Lacetti klub fórum
2024. Október 07. - 11:22:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 335577 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #615 Dátum: 2007. November 13. - 14:30:10 »

Üdvözöljük a harmadik törzstagot, a szomszédomat LADLAC CARTÁRSAT! /amúgy sipirc aludni!/ Gratulálunk! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #616 Dátum: 2007. November 13. - 14:31:12 »

Üdvözöljük a harmadik törzstagot, a szomszédomat LADLAC CARTÁRSAT! /amúgy sipirc aludni!/ Gratulálunk! Üdv: LadiGidy
Köszi, megyek!
Üdv
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #617 Dátum: 2007. November 13. - 17:07:10 »

Már vártam, hogy a Nagyfőnök visszatérjen és rendet rakjon!  Kacsint
Köszönjük szépen a fáradozást, de tényleg ne szégyeld beszedni a zsetont, még ha személyekre lebontva csekély is, mert szerintem úgy tiszta mindenkinek, ha már (alapító)tagok vagyunk, fel is vállaljuk a dolgot!

Üdv

(Elv) Bocs! Cartársak! Szavazzuk meg!
Valóban nem háríthatunk minden terhet Stocz-ra, bármíly önzetlenül vállalja!
Valamennyiünk érdekében teszi! Bocsássuk szavazásra a dolgot, s akik áldoznának rá, közösen összedobjuk a lét! Esetleg járhatna a név mellé egy donor-csillag, megelőzendő a vitákat, kinek mennyire szívügye a KLUB !
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #618 Dátum: 2007. November 13. - 17:30:38 »

Te Stocz főcartárs!

Ez a hozzáállás a mai Magyarországon nem dívik...!!! Tessék beállni a sorba, és tartani a markodat Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Biz'isten beárullak az unokanővérednek... Vigyorog


... akik áldoznának rá, közösen összedobjuk a lét! Esetleg járhatna a név mellé egy donor-csillag, megelőzendő a vitákat, kinek mennyire szívügye a KLUB !
Ez a donor-csillag dolog meg teccik, kéretik gondolkodni rajta... Kacsint
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #619 Dátum: 2007. November 13. - 17:49:34 »

Hollanderrel csatlakoznék az előttem szólókhoz ! Vigyorog Vigyorog  Bár ami a "donor csillag" dolgot illeti ,ezt kéretik elmagyarázni kéremalássan bővebben is  Vigyorog ( kicsit süsü vagyok ) Köszi
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #620 Dátum: 2007. November 13. - 18:56:39 »

Szia Süsű Jopek! Inditsd meg a "donorra" magyarázat-vetélkedőt! A lényeg, hogy csináljunk egy listát, hogy ki száll be önkéntesen/!/ a költségekbe, és kb. mennyinek kéne bejönni, és az sem lenne baj, ha csinálnánk valami tartalékot. Jelentkezem, beszállok. Lehet követni! Ezt Neked kellene csinálni, mert Stoczra kivételesen ebben nem számíthatunk. Vélemény? Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #621 Dátum: 2007. November 13. - 19:39:30 »

Azt hiszem valamikor még az októberi tali előtt beszéltünk ennek a pénz begyűjtési dolognak a buktatóiról ( talán a hivatalos klub vagy egyesület kapcsán , biztos emlékeztek még rá ) . Ezeket itt most nem sorolnám újra, háthA PEcHes napunk lesz ! Vigyorog De azt természetesen nem tiltja semmi, hogy pl. a Mikulás bá' ajándékot vigyen a drosztra . Kacsint Vigyorog
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #622 Dátum: 2007. November 14. - 21:09:14 »

Üdvözlet!
Tisztelettel jelentkezek a weblap fent-tartására irányuló anyagi,vagy bármilyen nemű segítség nyújtásra.
(kicsit törni magyar,Tarzan lenni barát)
Naplózva
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #623 Dátum: 2007. November 15. - 07:40:06 »

Nagyon szépen, nagy hálával köszönjük fáradozásod. Továbbá az intelmeidet a közösségért. Ami az anyagiakat illeti, szerintem nem Neked kellene vállalni, mert az időd is ráment, ami megfizethetetlen, de legalább pénzedbe ne kerüljön, hogy dolgozol értünk. Szóval mivel tartozunk a köszöneten kivűl, anyagiakban? Ne légy szégyenlős, legalább ezzel segíthessünk Neked! Az, hogy moderátorokat javasoltál, és mi meg is választottuk őket, jókat, most látszik, hogy milyen fontos volt. Mindhármatok munkáját sokra becsüljük, és köszönjük. Remélem a nagy többség nevében megengedhettem ezt felétek! Üdv: LadiGidy

Teljesen igazad van öreg cimbora !
Naplózva
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #624 Dátum: 2007. November 15. - 07:44:18 »

Hát így is lehet rendezni a dolgot... Cápa, pedig ne példáloz az 50 felettiekkel, mert összevonom a szemöldököm! Én, igaz kicsivel többet megyek 5000-nél, de nem sokkal, és egyre kevesebbet. Ki sejti okát? /Nem kell válaszolni!/ Csak vicc volt!? Üdv: LadiGidy
Tudod te, hogy nem a hivatásos jogsisokra gondolok!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Nanana ! Remélem és kivánom, hogy Te is leszel majd 50 feletti nem hivatásos. Azért még a vén kecske is..... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #625 Dátum: 2007. November 15. - 11:49:24 »

Hát így is lehet rendezni a dolgot... Cápa, pedig ne példáloz az 50 felettiekkel, mert összevonom a szemöldököm! Én, igaz kicsivel többet megyek 5000-nél, de nem sokkal, és egyre kevesebbet. Ki sejti okát? /Nem kell válaszolni!/ Csak vicc volt!? Üdv: LadiGidy
Tudod te, hogy nem a hivatásos jogsisokra gondolok!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Nanana ! Remélem és kivánom, hogy Te is leszel majd 50 feletti nem hivatásos. Azért még a vén kecske is..... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Csak keményen, vén kecskék Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog !!!
A jóisten (meg a Horváth Ági..., hi-hi-hi...) tartson meg bennetek (is) jó egészségben Vigyorog Vigyorog Vigyorog !!!
Naplózva
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #626 Dátum: 2007. November 15. - 13:33:10 »


[/quote]
Csak keményen, vén kecskék Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog !!!
A jóisten (meg a Horváth Ági..., hi-hi-hi...) tartson meg bennetek (is) jó egészségben Vigyorog Vigyorog Vigyorog !!!
[/quote]

Na meg Gombos szerviz a járgányt is. Csak hogy a modik ne kössenek belénk !  Vigyorog Vigyorog
Egyébként kösz.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #627 Dátum: 2007. November 15. - 14:52:27 »

Sajnos Kripic cartárs azt kivánta, hogy utánozzuk a dinókat. Hát ami sok, az sokk-terápia. Részemre H. Á. említése nem vicces, inkább horror, de legalább lidérc. Kripic, mint gyógyszerügyes tudja a veszélyt, én is, a nejem egészségügyis- még. Minden jót még a rosszul viccelőnek is! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #628 Dátum: 2007. November 15. - 15:00:32 »

Újabb teljes tagot ünnepelhetünk: éljen KRIPIC CARTÁRS! /De ne H. Á. jóvoltából, mert mi szeretjük, hogy jó tagunkat tisztelhetjük benne!/ Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #629 Dátum: 2007. November 15. - 16:17:31 »

Újabb teljes tagot ünnepelhetünk: éljen KRIPIC CARTÁRS! /De ne H. Á. jóvoltából, mert mi szeretjük, hogy jó tagunkat tisztelhetjük benne!/ Üdv: LadiGidy
Sajnos Kripic cartárs azt kivánta, hogy utánozzuk a dinókat. Hát ami sok, az sokk-terápia. Részemre H. Á. említése nem vicces, inkább horror, de legalább lidérc. Kripic, mint gyógyszerügyes tudja a veszélyt, én is, a nejem egészségügyis- még. Minden jót még a rosszul viccelőnek is! Üdv: LadiGidy
Igazán köszönöm.
De kérlek, hogy ne vedd már ennyire vérkomolyan a hozzászólásaimat, főleg itt, a Társalgóban. (Vagy csak én érzem így... Zavart ?)
Kezdek félve megnyilatkozni... (meg nem merek a 7-173-ason sem utazni az utóbbi időben... Vigyorog Vigyorog Vigyorog)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!