Lacetti klub fórum
2024. Október 08. - 13:34:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 336056 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #255 Dátum: 2007. Október 11. - 17:41:08 »

Haho! Akkor most így már rendben a dolog? Cápa, velünk is? Sajnálom, hogy félreértettem, csak a jó szándék vezérel mindig. Az Iwiw adatlap szöveghez hozzáirtam, hogy a "Stocz-féle" klubosokat várjuk főleg. Janit, Giovannit már visszajelöltem, így már szépen "szaporodunk" ott is, csak így tovább! A fiam megigérte, hogy rak fel képeket is     oda, no meg a találkozósra is, úgy legyen! Minden jót mindenkinek! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #256 Dátum: 2007. Október 11. - 17:49:56 »

Haho! Akkor most így már rendben a dolog? Cápa, velünk is? Sajnálom, hogy félreértettem, csak a jó szándék vezérel mindig. Az Iwiw adatlap szöveghez hozzáirtam, hogy a "Stocz-féle" klubosokat várjuk főleg. Janit, Giovannit már visszajelöltem, így már szépen "szaporodunk" ott is, csak így tovább! A fiam megigérte, hogy rak fel képeket is     oda, no meg a találkozósra is, úgy legyen! Minden jót mindenkinek! Üdv: LadiGidy

Miért? Volt valami gond? :-)
(Küldtem privát üzit iwiw-vel kapcs.!)
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #257 Dátum: 2007. Október 11. - 18:07:36 »

A nem regisztráltak is mindent láthatnak a fórumból, csak nem szólhatnak hozzá.
A weblapon vannak olyan részek, amelyek csak regisztrálás, és belépés után hozzáférhetőek. Ezek azok, amik a felhasználói menüből érhetőek el.


Aham. Egyébként megoldható lenne, hogy a nem regizettek csak a Bázist lássák, a Gépházat viszont ne? Már csak azért, mert olyan dolgok vannaka  gépházban, amik a nem aktívakra úgysem tartoznak.  Szerintem.
Igen-igen. Viszont beregizik mindenki ha csak egyszer is jön fel, mert milyen a MAGYAR? Ingyé van, akkor mé ne?!
Viszont mivel nem ért szinte semmit a beszélgetésekből, többet erre sem néz. Akkor meg minek tartani a regijét? Szerintem.. Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #258 Dátum: 2007. Október 11. - 19:08:13 »


Apropó. SW-s cartársak. Nektek is így koszolódik az autó? Két nap alatt hihetetlenül koszos lesz a hátsó fertály!

Ja. Felszívja a hátára a koszt.
"Nem kicsit, nagyon."  Vigyorog

Sajnos a sedan is ugyanúgy felszedi. Moshatnám akár hetente hétszer, csak a vízdíjat fizesse vki!:D
Na meg az újrafényeztetést a sok dörzsölés után!:)
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #259 Dátum: 2007. Október 11. - 19:19:24 »

Haho! Akkor most így már rendben a dolog? Cápa, velünk is? Sajnálom, hogy félreértettem, csak a jó szándék vezérel mindig. Az Iwiw adatlap szöveghez hozzáirtam, hogy a "Stocz-féle" klubosokat várjuk főleg. Janit, Giovannit már visszajelöltem, így már szépen "szaporodunk" ott is, csak így tovább! A fiam megigérte, hogy rak fel képeket is     oda, no meg a találkozósra is, úgy legyen! Minden jót mindenkinek! Üdv: LadiGidy

És én megvagyok? Mert talán pont a megnyitásod után pár percel már visszaigazoltam, akkor még nem volt ott a szöveg!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #260 Dátum: 2007. Október 11. - 19:34:18 »

Captain! Csak nem képzeled, hogy nélküled menne a dolog, Nézd meg újra! Rajta vagy, sőt már kép is van a taliról, igaz nem a legprofibb. Szólj, ha gond volna! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
smidipeti
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


2.0 Diesel SW Platinum pearl black "THUNDER"


« Hozzászólás #261 Dátum: 2007. Október 11. - 20:58:25 »

Üdv mindenkinek.Először szólok hozzá...Egy 5ajtós 1.6-os ezüst premium LACSI boldog tulaja vagyok immár 2 éve.Kiváló autó.Nálam az oldalablak karcosodásán(gariban cserélték) és a fogantyú kopásán kivül más gond nincs.Nem Rángat,remekül megy,én szeretem pörgetni,talán ezért.Az ÖMV carrera benzinével sokkal jobb a fogyasztása.Na de..2 hét múlva érkezik az új diesel SW platinum LACSIM.Már alig várom,a tesztvezetése teljesen lenyügőzött!És ami a legjobb:Most minden lacetti 900.000.-al olcsobb.Metál szinnel 4.214.000Ft.Szerintem nagyon megéri.Ha meglesz megírom első tapasztalataimat.Üdvözlök mindenkit.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #262 Dátum: 2007. Október 12. - 07:40:56 »

Üdv a fedélzeten!

Kíváncsiak leszünk a beszámolódra!
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #263 Dátum: 2007. Október 12. - 07:43:34 »

A nem regisztráltak is mindent láthatnak a fórumból, csak nem szólhatnak hozzá.
A weblapon vannak olyan részek, amelyek csak regisztrálás, és belépés után hozzáférhetőek. Ezek azok, amik a felhasználói menüből érhetőek el.


Aham. Egyébként megoldható lenne, hogy a nem regizettek csak a Bázist lássák, a Gépházat viszont ne? Már csak azért, mert olyan dolgok vannaka  gépházban, amik a nem aktívakra úgysem tartoznak.  Szerintem.

Megoldható, igen. Csak azt nem értem, hogy mi lenne a lényege. Semmi titok nincs a gépházban sem. Ráadásul ott vannak a segítségek is.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #264 Dátum: 2007. Október 12. - 09:09:53 »

A nem regisztráltak is mindent láthatnak a fórumból, csak nem szólhatnak hozzá.
A weblapon vannak olyan részek, amelyek csak regisztrálás, és belépés után hozzáférhetőek. Ezek azok, amik a felhasználói menüből érhetőek el.


Aham. Egyébként megoldható lenne, hogy a nem regizettek csak a Bázist lássák, a Gépházat viszont ne? Már csak azért, mert olyan dolgok vannaka  gépházban, amik a nem aktívakra úgysem tartoznak.  Szerintem.

Megoldható, igen. Csak azt nem értem, hogy mi lenne a lényege. Semmi titok nincs a gépházban sem. Ráadásul ott vannak a segítségek is.


Segítség csak annak kell, aki írni is akar. Olvasgató regizetteknek elég csak a bázis nem?
Mondjuk nekem tökmindegy, csak próbáltam ötletet adni, hogy lehetne a feleslegesen, passzióból beregizetteket szűrni, mert egy idő után lesz különböző neveken regizett többszáz, aktív meg csak pár tíz. Lehet, hogy nem túl ötletes kísérlet a regizetteket szóra fogni, vagy csak azokat engedni, akik komoly információcsere-szándékkal jönnek be. Mindegy, hagyjuk. 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #265 Dátum: 2007. Október 12. - 09:28:43 »

A nem regisztráltak is mindent láthatnak a fórumból, csak nem szólhatnak hozzá.
A weblapon vannak olyan részek, amelyek csak regisztrálás, és belépés után hozzáférhetőek. Ezek azok, amik a felhasználói menüből érhetőek el.


Aham. Egyébként megoldható lenne, hogy a nem regizettek csak a Bázist lássák, a Gépházat viszont ne? Már csak azért, mert olyan dolgok vannaka  gépházban, amik a nem aktívakra úgysem tartoznak.  Szerintem.

Megoldható, igen. Csak azt nem értem, hogy mi lenne a lényege. Semmi titok nincs a gépházban sem. Ráadásul ott vannak a segítségek is.


Segítség csak annak kell, aki írni is akar. Olvasgató regizetteknek elég csak a bázis nem?
Mondjuk nekem tökmindegy, csak próbáltam ötletet adni, hogy lehetne a feleslegesen, passzióból beregizetteket szűrni, mert egy idő után lesz különböző neveken regizett többszáz, aktív meg csak pár tíz. Lehet, hogy nem túl ötletes kísérlet a regizetteket szóra fogni, vagy csak azokat engedni, akik komoly információcsere-szándékkal jönnek be. Mindegy, hagyjuk. 

Szerintem hagyjunk egy kis időt. Ha valaki regizett, akkor reméljük, előbb-utóbb megossza velünk a tapasztalatait, hozzá szól a témákhoz. Ha nem, akkor pl. fél év után törölni kellene a nickjét. Vendégként is lát mindent.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #266 Dátum: 2007. Október 12. - 09:52:04 »

A nem regisztráltak is mindent láthatnak a fórumból, csak nem szólhatnak hozzá.
A weblapon vannak olyan részek, amelyek csak regisztrálás, és belépés után hozzáférhetőek. Ezek azok, amik a felhasználói menüből érhetőek el.


Aham. Egyébként megoldható lenne, hogy a nem regizettek csak a Bázist lássák, a Gépházat viszont ne? Már csak azért, mert olyan dolgok vannaka  gépházban, amik a nem aktívakra úgysem tartoznak.  Szerintem.

Megoldható, igen. Csak azt nem értem, hogy mi lenne a lényege. Semmi titok nincs a gépházban sem. Ráadásul ott vannak a segítségek is.


Segítség csak annak kell, aki írni is akar. Olvasgató regizetteknek elég csak a bázis nem?
Mondjuk nekem tökmindegy, csak próbáltam ötletet adni, hogy lehetne a feleslegesen, passzióból beregizetteket szűrni, mert egy idő után lesz különböző neveken regizett többszáz, aktív meg csak pár tíz. Lehet, hogy nem túl ötletes kísérlet a regizetteket szóra fogni, vagy csak azokat engedni, akik komoly információcsere-szándékkal jönnek be. Mindegy, hagyjuk. 

Szerintem hagyjunk egy kis időt. Ha valaki regizett, akkor reméljük, előbb-utóbb megossza velünk a tapasztalatait, hozzá szól a témákhoz. Ha nem, akkor pl. fél év után törölni kellene a nickjét. Vendégként is lát mindent.

Nem tudom, hogy az megoldás lenne-e, ha csak teljes adatlap kitöltéssel lehetne regisztrálni, nem úgy mikor mi tettük.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #267 Dátum: 2007. Október 12. - 20:40:10 »

Üdv mindenkinek.Először szólok hozzá...Egy 5ajtós 1.6-os ezüst premium LACSI boldog tulaja vagyok immár 2 éve.Kiváló autó.Nálam az oldalablak karcosodásán(gariban cserélték) és a fogantyú kopásán kivül más gond nincs.Nem Rángat,remekül megy,én szeretem pörgetni,talán ezért.Az ÖMV carrera benzinével sokkal jobb a fogyasztása.Na de..2 hét múlva érkezik az új diesel SW platinum LACSIM.Már alig várom,a tesztvezetése teljesen lenyügőzött!És ami a legjobb:Most minden lacetti 900.000.-al olcsobb.Metál szinnel 4.214.000Ft.Szerintem nagyon megéri.Ha meglesz megírom első tapasztalataimat.Üdvözlök mindenkit.
Igen. ha lett volna türelmem várni, akkor én is olcsóbban vehetném, mint májusban. Öcskös ma fizetett be egy prémium SW-re. Széthajtott Swiftjéért 750.000-t adtak, plussz téli gumi szett! 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #268 Dátum: 2007. Október 12. - 20:44:22 »

Captain! Csak nem képzeled, hogy nélküled menne a dolog, Nézd meg újra! Rajta vagy, sőt már kép is van a taliról, igaz nem a legprofibb. Szólj, ha gond volna! Üdv: LadiGidy

Már nincs :-)
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #269 Dátum: 2007. Október 13. - 13:36:19 »

JOPEK! Mennyire vagy ismerős a túlparton? Gumiszőnyeg ügyben lenne egy fülesem!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!