Lacetti klub fórum
2024. Október 07. - 13:31:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 335660 alkalommal)
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #570 Dátum: 2007. November 06. - 18:10:01 »

Srácok!

Egy üzenetem van számotokra!

A Kapitány mindenkit üdvözöl! Sajnos nincs internet a hajón, és a partra pedig nincs ideje kimenni! Napi 14-16 órát robotol!


Ha van rá lehetőséged ,kérlek add át neki ÜDVÖZLETÜNKET . Ja és , hogy :Kapitány ,Kapitány , van ilyen Lacsi lány.... Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #571 Dátum: 2007. November 06. - 18:11:35 »

Működik az új domain név!  Vigyorog http://www.lacettiklub.hu
Köszönjük a készítőnek. Vigyorog
Igy már komolyodik a KLUB! Legalább is a kinézete, de reméljük nem csak az! Kacsint
Grat a sikeres megvalósításért Stocz ! Majd azért mesélj róla ,please ! :-)
Alakul ez! Remélem ez lesz a nyerő oldal! Köszönjük Stocz! Ez tökéletes cím lett!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #572 Dátum: 2007. November 06. - 18:13:17 »

Srácok!

Egy üzenetem van számotokra!

A Kapitány mindenkit üdvözöl! Sajnos nincs internet a hajón, és a partra pedig nincs ideje kimenni! Napi 14-16 órát robotol!


Ha van rá lehetőséged ,kérlek add át neki ÜDVÖZLETÜNKET . Ja és , hogy :Kapitány ,Kapitány , van ilyen Lacsi lány.... Vigyorog

Utólagos engedelmetekkel, mondtam neki, hogy MINDENKI ÜDVÖZLI!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #573 Dátum: 2007. November 06. - 18:14:27 »

Srácok!

Egy üzenetem van számotokra!

A Kapitány mindenkit üdvözöl! Sajnos nincs internet a hajón, és a partra pedig nincs ideje kimenni! Napi 14-16 órát robotol!



Köszönjük Athee! Ha beszélsz vele, kérlek mondd meg, hogy mi is üdvözöljük! Vigyázzon magára és várjuk vissza. (Spec. nekem nagyon hiányoznak a hozzászólásai) Jó az, ha jó szelet kívánunk neki?  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #574 Dátum: 2007. November 06. - 18:31:17 »

Cápa! Ne a Captain Kapitánynak kívánj jó szelet, mert az ő hajója dizel, és csak felkorbácsolja a vizet, inkább nekem kívánd, amikor vitorlázom, sajnos ritkán, de akkor jól jönne a jó szél! Üdv: LadiGidy a partraszorult
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #575 Dátum: 2007. November 06. - 21:02:15 »

Cápa! Vitorlázni eddig a Balatonon a legtöbbet, míg volt kalózom, majd a keresztfiam hajójával a Tisza-tavon, és Soltvadkerten a Büdöstón vitorláztam. Neki van trélere, és bárhová tudjuk húzni, így Keszthelyre is a CápaCityre is, ha... Találd ki! Majd megbeszéljük, nem reménytelen a dolog. De most kikapok majd a moderátoroktól? Bocsi, majd priviben! Üdv: LadiGidy a kalóz
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #576 Dátum: 2007. November 06. - 21:38:32 »

Működik az új domain név!  Vigyorog http://www.lacettiklub.hu

Csak kérdés ezzel az örömteli hírrel kapcsolatban...?
Sikerült ingyé' megszerezni/bejegyeztetni/mittudoménhogyanlett, vagy sem (és akkor - legalább is a magam nevében - ildomosnak tartanám beszállni a költségekbe...)?
És ha már van: Csak úgy teljesen véletlenül nem lehetne valahogy e-mail-címet is szerezni a T. tagságnak... Kacsint? (stipi-stopi a kripic@lacettiklub.hu  Mosolyog)

Vagy így hirtelen nagyon meglódult a fantáziám...?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #577 Dátum: 2007. November 07. - 08:06:08 »

Cápa! Látom beindultál. Bár minek a hajó, a cápák köztudottan jól usznak! Fényképnek utánanézek, és majd megpróbáljuk megoldani a dolgot. Nekem csak jövőre lesz vizsgás a kocsim, akkor tetetek fel vonóhorgot. CarMax kecskeméti cégnél lehet a legolcsóbban venni, mert a márkaszervizes megfizethetetlen. Te mint olajszakértő, érdemes cserénél tisztító STP-vel megcsinálni a cserét? /piros flakonos/. A pohár kopott, de cápás. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #578 Dátum: 2007. November 07. - 08:40:55 »

Cápa! Látom beindultál. Bár minek a hajó, a cápák köztudottan jól usznak! Fényképnek utánanézek, és majd megpróbáljuk megoldani a dolgot. Nekem csak jövőre lesz vizsgás a kocsim, akkor tetetek fel vonóhorgot. CarMax kecskeméti cégnél lehet a legolcsóbban venni, mert a márkaszervizes megfizethetetlen. Te mint olajszakértő, érdemes cserénél tisztító STP-vel megcsinálni a cserét? /piros flakonos/. A pohár kopott, de cápás. Üdv: LadiGidy

Szia! Nem beindultam, csupán felötlött bennem, hogyha itt vitorláznál, összeköthetnénk a kellemest a hasznossal.  Vigyorog
Nekem a vonóhorog bent volt az alkuban az alufelnikkel, spoilerrel együtt, mivel van utánfutóm és nem akartam utólag külön vizsgáztatni. Kacsint Persze nem gyári, felesleges 3-4-szer annyit kifizetni érte. Még az sem játszik be a lacsinál, hogy azért kellene gyári, mert utángyártottban esetleg nem lenne levehető, ha ott lenne a rendszám alul. De nem ott van, így tiszta sor.
Nos mint már említettem, nem vagyok olajszakértő, egyáltalán nem értek a témához!
Ezúton kérek mindenkit, hogy ne is kérdezzen olaj témában, én csupán a lacsiba való olajnak érdeklődtem utána, hogy a lehető legjobbat rakjam bele. De ettől függetlenül mindneki azt tesz bele a sajátjába, amit akar.
Amúgy az olajadalékokról az a véleményem, hogy ha megfelelő minőségű olaj kerül bele a motorba és előtte sem volt semmi trutyi beleöntve, felesleges. Sokan a tisztító használatánál örvendeznek, hogy hurrá, mennyi trutyit kihozott a motorból! Na de kell az alkatrészeknek fémtisztának lenni egy motorban? Nem úgy jók, ha olajbevonat, lerakódásmentes "film" van rajtuk? Azért egy ilyen tisztító kihoz olyan réteget is a motorból, amit nem feltétlen kellene. Szal én soha nem tettem bele és nem is fogok, szerintem felesleges. A te esetedben (mivel használtan vetted ha jól tudom) nem tudom, milyen állapotban van a motor. Úgy jó, ha a beleöntött olaj kellő km-ig dolgozik, kellően véd, ken, szép sötétbarna lesz amire elhasználódik és cserélni kell.
Nem is hiszek az ilyen olajadalékokban. Amúgy az STP nem lehet rossz mint adalék, legalábbis sokan dícsérik. Bár én nem vettem észre változást amióta sárga STP-t tettem az üzemanyagba. vagy csak nem volt szüksége rá az én autómnak?  Kacsint Kacsint
Üdv!
« Utoljára szerkesztve: 2007. November 08. - 13:42:27 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #579 Dátum: 2007. November 07. - 19:09:06 »

CÁPAFERI A 400-AS! Érdemeire nagy elismeréssel Keszthely városát átnevezték CápaCityre. Sőt új helyi buszjárat is indult, remélem közzé fogja tenni, e-mailben már nálad van, csak én, mint tudod PC-béna vagyok. Kérlek tedd ide be, ha nem esik nehezedre, hogy milyen híres lettél. Bár már rólam is neveztek el várost, de az nem ennyíre személyes. /Körös-, Nádas- pl./ Minden jót Cápa, és remélem hamarosan össze is tudunk végre személyesen is jönni. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #580 Dátum: 2007. November 07. - 19:15:56 »

CÁPAFERI A 400-AS! Érdemeire nagy elismeréssel Keszthely városát átnevezték CápaCityre. Sőt új helyi buszjárat is indult, remélem közzé fogja tenni, e-mailben már nálad van, csak én, mint tudod PC-béna vagyok. Kérlek tedd ide be, ha nem esik nehezedre, hogy milyen híres lettél. Bár már rólam is neveztek el várost, de az nem ennyíre személyes. /Körös-, Nádas- pl./ Minden jót Cápa, és remélem hamarosan össze is tudunk végre személyesen is jönni. Üdv: LadiGidy

Hmmm...kösz Gidy! Így úszunk mi  a városban...Gidy szerint. Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #581 Dátum: 2007. November 08. - 00:48:20 »

Cápa nektek nem kell privátba levelezni csak nekünk? nem biztos hogy mindenkire tartozik a hajokázásod!

  Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #582 Dátum: 2007. November 08. - 08:49:09 »

Csulkó, és Jani! Valóban volt személyes dolog is, de autós, és fórumos beszélgetés is. A többit privátban intéztük, ne aggódjatok, de oké a figyelmeztetés, ránk is vonatkozik minden. De nincs harag ugye?!?  /vonóhorog, no meg a 400-ról, és olajról is volt szó/. Minden jót mindenkinek! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #583 Dátum: 2007. November 08. - 09:00:02 »

Srácok!
Ne piszkáljuk már egymást! Olyan szépen indult ez a kis csapat, 3 napja felütötte fejét a gonosz, azóta meg kezd elszabadulni...
Szerintem fölöslegesek a másiknak való beszólogatások.
Szép napot MINDENKINEK.
Üdv
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #584 Dátum: 2007. November 08. - 13:38:43 »

Cápa nektek nem kell privátba levelezni csak nekünk? nem biztos hogy mindenkire tartozik a hajokázásod!
Bár ez a rész (Társalgó->Törzsasztal) a fórum legkötetlenebb része és úgy gondoltam ennyi személyes belefér, teljesen igazad van! Valóban nem tartozik ez másra és legközelebb privátban teszem. Elnézést, máris törlök.
Remélem nem lesz sértődés, ha ezentúl minden magánjellegű hozzászólást hasonlóképpen kigyomlálok?
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!