Lacetti klub fórum
2024. Október 07. - 21:31:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 335810 alkalommal)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #450 Dátum: 2007. Október 26. - 18:35:30 »

Í
Athhe! Bocsi, de ez nem jön össze, majd tavasszal. Csulok cartárs 6-os autójának megvan a bátyja, ma láttam a 5-ös rajtszámú gépet Szentendrén.


semmi baj! Intézd a dolgod!
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #451 Dátum: 2007. Október 26. - 18:44:55 »

Cap !
Vágom én a "fizikát" ! Csak gondoltam a fikció végett firkálok egyet neked kicsinyt .. Na mindegy !
Különben meg én is jó utat kivánok Neked , gyere vissza épségben !
Üdv.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #452 Dátum: 2007. Október 26. - 21:16:19 »

Mindenkinek figyelmébe!
Mivel újdonsült titulusom nyakamba akasztottátok, azt én megtiszteltetésnek vettem és elvállaltam, amit ezúton is köszönök.
Feladatomat próbálom gondosan elvégezni. Ennek ellenére biztosan lesznek olyan lépések, amik többekben indulatot, ellenérzést, esetleg haragot, meg nem értést válthatnak ki. Mielőtt bármilyen következtetést levonnátok a fórumunkon való szabályozások, átalakítások, intézkedések menetelével kapcsolatban, kérlek benneteket, tartsátok szem előtt a következőket.
1. Jómagam is most ismerkedem a honlappal. Mint egyszerű felhasználó is csak pár hónapja használom. Mostani, kiegészített jogosultságomnál fogva újabb lehetőségek, funkciók nyíltak meg, amiknek lebonyolítását, használatát meg kell ismernem. Ezen ismeretekre néha csak kipróbálás útján tudok szert tenni. Így nem mindig olyan sikerrel zárul a tevékenység, ahogy azt eredetileg szerettem volna, de törekszem a tökéletes megoldásra. Hibák elkövetése esetén próbálom azt kiküszöbölni a lehető legrövidebb időn belül. Ilyen esetekben türelmeteket kérem.
2. Kérlek benneteket, ha bármivel kapcsolatban ellenvéleményetek lenne, esetleg másképp szeretnétek valamit, szóljatok, beszéljük meg! Szeretném, ha ez egy közösségi, társasági oldal maradna a továbbiakban is, nem pedig egy beszabályzott, diktatórikus honlap. Úgy teremthetünk jó körülményeket a társalgáshoz, ha a többség akarata úgy érvényesül, hogy senkinek nem sérülnek az érdekei, mást nem bántunk meg. Jopek társamnak és nekem nem kiváltságos jogokat adtak a kezünkbe, hanem olyan feladatot, amivel felelősség, odafigyelés, fegyelem és egy kis munka is jár. 
3. A következő hetekben biztosan lehet számítani olyan változtatásokra, amik -Stocz megsokasodott teendői mellett- előidézték kettőnk megválasztását. Kezdtünk kicsit elaprózódni, hasonló témákban több külön topicot nyitni, amit valamilyen formában kordában kell tartani. Mivel a hozzászólások átfedik egymást, csak a kirívó, máshova sokkal jobban illő dolgok kerülnek átrendezésre. Nagy dolgokra nem kell gondolni, szerencsére ügyesen alakítottátok ki a fórum szerkezetét, többnyire elkülönülnek a témák.
4. Bár eddig nem tapasztaltunk ilyet, szinte biztos, hogy minket sem kerül el azon személyek figyelme, akik nem információcsere, márkával kapcsolatos kötetlen beszélgetés céljával lépnek be hozzánk, hanem kedvtelésük a közösségrombolás, mások becsmérlése, indulatkeltés. Ha ilyet tapasztaltok, segítsétek elő, hogy értesülhessünk róla és megtehessük a szükséges lépéseket.
Köszönettel:cápaFeri
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 26. - 22:09:44 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #453 Dátum: 2007. Október 27. - 08:08:59 »

Szia Cápa! Ne félj, szeretünk! Láttam néhány intézkedésed, és szerintem jól csinálod, csak így tovább! Gond esetén szólunk, és nem hagyunk Magadra oktalan támadás esetén, ami remélhetőleg sosem lesz. De azért tekintélyt tarts, hogy ne szemtelenedjenek el a kis halak! Elvégre Cápa vagy! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #454 Dátum: 2007. Október 27. - 08:48:25 »

Sziasztok! Lefújtam a diesel cserét. Többet veszítek vele mint nyerek. Biztosítás, hitel,adó, amiket még a kevesebb fogyasztás sem hoz vissza. Talán a jelenlegi futamidő végén egy két-három éves dieselbe beszállok.
Egy kérdés: honnan lehetne jó áron jobb hátsó ajtót szerválni??? Ill. egyből  melange beige (sötét arany) színben??? Aki tud segítsen, köszi.
Georgbob
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #455 Dátum: 2007. Október 27. - 09:22:40 »

sziasztok! en a captainb testvere vagyok. nyaggat, hogy reggeljek, hat tessek. 17en vettem at az 1.8as kombimat, platinium extrakkal. ma kapom vissza a szervizetol mert nemi kicsi atalakitast kertem rajta, mert ugy szeretem ha nagyon megy. ment ez igy is, de a nemet es holland autopalyakon meg tobb kell! nem igazan ertek hozza, ezert inkabb majdcsak olvasgatok. de ez a fotrumtetszik!

Üdv! Milyen átalakításokra gondolsz?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #456 Dátum: 2007. Október 27. - 09:31:10 »

Nagyon beleélted magad az új szereokörbe! Kacsint
Minden tiszteletem a tiéd, hogy bele adod a lelked a feladatba! Mosolyog
Igyekszem majd nem rosszalkodni, de azért szólj bátran, úgysem illik megsértődni a kritikáktól! Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #457 Dátum: 2007. Október 27. - 09:37:22 »

elhoztam az autot a szerelotol. szerintem megerte a rakoltott penzt. nagyon jol gyorsul es megnezik. holbnap delutan elmegyek az itteni versenypalyara, meglatjuk mit tud. a palyan kihoztam belole most 235ot km/orat. tobbhet nem tudtam, mert nagy volt a forgalom.
Megtudhatnánk részleteket erről HIGH-TUNINGRÓL?!
Üdv
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #458 Dátum: 2007. Október 27. - 14:07:28 »

Ez most nagyon OFF lesz!

Hétfőn lecserélem szeretett Lacsimat erre:

http://media.shipspotting.com/uploads/photos/476132.jpg

Márciusig. :-((

Jó utat, és vigyázz magadra.
Útvonal? Elérhetőség?

nem baj, hogy en valaszolok? szerintem ezerrel csomagol es lohol jobbra- balra. en hetfon reggel veszem fel a bremai repuloteren es felviszem bremerhavenbe. azt mondta, hogy hetente lesz hamburgban es bremerhvenben. itt a szomszedban :-)

Hát persze, hogy nem baj.
Gondoltam begyűjtöm az elérhetőségét (email pl., amit ott is megles időnként), hátha szükség lesz rá.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #459 Dátum: 2007. Október 27. - 14:09:30 »

Ez most nagyon OFF lesz!

Hétfőn lecserélem szeretett Lacsimat erre:

http://media.shipspotting.com/uploads/photos/476132.jpg

Márciusig. :-((
Tutajos ! Ezt elhozhatnád a legközelebbi talira ! Találkozhatnánk pl. a pesti alsó végén , a Dráva utcánál !
Gondolj bele ! 1. Kitudol kötni 2. Mi is tudnánk parkolni a macskakövesen 3. Van ott egy "tökéletes" Chevi kereskedés 4.Hatalmas publicitást kapnánk ( nem csak Magyarországon , hanem még a dunántúlon is ) Vigyorog
Ui: Margit hidnál vigyázzá , elég rozoga , nehogy megkarcold az alját !!!

Nono!
Azon a helyen szabályosan csak taxik tartózkodhatnak!
Nézd meg a táblát!
Aztán ha bejön a járőr (a fehér Lacettijével  Vigyorog ) ?
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #460 Dátum: 2007. Október 27. - 16:34:55 »

Látom, a nagy Cápa  is színezett egyet.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 27. - 16:42:06 írta ladlac » Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #461 Dátum: 2007. Október 27. - 17:26:47 »

Látom, a nagy Cápa  is színezett egyet.

Naná! Vigyorog

Csak azt nem értem, honnan veszitek állandóan ezt a "nagy" jelzőt! Illetve nem tudom, mivel váltom ki belőletek...na mindegy
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 27. - 17:28:51 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #462 Dátum: 2007. Október 27. - 17:36:01 »

Egy cápának hatalmas szája van Mosolyog Vigyorog Vigyorog334 hozzászólással, gondolod még fejlödnöd kell?? Nagy = megbecsült, tisztelt, ...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #463 Dátum: 2007. Október 27. - 17:49:30 »

Egy cápának hatalmas szája van Mosolyog Vigyorog Vigyorog334 hozzászólással, gondolod még fejlödnöd kell?? Nagy = megbecsült, tisztelt, ...

Jajj..... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #464 Dátum: 2007. Október 27. - 20:27:16 »

mi az a lacetti r+ He He

Szerintem olyan nem is létezik, még senki se látta!  Vigyorog
De itt van róla kép+leírás. http://www.netcarshow.com/chevrolet/2006-nubira_station_wagon_wtcc_r/
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!