Lacetti klub fórum
2024. Október 08. - 05:40:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 335935 alkalommal)
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #330 Dátum: 2007. Október 18. - 16:27:20 »

Jopek! Néztm, mint Rozi a moziban! Mé' villog és dudál az a teherautós és rázza az öklét? Főleg az én honos állomáshelyem belterületén? Aztán megismertelek ám, csak így, Lacsi nélkül lassan ment! :-)
Háát, valami azonosító jó lenne (jövőre megveszem a bötüket én is hátulra), de a többiek tehetnek előre is, mert amíg engem még egy darabig felismerhettek előről is, addig én nem tudom, hogy kinek integethetek!  :-)
Főleg Athee cartárs esetében, mert nem tudom melyik szembejövő ötajtós az övé. Főleg, ha tíz autóból három egyforma, színre, márkára, Lacsettire.
Nem reklamálni akartam csak üdvözőlni kedves uram ! Ja mondjuk utána jutott eszembe mivan akkor, ha a nejed van az autóval én meg ijesztegetem szegényt a hisztivel Mosolyog
Úgylátszik egyébként ilyen klubtárs kerülgetős idő van , mert tegnap / szerdán / meg BeZe cartársunkat láttam a Béke úton , kanyart be a Fáyra . :
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #331 Dátum: 2007. Október 18. - 16:38:21 »

Jopek! Óvatosan az ijesztgetéssel, mert lehet, hogy félreérti valaki, és gond lehet belőle. Tudok rossz példát... Más, milyen kocsival jársz, és mi a rendszáma, hogy, ha utamba kerülnál, legalább Téged ne üsselek el. Te pedig vigyázz az én piros hetesemre, mert már 12 év is elmúlt amióta hűségesen dolgozunk együtt, és még így is marad sokáig, ahogy állnak /visszafordulnak?!/ a dolgok. /Felirat az oldalán: 7-173 gyors, száma: BPO-4.../ Ha érdekel privátban szívesen megadom. Te is priviben persze a kért adatokat, ha lehet. Űdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #332 Dátum: 2007. Október 18. - 17:54:05 »

Ma 10 körül az M3-ason BP felé a BVSC uszinál láttam egy sedan wtcc lacsit óriási szárnnyal. Kár, hogy túl gyorsan mentem és nem tudtam jól áttekinteni, meg különben is bement a kútra.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #333 Dátum: 2007. Október 18. - 17:58:04 »

Jopek! Óvatosan az ijesztgetéssel, mert lehet, hogy félreérti valaki, és gond lehet belőle. Tudok rossz példát... Más, milyen kocsival jársz, és mi a rendszáma, hogy, ha utamba kerülnál, legalább Téged ne üsselek el. Te pedig vigyázz az én piros hetesemre, mert már 12 év is elmúlt amióta hűségesen dolgozunk együtt, és még így is marad sokáig, ahogy állnak /visszafordulnak?!/ a dolgok. /Felirat az oldalán: 7-173 gyors, száma: BPO-4.../ Ha érdekel privátban szívesen megadom. Te is priviben persze a kért adatokat, ha lehet. Űdv: LadiGidy
Ha nekem is megirod priviben, majd integetek ha látlak.
Üdv
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #334 Dátum: 2007. Október 18. - 17:59:45 »

Részemről matricát csak üvegre !:-)
Csatlakozom az elöttem szólóhoz./betű ok/
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #335 Dátum: 2007. Október 18. - 19:46:11 »

Nem reklamálni akartam csak üdvözőlni kedves uram ! Ja mondjuk utána jutott eszembe mivan akkor, ha a nejed van az autóval én meg ijesztegetem szegényt a hisztivel Mosolyog
Úgylátszik egyébként ilyen klubtárs kerülgetős idő van , mert tegnap / szerdán / meg BeZe cartársunkat láttam a Béke úton , kanyart be a Fáyra . :
[/quote]
Tudom én, csak lassan ismertelek fel. Annyi maradt meg, h ogy kék fülke, koszos ponyva. :-) Talán írd ki az elejére 15 cm-s betűkkel: Lacetti- klub.
Egyébként 29-től csak udvariasan, előzékenyen, mert a feleségem vezet tutira és olyankor min. egy, de inkább három gyerek van a fedélzeten. :-)

Téli gumi gondjaim megoldódtak. Semperit 205/50/16-os 87H  Sport Grip papucsokat kapott. Jobban fest, mint a peres Marangónival! És nem is volt annyira drága.

CápaFeri. Olvtad LadiGidy írását a Szervíz rovatban?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #336 Dátum: 2007. Október 18. - 22:36:14 »

Nem reklamálni akartam csak üdvözőlni kedves uram ! Ja mondjuk utána jutott eszembe mivan akkor, ha a nejed van az autóval én meg ijesztegetem szegényt a hisztivel Mosolyog
Úgylátszik egyébként ilyen klubtárs kerülgetős idő van , mert tegnap / szerdán / meg BeZe cartársunkat láttam a Béke úton , kanyart be a Fáyra . :
Tudom én, csak lassan ismertelek fel. Annyi maradt meg, h ogy kék fülke, koszos ponyva. :-) Talán írd ki az elejére 15 cm-s betűkkel: Lacetti- klub.
Egyébként 29-től csak udvariasan, előzékenyen, mert a feleségem vezet tutira és olyankor min. egy, de inkább három gyerek van a fedélzeten. :-)

Téli gumi gondjaim megoldódtak. Semperit 205/50/16-os 87H  Sport Grip papucsokat kapott. Jobban fest, mint a peres Marangónival! És nem is volt annyira drága.

CápaFeri. Olvtad LadiGidy írását a Szervíz rovatban?
[/quote]

Olvastam. Bár tisztában vagyok vele, hogy sok a szakbarbár egy autó/motor tervező cégnél is, de azért nekik jobban hiszek, hogy mi való a motorba, mint egy autószerelőnek (pardon szervízvezetőnek). Azért én még várok egy kicsit, mennyi olajzáshibás autó lesz ebből adódóan, mert nem mindegy, mikor ér fel az olaj azokra a helyekre, amik néhány lacsiban elkezdtek ciripelni. :-) Ha helyében lennék, mondjuk én is azt az olajat javasolnám, ami van nálunk, mert el kell adni. Nem jó bolt nekik, ha mindenki odaviszi a maga olaját.
Végső soron ha nem nekem lenne igazam és gallyra megy a motorom, nekem nem vághatják a fejemhez, hogy nem azt az olajat raktam bele, ami elő van írva. Szerintem a 10w40-nel ráérnénk 100000 km után, mert akkor már nem az olajfelérés sebessége a fontosabb, hanem az olajfogyasztás csökkentése és a megkopott alkatrészek biztosabb kenése.
Aztán óvatosan a melóval, épségben hazatérni! Jó munkát! Mikor leszel itt legközelebb? Február?
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 18. - 22:41:13 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #337 Dátum: 2007. Október 19. - 09:12:21 »


Főleg Athee cartárs esetében, mert nem tudom melyik szembejövő ötajtós az övé. Főleg, ha tíz autóból három egyforma, színre, márkára, Lacsettire.

Króm utánzatú rendszámtábla tartó.  Mosolyog

Akkor ma (csüt) 11 óra körül majdnem megálltál a sárga bank elött? :-) ott sétáltam el melletted.

Így van! Megszerettem volna álni, csak annyira tudnak parkolni az emberek, hogy nem fértem be.
A matricát én is csak szélvédőre támogatom, betü is jöhet hátra.
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #338 Dátum: 2007. Október 19. - 11:14:36 »

Ma 10 körül az M3-ason BP felé a BVSC uszinál láttam egy sedan wtcc lacsit óriási szárnnyal. Kár, hogy túl gyorsan mentem és nem tudtam jól áttekinteni, meg különben is bement a kútra.

Szerintem ez ugyanaz a lacsi lesz, mint amit mi láttunk Kapitányal. (vagy többet csináltak belőle  )
Naplózva
Evil
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Hozzászólás #339 Dátum: 2007. Október 19. - 12:20:25 »

Sziasztok !

Valaki világosítson már fel hogy az 5 ajtós 2004-es Lacetti melyik autónak az alvázára épül ?
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #340 Dátum: 2007. Október 19. - 14:10:56 »

Sziasztok !

Valaki világosítson már fel hogy az 5 ajtós 2004-es Lacetti melyik autónak az alvázára épül ?

Ez így nem pontos, hogy melyikre épül. Pláne, hogy nem alvázra, mert önhordó kasztni! :-)
De ha arra vagy kíváncsi, melyikből lett áttervezve, akkor a válasz: 5 ajtós Lanos, by Giugiaro
 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #341 Dátum: 2007. Október 19. - 16:44:17 »

Sziasztok !

Valaki világosítson már fel hogy az 5 ajtós 2004-es Lacetti melyik autónak az alvázára épül ?

Ez így nem pontos, hogy melyikre épül. Pláne, hogy nem alvázra, mert önhordó kasztni! :-)
De ha arra vagy kíváncsi, melyikből lett áttervezve, akkor a válasz: 5 ajtós Lanos, by Giugiaro
 
Szerintem meg a Nubira III.-ból , legalább is nagyon valószínü . Hiszen a tengelytávtól kezdve a futóművön keresztül a motorokig minden stimmel . Nézzétek meg a karosszéria fő jellemző vonásait , pl az első ajtókat .
A karosszéria formája egyébként valóban a Lanosra hajaz , de itt most a padlólemezről van szó .
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #342 Dátum: 2007. Október 19. - 18:11:13 »

A Chevrolééé Perfektnél ki van téve egy ezüst WTCC -s lacsi annyira szúúúrja a szemem minden nap Vigyorog
Meg fogok állni és megnézem Mosolyog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #343 Dátum: 2007. Október 19. - 18:23:32 »

A Chevy sztrádánál is van egy kitéve, az M3 mellett.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #344 Dátum: 2007. Október 19. - 19:08:59 »

Szerintem sokat, kampányolnak. De ezek csak optika gépek, nem hinném, hogy a kazántető alatt vajákoltak volna valamit.
CápaFeri! Egyenlőre 29-re tervezik az utazásomat. Március elején remélhetőleg már ismét itthon leszek. Három gyerek vár itthon, vigyázni fogok. azért ha lehet és netközelbe jutok, akkor beköszönök Nektek! Sőt, képeket is rakok majd sfel, abszolúte OFF képeket!  :-)  Hogy legyen mit kimoderálnod! :-)  :-)  :-)
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!