norvegia es nemetorszag kozott. esunk kelunk, kikoto kikoto utan. bedoglott a futes, igy fagyskodunk a hajon. raadasul nem tudom elolvasni a leveleimet, sem irni, mert a freemail-t valamiert nem szeretik itt. pech. sajna viszaolvasni nincs idom semmit, ugyhogy most is csak udvoyzletemet kuldom mindenkinek.
udv
cb
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #655 Dátum: 2007. November 17. - 20:26:43 »

udv cartarsak! ismet hamburg es sajna semmi miondanivalom, csak panaszom:-)
loholunk oda-vissza norvegia es nemetorszag kozott. esunk kelunk, kikoto kikoto utan. bedoglott a futes, igy fagyskodunk a hajon. raadasul nem tudom elolvasni a leveleimet, sem irni, mert a freemail-t valamiert nem szeretik itt. pech. sajna viszaolvasni nincs idom semmit, ugyhogy most is csak udvoyzletemet kuldom mindenkinek.
udv
cb

Kitartás Kapitány!
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #656 Dátum: 2007. November 17. - 20:30:44 »

ja, kitartok, mert muszaly, csak az utolso hajo mar nagyon nem szeretem dolg volt es ez is .... hat nem szeretem. nem panasz, csak normalisabb eletre vagynam. de ezt nem itt kell megbeszelni. orulok, hogy fejlodik a forum, hala stocznak. latom lesz megin tali, lelekben veletek leszek. vigzyazzatok a sikosodo utakon egymasra!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
duke59
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Hozzászólás #657 Dátum: 2007. November 18. - 12:30:50 »

Tiszteletteljes üdvözletem a (drága)benzint elpöfékelő lacista fanoknak !
Tegnap megvolt az 1 hosszú út LACIKÁVAL ! (Abasár-Gyula-Abasár) Fogyasztás és menetteljesitmények tekintetében igen-igen meglepödtem,bár nemtudom,hogy az első 1-2000-km.megtételét nevezhetem-e bejáratásnak (nem a régi ladás fogalmak szerint)Ha jól olvastam akkor található itt még e.ü.dolgozó rajtam kivül ?
Naplózva

Duke59
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #658 Dátum: 2007. November 18. - 13:07:41 »

A feleségem az, és látom a kocsijaink is egyformák. Bár az autós a fiam, és én vagyok ő inkább csak utas, bár van jogsija. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #659 Dátum: 2007. November 18. - 13:12:46 »

Látjátok Cartársak, hogy a mi szeretett kapitányunk CaptainB, visszavágyik a hazájába, így közénk is persze. Mi pedig visszavárjuk, minél előbb. Cap! Privi ment! Továbbá bizunk benne, hogy a kiskapitány, Speedylacetti, is jól van a száguldó masinájával, és csak aversenypályán repül autózás helyett. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!