Lacetti klub fórum
2024. Október 07. - 23:23:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 335831 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #390 Dátum: 2007. Október 24. - 09:10:32 »

Georgbob! Üdvözöllek, és türelem, mert még ma pontos adatokat adok, és lehetőséget a választékokból, de most még esik, majd elmegyek a garázsba, és lemérem a nem Bosch, de kitűnő lapátokat, amelyek sokkal olcsóbbak is ráadásul. Elötted még a 610-es is elmegy, jobb oldalon pedig 530-as, de biztosat később, ma úgyis zárva van minden, és benzinkútnál minden a duplája. Újra jelentkezem! Üdv: LadiGidy
Ablaktörlő légterelőről is tudnál lehetőséget?
Kösz

A Bosch-nak van légterelős kivitele.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #391 Dátum: 2007. Október 24. - 09:12:14 »

Kedves Stocz! A kisebb a drágább...(bal 550-jobb 480) 3600 ft, 550-500 2700 Ft. Én is úgy vélem hogy az 550-500 elfér, márcsak az ára miatt is... Mosolyog

Akkor az vszinűleg más kivitel. Nem?
Különben miért lenne a kisebb drágább?
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #392 Dátum: 2007. Október 24. - 09:24:59 »

Szervusztok!

Erősen godolkodom egy Diesel SW vásárlásán. Emiatt is keveredtem ide.
Régebben volt Kalosom, de a fogyasztása kritikán aluli volt. Viszont a fórumot olvasva nem találtam a dieselről tapasztalatokat. Meg úgy egyáltalán, mintha nem is lenne köztetek dízeles.

Amin gondolkodom az a platinum felszereltség. Abból a megfontolásból, hogy benne legyen minden, ami kellhet. Kalossal rengeteget kellett a szervízbe mennem, de nem az autóval volt gond, hanem az utólagosan (általuk) beszerelt ablakemelő automatával. Ennek most az ára a cég honlapja szerint 4.4mill. Lehet-e, érdemes-e alkudni? Mit lehet eséllyel belealkudni az autóba?

Nekem egy diesel Astrám van. Az autóbeszámítás milyen a Chevroletnél? Csak marketing szöveg, vagy tényleg érdemes a beszámításon gondolkodni?

Meg úgy egyáltalán...

A diesel még nagyon új dolog, és a Lacsiban elég drága is (volt) a benzineshez képest, ezért nincs belőle tapasztalat. Egyébként ugyan az a motor van benne mint az Epica-ban és a Captiva-ban, csak egy kicsit gyengébb kivitelben (már LE-k tekintetében). Ha jól rémlik, akkor a turbóban van különbség, de ennek inkább kérdezz utána a kereskedésben.
A motor Ausztráliában gyártják, a Holdennél.
Az ára most elég jó, legalább is a nyereményjátékos lapjuk szerint (http://dreamgarage.chevrolet.hu/). Ott egy árban van a benzinessel. (ha végigcsinálod a regisztrációt, utána van egy olyan lehetőség, hogy tervezd meg a saját autódat. Na ott van azonos áron. Sajna a Chevy központi lapján erről a dologról nincs említés)
Naplózva
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #393 Dátum: 2007. Október 24. - 10:43:38 »

Kaptam egy levelet a sevytől. Chevrolet Márkahűség Napok Azt írják, hogy ha bemegyek hozzájuk kapok egy doboz sütit ajándékba és ingyen lemossák a kocsit.Na meg az autót felfrissitik ingyen. Idézem: A folyamatos fejlesztésnek köszönhetően már futó autóinkhoz is készülnek új, korábbinál tökéletesebb alkatrészek. Az Ön autója számára a frissitések most ingyenesek.
Ki tud valamit milyen frissitésre gondolnak, Ti is kaptatok egy ilyen levelet

Szokták mondani:ez még a hülyének is megéri! Bemész? :-) Kíváncsi lennék a friss alkatrészekre!

Ugylátszik senki nem kapott ilyen levelet
Ma bementem a márkakereskedőhöz (Duna) és kaptam 3 db mézes süteményt. egy kinyomó formát és egy csomag fűszert, hogy az asszony otthon is eltudja készíteni a sütit. Az ingyenes kocsimosást nem kértem mivel esett az eső (minek). A frissitésekre azt mondták, hogy a régrebbi daeewo tipusokra vonatkozik az enyémben már az új alkatrészek vannak. Szóval nem volt valami nagy felhajtás a dolog.
Naplózva

georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #394 Dátum: 2007. Október 24. - 11:04:24 »

Sziasztok! Én is voltam ezen a felhajtáson. Én pólót és sapkát kaptam, na meg egy jó kis ajánlatot sedan diesel elitre:3.700000 Egy misivel olcsóbb, mert kifutó felszereltségű. Az a kérdésem, hogy a sedan lyukosztása is 114,3 ET42??? Mert nekem jelenleg 5ajtós van, és van hozzá felni is téligumival.
Naplózva
Dovi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Hozzászólás #395 Dátum: 2007. Október 24. - 12:35:28 »

Voltam benn a kereskedésben érdeklődni...
Szegény értékesítő srácot vagy egy óra hosszán keresztül lefoglaltam...  Mosolyog

Az eredmény talán mást is érdekel: Autóbeszámítás lehetséges. Az én astrámat (bő egy éve vettem 1.3-ért) 1.2-ért számítanák be. Azt gondolom, hogy ez nagyon korrekt ajánlat.
Az új SW platinum ára meg (metál nélkül) autóbeszámítással 4.2 mill., anélkül pedig 4.1 mill.

Az ajánlott hitel is teljesen korrekt, úgyhogy most fájhat a fejem, hogy hogyan adom be a családnak...  Mosolyog

Volt benn egy másik ilyen SW és beindítottuk. Kimondottan nagyon szép hangja van.
Naplózva
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #396 Dátum: 2007. Október 24. - 12:36:47 »

Sziasztok! Én is voltam ezen a felhajtáson. Én pólót és sapkát kaptam, na meg egy jó kis ajánlatot sedan diesel elitre:3.700000 Egy misivel olcsóbb, mert kifutó felszereltségű. Az a kérdésem, hogy a sedan lyukosztása is 114,3 ET42??? Mert nekem jelenleg 5ajtós van, és van hozzá felni is téligumival.
A sedan pontos felnimérete: 6x15" 4x114,3 ET44
Naplózva

ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #397 Dátum: 2007. Október 24. - 12:41:05 »

Voltam benn a kereskedésben érdeklődni...
Szegény értékesítő srácot vagy egy óra hosszán keresztül lefoglaltam...  Mosolyog

Az eredmény talán mást is érdekel: Autóbeszámítás lehetséges. Az én astrámat (bő egy éve vettem 1.3-ért) 1.2-ért számítanák be. Azt gondolom, hogy ez nagyon korrekt ajánlat.
Az új SW platinum ára meg (metál nélkül) autóbeszámítással 4.2 mill., anélkül pedig 4.1 mill.

Az ajánlott hitel is teljesen korrekt, úgyhogy most fájhat a fejem, hogy hogyan adom be a családnak...  Mosolyog

Volt benn egy másik ilyen SW és beindítottuk. Kimondottan nagyon szép hangja van.
Igen, igen.

Igy indul egy autóvásárlás! Én is ebben a cipőben jártam májusban...
Viszont cseppet sem bántam meg.
Várunk a csapatban...

Üdv
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #398 Dátum: 2007. Október 24. - 13:50:14 »

"Ugylátszik senki nem kapott ilyen levelet "
De 2db-t is. 1. október elejére a 2. októnber végére. Csak a régi címemre küldték!! puff 1 doboz süti ugrott  Vigyorog

Az ablaktörlő cserét először TECO spórolással oldottam meg. A hátsót olcsó 'vmire' cseréltem, kisebb mérettel mint volt.
Eredménye törlés minősége 90%, hang+200% 
Az elsőket szervízben kértem lecserélni, amikor garis javítással bent volt.
Eredmény Bosch törlők, gyárival egyező viselkedéssel.  Mosolyog

Megjegyezni kívánom: erősen alakul a régi forum megszokás. Majd mindenki itt csacsog, arról ami eszébe jut.
Ezek szerint nem csak nekem hiányzott a 'kerekasztal'... Vigyorog
Üdv
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #399 Dátum: 2007. Október 24. - 14:45:43 »

Üdvözöljük az új teljes tagot: LADLAC-ot! Jutalmul elviszem egy körre a piros hetesen, hogy többet ne szídjon senkit autokázás közben, mert így tudja majd meg, hogy mit kell naponta kibirnunk. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #400 Dátum: 2007. Október 24. - 15:29:03 »

Üdvözöljük az új teljes tagot: LADLAC-ot! Jutalmul elviszem egy körre a piros hetesen, hogy többet ne szídjon senkit autokázás közben, mert így tudja majd meg, hogy mit kell naponta kibirnunk. Üdv: LadiGidy
Köszi Földim!
Szavadon foglak. Volt cimbim a 80-as trolin, köröztem vele is, értem mire gondolsz. Nincs a nagy vasnak tekintélye.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #401 Dátum: 2007. Október 24. - 15:44:22 »

Ilyesmi féle vassal?
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #402 Dátum: 2007. Október 24. - 15:52:53 »

Pont! Neked még a renndszámát is megirtam. Keress meg priviben, és megbeszéljük az időpontot. Sokat dolgozom, tehát inkább tőled függ, hogy mikor. Én már téligumival járok a Lacettivel. Dec. 8.-án lesz 3 éves a drágám. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #403 Dátum: 2007. Október 24. - 16:04:21 »

Bocs elírtam. Sedan dieselben nincs elite. Platinum felszereltségűt adnának 3.700.000-ért. Szerintetek is jó ajánlat??
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #404 Dátum: 2007. Október 24. - 16:08:19 »

Bocs elírtam. Sedan dieselben nincs elite. Platinum felszereltségűt adnának 3.700.000-ért. Szerintetek is jó ajánlat??
Én beleülnék gondolkodás nélkül./persze családdal egyeztetve/.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!