Lacetti klub fórum
2024. Október 07. - 21:23:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 335784 alkalommal)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #435 Dátum: 2007. Október 26. - 11:22:52 »

Üdvözlöm Csulko barátunkat és képeit! Szépen indult a mai nap is!  Vigyorog

Helybéli a srác!  Vigyorog Igaz Captain??? 
Naplózva
speedylacetti
Örökös tag
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Hozzászólás #436 Dátum: 2007. Október 26. - 11:28:22 »

sziasztok! en a captainb testvere vagyok. nyaggat, hogy reggeljek, hat tessek. 17en vettem at az 1.8as kombimat, platinium extrakkal. ma kapom vissza a szervizetol mert nemi kicsi atalakitast kertem rajta, mert ugy szeretem ha nagyon megy. ment ez igy is, de a nemet es holland autopalyakon meg tobb kell! nem igazan ertek hozza, ezert inkabb majdcsak olvasgatok. de ez a fotrumtetszik!
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #437 Dátum: 2007. Október 26. - 13:07:32 »

Ez most nagyon OFF lesz!

Hétfőn lecserélem szeretett Lacsimat erre:

http://media.shipspotting.com/uploads/photos/476132.jpg

Márciusig. :-((

Jó utat, és vigyázz magadra.
Útvonal? Elérhetőség?
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #438 Dátum: 2007. Október 26. - 14:04:18 »

sziasztok! en a captainb testvere vagyok. nyaggat, hogy reggeljek, hat tessek. 17en vettem at az 1.8as kombimat, platinium extrakkal. ma kapom vissza a szervizetol mert nemi kicsi atalakitast kertem rajta, mert ugy szeretem ha nagyon megy. ment ez igy is, de a nemet es holland autopalyakon meg tobb kell! nem igazan ertek hozza, ezert inkabb majdcsak olvasgatok. de ez a fotrumtetszik!

Üdv speedylacetti nálunk!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #439 Dátum: 2007. Október 26. - 14:42:14 »

OFF
17 éve volt a taxis blokád.
Rég volt, sokan sokfélét mondanak róla. Napjainkban tananyag.
A tények (egykori híradó és egyéb TV felvételek alapján):

http://www.youtube.com/watch?v=khh0zDrwGZY

6 részletben, amiből a fenti az első.

ON
Naplózva
speedylacetti
Örökös tag
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Hozzászólás #440 Dátum: 2007. Október 26. - 17:22:29 »

Ez most nagyon OFF lesz!

Hétfőn lecserélem szeretett Lacsimat erre:

http://media.shipspotting.com/uploads/photos/476132.jpg

Márciusig. :-((

Jó utat, és vigyázz magadra.
Útvonal? Elérhetőség?

nem baj, hogy en valaszolok? szerintem ezerrel csomagol es lohol jobbra- balra. en hetfon reggel veszem fel a bremai repuloteren es felviszem bremerhavenbe. azt mondta, hogy hetente lesz hamburgban es bremerhvenben. itt a szomszedban :-)
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #441 Dátum: 2007. Október 26. - 17:25:01 »

Ez most nagyon OFF lesz!

Hétfőn lecserélem szeretett Lacsimat erre:

http://media.shipspotting.com/uploads/photos/476132.jpg

Márciusig. :-((
Tutajos ! Ezt elhozhatnád a legközelebbi talira ! Találkozhatnánk pl. a pesti alsó végén , a Dráva utcánál !
Gondolj bele ! 1. Kitudol kötni 2. Mi is tudnánk parkolni a macskakövesen 3. Van ott egy "tökéletes" Chevi kereskedés 4.Hatalmas publicitást kapnánk ( nem csak Magyarországon , hanem még a dunántúlon is ) Vigyorog
Ui: Margit hidnál vigyázzá , elég rozoga , nehogy megkarcold az alját !!!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #442 Dátum: 2007. Október 26. - 17:27:11 »

Ez most nagyon OFF lesz!

Hétfőn lecserélem szeretett Lacsimat erre:

http://media.shipspotting.com/uploads/photos/476132.jpg

Márciusig. :-((
Tutajos ! Ezt elhozhatnád a legközelebbi talira ! Találkozhatnánk pl. a pesti alsó végén , a Dráva utcánál !
Gondolj bele ! 1. Kitudol kötni 2. Mi is tudnánk parkolni a macskakövesen 3. Van ott egy "tökéletes" Chevi kereskedés 4.Hatalmas publicitást kapnánk ( nem csak Magyarországon , hanem még a dunántúlon is ) Vigyorog
Ui: Margit hidnál vigyázzá , elég rozoga , nehogy megkarcold az alját !!!
Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
speedylacetti
Örökös tag
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Hozzászólás #443 Dátum: 2007. Október 26. - 17:29:17 »

elhoztam az autot a szerelotol. szerintem megerte a rakoltott penzt. nagyon jol gyorsul es megnezik. holbnap delutan elmegyek az itteni versenypalyara, meglatjuk mit tud. a palyan kihoztam belole most 235ot km/orat. tobbhet nem tudtam, mert nagy volt a forgalom.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #444 Dátum: 2007. Október 26. - 17:36:55 »

LadiGidy! Miért nem álltál meg a Ferenciek terén? :-) Attól még, hogy a metro nem áll meg..:-)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #445 Dátum: 2007. Október 26. - 17:49:09 »

Kedves Viziragadozó! Ma speckó szabadnaposként halálra dolgoztam magan, mert nagy bevásárlás, felcipelés, BeZe látogatás volt a prohram, így nem volt részem az Erzsébet hidi találkozóban. Hétfőn buszozom legközelebb, addigra kitisztulhat a kép. Ha erre jársz majd, Téged is elviszlek egy körre, hogy áldd meg a sorsod, hogy nem itt laksz. Iwiw-re is irtam Neked, nézd meg! A poharad még egyben, siess! Igaz, a gyerekeim már nagyok. Üdv: LadiGidy a magyar-tengeri-medve
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #446 Dátum: 2007. Október 26. - 18:00:43 »

Kedves Viziragadozó! Ma speckó szabadnaposként halálra dolgoztam magan, mert nagy bevásárlás, felcipelés, BeZe látogatás volt a prohram, így nem volt részem az Erzsébet hidi találkozóban. Hétfőn buszozom legközelebb, addigra kitisztulhat a kép. Ha erre jársz majd, Téged is elviszlek egy körre, hogy áldd meg a sorsod, hogy nem itt laksz. Iwiw-re is irtam Neked, nézd meg! A poharad még egyben, siess! Igaz, a gyerekeim már nagyok. Üdv: LadiGidy a magyar-tengeri-medve
Akkor elnézésedet kérem! Bár féloldalt látom csaka  TV-t, de meg mertem volna esküdni, hogy téged mutattak az RTL Klubon a híradóban, amint a piros hetesről lefelé szónokolsz egy hölgynek, hogy értse már meg, még a metro sem áll meg ma ott, nemhogy te megállnál.:-) Sorry, ezek szerint csak hasonlított rád a sofőr.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #447 Dátum: 2007. Október 26. - 18:14:25 »

Ez most nagyon OFF lesz!

Hétfőn lecserélem szeretett Lacsimat erre:

http://media.shipspotting.com/uploads/photos/476132.jpg

Márciusig. :-((

Jó utat, és vigyázz magadra.
Útvonal? Elérhetőség?

Hétfőn szállok be Bremerhavenbe-n. Infóim szerint a hajó Norvégia- Bremerhaven - Hamburg vonalon közlekedik. A norvég kikötöt (kikötőit) nem tudom. Elérhetőség? Egyenlőre csak sms-ben. Ha lesz időm, akkor úgyis netezek, talán e-mail fiók is nyitható a hajón.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #448 Dátum: 2007. Október 26. - 18:26:09 »

Így jár, aki elöbb ír és utána olvas. Látom kedves, szelíd elmebeteg  Vigyorog  öcsém is megérkezett közénk.
Jopek! Sajna ehhez elöbb a román és szerb szomszédaainkat rá kellene beszélni a hidak elbontásához, sőt a mi összes hídjaink is útban lennének  Kacsint
Tényleg lótás- futás a mai napom, a holnapi is az lesz, mert a XXl. században nem képesek nekem e-ticketet adni, mehetek be a Lufthansa irodába a jegyemért.
LadiGidy! Nagyon úgy fest, hogy nem tudok elmenni hozzád, bár hpolnap este még megkísérlem, mert Kőbányán leszek délután. Hívlak.
Athhe! Bocsi, de ez nem jön össze, majd tavasszal. Csulok cartárs 6-os autójának megvan a bátyja, ma láttam a 5-ös rajtszámú gépet Szentendrén.
CápaFeri! Álkapcsot moost nem kapsz, az Északi tenger túl hideg Nektek!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #449 Dátum: 2007. Október 26. - 18:34:01 »

Így jár, aki elöbb ír és utána olvas. Látom kedves, szelíd elmebeteg  Vigyorog  öcsém is megérkezett közénk.
Jopek! Sajna ehhez elöbb a román és szerb szomszédaainkat rá kellene beszélni a hidak elbontásához, sőt a mi összes hídjaink is útban lennének  Kacsint
Tényleg lótás- futás a mai napom, a holnapi is az lesz, mert a XXl. században nem képesek nekem e-ticketet adni, mehetek be a Lufthansa irodába a jegyemért.
LadiGidy! Nagyon úgy fest, hogy nem tudok elmenni hozzád, bár hpolnap este még megkísérlem, mert Kőbányán leszek délután. Hívlak.
Athhe! Bocsi, de ez nem jön össze, majd tavasszal. Csulok cartárs 6-os autójának megvan a bátyja, ma láttam a 5-ös rajtszámú gépet Szentendrén.
CápaFeri! Álkapcsot moost nem kapsz, az Északi tenger túl hideg Nektek!


Álkapcsot....öööö....biztos... No nem mintha tudnám, mire is gondolsz..:-)
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 26. - 22:10:22 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!