Lacetti klub fórum
2024. Október 08. - 03:51:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 335898 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #345 Dátum: 2007. Október 19. - 19:14:19 »

Csak optika. Ezt írták is. Viszont szép.....
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #346 Dátum: 2007. Október 19. - 19:17:49 »

Csak optika. Ezt írták is. Viszont szép.....
És milyen jóban leszel egy idő után a műanyagossal meg a fényezővel ! Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #347 Dátum: 2007. Október 19. - 19:21:19 »

Szép, csak a tulajoknak szólhatnának, hogy ne próbáklkozzanak a Nexia felnikkel, de még a gyári lemezekkel sem, mert nem férnek be. Az enyém a 50-es gumikkal még jobban néz ki- vagy csak én képzelem?
Jopek elegantosan átsiklott a ponyva tisztasága felett  :-). Mikor jársz erre legközelebb? Uno caffé?

KÖRKÉRDÉS: Nektek mennyire melegszik fel a víz, mit mutat az óra? Kezd gyanús lenni a termosztát.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #348 Dátum: 2007. Október 19. - 19:21:43 »

Csak optika. Ezt írták is. Viszont szép.....
És milyen jóban leszel egy idő után a műanyagossal meg a fényezővel ! Vigyorog
Puszival köszönő törzsvendég, heti rendszerességgel. :-))
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #349 Dátum: 2007. Október 19. - 19:23:25 »

Szép, csak a tulajoknak szólhatnának, hogy ne próbáklkozzanak a Nexia felnikkel, de még a gyári lemezekkel sem, mert nem férnek be. Az enyém a 50-es gumikkal még jobban néz ki- vagy csak én képzelem?
Jopek elegantosan átsiklott a ponyva tisztasága felett  :-). Mikor jársz erre legközelebb? Uno caffé?

KÖRKÉRDÉS: Nektek mennyire melegszik fel a víz, mit mutat az óra? Kezd gyanús lenni a termosztát.
Függölegestöl kicsit balra,kb. 58 percnél
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #350 Dátum: 2007. Október 19. - 19:42:27 »

Csak optika. Ezt írták is. Viszont szép.....
És milyen jóban leszel egy idő után a műanyagossal meg a fényezővel ! Vigyorog

Bizony! Nálunk van egy agyonmatricázott körbe spoileres fekete ötajtós WTCC kiadás. Az első szoknyája már lafog az egyik sarkon, gondolom elért valamit. Pedig nemcsak csavarral van a sárvédőívben rögzítve, hanem valami ragaccsal is telibe. Hát szépen elnyílt a ragasztás és elég ronda, ahogy a mocsok beült oda. Amúgy jól néz ki!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #351 Dátum: 2007. Október 19. - 19:48:26 »

Szép, csak a tulajoknak szólhatnának, hogy ne próbáklkozzanak a Nexia felnikkel, de még a gyári lemezekkel sem, mert nem férnek be. Az enyém a 50-es gumikkal még jobban néz ki- vagy csak én képzelem?
Jopek elegantosan átsiklott a ponyva tisztasága felett  :-). Mikor jársz erre legközelebb? Uno caffé?

KÖRKÉRDÉS: Nektek mennyire melegszik fel a víz, mit mutat az óra? Kezd gyanús lenni a termosztát.
Kapitány , kedves vagy , hogy figyelmeztetsz a ponyva tisztaságára ! Vigyorog Való igaz , hogy az amúgy is szürke ponyván tuningol még egyet a retek , de sajnos mostanában nincs időm az esztétikára . :-)
Nem tudom több nappal előre pontosan merre is fogok járni , sőt sokszor még aznap reggel sem . A héten pl. kétszer jártam felétek , de lehet hogy kéthétig nem fogok a tizesen menni ! De azért jó lenne az a kávé még mielőtt elmész csónakázni ! Vigyorog / priviben cseréljünk számot ,ha gondolod /
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #352 Dátum: 2007. Október 19. - 19:50:06 »

Szép, csak a tulajoknak szólhatnának, hogy ne próbáklkozzanak a Nexia felnikkel, de még a gyári lemezekkel sem, mert nem férnek be. Az enyém a 50-es gumikkal még jobban néz ki- vagy csak én képzelem?
Jopek elegantosan átsiklott a ponyva tisztasága felett  :-). Mikor jársz erre legközelebb? Uno caffé?

KÖRKÉRDÉS: Nektek mennyire melegszik fel a víz, mit mutat az óra? Kezd gyanús lenni a termosztát.
Függölegestöl kicsit balra,kb. 58 percnél

Akkor a 2. osztáson is túl?! A vazze! Egyre gyanúsabb a termosztát! Gomboséknak lesz melójuk!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #353 Dátum: 2007. Október 19. - 19:53:33 »

Szép, csak a tulajoknak szólhatnának, hogy ne próbáklkozzanak a Nexia felnikkel, de még a gyári lemezekkel sem, mert nem férnek be. Az enyém a 50-es gumikkal még jobban néz ki- vagy csak én képzelem?
Jopek elegantosan átsiklott a ponyva tisztasága felett  :-). Mikor jársz erre legközelebb? Uno caffé?

KÖRKÉRDÉS: Nektek mennyire melegszik fel a víz, mit mutat az óra? Kezd gyanús lenni a termosztát.
Függölegestöl kicsit balra,kb. 58 percnél

Akkor a 2. osztáson is túl?! A vazze! Egyre gyanúsabb a termosztát! Gomboséknak lesz melójuk!

Egy fenét! Ennél még kb egy mutatóvastagságnyival feljebb! Nekem.. Itt még nem volt üzemmeleg, látszik is a fordulaton!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #354 Dátum: 2007. Október 19. - 20:29:15 »

Hoppá! Feri! Nekem ennél alig mozdul feljebb üzemmelegen. Mert a fordulat olyan 800 körül van, viszont hallom, hogy a ventilátor bekaocsol. Este vagy egy jó fél órán keresztül próbálgattam. Ötlet? Termosztát? Vagy valami más? Vagy nó para, csak a műszer incselkedik?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #355 Dátum: 2007. Október 19. - 20:45:24 »

Hoppá! Feri! Nekem ennél alig mozdul feljebb üzemmelegen. Mert a fordulat olyan 800 körül van, viszont hallom, hogy a ventilátor bekaocsol. Este vagy egy jó fél órán keresztül próbálgattam. Ötlet? Termosztát? Vagy valami más? Vagy nó para, csak a műszer incselkedik?

Hogy a ventilátor bekapcsol, az még nem jelent semmit, ugyanis ez nem dacia, aminek a hőfokjelzője kifeküdt jobbra, amikor lehelni kezdett. Hogy alig van feljebb a hőfokmutató, az stimmel, ugyanis nekem sem éri el a középső/függőleges vonalat. A fordulatszámmérő is csak egy mutatónyival esik lejebb üzemmelegen. Szerintem nincs gondod, de ha bemész egy szervízbe és van ismerősöd, akkor talán még szívességből is rádugják a műszert és megmondják, mennyinél nyit ill. zár a termosztátod, ill. menniy a vízhőfokod, minden rendben van-e?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #356 Dátum: 2007. Október 20. - 07:36:08 »

... Nekem ennél alig mozdul feljebb üzemmelegen. Mert a fordulat olyan 800 körül van, viszont hallom, hogy a ventilátor bekaocsol. Este vagy egy jó fél órán keresztül próbálgattam. ... Vagy nó para, csak a műszer incselkedik?

Szia!
Nekem pl. üzemmelegen a második és a harmadik osztás között félúton úgy áll, mint Katiban a gyerek - télen, nyáron, -10°C-ban is, +35°C-ban is...) - ez számomra legalább annyira aggasztó , mint a te eseted.

Hogy annyira mégse aggódj amiatt, hogy mit mutat a műszer, ezt a cikket: http://totalcar.hu/magazin/technika/bemelegites/ azért a figyelmedbe ajánlom...
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #357 Dátum: 2007. Október 20. - 09:36:16 »

... Nekem ennél alig mozdul feljebb üzemmelegen. Mert a fordulat olyan 800 körül van, viszont hallom, hogy a ventilátor bekaocsol. Este vagy egy jó fél órán keresztül próbálgattam. ... Vagy nó para, csak a műszer incselkedik?

Szia!
Nekem pl. üzemmelegen a második és a harmadik osztás között félúton úgy áll, mint Katiban a gyerek - télen, nyáron, -10°C-ban is, +35°C-ban is...) - ez számomra legalább annyira aggasztó , mint a te eseted.

Hogy annyira mégse aggódj amiatt, hogy mit mutat a műszer, ezt a cikket: http://totalcar.hu/magazin/technika/bemelegites/ azért a figyelmedbe ajánlom...
Olvastam a cikket, nekünk nem ilyen műszerünk van szerintem. Amúgy ne legyen aggasztó, mert a jó tervezés jele ez. Nem dacia ez, ahol télen kartonlap nélkül 40 C , nyáron meg 100 állandó ventilátortekeréssel! Termosztát rendben, hűtő mérete is, vízpumpa is tökéletes, ventilátor is. Már a tökéletes is baj? :-))
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #358 Dátum: 2007. Október 20. - 11:54:19 »

Kaptam egy levelet a sevytől. Chevrolet Márkahűség Napok Azt írják, hogy ha bemegyek hozzájuk kapok egy doboz sütit ajándékba és ingyen lemossák a kocsit.Na meg az autót felfrissitik ingyen. Idézem: A folyamatos fejlesztésnek köszönhetően már futó autóinkhoz is készülnek új, korábbinál tökéletesebb alkatrészek. Az Ön autója számára a frissitések most ingyenesek.
Ki tud valamit milyen frissitésre gondolnak, Ti is kaptatok egy ilyen levelet
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #359 Dátum: 2007. Október 20. - 13:06:05 »

Kaptam egy levelet a sevytől. Chevrolet Márkahűség Napok Azt írják, hogy ha bemegyek hozzájuk kapok egy doboz sütit ajándékba és ingyen lemossák a kocsit.Na meg az autót felfrissitik ingyen. Idézem: A folyamatos fejlesztésnek köszönhetően már futó autóinkhoz is készülnek új, korábbinál tökéletesebb alkatrészek. Az Ön autója számára a frissitések most ingyenesek.
Ki tud valamit milyen frissitésre gondolnak, Ti is kaptatok egy ilyen levelet

Szokták mondani:ez még a hülyének is megéri! Bemész? :-) Kíváncsi lennék a friss alkatrészekre!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!