Lacetti klub fórum
2024. Október 07. - 17:35:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 335742 alkalommal)
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #510 Dátum: 2007. November 01. - 21:21:05 »

Gondolom nagyjából mindenki látta, de azért mindenkinek ajánlanám figyelmébe a nagytesót:
http://totalcar.hu/tesztek/epica2dat!1

Nekem bejön, kellene!:D

Gatsy

Hát nekem is....
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #511 Dátum: 2007. November 02. - 10:14:27 »

Gondolom nagyjából mindenki látta, de azért mindenkinek ajánlanám figyelmébe a nagytesót:
http://totalcar.hu/tesztek/epica2dat!1

Nekem bejön, kellene!:D

Gatsy

Hát nekem is....
Duzzogva elvállalnám.... Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #512 Dátum: 2007. November 02. - 19:13:40 »

Gondolom nagyjából mindenki látta, de azért mindenkinek ajánlanám figyelmébe a nagytesót:
http://totalcar.hu/tesztek/epica2dat!1

Nekem bejön, kellene!:D

Gatsy

Hát nekem is....
Duzzogva elvállalnám.... Vigyorog

Vezettétek a 2 literest? Én nem voltam tőle elragadtatva. Kicsi ehhez a kasztnihoz ez a motor. Viszont én sem dobnám vissza, ha hozzám vágnák Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
duke59
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Hozzászólás #513 Dátum: 2007. November 03. - 20:29:56 »

Sziasztok ! Uj vagyok még itt köztetek (bocs  ha béna vagyok még,de nem voltam még ilyen társaságban )na szóval szerdán vettem át (31-én)a "lacikát" 1.6.SW.Mire számithatok,jó választás volt ?KIA Rioból ültem át avval SEMMI gondom nem volt a 3 év alatt.Itt mire számithatok? Fogyasztás,szerviz költség,fogyasztás ? Elöre is köszönöm megtisztelő válaszaitokat ! ( Remélem! ) duke59
Naplózva

Duke59
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #514 Dátum: 2007. November 03. - 20:37:42 »

Sziasztok ! Uj vagyok még itt köztetek (bocs  ha béna vagyok még,de nem voltam még ilyen társaságban )na szóval szerdán vettem át (31-én)a "lacikát" 1.6.SW.Mire számithatok,jó választás volt ?KIA Rioból ültem át avval SEMMI gondom nem volt a 3 év alatt.Itt mire számithatok? Fogyasztás,szerviz költség,fogyasztás ? Elöre is köszönöm megtisztelő válaszaitokat ! ( Remélem! ) duke59

Szia!
Üdv a klubban és grat. az új szerzeményhez! Azt hiszem, ha a honlapon és itt a fórumon olvasgatsz, sok dolgot megtudhatsz az autódról. Olvasgass, aztán ha valami konkrétumot szeretnél tudni, tedd fel bátran kérdésed, valaki biztosan segítségedre siet! Érdekes, hogy a Rio után nem Cee'd lett a befutó nálad.. Vigyorog
Sok balesetmentes km-t!
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #515 Dátum: 2007. November 03. - 20:41:34 »

Sziasztok ! Uj vagyok még itt köztetek (bocs  ha béna vagyok még,de nem voltam még ilyen társaságban )na szóval szerdán vettem át (31-én)a "lacikát" 1.6.SW.Mire számithatok,jó választás volt ?KIA Rioból ültem át avval SEMMI gondom nem volt a 3 év alatt.Itt mire számithatok? Fogyasztás,szerviz költség,fogyasztás ? Elöre is köszönöm megtisztelő válaszaitokat ! ( Remélem! ) duke59


Üdv a klubban Mosolyog Elárulnád a választásod okát? Általában ha valakinek bejön egy márka, később az újabb modellek közül választ. Én is így tettem 3 éve. Mi vitt rá Kia után a csokornyakkendősre? Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
duke59
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Hozzászólás #516 Dátum: 2007. November 03. - 20:56:10 »

Köszönöm agyors és megtisztelő leveleiteket ! A cserének a legfőbb oka az volt,hogy"kinöttük" a Riokát.A hátsó ülések elötti lábtér szánalmassan kicsi.Nem vagyok egy égimeszelő ( 170 cm.)de ha én kényelmesen ülök akkor mögöttem nagyon kicsi lett a lábtér.Amugy semmi gond nem volt az autóval.Fogyasztása (1.3.) nagyon jó volt.5000.Ft.=300km. igaz vidéken lakom.Lenne 1 kérdésem:a bal első ajón lévő kis piros led mikor világit?Csak akkor ha riasztó kerül a gépbe ? 
Naplózva

Duke59
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #517 Dátum: 2007. November 03. - 21:03:00 »

Köszönöm agyors és megtisztelő leveleiteket ! A cserének a legfőbb oka az volt,hogy"kinöttük" a Riokát.A hátsó ülések elötti lábtér szánalmassan kicsi.Nem vagyok egy égimeszelő ( 170 cm.)de ha én kényelmesen ülök akkor mögöttem nagyon kicsi lett a lábtér.Amugy semmi gond nem volt az autóval.Fogyasztása (1.3.) nagyon jó volt.5000.Ft.=300km. igaz vidéken lakom.Lenne 1 kérdésem:a bal első ajón lévő kis piros led mikor világit?Csak akkor ha riasztó kerül a gépbe ? 

Na igen, a Lacsik helykínálatban verhetetlenek! Az ajtón a kis led nem fog világítani, azaz immobilájzer.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #518 Dátum: 2007. November 03. - 21:08:02 »

Köszönöm agyors és megtisztelő leveleiteket ! A cserének a legfőbb oka az volt,hogy"kinöttük" a Riokát.A hátsó ülések elötti lábtér szánalmassan kicsi.Nem vagyok egy égimeszelő ( 170 cm.)de ha én kényelmesen ülök akkor mögöttem nagyon kicsi lett a lábtér.Amugy semmi gond nem volt az autóval.Fogyasztása (1.3.) nagyon jó volt.5000.Ft.=300km. igaz vidéken lakom.Lenne 1 kérdésem:a bal első ajón lévő kis piros led mikor világit?Csak akkor ha riasztó kerül a gépbe ? 
Na most megfogtál...rögtön elsőre.  Vigyorog
Két variációt hallottam erre.
1. Amelyikben van gyári riasztó, abban az a led villog.
2. Immo ledje, de hogy mikor világít ebben az esetben, erre nem kaptam egyértelmű választ.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
duke59
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Hozzászólás #519 Dátum: 2007. November 03. - 21:09:35 »

Köszi ! Akkor igencsak elnéztem mert a VWken pirosan villog.
Naplózva

Duke59
duke59
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Hozzászólás #520 Dátum: 2007. November 03. - 21:13:07 »

A fogyasztásról irnátok valamit ? Tudom,hogy láb meg vérmérséklet függő de hátha.......
Naplózva

Duke59
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #521 Dátum: 2007. November 03. - 21:15:13 »

A fogyasztásról irnátok valamit ? Tudom,hogy láb meg vérmérséklet függő de hátha.......

Többet fog enni, mint a Kia Mosolyog Nem kell megijedni, nem sokkal, csak literekben lehet mérni a többletet Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #522 Dátum: 2007. November 03. - 21:19:21 »

Nem szekáltak a KIA-val, hogy az egy rövidítés? Mosolyog

Killed In Action

Bocsi Kacsint
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #523 Dátum: 2007. November 03. - 21:36:09 »

Köszi ! Akkor igencsak elnéztem mert a VWken pirosan villog.
Most hamarjában ezt találtam róla, de a gyakorlatban nincs bekötve. (legalábbis az enyémben)

Működés

Ha az indításgátló aktív állapotban van (motor LEállítva, indítókulcs KIkapcsolva) az állapotjelző LED "A" üzemmódban villog. Ha bekapcsoljuk a gyújtást, a rendszer feléled és olvasni próbál a válaszjeladóról.
Ha érvényes kulcsot észlel, megindul az üzenet kommunikáció az ECM-mel. Az állapotjelző LED az indításgátló "valid key" (érvényes kulcs) állapotát jelzi.
A gyújtás kikapcsolása után (gyújtás KI észlelés megegyezik az ECM gyújtás KI észlelésével), az indításgátló aktív üzemmódra vált. A állapotjelző LED "A" üzemmódban villog.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
duke59
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Hozzászólás #524 Dátum: 2007. November 03. - 21:39:27 »

Köszi Giovanni megvigasztaltál a fogyasztásal.Egyébként nem szekáltak a röviditésel,inkább megkérdeszték milyen autó ez akkor (2004.)még nem sok szaladgált belöle.
Naplózva

Duke59
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!