Lacetti klub fórum
2024. Október 06. - 23:50:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 335364 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #750 Dátum: 2007. December 03. - 16:59:29 »

Szerintem nincs sok baj a lacsikkal sőt kevesebb mint más gépekkel. Csak itt a forumon sűritve jelenik meg. Rengeteg lacsi fut az utakon akinek a tulaja nem is tud erról a klubról.
De még mennyi...
És rengeteg taxi.
Mi ugye egyet ismerünk csak, igaz Ő pótolhatatlan!  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #751 Dátum: 2007. December 03. - 18:07:03 »

Nyugi a magyar ember már csak ilyen szeret panaszkodni és ha fizet valamiért akkor meg kiváltképp hárklis minden apróságra. Azt én is megemlíteném, hogy az autó megbízhatóságával pedig nincs gond, talán néhány apró hiba előfordul, de tudomásom szerint az út szélén még nem hagyott ott senkit.

Mondjuk az enyém már kétszer ment tréleren haza.
Persze a kivétel erősíti a szabályt. Azért részvétem.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #752 Dátum: 2007. December 03. - 22:00:03 »

Most már nem nagy, hanem ÓRIÁS A CÁPA szája /újja/ átlépte a 600-at a közlendői számával! Bravó! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #753 Dátum: 2007. December 03. - 22:02:31 »

Most már nem nagy, hanem ÓRIÁS A CÁPA szája /újja/ átlépte a 600-at a közlendői számával! Bravó! Üdv: LadiGidy
Hmm...köszi...remélem azért van alja is annak, amit mondok! Vigyorog
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #754 Dátum: 2007. December 04. - 11:58:26 »

Ismét egy hibajelenség, ami elérte a 7 év garival jól megbolondított Cee'd tulajokat. Nem hittek a jóslatomnak, amikor azt mondottam, hogy ugyanazok a koreai alkatrészek, ugyanaz a technika és készüljenek a lacsi fórumokból, hogy mikre számíthatnak.  Vigyorog
Azóta volt ott is szinte minden. Kormány-nyekegés, magas fogyasztás, kidolgozottsági problémák, hátsó fék nyikorgás.
Na és most mi éri el őket, ahogy nézem a fórumot?
Hát az alacsony fordulaton rángatózás.... Vigyorog
Kárörvendő vagyok? Áááááá! Csak azokkal a cee'd tulajokkal szemben, akik leb.....tak, mint a pengős malacot, hogy mit képzelek és, ha a lacettihez viszonyítom a kia cee'd-et? Mondottam akkor:na majd az idő mindent eldönt!
Hmmmm...annyit azért elértem a nagy segíteni akarásommal és a jótanácsaimmal akkor, hogy azóta úgy szeretnek!!! Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #755 Dátum: 2007. December 04. - 13:01:25 »

Ismét egy hibajelenség, ami elérte a 7 év garival jól megbolondított Cee'd tulajokat. Nem hittek a jóslatomnak, amikor azt mondottam, hogy ugyanazok a koreai alkatrészek, ugyanaz a technika és készüljenek a lacsi fórumokból, hogy mikre számíthatnak.  Vigyorog
Azóta volt ott is szinte minden. Kormány-nyekegés, magas fogyasztás, kidolgozottsági problémák, hátsó fék nyikorgás.
Na és most mi éri el őket, ahogy nézem a fórumot?
Hát az alacsony fordulaton rángatózás.... Vigyorog
Kárörvendő vagyok? Áááááá! Csak azokkal a cee'd tulajokkal szemben, akik leb.....tak, mint a pengős malacot, hogy mit képzelek és, ha a lacettihez viszonyítom a kia cee'd-et? Mondottam akkor:na majd az idő mindent eldönt!
Hmmmm...annyit azért elértem a nagy segíteni akarásommal és a jótanácsaimmal akkor, hogy azóta úgy szeretnek!!! Kacsint Vigyorog
Cápa a jós.
Egyébként várható volt, hogy elöbb-utóbb kiderülnek a gyerekbetegségek "ott" is.
No aztán csak ne kelljen az 7 év garit kihasználni mindenkinek majd... Kacsint
/szervizeknek kevés fizetős melójuk lesz, majd felemelik a kötelező szervíz árát!/
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #756 Dátum: 2007. December 04. - 13:56:58 »

Ismét egy hibajelenség, ami elérte a 7 év garival jól megbolondított Cee'd tulajokat. Nem hittek a jóslatomnak, amikor azt mondottam, hogy ugyanazok a koreai alkatrészek, ugyanaz a technika és készüljenek a lacsi fórumokból, hogy mikre számíthatnak.  Vigyorog
Azóta volt ott is szinte minden. Kormány-nyekegés, magas fogyasztás, kidolgozottsági problémák, hátsó fék nyikorgás.
Na és most mi éri el őket, ahogy nézem a fórumot?
Hát az alacsony fordulaton rángatózás.... Vigyorog
Kárörvendő vagyok? Áááááá! Csak azokkal a cee'd tulajokkal szemben, akik leb.....tak, mint a pengős malacot, hogy mit képzelek és, ha a lacettihez viszonyítom a kia cee'd-et? Mondottam akkor:na majd az idő mindent eldönt!
Hmmmm...annyit azért elértem a nagy segíteni akarásommal és a jótanácsaimmal akkor, hogy azóta úgy szeretnek!!! Kacsint Vigyorog
Kíváncsi leszek, hogy tudnak-e produkálni több problémát mint a Lacsi.. Kacsint
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #757 Dátum: 2007. December 04. - 14:06:43 »

Azt a hét év garit ki is fizettetik a vevőkkel, gondoljatok a kocsi árára. Ez a rángatás gond szinte minden EU 4-estipusnál jelentkezhet, nem csak nálunk jellemző! Várható volt, hogy a KIA-nál is előjön. 
Naplózva

hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #758 Dátum: 2007. December 04. - 14:20:41 »

Azon gondolkodtam mig olvasgattam titeket, hogy talán kellene nyitni egy topikot hogy mért szeretjük a lacsit, mi a pozitívumai. Ne legyünk ennyire negatívok mert a külső olvasókat teljesen elriasztjuk ettől a típustól, de még a márkától is. Pedig nekünk a családban 2 sevy is van (AVEO+Lacetti) és nagyon szeretjük őket!
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #759 Dátum: 2007. December 04. - 17:57:50 »

Azon gondolkodtam mig olvasgattam titeket, hogy talán kellene nyitni egy topikot hogy mért szeretjük a lacsit, mi a pozitívumai. Ne legyünk ennyire negatívok mert a külső olvasókat teljesen elriasztjuk ettől a típustól, de még a márkától is. Pedig nekünk a családban 2 sevy is van (AVEO+Lacetti) és nagyon szeretjük őket!
Bár a honlapon van egy ilyen rész (igaz sokkal kurtább az is, mint a negatív társa) jó ötletnek tartom. Viszont megvan a veszélye, hogy aki belátogat ide, az kissé folyósnak, nyálasnak látja majd a sok áradozást. (Magyar tulajdonság a pesszimista látásmód, a jóról megfeledkezve)
Persze ettől még lehet jó ez a dolog, hisz felvállajuk a véleményünket akkor is. Azért megpróbálhatjuk. Én attól tartok, hogy lesz olyan dolog is ebben, ami nem kifejezetten lacsi-téma. Gondolok itt arra, hogy nekem ezelőtt nem volt olyan autóm, amiben ennyi extra volt. Spec ma nagyon jól jött a tükörfűtés, mert egész nap szakadt az eső és annyi hatalmas vízcsepp volt az egész autón (mindig vaxos samponnal mosom, hogy az évenkénti két rendes nagy vaxolást némiképp életben tartsa), hogy a tükörben nem lehetett látni semmit. Viszont  a hátsó ablak tiszta pára volt és amikor benyomtam a párátlanítót, akkor pár perc alatt a nagy cseppeket is leszárította a tükrökről. Sajnos nem volt nálam fényképező, de az is fantasztikus látvány volt, ahogy az egész autón kb 10 liter víz hatalmas(!) cseppekben állt! Ahogy hozzáértem, egyből lefutott pár, aztán az első fékezésnél zuhatag az ablakon...stb Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #760 Dátum: 2007. December 04. - 18:34:57 »

Én még azt sem tartom lehetetlennek, hogy a Kia-nak is ua. az alkatrész beszállítója, ergo azonos szerkezeti elemekből épülnek apróbb beépítési módosításokkal (csak, hogy ne legyen tipus azonos)
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #761 Dátum: 2007. December 04. - 18:52:58 »

Azon gondolkodtam mig olvasgattam titeket, hogy talán kellene nyitni egy topikot hogy mért szeretjük a lacsit, mi a pozitívumai. Ne legyünk ennyire negatívok mert a külső olvasókat teljesen elriasztjuk ettől a típustól, de még a márkától is. Pedig nekünk a családban 2 sevy is van (AVEO+Lacetti) és nagyon szeretjük őket!
Bár a honlapon van egy ilyen rész (igaz sokkal kurtább az is, mint a negatív társa) jó ötletnek tartom. Viszont megvan a veszélye, hogy aki belátogat ide, az kissé folyósnak, nyálasnak látja majd a sok áradozást. (Magyar tulajdonság a pesszimista látásmód, a jóról megfeledkezve)
Persze ettől még lehet jó ez a dolog, hisz felvállajuk a véleményünket akkor is. Azért megpróbálhatjuk. Én attól tartok, hogy lesz olyan dolog is ebben, ami nem kifejezetten lacsi-téma. Gondolok itt arra, hogy nekem ezelőtt nem volt olyan autóm, amiben ennyi extra volt. Spec ma nagyon jól jött a tükörfűtés, mert egész nap szakadt az eső és annyi hatalmas vízcsepp volt az egész autón (mindig vaxos samponnal mosom, hogy az évenkénti két rendes nagy vaxolást némiképp életben tartsa), hogy a tükörben nem lehetett látni semmit. Viszont  a hátsó ablak tiszta pára volt és amikor benyomtam a párátlanítót, akkor pár perc alatt a nagy cseppeket is leszárította a tükrökről. Sajnos nem volt nálam fényképező, de az is fantasztikus látvány volt, ahogy az egész autón kb 10 liter víz hatalmas(!) cseppekben állt! Ahogy hozzáértem, egyből lefutott pár, aztán az első fékezésnél zuhatag az ablakon...stb Vigyorog

Szerintem nem kell félni a nyálas áradozásoktól, azt hiszem, mindenki reálisan értékeli kedvencét!
Valóban volt már aki megrémült idelátogatva, olvasván a problémákról, kellenek az ellenérvek is!
hicar! A Te ötleted volt, nyisd meg a topicot!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #762 Dátum: 2007. December 04. - 18:56:30 »

Azon gondolkodtam mig olvasgattam titeket, hogy talán kellene nyitni egy topikot hogy mért szeretjük a lacsit, mi a pozitívumai. Ne legyünk ennyire negatívok mert a külső olvasókat teljesen elriasztjuk ettől a típustól, de még a márkától is. Pedig nekünk a családban 2 sevy is van (AVEO+Lacetti) és nagyon szeretjük őket!
Bár a honlapon van egy ilyen rész (igaz sokkal kurtább az is, mint a negatív társa) jó ötletnek tartom. Viszont megvan a veszélye, hogy aki belátogat ide, az kissé folyósnak, nyálasnak látja majd a sok áradozást. (Magyar tulajdonság a pesszimista látásmód, a jóról megfeledkezve)
Persze ettől még lehet jó ez a dolog, hisz felvállajuk a véleményünket akkor is. Azért megpróbálhatjuk. Én attól tartok, hogy lesz olyan dolog is ebben, ami nem kifejezetten lacsi-téma. Gondolok itt arra, hogy nekem ezelőtt nem volt olyan autóm, amiben ennyi extra volt. Spec ma nagyon jól jött a tükörfűtés, mert egész nap szakadt az eső és annyi hatalmas vízcsepp volt az egész autón (mindig vaxos samponnal mosom, hogy az évenkénti két rendes nagy vaxolást némiképp életben tartsa), hogy a tükörben nem lehetett látni semmit. Viszont  a hátsó ablak tiszta pára volt és amikor benyomtam a párátlanítót, akkor pár perc alatt a nagy cseppeket is leszárította a tükrökről. Sajnos nem volt nálam fényképező, de az is fantasztikus látvány volt, ahogy az egész autón kb 10 liter víz hatalmas(!) cseppekben állt! Ahogy hozzáértem, egyből lefutott pár, aztán az első fékezésnél zuhatag az ablakon...stb Vigyorog

Szerintem nem kell félni a nyálas áradozásoktól, azt hiszem, mindenki reálisan értékeli kedvencét!
Valóban volt már aki megrémült idelátogatva, olvasván a problémákról, kellenek az ellenérvek is!
hicar! A Te ötleted volt, nyisd meg a topicot!
Igaz, nem kell csöpögni...
De ami jó, az JÓ!!
A Lacsi JÓÓÓÓÓÓÓ!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én IMÁDOM!  Puszi
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #763 Dátum: 2007. December 04. - 19:13:35 »

Én még azt sem tartom lehetetlennek, hogy a Kia-nak is ua. az alkatrész beszállítója, ergo azonos szerkezeti elemekből épülnek apróbb beépítési módosításokkal (csak, hogy ne legyen tipus azonos)
Nemhogy nem lehetetlen, hanem így van! Temérdek alkatrész ugyanaz.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #764 Dátum: 2007. December 04. - 19:23:40 »

Én még azt sem tartom lehetetlennek, hogy a Kia-nak is ua. az alkatrész beszállítója, ergo azonos szerkezeti elemekből épülnek apróbb beépítési módosításokkal (csak, hogy ne legyen tipus azonos)
Nemhogy nem lehetetlen, hanem így van! Temérdek alkatrész ugyanaz.
PL??
Tudsz valamit??
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!