Lacetti klub fórum
2024. Október 08. - 15:13:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 336101 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #240 Dátum: 2007. Október 10. - 20:10:23 »

Hogy lehet logót bigyezteni a nevem mellé ?
http://lacetti-klub.extra.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=45&topic=7.0 itt le van írva.
Naplózva


LPG
Tityesz
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22



« Hozzászólás #241 Dátum: 2007. Október 10. - 20:20:29 »

Köszi....
 
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #242 Dátum: 2007. Október 10. - 20:53:07 »

Én bejelöltem minden Lacetti klubot, amit találtam Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #243 Dátum: 2007. Október 11. - 07:32:45 »

Senkit nem kötelezhetsz arra, hogy hozzászóljon bármely témához. Javasolnám ,hogy aki X idő elteltével nem lép be a honlapr ÉS a fórumra és nem tesz érdemi hozzáaszólást azt atomatice töröljük. DE NEM JAVASLOM, MERT MAGAMMAL TOLNÁK KI!

Vannak olyan tagok, akik reggelve vannak, de nem szólnak hozzá a témákhoz, viszont visszajárnak olvasni őket. Olyan is van, aki csak egyszer volt az oldalon, regisztrált, és nem láttuk többet. Szerintem, amíg az adatbázis  nem terheli a fórumot, addig senkit ne legyen törölve. (ez is tapasztalat  Mosolyog )
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #244 Dátum: 2007. Október 11. - 07:56:25 »

Senkit nem kötelezhetsz arra, hogy hozzászóljon bármely témához. Javasolnám ,hogy aki X idő elteltével nem lép be a honlapr ÉS a fórumra és nem tesz érdemi hozzáaszólást azt atomatice töröljük. DE NEM JAVASLOM, MERT MAGAMMAL TOLNÁK KI!

Vannak olyan tagok, akik reggelve vannak, de nem szólnak hozzá a témákhoz, viszont visszajárnak olvasni őket. Olyan is van, aki csak egyszer volt az oldalon, regisztrált, és nem láttuk többet. Szerintem, amíg az adatbázis  nem terheli a fórumot, addig senkit ne legyen törölve. (ez is tapasztalat  Mosolyog )

Tudni kellene először is, hogy aki nem regizik, az mennyit láthat a fórumból? Lehet, hogy azért regiztek sokan, mert nem láttak minden topicot?
Nekem az a véleményem, hogy legyen egy időkorlát a fórum részen. Mint klubtag, amíg nem jutunk el oda, hogy tagdíjat szedjünk, addig a honlapot bárki látogathatná. A fórumon viszont aki nem szól hozzá mondjuk 6 hónapon keresztül a regizés óta, annak csak korlátozott betekintési lehetősége lehessen. Mondjuk csak a Bázis menüpontot láthassa, a gépházat ne! Hogy ne generáljunk ezáltal újabbnál újabb friss regizést ugyanazon személyektől, regisztrációnál kellene egy kiemelt szöveg -a szabályzat megjelenése előtt, amit minden belépőnek ugye el kell fogadnia- rögtön az elején, hogy a nem aktív tagok csak mit láthatnak.
Ne csak a 0 hozzászólásúakat szűrjük, lehetne egy másodlagos szűrés, ha mondjuk valaki egy évig nem lépett be a fórumba, az kapjon egy figyelmeztető emilt, ha nem teszi törölve lesz. (Mivel vannak olyanok, akiknek még lacsi van, de eladják, átmennek másik márkához) A figyelmeztető emil küldését az elsőnek említett dolgoknál is javaslom!
Mondom mindezt azért, mert a fórum lényege a csapatszellem, információáramlással építőleg hatni a közösségre. Aki ebben nem kíván részt venni, az csak max infót gyűjthessen egy ideig.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #245 Dátum: 2007. Október 11. - 13:11:01 »

Csak CaptainB-t ne töröljük ki soha, hátha csak többször kerüli meg a Földet. előbb-utóbb úgyis jelentkezik, és akkor mindent bepótol majd. Ezt én kérem nagy tisztelettel. Továbbá ne törlödjenek a teljes tagok, sőt a bekójáratos cartársak se. Ők már résztvettek a közösben. Szerintetek így jó lesz? Szívélyes üdvözlet: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #246 Dátum: 2007. Október 11. - 13:13:07 »

IWIW-es cimünk: Chevrolet Lacetti Klub. Ezt keressétek minél többen jelentkezzetek be! Gond esetén keressetek meg itt, vagy privátban! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #247 Dátum: 2007. Október 11. - 13:42:25 »

Én bejelöltem minden Lacetti klubot, amit találtam Vigyorog

A kis pedál! :-)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #248 Dátum: 2007. Október 11. - 14:15:33 »

Cápa! Vonuljak vissza? Szerinted túl jó dolgom van nyugdíj, és rendes munka mellett még pedál is? Üdv: LadiGidy-ped
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #249 Dátum: 2007. Október 11. - 14:26:25 »


Apropó. SW-s cartársak. Nektek is így koszolódik az autó? Két nap alatt hihetetlenül koszos lesz a hátsó fertály!

Ja. Felszívja a hátára a koszt.
"Nem kicsit, nagyon."  Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #250 Dátum: 2007. Október 11. - 14:27:58 »

Cápa! Vonuljak vissza? Szerinted túl jó dolgom van nyugdíj, és rendes munka mellett még pedál is? Üdv: LadiGidy-ped

Már elnézést, de én Giovanni túlbuzgóságára válaszoltam, mivel minden lacsi klubot bejelölt, amit talált.:-)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #251 Dátum: 2007. Október 11. - 14:29:57 »

A nem regisztráltak is mindent láthatnak a fórumból, csak nem szólhatnak hozzá.
A weblapon vannak olyan részek, amelyek csak regisztrálás, és belépés után hozzáférhetőek. Ezek azok, amik a felhasználói menüből érhetőek el.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #252 Dátum: 2007. Október 11. - 14:35:01 »

A nem regisztráltak is mindent láthatnak a fórumból, csak nem szólhatnak hozzá.
A weblapon vannak olyan részek, amelyek csak regisztrálás, és belépés után hozzáférhetőek. Ezek azok, amik a felhasználói menüből érhetőek el.


Aham. Egyébként megoldható lenne, hogy a nem regizettek csak a Bázist lássák, a Gépházat viszont ne? Már csak azért, mert olyan dolgok vannaka  gépházban, amik a nem aktívakra úgysem tartoznak.  Szerintem.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #253 Dátum: 2007. Október 11. - 14:52:38 »

Megtaláltam! Vigyorog Vigyorog
Ez az! http://www.iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=11394788
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #254 Dátum: 2007. Október 11. - 16:48:31 »


Nah, én is bejelöltem Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!